PDA

View Full Version : Στο Τέλος του Δρόμου (The Place Beyond the Pines)



Lioulios
10/04/2013, 22:33
Λένε πως θα ναι ταινιάρα

Το τρέιλερ

http://www.youtube.com/watch?v=hkgY6f1Q3c0

pipe_smoker
10/04/2013, 22:57
Κάτσε να δουν μερικοί το τρέιλερ και θα αρχίσει η γκρίνια για την επιστροφή της κακής εικόνας του μηχανόβιου/τσαντάκια/ληστή τράπεζας στη μεγάλη οθόνη και για το κακό όνομα και μπλα μπλα μπλα.

Ο Gosling παίζει τον πάτο του και κάθε φορά δίνει ρέστα . Το μόνο πράγμα που με συγκρατεί από το να τον χαρακτηρίσω τεράστιο της νέας γενιάς είναι ότι δεν έχω δει ακόμα το εύρος του γιατί συνήθως οι χαρακτήρες που ενσαρκώνει μοιάζουν αρκετά. Παρ'όλα αυτά το κάνει άψογα. Και στο "Drive", το οποίο κινείται μέσες άκρες στα ίδια νερά με το "The place beyond the pines" (απ'όσο κατάλαβα την υπόθεσή του από το τρέιλερ τουλάχιστον), ήταν καταπληκτικός.

Από Cianfrance μόνο το "Blue Valentine" έχω δει και μου φτάνει και περισσεύει για να έχω τεράστιες προσδοκίες.

DoctoR_k6
10/04/2013, 23:21
:a013::a013:

Lioulios
10/04/2013, 23:48
Κάτσε να δουν μερικοί το τρέιλερ και θα αρχίσει η γκρίνια για την επιστροφή της κακής εικόνας του μηχανόβιου/τσαντάκια/ληστή τράπεζας στη μεγάλη οθόνη και για το κακό όνομα και μπλα μπλα μπλα.

Ο Gosling παίζει τον πάτο του και κάθε φορά δίνει ρέστα . Το μόνο πράγμα που με συγκρατεί από το να τον χαρακτηρίσω τεράστιο της νέας γενιάς είναι ότι δεν έχω δει ακόμα το εύρος του γιατί συνήθως οι χαρακτήρες που ενσαρκώνει μοιάζουν αρκετά. Παρ'όλα αυτά το κάνει άψογα. Και στο "Drive", το οποίο κινείται μέσες άκρες στα ίδια νερά με το "The place beyond the pines" (απ'όσο κατάλαβα την υπόθεσή του από το τρέιλερ τουλάχιστον), ήταν καταπληκτικός.

Από Cianfrance μόνο το "Blue Valentine" έχω δει και μου φτάνει και περισσεύει για να έχω τεράστιες προσδοκίες.

Δεν ξέρω τί λένε οι άλλοι ( γενικά με το σινεμά έχουμε ένα θέμα με τις απόψεις ) ,αλλά εκτός του ότι θα συμφωνήσω με όσα λες .....Για μενα είναι ένα έργο MUST SEE !!!

Corvo
11/04/2013, 00:22
περιμενω και εγω να την δω...
αν αρχισει η γκρινια για το οτι προβαλλεται παλι ο ρολος του τσαντακια μηχανοβιο τι να πω...

pipe_smoker δεστον και στο the ides of march

foogr01
11/04/2013, 08:56
Ενδιαφέρον :beer:

TROOPER
11/04/2013, 09:41
Κάτσε να δουν μερικοί το τρέιλερ και θα αρχίσει η γκρίνια για την επιστροφή της κακής εικόνας του μηχανόβιου/τσαντάκια/ληστή τράπεζας στη μεγάλη οθόνη και για το κακό όνομα και μπλα μπλα μπλα.
..........

μες στο μυαλο μου εισαι ρε μπαγασα...! :beer:

nikos_abel
11/04/2013, 09:53
μες στο μυαλο μου εισαι ρε μπαγασα...! :beer:

Με τόσο μεγάλα κείμενα που γράφει, σε όλων το μυαλό κάπου μέσα θα πέσει. Είναι στατιστικό το θέμα :lol:

Υ.Γ. Καπνορουφηχτή, μη μασάς, πλάκα κάνω το ξέρεις έ;

sniper
11/04/2013, 09:54
μες στο μυαλο μου εισαι ρε μπαγασα...! :beer:

Θα χάθηκε...

TROOPER
11/04/2013, 09:55
Θα χάθηκε...

λογικο.

pipe_smoker
11/04/2013, 10:12
μες στο μυαλο μου εισαι ρε μπαγασα...! :beer:

:blush::blush::blush:


Με τόσο μεγάλα κείμενα που γράφει, σε όλων το μυαλό κάπου μέσα θα πέσει. Είναι στατιστικό το θέμα :lol:

Υ.Γ. Καπνορουφηχτή, μη μασάς, πλάκα κάνω το ξέρεις έ;

Το έχω εμπεδώσει:lol:


Θα χάθηκε...

Στο κενό?:lol:


ΥΓ. Τώρα* που θα πάω και θα σιάξω ένα ποστ παραδίπλα στο θρέδιον για το "ss ή chopper" και θα φάω τις φάπες μου τα λέμε, και να δω ποιος θα με ξανακεράσει:beer:

*μη βιαστείτε κιόλας. Σε κανά μισαωράκι. Να το στρώσω ωραία ωραία το σεντόνι:lol:

DoctoR_k6
11/04/2013, 10:38
Ναι την ταινια περιμενουνε για να σχηματισουνε ασχημη γνωμη για τους "αλητες" μηχανοβιους...
Κ αμαξι να ειχε ο Gosling η γνωμη ιδια κ απαραλλαχτει θα ηταν!!

AUFGEBRACHT
11/04/2013, 21:01
Ώχ!!! Ευτυχώς που γράψατε ότι παίζει ο Gosling για να μην το δω... Ακόμα προσπαθώ να συνέλθω από το Drive! Στην πεντάδα των χειρότερων ταινιών που έχω δει...