PDA

View Full Version : 2013 Trackbike Summer Weekend 22, 23 & 24 Ιουνίου 2013



fazerakis
11/04/2013, 19:05
2013 Trackbike Summer Weekend 22, 23 & 24 Ιουνίου 2013 (ΣΚΔ Αγ. Πνεύματος)
Αντιγράφω από το σχετικο Φορουμ.

Οι δηλώσεις συμμετοχής "άνοιξαν". Ισως λίγο πιο νωρίς απ΄ότι συνήθως, αλλά αυτό έχει να κάνει κυρίως με μία ειδική προσφορά προς τους συμμετέχοντες του Trackbike Spring Weekend, λόγω της "χαμένης" Κυριακής. Οσοι συμμετείχατε λοιπόν στο Spring, κάντε τον κόπο να διαβάσετε το mail σας, σας περιμένει κάτι ευχάριστο. :a013:

2013 Trackbike Summer Weekend - Δήλωση Συμμετοχής (http://www.trackbike.gr/main/index.php?option=com_content&view=article&id=81&Itemid=83)

Τέλος κλόπυ πέϊστ

...Βρε λεεες...αυτή η Κυριακή στο Spring με την βροχή με άφησε λίγο πεινασμένο...:vroum:

V-TEC
11/04/2013, 21:26
...Βρε λεεες...αυτή η Κυριακή στο Spring με την βροχή με άφησε λίγο πεινασμένο...:vroum:


... φάε δυό σουβλάκια .. που μου είσαι πεινασμένος :D

harris_x
11/04/2013, 23:32
:tooth:

devil's animal
12/04/2013, 08:53
υπαρχει περιπτωση αν καποιος που συμμετειχε στο spring weekend και δεν θελει/μπορει να παει στο summer weekend, να μπορει να "μεταβιβασει" την εκπτωση του σε καποιον αλλον?:confused:

TROOPER
12/04/2013, 10:05
:tooth:

λαθος εμοτικον νεαρε.

το σωστο ειναι μαλλον αυτο--->:smokin:

:D

υ.γ.πρεπει να μιλησουμε με την ομαδα ;)

fazerakis
12/04/2013, 10:08
υπαρχει περιπτωση αν καποιος που συμμετειχε στο spring weekend και δεν θελει/μπορει να παει στο summer weekend, να μπορει να "μεταβιβασει" την εκπτωση του σε καποιον αλλον?:confused:

Πουλαω την εκπτωσή μου χαχαα

Δεν νομιζω οτι ειναι αποδεκτο. Δεν βλαπτει να ρωτησεις ευθεως τους διοργανωτες αλλα μαλλον για αρνητικη την βλεπω την απαντηση αφου αλλωστε το κανουν για αυτους που χασαν την Κυριακη και "μπαινουν" μεσα απο αυτο. Οσοι ημασταν πανω την εχουμε πληρωσει την ημερα και μας δινεται το δικαιωμα να την διεκδικησουμε. Νομιζω αυτο και μονο ειναι αρκετο.
Προσωπικα δεν ειχα σκοπο να παω στο καλοκαιρινο αλλα τωρα με την εκπτωση το σκεφτομαι.

TROOPER
12/04/2013, 10:11
...........
Προσωπικα δεν ειχα σκοπο να παω στο καλοκαιρινο αλλα τωρα με την εκπτωση το σκεφτομαι.

κι εγω ετσι ειμαι γιωργο.

CPANTELO
12/04/2013, 11:14
κι εγω ετσι ειμαι γιωργο.

Μακαρι τα 60 ευρω να κανανε τοσο μεγαλη διαφορα..... καλα ζευγαρι λαστιχα θελουμε :rotflmao::rotflmao:

TROOPER
12/04/2013, 11:26
Μακαρι τα 60 ευρω να κανανε τοσο μεγαλη διαφορα..... καλα ζευγαρι λαστιχα θελουμε :rotflmao::rotflmao:

τα κακα του κατω απο 1.30 και του 3ημερου ειναι αυτα κωστα ;)

ενω εγω εχω ενα ζευγαρι superbike το οποιο για 2 μερες θα με βγαλει (πιστευω) :D

devil's animal
12/04/2013, 11:35
Πουλαω την εκπτωσή μου χαχαα

Δεν νομιζω οτι ειναι αποδεκτο. Δεν βλαπτει να ρωτησεις ευθεως τους διοργανωτες αλλα μαλλον για αρνητικη την βλεπω την απαντηση αφου αλλωστε το κανουν για αυτους που χασαν την Κυριακη και "μπαινουν" μεσα απο αυτο. Οσοι ημασταν πανω την εχουμε πληρωσει την ημερα και μας δινεται το δικαιωμα να την διεκδικησουμε. Νομιζω αυτο και μονο ειναι αρκετο.
Προσωπικα δεν ειχα σκοπο να παω στο καλοκαιρινο αλλα τωρα με την εκπτωση το σκεφτομαι.

ναι, το καταλαβαινω...
απλα καποιος μπορει να μην μπορει για οικογενειακους, οικονομικους ή και αλλους λογους...
οι διοργανωτες σιγουρα θα αρνηθουν γιατι θελουν περισσοτερες συμμετοχες και φυσικα κατι τετοιο δεν τους συμφερει γιατι ο μεν που πηγε και εχασε την μερα εχει ηδη πληρωσει και ο δε που σκεφτεται να παει, προκειται να πληρωσει στο ακεραιο...
το θεμα ηταν να γινοταν στην ζουλα "μεταξυ μας"...

επειδη λοιπον ειμαι και εγω στην σκεψη να παω λογω του οτι αυτο που γινεται μια εβδομαδα νωριτερα ειναι διημερο και οχι τριημερο, αρα αξιζει περισσοτερο το "τραβηγμα" μεχρι εκει...
αν υπαρχει καποιος που δεν θα συμμετεχει σιγουρα και θελει να δωσει την εκπτωση, θα την δεχτω...:lol:

αν οχι, καλη καρδια και συζηταμε για οικονομικους τροπους μεταβασης και μετακινησης με οχηματα...
:beer:

CPANTELO
12/04/2013, 12:55
τα κακα του κατω απο 1.30 και του 3ημερου ειναι αυτα κωστα ;)

ενω εγω εχω ενα ζευγαρι superbike το οποιο για 2 μερες θα με βγαλει (πιστευω) :D


Αστα να πανε φιλε....θες ενα πισω την ημερα και το μπρος παιζεται αναλογα....Εαν και τα dunlop τουμπα πισω βγαζουν 2 session ακομα!

fazerakis
12/04/2013, 13:01
Μακαρι τα 60 ευρω να κανανε τοσο μεγαλη διαφορα..... καλα ζευγαρι λαστιχα θελουμε :rotflmao::rotflmao:

Στο budget του Απριλιου ειχα ενα ζευγαρι Ντανλοπ ακομα, το οποιο μου εμεινε στο ραφι. Αρα και λαστιχα εχω...+€60 ;)...μηπως τελικα το να ανεβω ειναι μονοδρομος...?
Αρκει να συμφωνισει και ο μανατζερ χαχαχα.

sniper
12/04/2013, 13:04
Μήπως ν' ανοίξετε καινουργιο θρεντ με τις προετοιμασίες, απορίες/προβληματισμούς για το Εαρινό Trackbike?

Και μετά να πα' να γ@μηθείτε όλοι σας...

TROOPER
12/04/2013, 13:09
Μήπως ν' ανοίξετε καινουργιο θρεντ με τις προετοιμασίες, απορίες/προβληματισμούς για το Εαρινό Trackbike?

Και μετά να πα' να γ@μηθείτε όλοι σας...

μηπως να αφησεις το σπαμ και να πεις σε ποιο αμαξι θα σε βαλουμε?

sniper
12/04/2013, 13:11
μηπως να αφησεις το σπαμ και να πεις σε ποιο αμαξι θα σε βαλουμε?

Ειναι γνωστό ότι τον Ιούλιο δεν καβαλάμε μηχανάκια κι ειδικότερα σε πιστες.

Επίσης δεν διαθέτουμε πλέον ολόσωμη φόρμα...

Μόνο με λάστιχα κεράσι ανεβαίνω Σερρας

TROOPER
12/04/2013, 13:14
Ειναι γνωστό ότι τον Ιούλιο δεν καβαλάμε μηχανάκια κι ειδικότερα σε πιστες.

Επίσης δεν διαθέτουμε πλέον ολόσωμη φόρμα...

Μόνο με λάστιχα κεράσι ανεβαίνω Σερρας

ποιον ιουλιο βρε καψαλισμενε?

επισης οι μαλακιες πληρωνονται

τι να τα κανεις ρε τα λαστιχα?λαστιχα χρειαζονται οσοι γυρνανε στην πιστα με το μηχανακι.εσυ για ξεναγηση θα ρθεις ετσι κι αλλοιως.ως τετοια πιανεται το πανω απο 1.50 :tooth::tooth:

sniper
12/04/2013, 13:16
ποιον ιουλιο βρε καψαλισμενε?

Ιούνιο; Κάνει κρύο..

Κι είσαι:


επισης οι μαλακιες πληρωνονται

Ανόητος


τι να τα κανεις ρε τα λαστιχα?λαστιχα χρειαζονται οσοι γυρνανε στην πιστα με το μηχανακι.εσυ για ξεναγηση θα ρθεις ετσι κι αλλοιως.ως τετοια πιανεται το πανω απο 1.50 :tooth::tooth:
Μαλ@κας

TROOPER
12/04/2013, 13:19
Ιούνιο; Κάνει κρύο..

Κι είσαι:

Ανόητος

Μαλ@κας

τοσα κομπλιμεντα....:rolleyes:

κατι θελει αυτος αλλα τι...? :hmm:

harris_x
12/04/2013, 13:59
λαθος εμοτικον νεαρε.

το σωστο ειναι μαλλον αυτο--->:smokin:

:D

υ.γ.πρεπει να μιλησουμε με την ομαδα ;)
μήπως τελικά να βάλω τα: :a25::a30::a54::vroum:

asos
12/04/2013, 14:06
Στο budget του Απριλιου ειχα ενα ζευγαρι Ντανλοπ ακομα, το οποιο μου εμεινε στο ραφι. Αρα και λαστιχα εχω...+€60 ;)...μηπως τελικα το να ανεβω ειναι μονοδρομος...?


Μα καλα το σκεφτεσαι ακομη?:eyepop:
πρωι πιστα μετα τις 12 ηλεκτρολυτες κατω απο τα πλατανια στην κοιλαδα(guinness kaiser κτλ):evil: στις 3 μια βουτια πισινα για χαλαρωμα τρεις κ μιση υπνο μεχρι εξι.κ εξημισι πιστα μεχρι σκοταδι.

τι αλλο θες?

TROOPER
12/04/2013, 14:07
Μα καλα το σκεφτεσαι ακομη?:eyepop:
πρωι πιστα μετα τις 12 ηλεκτρολυτες κατω απο τα πλατανια στην κοιλαδα(guinness kaiser κτλ):evil: στις 3 μια βουτια πισινα για χαλαρωμα τρεις κ μιση υπνο μεχρι εξι.κ εξημισι πιστα μεχρι σκοταδι.

τι αλλο θες?

νομιζω οτι θα κλαψω απο χαρα !!!! :lol:

GIXXERAKIAS
12/04/2013, 14:23
Μα καλα το σκεφτεσαι ακομη?:eyepop:
πρωι πιστα μετα τις 12 ηλεκτρολυτες κατω απο τα πλατανια στην κοιλαδα(guinness kaiser κτλ):evil: στις 3 μια βουτια πισινα για χαλαρωμα τρεις κ μιση υπνο μεχρι εξι.κ εξημισι πιστα μεχρι σκοταδι.

τι αλλο θες?


νομιζω οτι θα κλαψω απο χαρα !!!! :lol:

Εγώ πάλι θα κλάψω από τα νεύρα μου.....:cry:

TROOPER
12/04/2013, 14:31
Εγώ πάλι θα κλάψω από τα νεύρα μου.....:cry:

287431

fazerakis
12/04/2013, 15:11
Μα καλα το σκεφτεσαι ακομη?:eyepop:
πρωι πιστα μετα τις 12 ηλεκτρολυτες κατω απο τα πλατανια στην κοιλαδα(guinness kaiser κτλ):evil: στις 3 μια βουτια πισινα για χαλαρωμα τρεις κ μιση υπνο μεχρι εξι.κ εξημισι πιστα μεχρι σκοταδι.

τι αλλο θες?

Ετσι οπως το θετεις δεν αφηνεις και πολλα περιθωρια για αλλη επιλογη :)

sniper
12/04/2013, 15:28
Φιλικά πάντα... :tooth:

287432

chducos1
12/04/2013, 18:21
Μα καλα το σκεφτεσαι ακομη?:eyepop:
πρωι πιστα μετα τις 12 ηλεκτρολυτες κατω απο τα πλατανια στην κοιλαδα(guinness kaiser κτλ):evil: στις 3 μια βουτια πισινα για χαλαρωμα τρεις κ μιση υπνο μεχρι εξι.κ εξημισι πιστα μεχρι σκοταδι.

τι αλλο θες?

νικο να δω πως θα σε ξυπναω,δεν εχω υπομονη ρε πουστη μου

grharris
12/04/2013, 19:17
Αααα, θα ξεκινήσω και εγώ μασαζάκι στον δικό μου manager!...ταξιδάκι, πισίνα, spa....:a13:

Antonisss
12/04/2013, 21:15
Η έκπτωση δηλαδή είναι μόνο για το εαρινό? Αν κάποιος σχεδίαζε να ανέβει στο autumn τη χάνει? (Ερώτημα για να γίνεται κουβέντα έτσι, όχι ότι είμαι άμεσα ενδιαφερόμενος!!)

TROOPER
13/04/2013, 23:04
Η έκπτωση δηλαδή είναι μόνο για το εαρινό? Αν κάποιος σχεδίαζε να ανέβει στο autumn τη χάνει? (Ερώτημα για να γίνεται κουβέντα έτσι, όχι ότι είμαι άμεσα ενδιαφερόμενος!!)

καλη ερωτηση αλλα μαλλον οποιος εχει τετοια απορια θα πρεπει να μιλησει με τους διοργανωτες.:wave2:

TROOPER
13/04/2013, 23:06
νικο να δω πως θα σε ξυπναω,δεν εχω υπομονη ρε πουστη μου

σιγα μη δεν ερθει ο κουμπαρος του (ο οποιος και θα αναλαβει την εγερση του υπναρα) ;)

chris.r675
16/04/2013, 14:38
ναι, το καταλαβαινω...
απλα καποιος μπορει να μην μπορει για οικογενειακους, οικονομικους ή και αλλους λογους...
οι διοργανωτες σιγουρα θα αρνηθουν γιατι θελουν περισσοτερες συμμετοχες και φυσικα κατι τετοιο δεν τους συμφερει γιατι ο μεν που πηγε και εχασε την μερα εχει ηδη πληρωσει και ο δε που σκεφτεται να παει, προκειται να πληρωσει στο ακεραιο...
το θεμα ηταν να γινοταν στην ζουλα "μεταξυ μας"...

επειδη λοιπον ειμαι και εγω στην σκεψη να παω λογω του οτι αυτο που γινεται μια εβδομαδα νωριτερα ειναι διημερο και οχι τριημερο, αρα αξιζει περισσοτερο το "τραβηγμα" μεχρι εκει...
αν υπαρχει καποιος που δεν θα συμμετεχει σιγουρα και θελει να δωσει την εκπτωση, θα την δεχτω...:lol:

αν οχι, καλη καρδια και συζηταμε για οικονομικους τροπους μεταβασης και μετακινησης με οχηματα...
:beer:


μονο που το εγραψες εδω δεν θα το ψαξουν σιγουρα!λες να μην το διαβαζει κανενας το μοτο απο αυτους?:a18::a18::a18:
στην τελικη το 60 ευρο ειναι το λιγοτερο στην ολη φαση,εγω πρωσοπικα δεν θα παω παρολο που εχω την προσφορα και λαστιχα.

chris.r675
16/04/2013, 14:43
σιγα μη δεν ερθει ο κουμπαρος του (ο οποιος και θα αναλαβει την εγερση του υπναρα) ;)
δυστυχως και για οικονομικους και για να μην φαμε παντοφλα απο την κουμπαρα επειδη θα ειναι τριημερο και λογο ζεστης,
δεν το βλεπω να ερχομαι γιωργο,νοεμβριο που ειναι τα καλυτερα και θα εχουμε φτιαξει το μηχανακι,να ειμαστε καλα να παμε
ολοι μαζι το παρεακι!

devil's animal
16/04/2013, 19:04
μονο που το εγραψες εδω δεν θα το ψαξουν σιγουρα!λες να μην το διαβαζει κανενας το μοτο απο αυτους?:a18::a18::a18:
στην τελικη το 60 ευρο ειναι το λιγοτερο στην ολη φαση,εγω πρωσοπικα δεν θα παω παρολο που εχω την προσφορα και λαστιχα.

η λογικη ηταν να γινοταν με π.μ. η ολη φαση και οχι κοινοποιημενο...
δεν υπαρχουν ονοματεπωνυμα εδω και αν υπαρχουν δεν ειναι αληθινα...

οντως το 60ευρω μπορει σαν ποσο σε σχεση με το 800αρι που βγαινει μαζι με λαστιχα να μην λεει πολλα, αλλα αν το δεις επιμερους ειναι οι βενζινες του τριημερου...(περιπου 20€ η μερα)...

chris.r675
16/04/2013, 20:45
η λογικη ηταν να γινοταν με π.μ. η ολη φαση και οχι κοινοποιημενο...
δεν υπαρχουν ονοματεπωνυμα εδω και αν υπαρχουν δεν ειναι αληθινα...

οντως το 60ευρω μπορει σαν ποσο σε σχεση με το 800αρι που βγαινει μαζι με λαστιχα να μην λεει πολλα, αλλα αν το δεις επιμερους ειναι οι βενζινες του τριημερου...(περιπου 20€ η μερα)...
Ειναι μια προσφορα για αυτους που συμμετηχαν στου απριλη,δεν μπορω να καταλαβω γιατι καποιος να μπει σε αυτη τη διαδικασια,αν ηταν θα το εβαζαν150 για ολους!αν νομιζεις οτι δεν ξερουν στο περιπου ποιοι ειμαστε κανεις λαθος!και στου απριλη θυμαμαι εγω ποιοι ηταν,σκεψου τα παιδια που το διοργανωνουν!

harris_x
16/04/2013, 21:01
Χρήστο, δε θα σε δούμε ρε φίλε;

chris.r675
16/04/2013, 21:27
Χρήστο, δε θα σε δούμε ρε φίλε;

Πιστευω οτι δεν θα λυγισω,θα κρατησω το λογο μου,θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα οπως τα ειπα ποιο πανω χαρη.στοχος μου ειναι να φτιαξω το st και μετα trackday!

Υγ:αν ερθω θα με δουλευει ο γιωργος μεχρι να φυγουμε!

fazerakis
16/04/2013, 21:34
δυστυχως και για οικονομικους και για να μην φαμε παντοφλα απο την κουμπαρα επειδη θα ειναι τριημερο και λογο ζεστης,

...αν κοιταζα τα οικονομικα μου ουτε εγω πρεπει να παω αλλα την παντοφλα τη γλιτωνω παιρνοντας ολη την οικογενεια μαζι. Θα αφησω την μανα με την κορη στην πισινα κι εγω θα γυρναω γυρω γυρω
Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενω να κανω κανα χρονο της προκοπης ετσι, αλλα κι ο Ασσος με τοσες μπυρες που θα εχει πιει κατακαλοκαιρο δεν ειναι απειλη...χαχαχα

chris.r675
16/04/2013, 21:58
...αν κοιταζα τα οικονομικα μου ουτε εγω πρεπει να παω αλλα την παντοφλα τη γλιτωνω παιρνοντας ολη την οικογενεια μαζι. Θα αφησω την μανα με την κορη στην πισινα κι εγω θα γυρναω γυρω γυρω
Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενω να κανω κανα χρονο της προκοπης ετσι, αλλα κι ο Ασσος με τοσες μπυρες που θα εχει πιει κατακαλοκαιρο δεν ειναι απειλη...χαχαχα

Ο κουμπαρος αυτη τη στιγμη που γραφω κανει σκληρη προπονηση με τη φωτογραφια σου απεναντι στο τοιχο κολλημενη!χαχαχαχαχα

harris_x
17/04/2013, 08:31
...αν κοιταζα τα οικονομικα μου ουτε εγω πρεπει να παω αλλα την παντοφλα τη γλιτωνω παιρνοντας ολη την οικογενεια μαζι. Θα αφησω την μανα με την κορη στην πισινα κι εγω θα γυρναω γυρω γυρω
Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενω να κανω κανα χρονο της προκοπης ετσι, αλλα κι ο Ασσος με τοσες μπυρες που θα εχει πιει κατακαλοκαιρο δεν ειναι απειλη...χαχαχα
αυτό κανόνιζα κι εγώ αλλά τελικά μάλλον θα έρθω μόνος μου :)


Ο κουμπαρος αυτη τη στιγμη που γραφω κανει σκληρη προπονηση με τη φωτογραφια σου απεναντι στο τοιχο κολλημενη!χαχαχαχαχα
:lol::lol::lol:

DrIoannis
17/04/2013, 09:37
...αν κοιταζα τα οικονομικα μου ουτε εγω πρεπει να παω αλλα την παντοφλα τη γλιτωνω παιρνοντας ολη την οικογενεια μαζι. Θα αφησω την μανα με την κορη στην πισινα κι εγω θα γυρναω γυρω γυρω
...
Λοιπόν δεν θα πω μεγάλες κουβέντες γιατί με κυνηγάει ΜΕΓΑΛΗ γκαντεμιά με αυτήν την υπόθεση...Θα έρθω.
Τώρα αγαπητέ fazerakis το ίδιο σκοπεύω να κάνω και εγώ με την οικογένεια.Θα κάνουν πλάτσα πλούτσα στο ξενοδοχείο και εγώ γύρω γύρω στην καλήτερη πίστα των Βαλκανίων...
Όλα αυτά βέβαια αν δεν ξαναχτυπήσει ο
287821

TROOPER
17/04/2013, 09:46
Πιστευω οτι δεν θα λυγισω,θα κρατησω το λογο μου,θα ηθελα πολυ να ερθω αλλα οπως τα ειπα ποιο πανω χαρη.στοχος μου ειναι να φτιαξω το st και μετα trackday!

Υγ:αν ερθω θα με δουλευει ο γιωργος μεχρι να φυγουμε!

να αφησεις τις βλακειες και να ερθεις εστω για την παρεα ρε. :beer:


...αν κοιταζα τα οικονομικα μου ουτε εγω πρεπει να παω αλλα την παντοφλα τη γλιτωνω παιρνοντας ολη την οικογενεια μαζι. Θα αφησω την μανα με την κορη στην πισινα κι εγω θα γυρναω γυρω γυρω
Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενω να κανω κανα χρονο της προκοπης ετσι, αλλα κι ο Ασσος με τοσες μπυρες που θα εχει πιει κατακαλοκαιρο δεν ειναι απειλη...χαχαχα

ειναι απλο γιωργη. μην κοιτας τα οικονομικα σου :lol:
οσο για την απειλη...ενταξει...ο νικος θα πινει μπυρες κι εσυ θα μας ερθει με τα λουκοζειντ δλδ??:lol::lol:


Ο κουμπαρος αυτη τη στιγμη που γραφω κανει σκληρη προπονηση με τη φωτογραφια σου απεναντι στο τοιχο κολλημενη!χαχαχαχαχα

:rotflmao::rotflmao::rotflmao:

TROOPER
17/04/2013, 09:47
Λοιπόν δεν θα πω μεγάλες κουβέντες γιατί με κυνηγάει ΜΕΓΑΛΗ γκαντεμιά με αυτήν την υπόθεση...Θα έρθω.
Τώρα αγαπητέ fazerakis το ίδιο σκοπεύω να κάνω και εγώ με την οικογένεια.Θα κάνουν πλάτσα πλούτσα στο ξενοδοχείο και εγώ γύρω γύρω στην καλήτερη πίστα των Βαλκανίων...
Όλα αυτά βέβαια αν δεν ξαναχτυπήσει ο
287821

σε παρακαλω...μη με αναγκασεις να κανω εντιτ στο ποστακι σου....































βγαλε τον π@@στη απο δω!!!!:cry::cry:

sniper
17/04/2013, 09:50
η λογικη ηταν να γινοταν με π.μ. η ολη φαση και οχι κοινοποιημενο...
δεν υπαρχουν ονοματεπωνυμα εδω και αν υπαρχουν δεν ειναι αληθινα...

οντως το 60ευρω μπορει σαν ποσο σε σχεση με το 800αρι που βγαινει μαζι με λαστιχα να μην λεει πολλα, αλλα αν το δεις επιμερους ειναι οι βενζινες του τριημερου...(περιπου 20€ η μερα)...

Nαι αλλά ο ένας ξέρει τον άλλο και δεν λέει να κάνει κάποιος τα παραπάνω ειδικά οταν το trackbike το κανονίζουν γνωστοί και φίλοι...

Το παίρνω σαν μια χαζή ιδέα και το ξεχνάμε.

devil's animal
17/04/2013, 09:58
Nαι αλλά ο ένας ξέρει τον άλλο και δεν λέει να κάνει κάποιος τα παραπάνω ειδικά οταν το trackbike το κανονίζουν γνωστοί και φίλοι...

Το παίρνω σαν μια χαζή ιδέα και το ξεχνάμε.

ok, μαλλον εγω ειχα διαφορετικη αποψη για το trackbike.gr

asos
18/04/2013, 22:16
Η αληθεια ειναι οτι δεν περιμενω να κανω κανα χρονο της προκοπης ετσι, αλλα κι ο Ασσος με τοσες μπυρες που θα εχει πιει κατακαλοκαιρο δεν ειναι απειλη...χαχαχα

ωχ ωχ ανασφαλειες διακρινω...

TROOPER
19/04/2013, 08:56
ωχ ωχ ανασφαλειες διακρινω...

:a014::a014:

fazerakis
19/04/2013, 16:32
ωχ ωχ ανασφαλειες διακρινω...

Μπαααα. Ισα ισα που δεν ανησυχω για σενα. Καποια στιγμη θα με ξαναρωτησεις για γομες και πιεσεις για τους καλοκαιρινους μηνες και εγω θα σου απαντησω αναλογως.. χαχαχαχα

asos
19/04/2013, 20:50
Μπαααα. Ισα ισα που δεν ανησυχω για σενα. Καποια στιγμη θα με ξαναρωτησεις για γομες και πιεσεις για τους καλοκαιρινους μηνες και εγω θα σου απαντησω αναλογως.. χαχαχαχα

:a20:

harris_x
20/04/2013, 17:54
:hmm:

κάποιος πήρε ελλειπτικό...
κάποιος το ξεσκόνισε...

μια χαρά θα περάσουμε λέμεεεεε.... :a25::a30::a54::vroum:

TROOPER
22/04/2013, 08:36
:hmm:

κάποιος πήρε ελλειπτικό...
κάποιος το ξεσκόνισε...

μια χαρά θα περάσουμε λέμεεεεε.... :a25::a30::a54::vroum:

:a13::a13:

fazerakis
27/05/2013, 00:15
Ακυρο το trackday. Οχι οτι δεν το περιμεναμε αλλα το παρακατω γραμμα του Κ. Δαλλα δειχνει ποσο ασχημη ειναι η κατασταση.

" Αγαπητοί φίλοι και συνεργάτες,

βρισκόμαστε στη δυσάρεστη θέση να σας ανακοινώσουμε ότι το καλοκαιρινό μας trackday ακυρώνεται για δεύτερη συνεχόμενη χρονιά. Ο λόγος δεν είναι άλλος από τη σημερινή κατάσταση του ασφαλτοτάπητα της πίστας, ο οποίος έχει παρουσιάσει σοβαρό πρόβλημα φθοράς στο εσωτερικό όλων σχεδόν των στροφών.

Το Σαββατοκύριακο που μας πέρασε έγραψα περισσότερα από 600 χιλιόμετρα στην πίστα, στα πλαίσια ενός διήμερου σχολείου του California Superbike School. Περίμενα με αγωνία να έρθουν αυτές οι μέρες έτσι ώστε να οδηγήσω και να κρίνω ο ίδιος τη σοβαρότητα της κατάστασης. Δυστυχώς για όλους μας, η ζημιά είναι μεγαλύτερη απ’ ότι μπορούσα να φανταστώ - και αυτό όχι λόγω της υφιστάμενης κατάστασής, αλλά κυρίως λόγω της φθοράς που έχει ήδη εμφανιστεί στο καινούργιο πάτημα των στροφών, παρότι η ύπαρξή του δεν μετρά περισσότερες από δύο βδομάδες ζωής.

Όπως θα δείτε στις φωτογραφίες που τράβηξα και έχω ανεβάσει σε υψηλή ανάλυση, έτσι ώστε να αποκτήσετε δική σας οπτική της ζημιάς, οι υπεύθυνοι της πίστας στένεψαν τη διαδρομή στα σημεία που έχει έντονη φθορά, χρησιμοποιώντας λευκό χρώμα. Και ενώ η καινούργια ουσιαστικά πίστα μπορεί να προσφέρει την ίδια ευχαρίστηση με την παλιά -αλλά με χειρότερα αποτελέσματα στο χρονόμετρο-, η άσφαλτος δεν δείχνει ότι θα αντέξει ούτε αυτόν τον ένα μήνα που απέμενε για το καλοκαιρινό μας trackday.

Με βάση τα παραπάνω, θεωρήσαμε ανούσιο να κάνουμε όλα αυτά τα έξοδα, τόσο εμείς όσο και εσείς, και να ανέβουμε σε μια πίστα που μετά δυσκολίας θα βρίσκεται σε θέση να οδηγηθεί. Το χειρότερο είναι ότι οι υπεύθυνοι δεν γνωρίζουν ακριβώς το πότε θα ξαναστρωθεί (τρέφουν ελπίδες για τον Αύγουστο), με αποτέλεσμα να μην μπορούμε ακόμα να προγραμματίσουμε το φθινοπωρινό μας trackday.

Ζητάμε συγνώμη για την ταλαιπωρία και δεσμευόμαστε να σας ενημερώσουμε άμεσα μόλις έχουμε εξελίξεις στο θέμα. Σας ευχόμαστε καλό καλοκαίρι και ανανεώνουμε το ραντεβού μας για το φθινόπωρο, σε μια απροβλημάτιστη πίστα!

Υ.Γ. Για να κατεβάσετε τις φωτογραφίες από την πίστα σε υψηλή ανάλυση, ακολουθείστε τον σύνδεσμο: http://trackbike.gr/photos/serres-damage.zip"

TROOPER
27/05/2013, 07:21
Ακυρο το trackday. ............

καλα...κι εγω ελεγα οτι ειναι φοτοσοπ οι φωτογραφιες στο αλλο θρεντ με τη λευκη διαγραμμιση!!! :lol::lol:

επισης τωρα δικαιωνομαι που πηγα για λοου στην 6 και για τα φαγωματα που ελεγα στο φθινοπωρινο!!! :a02:

nktR
27/05/2013, 08:17
από τις 29 Απριλίου σας το λέγαμε από όταν είχαμε ανέβει σε ελεύθερη προπόνηση ότι η πίστα είναι ακατάλληλη για χρήση http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=128777&page=8 αλλά μάλλον δεν μας πιστεύατε και θέλατε και επίσημη πιστοποίηση από 2 διοργανωτές + όσους ακύρωσαν αγώνες βαλκανικούς.
Γι αυτό κάνετε υπομονή μέχρι να ξαναστρωθεί σε κάνα δίμηνο σωστά και από Σεπτέμβρη και πάλι με το καλό ξεκινάμε

harris_x
27/05/2013, 08:19
οι τύποι έχουν πλάκα....

K1

291326

Κ11

291324

Κ11 zoom

291325

Antonisss
27/05/2013, 08:38
Αυτά που είδα στις φωτό μου φαντάζουν σαν πρωταπριλιάτικο αστείο... Η δε Κ10, την φέρανε πιο έξω και πάλι ξεκινάει τα ίδια... Απίστευτο, ούτε ένα 9 μηνο δεν έκλεισε η νέα άσφαλτος...

GIXXERAKIAS
27/05/2013, 09:02
Τι λές τώρα???Και εγώ Γιώργη νόμιζα ότι ήταν φωτοσόπια οι γραμμές μαζί με τους παππούδες το παγκάκι....έλεος?

fazerakis
27/05/2013, 09:25
Τι λές τώρα???Και εγώ Γιώργη νόμιζα ότι ήταν φωτοσόπια οι γραμμές μαζί με τους παππούδες το παγκάκι....έλεος?

Εβαλα τους παπουδες στο παγκακι και το Στοπ για να δω ποιος θα καταλαβει τι ειναι φωτοσοπ και τι η τραγικη πραγματικοτητα...:(

GIXXERAKIAS
27/05/2013, 09:29
Εβαλα τους παπουδες στο παγκακι και το Στοπ για να δω ποιος θα καταλαβει τι ειναι φωτοσοπ και τι η τραγικη πραγματικοτητα...:(

Τραγικό Γιώργη πραγματικά.....:(

fazerakis
27/05/2013, 09:38
από τις 29 Απριλίου σας το λέγαμε από όταν είχαμε ανέβει σε ελεύθερη προπόνηση ότι η πίστα είναι ακατάλληλη για χρήση http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=128777&page=8 αλλά μάλλον δεν μας πιστεύατε και θέλατε και επίσημη πιστοποίηση από 2 διοργανωτές + όσους ακύρωσαν αγώνες βαλκανικούς.
Γι αυτό κάνετε υπομονή μέχρι να ξαναστρωθεί σε κάνα δίμηνο σωστά και από Σεπτέμβρη και πάλι με το καλό ξεκινάμε

Νικο για να ειμαι ειλικρινης ουτε εγω ουτε κανεις δεν θα ηθελε να σας πιστεψει τοτε. Ησασταν οι πρωτοι που ειδατε το προβλημα αφου τοτε ξεκινησε
...και οπως φαινεται εχει χειροτερεψει κι αλλο απο τοτε.

TROOPER
27/05/2013, 09:38
Εβαλα τους παπουδες στο παγκακι και το Στοπ για να δω ποιος θα καταλαβει τι ειναι φωτοσοπ και τι η τραγικη πραγματικοτητα...:(

εγω νομιζα οτι ειναι ολα φωτοσοπ ρε γιωργο!!!