PDA

View Full Version : crypton x 135-Μου πηραν το μωρο μου χωρις την αδεια μου



Tsakalos
30/04/2013, 17:23
Γεια σας παιδες....1η Απριλιου βραδυ μου φαγαν απο Γουβα το παπι μου και το θελω πισω..!!Ασπρο crypton x 135 με αλλαγμενα τα μπροστινα φρυδακια(φωτα κατω)-του χα βαλει τα carbon τα ασπρα αλλαγμενο πισω φτερο,μανετα ανθρακι και λαστιχα pilot sporting..ειχε ψιλογρατζουνιτσες στο moter του-και αμα το πετυχετε κι ετσι ειχε γρατζουνισμενη απο τα δεξια τη ποδια του την μασκα του κατι ψιλα απο δεξια οπως και το μπροστινο το φτερο του ειχε 2-3 γρατζουνιτσες.Toυ χα βγαλει αριστερα και δεξια-στη μασκα- τα αυτοκολλητα με το σημα της Υamaha καθως και το μπροστινο το αυτοκολλητο'crypton x'.Για οτι εχετε βοηθηστε ρε ;) ευχαριστω ...Επικοινωνια μεσω-προσωπικα μηνυματα-

AUFGEBRACHT
30/04/2013, 17:29
Συμβουλή!!! Αφαίρεσε ΑΜΕΣΑ το τηλέφωνο και ζήτα επικοινωνία ΜΟΝΟ με πμ. Θα βρεθείς προ εκπλήξεως πόσα καλόπαιδα θα σε πάρουν τηλέφωνο ότι τάχα έχουν το μηχανάκι σου και θα πάνε να βγάλουν τζάμπα χαρτζιλίκι :wave2:

Tsakalos
05/05/2013, 14:34
Ρε φιλε απο μια μερια πιστεψε με οτι το ξερω αλλα για κατι ποιο αμεσο το χω κανει αλλα οταν λες επικοινωνια ομως μονο μεσο πμ.??

PetranGR
05/05/2013, 14:52
Ναι,βγάλε το τηλ. σου και γράψε στην θέση του τηλ. σου.

"Επικοινωνία με ΡΜ" και θα σου έρχονται εισερχόμενα μηνύματα στο προφίλ σου.

Tsakalos
06/05/2013, 13:59
Και μετα να μπαινω προσωπικα μηνυματα και να βλεπω οτι ειναι τελοσπαντων σωστα??...

OnePiece
06/05/2013, 16:02
Και μετα να μπαινω προσωπικα μηνυματα και να βλεπω οτι ειναι τελοσπαντων σωστα??...

Σωστα

lc8ergr1
10/05/2013, 08:22
(ΑΝ...) θα σε πάρουν τηλεφωνο για λύτρα (απο αποκρυψη μεσα απο τις φυλακές κορυδαλου) μιλα συνέχεια και καθηστερησε τον όσο μπορεις να μέινει ΣΤΗΝ ΓΡΑΜΜΗ

ΜΕΤΑ ΠΑΣ ΑΜΕΣΩΣ ΣΤΗΝ ΑΣΤΥΝΟΜΙΑ ΚΑΙ ΑΝΑΦΕΡΕΙΣ ΤΟ ΓΕΓΟΝΟΣ ΖΗΤΩΝΤΑΣ ΑΡΣΗ ΑΠΟΡΗΤΟΥ ΤΟΥ ΚΙΝΗΤΟΥ ΣΟΥ


ΔΕΝ ΥΠΑΡΧΕΙ ΠΕΡΙΠΤΩΣΗ ΝΑ ΣΟΥ ΔΩΣΟΥΝ ΤΟ ΜΗΧΑΝΑΚΙ - ΘΑ ΧΑΣΕΙΣ ΤΑ ΛΕΦΤΑ ΣΟΥ

Tsakalos
11/05/2013, 13:50
Eγινε ρε φιλε,ναι οκ...Ευχαριστω κι ολας παντως