PDA

View Full Version : ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII



Σελίδες : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20

Red Rider
28/08/2014, 15:37
Σε είδα παλικάρι με το Shiver ξάπλα το μεσημέρι στον Πειραιά.
Δεν φάνηκες να έχεις κάτι σοβαρό ευτυχώς, περαστικά και αγύριστα..

Bowleno
28/08/2014, 15:55
Σε είδα βλάκα ΗΛΙΘΙΕ μπάτσε να σφάζεις το στοπ αέρα πατέρα στον Κηφισό στο ύψος του Αιγάλεω, στην παράλληλη διαχωριστική και ευτυχώς ο φίλος της ACS σε πήρε χαμπάρι τι θα έκανες και σταμάτησε αλλιώς θα είχατε γίνει ήχος και φως με τόσα που πήγαινες, ΖΩΟ! να πω είχες υπηρεσία...μπα ουτε φάρους ούτε σειρήνες να δικαιολογήσεις την μέγιστη ανοησία σου....

Vegeta
28/08/2014, 15:57
Σε είδα μ@λ@κ@ κάγκουρα με το λευκό TDM και τις ξετάπωτες ακράπες (παραδόξως όμως ήσουν με κράνος) το πρωί στην Αμφιθέας στο ρεύμα προς Συγγρού, να κορνάρεις, να ξερογκαζώνεις, να χειρονομείς, μετά να φρενάρεις απότομα μπροστά τους, και γενικώς να τσακώνεσαι με όποιον ήταν μπροστά σου και δεν άνοιγε δρόμο να περάσεις!!! Και λίγο πριν τη Συγγρού, τσουπ και κάνεις και μια αναστροφή (μπινελικόνωντας πάντα και καταριόντας) προς την αντίθετη κατεύθυνση…. Τι ζόρια τραβάνε μερικοί τελικά…

taisteal
28/08/2014, 20:07
Σας ειδα χθες βραδακι 3 bmw φορτωμενα να ερχεστε απο Καρπενησι,και εξω απο Λαμια οι δυο απο εσας να σφαζετε το κοκκινο ξερα σε κεντρικη διασταυρωση..
Κριμα που ερχομουν εγω με το μηχανακι κι οχι κανενα φορτηγο,να σας κανει αφισα,ζωαδια..

Iamthagod
30/08/2014, 17:20
Σε είδα ΓΕΡΟ ΠΑΝΕΞΥΠΝΕ ΕΜΠΟΡΕ ΤΟΥ ΚΩΛΟΥ να μου πουλάς κράνος 20 ευρώ παραπάνω από ότι το πουλάς στο ίντερνετ και καλά προσφορά! Και δε μου κοψες απόδειξη και δε σου είπα τπτ αλλά φυσικά εγώ φταίω γιατί είμαι μεγάλος ΛΑΛΑΚΑΣ. Γνωστό μαγαζί στο ΧΑΛΑΝΔΡΙ, αποφύγετε τον. Πραγματικά εμείς οι Έλληνες με το μυαλό που κουβαλάμε δε θα πάμε πουθενά. Ότι και να πω είναι απλά πολύ λίγο.

tsompanis
30/08/2014, 17:39
Σας ειδα με το μπαντιτ το μεγαλο,ζευγαρι να με ρωτατε αν έχει καλη ασφαλτο ποιο κατω ο δρομος.
Φτιαχτηκατε που ειδατε μηχανη με ελληνικη πινακιδα στο erseke αλλα που να ξερατε ρε μαυροι οτι ειχατε αλλα 80 χλμ μπροστα,με ασφαλτο απο την εποχη του χοτζα.χαχα
Τι διαολο θελατε εκει πανω?τοσες ωραιες διαδρομες εχει διπλα
μου ειπες οτι διαβαζεις το μοτο.εδω ειμαστε λοιπον.:beer:

ggs
01/09/2014, 09:34
alexxxcbr χαρηκα που τα ειπαμε..:beer::beer::beer:

amyroukai
01/09/2014, 10:16
Σε είδα μικρέ θεούλη ελληναρά, με τη φαλάκρα-βοϊδογλυψιά με μπριγιαντίνη, το λευκό μεγασκούτερ πιάτζο Χ-κάτι φορτωμένο τίγκα, το 2χρονο αγοράκι σου να παίζει με το τιμόνι, η κορούλα πίσω σου και η μαμά λαμπάδα στην ουρά, τσάντες να κρέμονται από παντού, ο μικρός να παίζει βρουμ βρουμ με το τιμόνι και εσύ να παλεύεις να οδηγήσεις με την γαλάζια "σχολική" τσαντούλα-τρόλει του μικρού στον ένα αγκώνα και την ροζ της μικρής στον άλλο. Εννοείται ακράνωτοι όλοι. Ελπίζω, μαλάκα άντρα, το χαμόγελο του μικρού να μην το σβήσεις άδικα κάποια μέρα.

zannisvel
01/09/2014, 10:19
Σας ειδα στη παρακιακη 3 πρασινα νιτζακια ολα ιδια και μαζι ενα ασπρο αλλα δεν προσεξα τι ηταν. Χαιρετησαμε αλλα μαλλον δεν προσεχατε. Καλους δρομους!!

alexxxcbr
01/09/2014, 10:32
alexxxcbr χαρηκα που τα ειπαμε..:beer::beer::beer:

Και εγω.Ωραια μερα η χθεσινη.:beer::beer:

Buenaventura
01/09/2014, 10:50
Ειδα αρκετους ανεβαινοντας Πηλιο το Σαββατο,το ματι μου εμεινε βεβαια στο 1190Adv. που με περασε αναμεσα πορταρια και χανια και στο μπλε Tuono που πηγαινε προς τα κατω.Εκανα σταση,αναψα τσιγαρο και απολαυσα τον ηχο του V-2 να αντιλαλει στις πλαγιες...(Φυσικα καταραστικα τον εαυτο μου που ειχα επιλεξει να παω με το κουτι...:cry:).Επισης ειδα ΠΟΛΛΑ on-off,V-strom κυριως στο καμπινγκ στο Παπα Νερο.Και ζηλεψα.

Eversman
01/09/2014, 13:38
Σε είδα βρέ μπαγάσα με το KTM σου, τις βαλιτσούλες σου και με όλη την προστασία φορεμένη, μόλις αφιχθείς, στο λιμάνι της Νεάπολης και σε ζήλεψα! Στο είπα κιόλας γιατί δεν κρατήθηκα! Καλά χιλιόμετρα φίλε μου!

Σας είδα και εσάς ωρέ παλικάρια από την Αυστρία, με τις μπέμπες σας στο Τσιρίγο και χαιρετηθήκαμε εγκάρδια. Καλή επιστροφή Kameraden!

Panoskl
01/09/2014, 14:03
Σε είδα πριν λίγο φίλε με το scooter να μου απονέμεις, με την ανάλογη χειρονομία, την τιμητική διάκριση της εξαιρέτου ενδοπαλάμιας ψευδοσυνούσιας. Οφείλω να αποδεχτώ την τιμή αυτή και να ζητήσω συγγνώμη.

pektis
01/09/2014, 19:24
Σε ειδα με το σκουτερ να κοιτας τσεκαρωντας για κανεναν Διας ή Ζητα και να περνας 2 κοκκινα φαναρια χαλαρα......:rolleyes:

Jo.Da.
02/09/2014, 19:24
Σε είδα FZS (fazer), κόκκινο, με αυτοκόλλητο SUZUKI στο ρεζερβουάρ, κι έτριβα τα μάτια μου μην κάνανε ''πουλάκια''...:lol::confused:

amyroukai
03/09/2014, 23:46
Σε είδα βρωμόγερε με το κόκκινο σιτροέν, πήγες να την κάνεις για δεύτερη φορά τη μαλακία σου. Δεν σου 'φτασε ρε παπάρα το ότι με τράκαρες πριν τέσσερα χρόνια, παραλίγο να το ξανακάνεις σήμερα. Γιατί δεν τους παίρνουν το δίπλωμα, αναρωτιέμαι. Κακό ψόφο, γιατί έχεις πάρει και άλλους στο λαιμό σου.

Eversman
04/09/2014, 08:27
Σε είδα όμορφο cougarάκι, να έρχεσαι στο μαγαζί για να σου κάνω δουλειά, με ένα ντεκολτέ ώς τον αφαλό.Εκείνη την στιγμή το σφυρί σημάδευε το κοπίδι, αλλά από το σόκ την πλήρωσε το χέρι μου. Χαλάλι ... :D

pektis
04/09/2014, 13:56
Σε ειδα με το bmw 1200k να θες να ξεκινησεις και να ακουστεις με την akrapovits, αλλά να σου σβηνει και να γινεσαι ρομπα!:p

dimzan
04/09/2014, 15:21
Σε ακουσα πρωτα και μετα σε ειδα να περνας σαν κλεφτης με κοκκινο τη διασταυρωση, πατημενος με 80-100χλμ με το ασπρο peugeot 206 σου.

Ευτυχως περιμενα και δεν ξεκινησα με το πρασινο γτι θα μας ειχες κανει κιμα, κι εμενα και τη συνεπιβατη!

Μετα που κολλησες παρακατω στο φαναρι ανακαλυψα οτι στη χωρα σου την ινδια ετσι εμαθες να οδηγας... δεν πας πισω καλυτερα

amyroukai
04/09/2014, 18:52
Σε είδα παπαρογιάπη ακράνωτο να με κόβεις στην κίνηση με την gs adv σου. Αλλά μετά σε είδα να χώνεσαι ανάμεσα στ'αυτοκίνητα όμορφα και σε σημεία που περίμενα ότι θα κωλώσεις και ετοιμαζόμουν να στην πω για τη μαούνα στο κέντρο, αλλά δεν έδωσες αφορμή. Τελικά δεν είστε όλοι (εντελώς) ίδιοι, άξιος.

KostRider
05/09/2014, 00:48
Σας είδα κ@λογεροι δύο φορές να πετάγεστε και να γλιτώνετε στο τσακ από το να γίνετε χαλκομανία από 40 τόνους...ο ένας ειδικά έδωσε ρέστα! Βγήκε κανονικά, σταμάτησε στη μέση του δρόμου και αντί να συνεχίσει στην άκρη σιγά σιγά, έκανε όπισθεν...
Σε είδα κι εσένα τυπα με το ninja το πράσινο να μπαίνεις πάνω με το κράνος στο χέρι και να το φορά μόνο η κοπελιά σου..γιατί βρε αγόρι μου, να μην χαλάσεις το μαλλί; αφού το βρήκες το γκομενάκι...

gior-gos
05/09/2014, 12:30
Σε ειδα σημερα το πρωι Νικο,

και στις 13:00 ειδα το ψηλο παλικαρι με το ψηλο τενερέ του να περνα απο Αμαλιας και Φιλελληνων

2 σε 1 σημερα :beer:

kouremenos
06/09/2014, 08:51
Σε είδα παλαιό μου fazerακι, και συγκινηθηκα, 9 χρόνια παρέα....... Και ο καινούριος στη πένα σε είχε ,,,, καλούς δρόμους να έχετε. !!!

taisteal
08/09/2014, 02:47
Σας ειδα σημερα τουλαχιστον 30 μοτοσικλετες να περνατε εκει που πατησα καρφι στον Μπραλο και εσκασε το λαστιχο μου,να σας κανω νοημα για βοηθεια,
μηπως ειχε καποιος αμπουλα με αερα,και στα παπακια σας ολοι..
Ειναι οι μαγικες στιγμες που απολαμβανω την μοτοσικλετιστικη αλληλεγγυη :look:

Να ειστε καλα Τουρκοι νταλικερηδες που σταματησατε και με βοηθησατε

:beer:

GFawkes
08/09/2014, 09:14
Σας ειδα να στηνεστε για 80'ς κοντρα ξημερωματα στην Καλλιροης, και μετα να μπυραρεστε στο Ploughman....

322691

Hayate
08/09/2014, 11:32
Σε είδα να μου κάνεις για 2η φορά κασκαρίκα ρημάδα μπαταρία και να με αφήνεις καταμεσίς της Ηρώων Πολυτεχνείου στον Περαιά....αύριο κιόλας έχεις φάει σούτιασμα.....

peterTHErider
08/09/2014, 11:44
Σε ειδα πανιβλακα με τα 2 παιδακια φορτωμενα μπρος και πισω σου στο χαρο που ειχες για σκουτερ και να μιλας και στο κινητο!οταν σε πλευριςα στο φαναρι και σε ρωτησα αν τα αγαπας τα παιδια σου η απαντηση ηταν φυσικα ναι...οταν ομως σε ξαναρωτησα γιατι προσπαθεις να τα σκοτωσεις φυσικα παλι η γατα σου εφαγε την γλωσσα....

akis_trevor
08/09/2014, 22:27
σε ειδα τελευταια στιγμη να τρως το στοπ ασαλιωτο,πατησα λιγο γκαζι(με το φορτηγακι της δουλειας) μπας και προλαβω να φυγω αλλα με βρηκες πισω απτην πορτα του οδηγου και να με στελνεις με την δεξια μερια σε 2 παρκαρισμενα... απο μεσα μου ελεγα την γαμησα αλλα ευτυχως 2 γρατσουνιες στο ποδι και λιγο η μεση και ο αυχενας απτο τρανταγμα....το χειροτερο ειναι οτι ουτε καν ζητησες μια συγγνωμη,και μονο στην αρχη ηρθες να δεις τι εγινε.οταν σε "ξεβρακωσε" ο παππους με το ποδηλατο οτι θα τον σκοτωνες οπως ειπε,πηγες να του το παιξεις και μαγκας....τρομπα....

amyroukai
09/09/2014, 09:02
Σε είδα υπαλληλε στο ασανσερ δημοσιας υπηρεσίας να φωνάζεις "ποτε θα βγουν τα παλικάρια μας απο μέσα, βοηθός υπουργού θα γίνω μετα τις εκλογές, να δεις, θα χωσουμε ολους τους άλλους μέσα". Υπαρχετε ακόμα και ξεφευγετε όλο και περισσότερο...

amyroukai
09/09/2014, 19:53
Σε είδα βρωμογρια να πεταγεσαι με το τρακαρισμένο c4 coupe σε ασημί, να ταιριάζει με την κουρουπα. Φρεναρω επίτηδες όσο πιο αργά μπορώ. Κάνεις πίσω, κατεβαζεις παραθύρι, "μήπως θα μπορουσατε να οδηγειτε πιο αργά γιατί κυκλοφορούν ζώα;" έχεις τρελό θράσος να πεταγεσαι ενώ έχω προτεραιότητα και ενω με ειδες και να μου κάνεις και παρατήρηση. "Επίτηδες βγηκα, για να σας κόψω".

Την επόμενη φορά λέω να μην φρεναρω. Ενα βάψιμο προφυλακτηρα, θα το πληρώσει. Οι κωλογεροι των Αφιδνών δεν πάνε καλά...

nikos_abel
10/09/2014, 09:58
Σε είδα, σε χαιρέτησα και ανταπέδωσες χθες το απόγευμα όταν έπαιρνες την δεξιά κατηφορική στροφή έξω από το κλειστό γυμναστήριο της Παιανίας όρθιος.
Δεν πρόλαβα να δω αν ήσουν ή θα γινόσουν αργότερα λασπωμένος, καθαρός έμοιζες πάντως, καλούς δρόμους και πλατσούρες να έχεις.

Το λασπωμένο σκούτερ

Bowleno
10/09/2014, 12:31
Σε είδα σήμερα το πρωί βλαμμένε γέρο να μου βγαίνεις με το παπί από στοπ λίγο πριν την κεντρική πλατεία στην Ηλιούπολη κι εμένα πανικόβλητο να πέφτω στα φρένα ένα κλικ πριν σε πατήσω με το φορτηγό!
Μου ζήτησες χίλιες συγνώμες, τι να τις κάνω ρε όταν μου έκοψες 10 χρόνια;; αι σιχτίρ να δω πότε θα σας πάρουν τα διπλώματα πριν πάρετε εσείς κανέναν στον λαιμό σας, ουστ!

amyroukai
11/09/2014, 07:49
Σε είδα χτες με το GS και το Arai σου να έχεις πιάσει ψιλή κουβεντούλα με έναν με βανάκι και να κλείνεις τη διήθηση. Περίμενα -και αυτό δεν το κάνω συχνά- μέχρι που άρχισαν να κορνάρουν όλοι οι από πίσω μου και τότε σου φώναξα "έλα παιδάκια φεύγουμε" και γυρνάς και λες "του έσπασα τον καθρέφτη, που να πάω"...
Είσαι τυχερός γιατί ήταν μόνο κρύσταλλο, χαζομάρα σας που δεν το μαζέψατε, να κόψετε ένα ίδιο σε καθρεφτάδικο να βγει ακόμα πιο φτηνά η επισκευή. Και μπράβο που δεν την κοπάνησες.

pektis
11/09/2014, 11:07
Σας βλεπω καθε μερα με τα κινητα σας να χαζευετε οδηγωντας...
Σε ειδα και 'σενα με το matiz να κανεις ελιγμο για να αποφυγεις λακουβα και παραλιγο να με κανεις σαντουιτς με τα παρκαρισμενα:confused:

mikes
11/09/2014, 19:36
ποιος λεβεντης ηταν στη θηβων στο φαναρι μετα το jumbo προς αιγαλεω κατα τις 19:15 καβαλα στο bross του τζιξερπαπ??
απο τα ματια για τον σωτο μου εκανε αλλα τι διαολο, με ειδε δε θα μου μιλαγε? πανω που πηγα να μιλησω εγω ανοιξε το φαναρι και εφυγε..
εγω περιμενα να στριψω αριστερα!

byron
11/09/2014, 20:15
σε είδα κούκλα να έχεις πάει διακοπές. :D

322821

yianyian
12/09/2014, 00:53
Σε είδα φιλαράκι πεζέ να με βλέπεις ότι έρχομαι, να σε κοιτάω, να με κοιτάς να κοιτιόμαστε γενικά και τελευταία στιγμή να περνάς απέναντι. Έκανες όμως τρελό σάλτο στο τελευταίο βήμα και αμόλησα το φρένο πριν διπλώσω άσχημα.
Φάνηκε ότι σκεφτόσουν χίλια δυο άσχετα πράγματα περνώντας το δρόμο γιαυτό δεν τα άκουσες στο τέλος...Το νου μας!

veloujr
12/09/2014, 13:43
Σε ειδα μονστερακι χτες το βραδυ στην καλλιροης λιγα μετρα πιο πανω απο το ducati store...συμπτωση??μαλλον...καποια μερα θα σε παρω...ΘΑ σε παρω λεμε!!!

sotostzav
12/09/2014, 13:47
ποιος λεβεντης ηταν στη θηβων στο φαναρι μετα το jumbo προς αιγαλεω κατα τις 19:15 καβαλα στο bross του τζιξερπαπ??
απο τα ματια για τον σωτο μου εκανε αλλα τι διαολο, με ειδε δε θα μου μιλαγε? πανω που πηγα να μιλησω εγω ανοιξε το φαναρι και εφυγε..
εγω περιμενα να στριψω αριστερα! Εγω ημουν ρε ινδαλμα,αλλα ουτε καν σε πηρα χαμπαρι!!!!!

Babis@
12/09/2014, 13:51
Σε είδα χθες το απόγευμα με το brat tracker suzukaki σου. Κουκλάκι το είχες..
Ελπίζω να βρήκες μάστορα και να έλυσες το θέμα με το καρμπιρατέρ..

Bob_o_mastoras
12/09/2014, 14:48
Σας ειδα στη Συγγρου και στην Πειραιως να κανετε τα οτι να 'ναι στο δρομο, αμαξια, μηχανακια, φορτηγα!!
Το πορτοκαλι, ενταξει ειχε καταργηθει απο ανεκαθεν, τωρα βλεπω καταργηθηκε και το κοκκινο!! :eek:

:a012: σε οσους την παλευετε καθε μερα στην Αθηνα στο τιμονι!! Καφριλες παντου!! Αααχ Ευρωπη, εσυ μας μαρανες... :a31:

congate7
12/09/2014, 21:06
Σε είδα να σταματάς αριστερά μου στο φανάρι στο Δαφνί και να μου λες<<Μεγάλε χάνεις λαδια>> και καπάκι να σταματάει ο άλλος στα δεξιά <<Φιλαράκι 500 μέτρα πίσω σου έχει πέσει η πινακίδα >>. Τα λάδια μάλλον η τσιμουχα από τον άξονα μετάδοσης (περισσότερα από Δευτέρα) και η πινακίδα ξεχειλωσε και πέρασε τις βίδες :@ :@ :@

amyroukai
13/09/2014, 19:55
Σε είδα βλαχαρα με το yaris με πινακίδα ΑΜΕ κάτι τις να προσπαθείς να κάνεις πολλά μέτρα όπισθεν στην εθνική οδό για να μπεις αττική οδό. Να σκοτώσεις κανεναν, απλά για να μην πας ως την επόμενη γέφυρα να γυρισεις, υπαναπτυκτε;

Σε είδα χοντρε με το ασημι VW eos να κάνεις ανάποδα ατάραχος τρία τετραγωνα μονόδρομο. Και εσύ λόγω κρίσης, μην πας ενα δρόμο πιο πάνω που επιτρεπεται γιατί δεν βγαίνουν οι μπεντζινες;

Σε είδα με το μαυρο 307 να μου παραχωρείς προτεραιότητα γιατί με ειδες φορτωμένο με τις σακούλες να κρέμονται απο το τιμονι. Ευχαριστώ :)

toyar
14/09/2014, 10:11
σε ειδα φιλε ταριφα να ανεβαινεις την κηφισιας με το vw tdi καιγοντας 1λτ λαδι το χλμ
τωρα καταλαβα γιατι εγραφε πανω bluemotion:D

SHOOTER045
14/09/2014, 15:48
σε ειδα πριν λιγες ωρες στην πολη μου μπορντω xjr 1300
με νουμερα θεσσαλονικης
και μου βγηκε αναστεναγμος...

KostRider
14/09/2014, 17:51
Σε είδα μωρή κάρια να μη μου παραχωρείς προτεραιότητα, ενώ ανέβαινα και είχες κλειστό το ρεύμα σου από παρκαρισμένα αυτοκίνητα και να σταματάω μπροστά σου και να περιμένω να κάνεις όπισθεν..σου την είπα και μου έλεγες διάφορα, αλλά στο τέλος έκανες όπισθεν..τον Κ.Ο.Κ. δεν τον ξέρεις; θες και τιμόνι, κ@ριόλα..
Σας είδα πολλούς χαρλεάδες να μουγκανίζετε με τις τεράστιες εξατμίσεις σας...Αυτά είναι! Είδα και μερικούς άλλους να χαιρετάτε...καλούς δρόμους!

sapila racing
15/09/2014, 09:33
Χάρηκα που σε γνώρισα και τα είπαμε λίγο virus. :beer:

MISKIN
15/09/2014, 11:30
Σε είδα (θαύμασα) ξεκράνωτη με το vstrom να κόβεις κάθετα τη Μεσογείων στους Αμπελοκηπους από τις διαβάσεις πεζών...
Έκοψα για να περάσεις (με το κουτί).

7Tolis
15/09/2014, 18:52
σε είδα cafe racer στη πλατεία Ντάβαρη και ήσουν αραγμένο.Κουκλί λέμε.Μπράβο σε όποιον το έχει.

virus
15/09/2014, 18:59
Χάρηκα που σε γνώρισα και τα είπαμε λίγο virus. :beer:

χαρηκα που τα ειπαμε εστω και λιγο. κοιτα να μας βγαλεις περηφανους στην rijeka :beer::beer:

guzzistas
15/09/2014, 19:07
Σας είδα στις Μελωδικες και πολύ το χάρηκα!!!

Σε είδα και σένα βρόχα στην Επίδαυρο να με έχεις κάνει μούσκεμα... ωραίες αναμνήσεις!!!

o_gavros
16/09/2014, 15:46
σε είδα cafe racer στη πλατεία Ντάβαρη και ήσουν αραγμένο.Κουκλί λέμε.Μπράβο σε όποιον το έχει.
Το εχω δει νομίζω.
Αν μιλάς για ένα αραγμενο έξω από το καφετυροπιταδικο τότε είναι του παλικαριού που δουλεύει εκεί.
Είναι όντως πανέμορφο!

George_Sp
16/09/2014, 15:57
Σας είδα ατελείωτους την ώρα της χοντρής μπόρας κάτω από τις γέφυρες στο Κηφισσό. Κρανάκια μπουφανάκια ούτε για δείγμα. Σε είδα και σένα φιλαράκι με το μαυροκόκκινο Aprilia Dorsoduro να τα λέμε και να πηγαίνουμε παρέα μέσα στο κακό χαμό μέχρι Χαλκηδόνα. Πήγαινες σε μηχανικό το Dorso για πούλημα μιας και ο φιλαράκος σου λες είχε ατύχημα και αποφάσισε να σταματήσει τη δίτροχη ζωή. Εγώ πάλι πιστεύω οτι εσένα σου ταίριαζε το συγκεκριμένο και θα το κράταγα για πάρτη σου :)
Είδα και τα M5 στη βροχή με 12.000χλμ στη πλάτη να δείχνουν άριστα χωρίς γλυστρίματα ακόμα και σε ψιλογκαζιές στην ευθεία για να τεστάρω ολισθηρότητα.

7Tolis
16/09/2014, 16:55
Σε είδα πεσμένη στην άσφαλτο.Σε ρώτησα αν φορουσες κράνος.Μου είπες όχι.Σου τάπωσα την αρτηρία που έτρεχε.Ολα θα πάνε καλά και το μηχανάκι σου θα φτιαχτεί και πάλι όρθια.Κράνος να φοράς.

TROOPER
16/09/2014, 19:34
...50αρη να πεφτει μπροστα σου η γιαγιακα και να την προσπερνας σαν να μην υπηρχε! πεζη ολοι μας.

δεν σου ειπα τπτ. σε προσπερασα σαν να εισαι ενα τπτ και την σηκωσα εγω. το παραπονο της που δεν την βοηθησες εμεινε παλιομουνοπανο.

pektis
16/09/2014, 21:48
Σε ειδα να τραβας τιμονι για αλλαγη λωριδας (εννοειται χωρις φλας) και να σε αρχιζω στις κορνες πριν με παρεις παραμαζωμα... μου ζητησες συγγνωμη...
Τι να το κανω το συγγνωμη αν ειχα πεσει ?..

chester24
16/09/2014, 22:23
Σε ειδα να τραβας τιμονι για αλλαγη λωριδας (εννοειται χωρις φλας) και να σε αρχιζω στις κορνες πριν με παρεις παραμαζωμα... μου ζητησες συγγνωμη...
Τι να το κανω το συγγνωμη αν ειχα πεσει ?..

Εμενα μου ετυχε εχθες το ιδιο ακριβως περιστατικο.... Και οταν τον ρωτησα που πας χωρις φλας, μου ζητησε και τα ρεστα λεγοντας μου...

"ΤΙ ΛΕ ΡΕ ΦΙΛΕ ΣΟΒΑΡΑ? Ο ΠΡΩΤΟΣ ΕΙΜΑΙ ΠΟΥ ΒΛΕΠΕΙΣ ΝΑ ΣΤΡΙΒΕΙ ΧΩΡΙΣ ΦΛΑΣ???"...


Βγαλε ακρη απο κει και περα.. ΜΑ ΠΟΣΟ ΣΚΑΤΟΜΥΑΛΟΙ ΥΠΑΡΧΟΥΝ ΣΕ ΑΥΤΗ ΤΗΝ ΧΩΡΑ ΡΕ ΠΣΤΜ????? :a31:

Jo.Da.
17/09/2014, 01:28
Σε είδα πεζό, φιλολάου και ευμένους, να σου παραχωρώ προτεραιότητα ως όφειλα. Στα καπάκια άκουσα το μεγαλοπρεπες κλανίδι που άφησες μόλις πέρασες στο απέναντι πεζοδρόμιο... Ρε ήμαρτον...

sapila racing
17/09/2014, 09:33
Σε είδα μπάρμπα με το Transalp να έρχεσαι να χώνεσαι ακριβώς δίπλα μου και αριστέρά μου στο φαναρι ενώ είμαι στο αριστερό μέρος του δρόμου και με αναμένο το αριστερό φλας.
Μόλις άναψε πράσινο ζορίστηκες λίγο με το τζαρτζαρισμα ε? :D Εγώ απλά ξεκίνησα όπως θα ξεκινούσα μόλις άναψε το φανάρι, απλά αφού ήσουν κι εσύ εκει σε πήρα λίγο μαζί μου.

Αμα ζορίστηκες αλλη φορά να μην χώνεσαι, ή αμα χώνεσια να φεύγεις σφαίρα.

papadon
17/09/2014, 09:48
Σε είδα σκουτεράκια με το beverly στη Συγγρού πρωινιάτικα να πλακώνεσαι στα φρένα μπροστά μου στην αριστερή λωρίδα για να μαζέψεις τη σαγιονάρα σου......Είχες και ένα κοριτσάκι πίσω..ΡΕ ΤΙ ΜΥΑΛΟ ΚΟΥΜΑΝΤΑΡΕΤΕ ΡΕΕ???

nikos_abel
17/09/2014, 10:39
Προχθές πάλι, πέρναγε ο μεγκασκουτερόβιος (παντόφλα, κοντομάνικα σορτς κλπ), με το γυιο εμπρός του (όμοια περιβολή),
τη κόρη πίσω (ομοίως) και το κλου, τη γυναίκα (ομοίως) η οποία κουβαλούσε και ένα ποδήλατο.

Το κράνος μας μάρανε.....

amyroukai
17/09/2014, 17:48
Σε είδα λατρεμένε μπαντιτάκια με την πλερωμένη αδρά πινακίδα 555. Όταν πετάγεσαι σαν την λούτσα ανάμεσα από τα αυτοκίνητα και αναγκάζεις τον άλλον να ιδρώσει για να μην σκοτώσει εσένα και την αποπίσω σου, το λιγότερο που μπορείς να κάνεις είναι ένα νεύμα "συγγνώμη", όχι να απλώσεις το κουλάδι σου για να δείξεις ότι θα πας αριστερά. Αυτό το είδα και για αυτό δεν τσακιστήκαμε. Και επειδή προσφάτως διαβάσαμε για τα φλας, το ρημάδι το μηχανάκι σου έχει και τέτοια και καθρέφτες, ε; Άντε γλυκό μου, μου βγήκατε όλα τα φυντάνια με διακόσαπενήντα κιλά σίδερο και όποιον πάρει ο χάρος...


Σε είδα και εσένα, μανδάμ περιστεριώτισσα, να απειλείς θεούς και δαίμονες και εμένα που σε τελική ανάλυση πήγα σε ένα εγκαταλελειμμένο κωλόσπιτο για να το μετρήσω χωρίς να έχω καμία σχέση με το ακίνητο, να ωρύεσαι ότι θα φέρεις αστυνομία και υγειονομικό για τα ποντίκια στον πίσω κήπο που είναι κοινός με τον δικό σου. Όταν βέβαια είδα τι εννοούσες και ρώτησα σε ποιόν ανήκει το υπόλοιπο του κήπου, με τα παραπήγματα/φωλιές ποντικών κλπ, μαζεύτηκες και είπες "στον σπιτονοικοκύρη μου". Να χαρώ την λεβεντιά των δυτικών προ-αστείων ρε. Δεν τολμάς να μιλήσεις στο μαλάκα που βάζει την υγεία σου σε κίνδυνο και θα την πληρώσει ο άσχετος που πάει να κάνει μιά αηδιαστική και επικίνδυνη εν προκειμένω εργασία... Viva west coast.

bruno
18/09/2014, 15:33
Σε ειδα εμπορα του κωλου,να μου πουλας ένα σετ φλαντζες παπιου 3,50ε made in taiwan 15ε.Και όταν σου ειπα "θα εισαι τρελος!" μου εδειχνες νευριασμένος το japan quality που εγραφε πανω και μου λες ότι για το δικο μου μηχανακι δεν υπαρχουν κ.λ.π.Η μαρκα γνωστη που εχουν όλα σχεδόν τα μαγαζια.

est
18/09/2014, 15:48
Σε είδα τυπάκο με το μαύρο Sh 300 σήμερα το πρωί στο ανέβασμα της Β. Κων/νου να προσπαθείς πολύ για να είσαι γλήγορος.. η αεροδυναμική πόζα (αγκώνες στα πλευρά-σκυφτός καμπουριασμένος-σαγόνι σε υπερέκταση) που είχες πάρει μάλλον δε βοηθούσε και πολύ! :lol:
Σε είδα κι εσένα μπορντωΧόρνετ να κυκλοφορείς με τα λινά στο πίσω λάστιχο και σκεφτόμουν τις θεωρίες περί επάρκειας υγρόψυξης σε ακίνητο όχημα...

γιωτάς
18/09/2014, 21:55
Σε είδα φίλε με το καινούριο 1200 και χάρηκα με τη χαρά σου. Απ ότι κατάλαβα μόλις το είχες πάρει γιατί το χαμόγελο φαινοταν μέσα από το κράνος! :beer:

Σου εύχομαι πάντα όρθιος και από δω και να το χαρείς όπως γουστάρεις.

vaska
19/09/2014, 05:35
Σας είδα αληταριά του moto.gr να περνάτε από το μαγαζί μου έτσι για "ένα γεια" ερχόμενοι από Ιταλία που είχατε πάει για να δείτε το Ρόσι. Χάρηκα που τα είπαμε έστω και λίγο και μακάρι να τα ξαναπούμε σύντομα και για περισσότερο σε καμιά βόλτα. άντε γιατί πολύ μείναμε στάσιμοι και αυτό δεν είναι καλό.

:D

o_gavros
19/09/2014, 18:57
σε είδα cafe racer στη πλατεία Ντάβαρη και ήσουν αραγμένο.Κουκλί λέμε.Μπράβο σε όποιον το έχει.


Το εχω δει νομίζω.
Αν μιλάς για ένα αραγμενο έξω από το καφετυροπιταδικο τότε είναι του παλικαριού που δουλεύει εκεί.
Είναι όντως πανέμορφο!

με έβγαλε ο δρόμος σήμερα αποεκει.
Φανταστικό!


323186

o_gavros
19/09/2014, 19:22
θα μπορούσα τώρα που το βλέπω,να κατέβω και να βγαλω μια φωτογραφία της προκοπής με δίχως το στύλο μες τη μέση :lol:

rider
20/09/2014, 15:01
Σας είδα στον καθρέφτη μου 2 μηχανές της ομάδας ΔΙΑΣ δικάβαλες να έρχεστε στο φανάρι που ημουν σταματημένος και άρχισα να ετοιμάζομαι να σταματήσω να βγάλω τα χαρτιά και να δικαιολογηθώ που δέν έχω πινακίδα (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=142010&page=4&p=2501685&viewfull=1#post2501685). Να σημειώσω οτι είχε προηγηθέι σχολαστικό γυάλισμα, κέρωμα στην μηχανη.... Σταματάτε δίπλα μου με κοιτάτε απο πάνω μεχρι κάτω, ο ένας οδηγός ανοιγει το σπαστό κράνος, και εκεί που περιμένω το "σταμάτα λιγο δεξιά" μου είπε: φιλαράκι, πολυ όμορφο! καινουργιο? Αντε καλοτάξιδος!!! :faint::lol:

Dbnn
20/09/2014, 15:23
Σε είδα με το στρώμα να οδηγείς μαλάκα και πίσω σου τα 3 παιδάκια σου και πίσω απο τα 3 παιδάκια σου η γυναίκα σου.
Μηχανή είναι ρε όχι πουλμανάκι!

kyo
20/09/2014, 15:25
Σας ειδα καμια 10αρια goldwing να περνατε απο λαμια ωραια εργαλεια:beer:

theofilos888
20/09/2014, 21:20
Σε είδα φίλε βάσκα σήμερα και πολύ το χάρηκα! Τα φιλιά και απο τη συμβία μου...... ξέρεις εσυ μου είπε...... χχχαχαχαχαχα

vaska
20/09/2014, 21:23
Κι εγώ σας είδα ρε μάγκες (Θεόφιλε και Ναταλία) και πολύ το χάρηκα. Και τα δικά μου φιλιά στη συμβία σου. Ξέρει αυτή!!

:blush::kiss:

7Tolis
21/09/2014, 17:16
Σε είδα tiger 800 στο τελεφερίκ της Πάρνηθας να μην κατεβάζεις το σταντ και να πας να κατέβεις απο τη μηχανη.Τζάμπα τούμπα.

Eversman
21/09/2014, 18:51
Σε είδα σήμερα στις 1500, στην Μάνδρα, μετά τα φανάρια. Ήσουν ξαπλωμένος ανάσκελα, τα παιδιά της Δίας είχαν βάλει μία μπλούζα για να καλύψουν το πρόσωπο σου.Δυστυχώς δεν φορούσες κράνος .....

akis_trevor
21/09/2014, 21:38
σε ειδα θωμα ακα camen κατα τις 2.30-3 το μεσημερι με τον ελεφαντα σου πηγαινες απο αγ βασιλη προς ριο,παλια εθνικη.ειμασταν με την γωγω με το σμαρτ,σου πατησα μια κορνα τελευταια στιγμη...κανει μπαμ απο μακρια το μηχανακι σου,αντε να το δουμε και απο κοντα...:beer:

Billymuse
21/09/2014, 21:53
σε ειδα θωμα ακα camen κατα τις 2.30-3 το μεσημερι με τον ελεφαντα σου πηγαινες απο αγ βασιλη προς ριο,παλια εθνικη.ειμασταν με την γωγω με το σμαρτ,σου πατησα μια κορνα τελευταια στιγμη...κανει μπαμ απο μακρια το μηχανακι σου,αντε να το δουμε και απο κοντα...:beer:

Σε είδα Akis_trevor να γράφεις στο φόρουμ οτι οδήγησες κάρο ενώ ήταν κυριακή και είχε λιακαδάρα για μοτοβόλτα..
report τον μπουστηνε :lol:

akis_trevor
21/09/2014, 21:55
Σε είδα Akis_trevor να γράφεις στο φόρουμ οτι οδήγησες κάρο ενώ ήταν κυριακή και είχε λιακαδάρα για μοτοβόλτα..
report τον μπουστηνε :lol:

πηγα βολτα αιγιο,με το παπι δεν βγαινει,μηχανακι δεν εχω (ακομα) οποτε η γωγω εκτελει χρεη σοφερ με το κουτακι της :D

KostRider
22/09/2014, 00:59
Σας είδα πολλούς κουτάκιδες να μας χαιρετάτε στην εκδρομή μας στη λίμνη Πλαστήρα...δεν είδα παρέες μηχανόβιων όμως, μόνο έναν χαρλεά, με την γυναίκα του και την πουράκλα του...

airmav
22/09/2014, 06:57
Σε είδα σήμερα στις 1500, στην Μάνδρα, μετά τα φανάρια. Ήσουν ξαπλωμένος ανάσκελα, τα παιδιά της Δίας είχαν βάλει μία μπλούζα για να καλύψουν το πρόσωπο σου.Δυστυχώς δεν φορούσες κράνος .....

μου το ειπαν οι δικοι μου οταν γυρισα απο τη δικη μου βολτα...κ μετα ειχαμε τα κλασικα...παιδακι μου προσεχετε με αυτα τα πραγματα κ.τ.λ. τι να πεις διαφορετικες φιλοσοφιες κ μεταξυ μοτοσυκλετιστων κ μεταξυ μελων της οικογενειας... κριμα για το παληκαρι.... παραδειγμα τρανταχτο για την κινηση ευαισθητοποιησης του φορουμ με τα αυτοκολλητα για το κρανος

airmav
22/09/2014, 07:04
σας ειδα ολους εσας στην βολταρα μας (vfr1200x και gs800) χθες ελευσινα-θηβα-αραχωβα-δελφοι-αθανασιος διακος-γραβια-αμφικλεια-λεβαδεια-κ πισω...ειδα τα 2 honda σταματημενα εξω απο τις ερυθρες (ασημι και πορτοκαλι) κ χαιρετηθηκαμε,κ εσας μαλλον απο το fazer club για καφε αραχωβα...κ εσας καποιους οχι λιγοστους θα ελεγα που αγνοησατε το χαιρετισμο μας (κυριως bmw, παρολο που ειχα gs μαζι)...τι να κανουμε.....καλους δρομους σε ολους μας..

stynikop
22/09/2014, 10:15
Σε ειδα Παρασκευη απογευμα στην Παπανικολη, Χαλανδρι....

Καθως πλησιαζα απο πισω, το αυτοκινηταδικο λαστιχο με προετοιμασε για το τι θα δω.
Απο καπως πιο κοντα, το γουργουρητο απο τις ελευθερες εξατμισεις και το κοκκινο της φωτιας στο πισω φτερο μου θυμησε αυτο που με μεγαλη εκπληξη ειχα δει σε σπετσιάλε συνεργειο που ειχα βρεθει.

Καθως ανοιξες το γκαζι και αναγνωρισα τον ηχο απο τον αμερικανικο V8 ημουν πλεον σιγουρος για το τι θα δω! Και οντως το ειδα, κι αισθανθηκα σαν παιδι!
Δεν με απασχολει αν στριβει, αν καταναλωνει, αν ειναι βαρυ, αν εχει οπισθεν κι αν ειναι πρακτικο.. απλα θελω ΒΟΛΤΑ!!

sniper
22/09/2014, 12:15
Κάποια πόστ αφαιρέθηκαν, μην σπαμμάρετε εδώ σας παρακαλώ.

Jo.Da.
22/09/2014, 12:23
[...]κ εσας μαλλον απο το fazer club για καφε αραχωβα...[...]..καλους δρομους σε ολους μας..

Σωστός, λαο-μοτο-θάλασσα στην Αράχωβα...:beer:
Εγώ πάλι είδα στην πλατεία της το Φρέντο στα 4 ευρώ...Δουλευόμαστε;;;:confused:

Καλούς δρόμους!

congate7
22/09/2014, 13:23
Σας είδα να κάνεις πατάκι στο φίλο σου με το κίτρινο ss λίγο πριν την Αγία Σωτήρα. Φτάσαμε Αγία Σωτήρα και μου είπατε ότι έμεινε από βενζίνη ο φίλος. Το βλέμμα και των δύο όταν σας είπα ότι έχει κλείσει το βενζινάδικο πάγωσε. Όταν σας είπα ότι θα σας φέρω εγώ βενζίνη με ρώτησε το παλικάρι: θα το κάνεις αυτό! και απάντησα ότι και εγώ αν έμενα θα ήθελα να με βοηθήσει κάποιος. Σας έφερα τη βενζίνη και συνεχίσαμε ο καθένας το δρόμο του.

k7600
22/09/2014, 15:26
σε είδα Παρασκευή μεσημεράκι παραλιακή με κατεύθυνση προς Κηφισό και έπαθα πλάκα, Ducati Diavel κοκκινο, με βγαλμένη την βάση της πινακίδας για να φαίνεται η λαστιχάρα της, η pinak;ida στην τσάντα ώμου σου, κρανάκι rossi replica... axχχχ.... κολασμένη ιταλίδα...

GiannisZ
23/09/2014, 20:56
Τρόμπα με το λευκό hayabusa 08+, σήμερα κατα τις 17:50 στη Θηβων στο ύψος του Village που εστριψες αριστερά στο φανάρι κάτω από τη γέφυρα για να βγεις Πέτρου Ραλλη- εισαι άσχετος και επικίνδυνος ακόμα και για 600αρι- πόσο μάλλον για Busa. Η κατάμαυρη ζελατίνα στο κράνος σε μάρανε κακομοίρη...Πούλα το φίλε η' πήγαινε κανά riding school/css- θα σκοτωθείς σύντομα... Στο λέω φιλικά μιας και έχω ακριβώς το ίδιο μηχανάκι και είμαι πλέον 100% σίγουρος ότι είσαι επικίνδυνος για σένα και τους γύρω σου... Πρώτο μου ποστ ever- αλλα δεν έχω ξαναδεί τόσο απειρο αναβάτη πάνω σε τέτοιο όπλο..κρίμα...θα σε κλάψουν σύντομα...:sad:

SHOOTER045
23/09/2014, 22:00
Σας είδα χτες το βράδυ να έχετε πιάσει όλο το δρόμο από άκρη σε άκρη -Mercedes διπορτη- BMW m3 -Audi s3
Λογαριασατε χωρίς τον ξενοδόχο όμως, και εμείς ήμασταν πιτσιρικάδες αλλά δεν κάναμε κόντρες με merc και Μ3
Άντε τουλάχιστον θα έχει ηλιοφάνεια τις επόμενες μέρες

amyroukai
24/09/2014, 08:38
Σε είδα χτες με το ασημί Vstrom στην Αχιλλέως και με τον μετροσέξουαλ γκόμενο από πίσω να σου χουφτώνει το στήθος. Στην αρχή λέω μπράβο τα κορίτσια, μετά είδα ότι έχει αξύριστο μαγουλάκι "η" πίσω. Βρε κοπελιά, πάρε του ένα κρανάκι του μπέμπη και ΑΝ, λέμε τώρα ΑΝ θες, μην περνάς τα κόκκινα έτσι χαλαρά, νέα παιδιά κρίμα είναι. Το Γκάζι (φαντάζομαι για εκεί έστριψες) δεν φεύγει από τη θέση του αν περιμένεις μισό λεπτό.


Σε είδα βρωμερέ ταρίφα να αλλάζεις λωρίδα για να αποφύγεις τον συνάδελφό σου που κοκκάλωσε να πάρει κούρσα και βρέθηκα με κομμένη την ανάσα να μετράω μέτρα ως το μερσεντές, όσο υπολόγιζα το αν τελικά θα μπορέσω να περάσω φίλερ από τον προφυλακτήρα. Ευτυχώς άκουσες το λάστιχο να στριγγλίζει και έκοψες...

Σε είδα τριμάλακα με το GS1200 χτες στην ΕΟ, να βγαίνεις χαλλλλλαρά να περάσεις αυτοκίνητο από δεξιά (και εγώ αυτό έκανα γιατί το γίδι δεν καταλάβαινε ότι σέρνεται) και αμέσως μετά την ώρα που σε περνάω και εσένα να κάνεις αριστερά και να με στριμώχνεις στο διάζωμα. Δικαιολογίες τύπου δεν σε είδα δεν έχει γιατί και δίπλα σου που ήμουν και πιο μπροστά σου που πέρασα, εσύ εκεί, να με φέρεις τσίμα τσίμα στο μπετόν. IQ ραδικιού και πολύ λέω.

pektis
24/09/2014, 13:42
Σε ειδα κοπελια με το σκουτερακι σου πρωι πρωι, να προσπαθεις να δικαιολογηθεις στους μπατσους για το κρανος που δεν φορουσες...:rolleyes:
Μαλλον δεν τους επεισες τελικα...

azar41
24/09/2014, 20:04
Σε είδα μαύρο τζιπ bmw χθές το απόγευμα να μου έχεις αφήσει μισό μέτρο πάνω στη τυφλή αριστερή !Σήκωσα τη μηχανή και σε απέφυγα αλλά ο διπλανός θάμνος που με μπλόκαρε ηταν η προφανής επιλογή.Όταν σηκώθηκα και πριν σηκώσω τη μηχανή εξαφανιζόσουν στο βάθος της ευθείας!Μόνη απώλεια ενα σκισμένο αριστερό γόνατο γιατί οι επιγονατίδες που το πρωί τις φορούσα, το απόγευμα ήσαν στο σακίδιο.Πήρα το μάθημα μου με το δύσκολο τρόπο,ποτέ ξανά.Τώρα ραμματάκια στο γόνατο και υπομονή!

zygos30
24/09/2014, 22:34
Σε φορτωσα το απογευμα για το νοσοκομειο γρια απο Μουδανιων,γιατι ο 200 χρονων γερος σου πηγε να βαλει το cd να παιξει και δεν εβλεπε στον δρομο και εστειλε το carina στις μπαρες μαζι με την βαρκα που ασουρνε απο πισω.Παλι καλα που δεν εφαγε τα 'νιατα' κανενος νοικοκυραιου.Κατσε σπιτι σου,που μου θελεις διακοπες στην Χαλκιδικη μπας και γλιτωσει η κοινωνια!!!!

Eversman
25/09/2014, 07:39
Σε είδα γείτονα με το χρέπι-παπί, χθές το βράδυ, να με ειρωνεύεσαι, λέγοντας μου ... "μόνο πλέγμα δεν έβαλες τριγύρω σου" ... επειδή φόραγα την προστασία μου, ώς όφειλα στον εαυτό μου.
Πήρες όμως και απάντηση ... "μπορώ να στο δανείσω το πλέγμα, αύριο το πρωί, όταν θα πάς το κοριτσάκι σου στο σχολείο, έτσι απροστάτευτο που το βάζεις επάνω στο ματρακά σου".

Σε είδα και εσένα φίλε με το ασημί Μodenas, Θησέως και Ποσειδώνος, full προστασία (παντελονάκι-μπουφάν-μποτάκια- γαντάκια) και πολύ σε χάρηκα. Μακάρι να βολτάρανε όλοι ντυμένοι σαν κι εσένα.

Bob_o_mastoras
26/09/2014, 18:31
Σε ειδα με το HM CRF 450 να γυρνοβολας γκαζωνοντας στο νησι! Πως βρεθηκες τετοιο καιρο εδω;;; Ωραιοοο μοτορι παντως!!! Φορα και κανα κρανακι ομως! Δεν κανει κακο! Θα σου πεταχτει, χτυπα ξυλο, καμια γιδα εκει που δεν το περιμενεις και μεχρι να φρεναρεις με τα τακουνια στα λαστιχα...

g_m900
26/09/2014, 18:47
σε ειδα ηλιθιε και 3μ@λ@κ@κο TDMα στο PRESIDENT να μου λες..."αντε μη σε μαμησω!!!" επειδη φρεναρα σε διηθηση μεχρι να σταματησω, για να αποφυγω τον Τζηποβιο Μερσεντακια που βγηκε δεξια.
Εισαι τοσο βλακας που σου εσβησε το μηχανακι και ειχες και την γκομενα επανω. Τρελη ξεφτιλα ε???

Μολις ηρθες διπλα γκαζαροντας για παρεξηγηση, ριχνοντας κουβιες ...σε ρωτησα τι ειπες και μου ελεγες τα δικα σου!
Σου ειπα αν θες να το συνεχισουμε ετσι απινακιδωτος που ησουν...
Να συνεχισουμε τι? οτι σε μια παρανομη κινηση που ειναι η διηθηση...προσπαθησες να με περασεις απο πανω γιατι δεν εχεις υπομονη???

μαλλον καταλαβες τι σε περιμενε...και ευτυχως ακουσες τη γκομενα σου και δεν το συνεχισες.

μακαρι να σε ξαναπετυχω...
θα γελασουμε !!!

camen
26/09/2014, 21:35
σε ειδα θωμα ακα camen κατα τις 2.30-3 το μεσημερι με τον ελεφαντα σου πηγαινες απο αγ βασιλη προς ριο,παλια εθνικη.ειμασταν με την γωγω με το σμαρτ,σου πατησα μια κορνα τελευταια στιγμη...κανει μπαμ απο μακρια το μηχανακι σου,αντε να το δουμε και απο κοντα...:beer:


Aaaaaaaaaaaaaa ελα ρε, εσυ ησουν??? Θυμαμαι το αμαξι κ την κορνα αλλα δεν πηγε το μυαλο μου ρε τρελε!:beer:

amyroukai
26/09/2014, 21:45
Σας είδα ζευγαρακι με τον μαύρο τίγρη τσιτσιδι στη βροχή στην ΕΟ να μπαινετε Αθήνα. Πάτε καλά μωρέ; ουτε καν ενα αδιάβροχο;

Σε είδα 60αρη πρώην ζεν πρεμιέ στην κατηφορα για Ηλιουπολη, παπί, βροχή, τηλέφωνο στ'αυτι και υφακι καρδινάλιου γιατί σ'ενοχλουσαν και κάτι μαλακες με αυτοκίνητα που ηθεκαν να πάνε με πιο πολλά απο είκοσι, άκουσον άκουσον...

teogtp
26/09/2014, 22:02
Σε ειδα να με τραβας ενα φεσι ξεγυρισμενο,παρ'ολο που με φωναξες μεσα στον κατακλυσμο "και καλα" να με πληρωσεις................:a015:
Μπορει να μην πηρα μια αλλα φευγοντας ειδα ποδηλατη ανεμελο μεσα στην βροχη φοροντας μονο μαγιο σαν του Borat...............:bawl:
Θεος λεμε!

foogr01
26/09/2014, 22:06
Σε είδα μπουμπού μου να φεύγεις για το λιμάνι για να μπεις στο πλοίο να πας Αθήνα :a35:
Πριν από 5 χρόνια και 2 μήνες σε έφερα καινούρια καινούρια εδώ κάτω και μου χάρισες αμέτρητες όμορφες στιγμές !
Είθε να σε χαρεί ο νέος σου ιδιοκτήτης και να σε προσέχει ώστε να του προσφέρεις κι εκείνου χαρές !

Στενοχωρήθηκα, αλλά σε πήρε καλό παιδί, δικό μας :beer:

Red Rider
27/09/2014, 09:22
Σε ευχαριστώ φίλε με το Varadero χτές βράδυ,που είπες για το μπροστινό μου λάστιχο:a10: