PDA

View Full Version : ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII



Σελίδες : 1 2 [3] 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

AristidisZ
20/06/2013, 09:38
:) Δεν το ήξερα αυτο. θενκ γιου

Αλκιβιάδου, μεταξύ Β. Γεωργίου και Τσαμαδού :wave2:

power hornet
20/06/2013, 12:53
πολλα μου εχου γινει και ποτε δεν εγραψα,αλλα τωρα θα γραψω.
σε ειδα ρε καραγκιοζη με το tdm ημουν με το τσαλι στην φορμοιωνος και την ανεβαζα εκανα προσπεραση σε ενα αμαξι πολυ αργο και μου ερχεσε με φορα απο πισω για να περασεις αλο λιγο και θα με περναγες απο πανω,παλιομαλακα βλακα παγκοσμιε με το κρανος avg και καλα ροσι,εισαι τυχερος που δεν ημουν με την μηχανη μου,θα σε σταματαγα και σε πηδαγα ορθιο παλιοβλακα.

SHOOTER045
20/06/2013, 15:23
σας ειδα σημερα το μεσημερακι rr1000 repsol-rr1000 μαυρο να πηγαινετε για καστορια-πανελληνια και παγκοσμιο εντουρο-φουλ εξοπλισμενοι και οργανωμενοι καλα να περασετε :wave2:

teo_g7
20/06/2013, 17:41
Σε είδα πανίβλακα με το στρόμα να σκίζεις το παλλόμενο της Αίολου με την Παν.Τσαλδάρη στο Περιστέρι.Ευτυχώς που είμαι υποψιασμένος γιατί την κάνουν πολλοί αυτή τη μαλακία.Καλά ρε πούστη μου σήματα δε δώσατε???

SHOOTER045
20/06/2013, 23:30
σε ειδα νωριτερα πανηλιθιε με τοκαταμαυρο R6
εγω με το παπιο μου και την κυρα καναμε χαλαρη βολτιτσα
μπαινεις σε δεξια στροφη με το σωμα σου στα αριστερα και να σπρωχνεις δεξια την μηχανη και να διαγραφεις μια τροχια εξω απο την λωριδα σου καταπανω μου
μπορει να σε χτυπησε κανενα ζουζουνι
μπορει να<αεριζοσουν>εκεινη την ωρα και αλλαξες θεση στην σελα
αν ημουν με αμαξι δεν θα μιλουσαμε τωρα ετσι οπως πηγαινες,αμα δεν το κατεχεις τι το παιρνεις το εργαλειο?και αντε και το πηρες τα αγωνιστικα σου γονιδια σε επαρχιακο δρομο βρηκες να τα βγαλεις????????
αφου πλακωθηκες στα φρενα ησουν σχεδον διπλα μου και σου εδειξα ποσο μαλακας εισαι :a31::a31::a31:
και απαντησες με τον χαιρετισμο του μεσαιου δαχτυλου
ΣΩΣΤΟςςςςςςςςςςςςςςςςςςςςς και τυχερος συναμα γιατι ημουν με τον παπιο και την κυρα μου
βουνο με βουνο δεν σμιγει το νου σου
αν και δεν φταις εσυ,επρεπε να καθιερωθει το level1 υποχρεωτικο μαθημα στο διπλωμα μοτο,και οχι οι παπαριες που σας δειχνουν για να γραφουν ωρες

blackbusa
21/06/2013, 09:46
Se eida Dimzab Mitsara me tin gynaika sou tin Alexia sta meri mou...NA ZISETE NA EFTIXISETE KAI KALOUS APOGONOUS...opote boreite elate me to mixanaki na kanoume ena petasma.stim Africs...

Panoskl
21/06/2013, 10:27
Σε είδα με το 1200GS χτες το απόγευμα κάπου στην Πειραιώς να έχεις αναμμένα όλα τα φώτα που θα μπορούσαν να υπάρχουν σε μηχανή.

Xenon και προβολάκια και ομίχλης και ότι νάναι, μια μάζα από φως.

Έτσι είναι, όταν πας για Adventure πρέπει να είσαι ασφαλής...

Ίσως βέβαια να βοηθούσε στην ασφάλεια και η χρήση π.χ. ενός κράνους, λέμε τώρα.

KostRider
21/06/2013, 16:00
σε είδα φίλε αστυνομικέ και εσένα φίλε με το enduro να σταματάτε διαδοχικά να με ρωτήσετε αν είμαι οκ, επειδή είχα σταματήσει στη ΛΕΑ στην εθνική. σε είδα κι εσένα πιτσιρικά με το παπί στην shell στη Βούλα που μου είπες ωραίο! σου απάντησα μ'ένα χαμόγελο μέσα από το κράνος! Ελπίζω να πάρεις κι εσύ κάποια στιγμή μοτοσυκλετα υψηλού κυβισμού!

teo_g7
21/06/2013, 16:53
Σε είδα τριμάλακα με το μηχανάκι φορτωμένο σαν τριαξονικό και 2 κοριτσάκια πάνω.Δε σε χάλασε το χέσιμο αλλά δεν έδειξες να καταλαβαίνεις.293729

EVI
21/06/2013, 21:16
θα κοπανησω καμμια κοπελιτσα με παπι καμμια ωρα... οταν την ξαναδω :cry: ΓΙΑΤΙ ΜΑΝΑ ΜΟΥ ΠΑΣ ΜΕ 15ΧΑΩ ΤΟ ΜΗΝΑ ΚΑΙ ΚΑΝΕΙΣ ΚΑΙ ΖΙΓΚ ΖΑΓΚ ΑΙ ΣΤΟ ΚΟΡΑΚΑ ΠΙΑ....
:angel:

SHOOTER045
22/06/2013, 00:45
σας ειδα και θα βροντηξω καμμια ωρα :eek:
γιατι κοπελες μου οσο περνανε τα χρονια φορατε και ποιο λιγα και ποιο μικρα ρουχακια το καλοκαιρι:uplate:?

DimChios
22/06/2013, 08:44
σας είδα 3 ΔΙΑΣ να σταματάτε στην άκρη τύπο με GSXR 1000 K8, άκρανο, απινακίδωτο, με σορτσάκι, σαγιοναρα, αμάνικο, ίσα που έφτανε να πατήσει κάτω, με κεφάλι ξυρισμένο και μια λωρίδα στη μέση σαν του Mr T. ....
εσκυψε ένας απο εσάς, κατι του είπε, κάτι του απάντησε, τον χτύπησε ο ΔΙΑΣ στην πλάτη φιλικά και με χαμόγελο, ανταπέδωσε το χαμόγελο και την έκανε με μπαντηλίκια!

Φιλαράκια ήσασταν έ? :rolleyes:


Εμένα βέβαια με το αμάξι με σταματήσατε πάλι για έλεγχο... λες και αν ήθελα να κάνω κάτι θα είχα τόσο διακρητικό αμάξι που μόνο το όνομα μου σε αυτοκόλλητο δεν έχω επάνω :moutza:

Σε είδα κι εσένα με την Αφρικα, σβησμένη η μισή πινακίδα + φιμέ plexiglas απο πάνω, άκρανος αλλά με τις υπηρεσιακές μποτούλες σου, το μάχιμο παντελονάκι σου... πήγαινες κι εσύ για δουλειά :rolleyes:

spyrakos35
22/06/2013, 09:03
Σε ειδα ασφαλιτη πιτσιρικα την προηγουμενη εβδομαδα με κουρεμα λωριδα και μου επεσαν τα σαγωνια...... Με αλλα ρουχα θα εισαι γνωστος-αγνωστος.......

g_m900
24/06/2013, 09:52
Σε ειδα χθες το βραδυ φιλαρακι στον Πειραια με την κουδουνιστρα σου (Ducati Hypermotard) ...να το καντηλιαζεις και μολις πηρες την στροφη να κοβεις επιδεικτικα.

Παντως σε ερωτηση προς την γυναικα αν θελει να σταματησω για να με χωρισει και να ερθει μαζι σου...η απαντηση ηταν αρνητικη .

Δεν καταφερες να μας χωρισεις...βγηκαμε πιο δυνατοι !!!

Οτι να ναι...

TROOPER
24/06/2013, 10:00
σε ειδα να οδηγας το παπι και να οδηγας μπεγλερι.

σε ειδα να σφαζεις με το σμαρτ καθετα το κοκκινο και να βγαινεις στην αμαλιας αλλα δεν μασουσες αφου εισασταν 2 ντουκια στο σμαρτ και αλλο ενα χωρις πινακιδα στον σουπερ δουκα.

ειδα ομως και μοτοσυκλετιστες που τους εκανα χωρο με το κουτι να μου λενε ευχαριστω. ειδα και αλλους με κουτια να με ευχαριστουνε ειτε για την παραχωρηση προτεραιοτητας ειτε να μου κανουνε χωρο οταν ημουνα στις 2 ροδες.

και τελος σε ειδα φιλε με την μπλουζα απο το 4ο 36ωρο των γκουτσαιων το σαββατο στο σουπερ μαρκετ.

SONone
24/06/2013, 11:06
σε ειδα μπουφο ακρανοτο με το tdm σου στην παραλιακη να γκαζωνεις διπλα μου στο φαναρι λες και θα κωλωνα να στριψω επιδει ειχα kle? δεν σε χαλασε που το στριψιμο ειναι στα χερια και οχι στην μηχανη. και μετα πλακωθηκες να φυγεις και η πινακιδα σου να χανει 1-1 τις βιδες της,λογικα μεχρι γλυφαδα θα σου ειχε φυγει.
σας ειδα ολο το σκ ακρανοτους με γυναικες, παιδια, σκυλια, γατια, κουνελια :eek:!! (αληθεια λεω), και φιλους πανω στις μηχανες. αλλα ειδα και σωστους να πηγενουν την βολτα τους.

VASOS
24/06/2013, 11:10
Σε είδα καΛΛόπαιδο χθες το βράδυ στη λαυρίου με το στρώμα σου και σου έκανα χώρο να περάσεις γιατί σε είδα ολίγον βιαστικό. Μετά σε είδα να κολλάς πίσω από τα αυτοκίνητα και να με καθυστερείς, όταν, δε, προσπάθησα να σε περάσω ανοιξες γκάζι επιδεικτικά...Αυτό ολίγον με χάλασε. Αργότερα, όταν σε πέρασα σα σταματημένο στην είσοδο της πλατείας στα γλυκά νερά και μετά στην περιφερειακή έκανες τη λυράτη.

SHOOTER045
24/06/2013, 11:52
σας ειδα πολλους να κατηφοριζεται απο εδεσσα ερχομενοι(το πιθανοτερο απο καστορια) καλα χιλιομετρα

DimChios
24/06/2013, 17:37
Σε είδα στην Αττική Οδό χθές κατά τις 20:00 φίλε απο τους καθρεφτες μου να έρχεσαι και ήδη ήξερα τι ομορφιά θα δώ σαν θα περάσεις απο δίπλα!
"Μπάμ" εκανες! Δικάβαλος, εξοπλισμένοι φούλ και το Super TENERE 750 του 94 στην ΠΕΝΑ!!!

ΕΥΓΕ ΣΑΣ ΚΑΙ ΚΑΛΟΥΣ ΔΡΟΜΟΥΣ


:D

MuayThai
24/06/2013, 20:07
Είδα μαύρο gsxr και λευκό street triple σήμερα στην Επίδαυρο να με περνάνε και γω να οδηγώ το κουβαδάκι της κοπελιάς μου... :a018:

Bradipous
24/06/2013, 20:10
Απο το λιμανι μεχρι την Αιγαιου πρεπει να επικαλεστηκα τα θεια πανω απο 5 φορες.

Πρωτος εσυ ποδηλατη (με φουλ ποδηλατικο εξοπλισμο κ αγωνιστηκο ποδηλατο) πεταχτηκες οσαν τον σιφουνα και πηγαινες και στη μεση μετα.

Μετα μεσα σε περιπου 800 μετρα, απο το μικελ ως τον λευκο και οι 3 με κανατε αφενος να τρομαξω και αφετερου να συγχιστω.
Ο πρωτος αγνωστου υπηκοοτητας τυπος πεταχτηκε τρεχοντας να περασει τον δρομο σε ενα ακυρο σημειο ενω τα αμαξια ειχαν ηδη φτασει πολυ κοντα του, η δευτερη νεαρη μιλφ με το τεκνο ανα χειρας το ιδιο αλλα ειχε μεγαλυτερη αποσταση απο τα οχηματα και ο τριτος κλαρινογαμπρος στο φαναρι του λευκου εφτασε στη μεση του δρομου με 2 κοπρους να τον ακολουθουν ενω ηταν πρασινο για τα οχηματα.

Μετα σε ολη την νεα παραλια σε ειδα με την παπια πεκινου και εχω να σου προσαψω την απουσια κρανους, τον διαλογο που ειχες εν κινησει με τον γνωστο που συναντησες για καμποση αποσταση και την φραπεδια στο χερι.

PetranGR
24/06/2013, 20:15
σας είδα πόσα άτομα εχθές προς χαλκιδική 2ο πόδι ,και όταν ερχόμουν σας χαιρετούσα και όλοι ανταποδίδατε :)

Πολλές μηχανές ρε παιδί μου από BMW S1000RR μέχρι Z750 τα πάντα λέμε :P

Στα μουδανιά απο έξω κυρίως στο κεντρικό δρόμο ένα Ζ750 μας χάρισε το wheelie του ,και με τον ωραίο ήχο απο την εξάτμιση του ,με εξοπλισμό το παλικάρι .

Καλούς δρόμους!

spyrval
24/06/2013, 21:39
Σας είδα κατεβαίνοντας για Καρδαμύλη Varadero και GS 1200, ένας από τους 2 κόρναρε και εγώ από συνήθεια έπαιξα τα φώτα (ενώ είχαμε ήδη διασταυρωθεί, έξυπνο πολύ :lol:)

akis_trevor
24/06/2013, 21:55
σε ειδα με το xt;(ηταν τιγκα φορτωμενο) στο δρεπανο,να σταματας για να κανεις στην ακρη μια γατα που χτυπησε καποιος λιγο πριν.σταματησα κι εγω γιαυτον τον λογο αλλα με προλαβες.σηκωθηκε μονη της και ψιλοπερπαταγε...ελπιζω να την βγαλει καθαρη...καλους δρομους να εχεις Ανθρωπε!

SHOOTER045
24/06/2013, 23:06
Σας ειδα πολλους να περνατε απο εδεσσα γυρνωντας απο πανελληνια,και εγω μπαστακωμενος στην εξοδο της πολης
πολλους χαιρετισα
ελαχιστοι ανταπεδωσαν

parachuter
24/06/2013, 23:52
σας είδα τη Κυριακή 2 GS παρκαρισμένα στη παλτεία στο Δρέπανο (Ναύπλιο) όπως και μερικούς από ΛΕ.Φ.ΚΑ. (λέσχη φίλων Kawasaki),δε συζητάω για τους GSάκηδες που είδα στην εθνική με μαγιό και δίχαλο....είδα κι εσένα με το στρώμα που έκανα στην άκρη να περάσεις στη περιμετρική της Πάτρας και σου έκανα :a013: από το παράθυρό μου...καλά η γυναίκα σου που δεν ξέρει...αλλά ούτε εσύ κατάλαβες γιατί το έκανα...μοτοσυκλετιστές.....

TROOPER
25/06/2013, 09:27
σε εχω δει στην πειραιως αλλα και στη αλεξανδρας.
ντελιβερας με κιτρινο κουτι που πισω γραφει VALE 46 και κρανος arai, μποτες sidi αγωνιαρικες, γαντια racing, μπουφαν δερματινο και παντελονι με ξυστρες.

:a23::a23::a23::a23:

plimiras
25/06/2013, 11:35
Σας είδα κατεβαίνοντας για Καρδαμύλη Varadero και GS 1200, ένας από τους 2 κόρναρε και εγώ από συνήθεια έπαιξα τα φώτα (ενώ είχαμε ήδη διασταυρωθεί, έξυπνο πολύ :lol:)
Καλους δρομους να εχεις φιλε το μαυρο varadero !!

gliout
25/06/2013, 19:31
Στα παιδιά απο την Θεσ/νίκη που είδα στην Λευκάδα με τα λευκά VFR που είχαν το μικροατύχημα, εύχομαι όλα να πήγαν καλά...

Cpt. Haddock
25/06/2013, 19:56
Σε ειδα στην παραλιακη με το μαυρο tiger και την απο TDM εμφανιση, ακρανωτος, γυαλι, βερμουδα και ... φανελα :a04:

Ασταδιαλα πια, ωραιο μηχανακι και το εχει παρει ο καθε...

294153

gorilas1098
25/06/2013, 20:35
σε εχω δει στην πειραιως αλλα και στη αλεξανδρας.
ντελιβερας με κιτρινο κουτι που πισω γραφει VALE 46 και κρανος arai, μποτες sidi αγωνιαρικες, γαντια racing, μπουφαν δερματινο και παντελονι με ξυστρες.

:a23::a23::a23::a23:

και ελεγα πως τρελαθηκα........... τελικα υπαρχει οντως και δεν το φανταστηκα!!!!! η' και εσυ κολλησες αυτο που εχω και εγω και δεν ξερω τι ειναι............

jimV
26/06/2013, 23:53
Σας ειδα 2-3 στο Αλεποχωρι να χετε το παιδι σας πανω στο ντεποζιτο.Τουλαχιστον τους βαλατε κανα μαγνητη στο σωβρακο ή ετσι χυμα?

DimChios
27/06/2013, 08:38
Σε ειδα μαλακισμενο ντελιβερα (δεν ειχες στο κουτι ομως τα στοιχεια του μαγαζιου) να καβαλας το πεζοδρομιο για να βγεις στο ρευμα μου, να σταματας ισα ισα και να μου γνεφεις με το χερι να περασω (τι μας λες? θες και ευχαριστώ?) και οταν μετα με προσπερασες, αφου απομακρυνθηκες, μου εριξες και ενα φασκελο και ανοιξες το γκαζι! Εισαι μεγαλη κοτα αλλα η γειτονια ειναι μικρη!

Κι εσας ταριφες (ορισμενοι ειστε ο ορισμος της κωλοφαρας) που ο ενας εχει κατσει μες τη μεση του δρομου, ο 2ος πηγε να περασει απο αριστερα (εγω ημουν απο πισω του) και παροτι χωραγε, σε βρηκε στον προφυλακτηρα! Εγω εβαλα τα γελια και σου ειπα "γιατι δε κανεις λιγο πιο δεξια παρα εχεις πιασει ολο το δρομο"... και τότε βγηκες απ το αμαξι και ηρθες στο παραθυρο μου με τσαμπουκα!
Μαλλον κομπλαρες οταν ακολουθησε ο παρακατω διαλογος:
- εισαι έτοιμος?
- για ποιο πραγμα ρε μεγαλε?
- να μου κλασεις τ @@δια! Αϊ τραβα μεσα ρε! Μαλακα!
- ^#$%&^$#% κατσε να παω να προλαβω τον άλλο (που εφυγε) και τα λεμε!
- φασολια φαε ναι????

:lol:

Σήφης
27/06/2013, 22:03
Σε είδα στη ροσινιόλ στο ποτάμι σήμερα το απόγευμα, πεσμένο στο δρόμο χωρίς κράνος και ευχήθηκα να την σκαπουλάρεις...

giorgosv
27/06/2013, 22:13
σε είδα σήμερα εθνική κατά τις 6:30 το πρωί, εγώ 110 μεσαία λωρίδα, με πέρασες ρολαριστά από αριστερά με +40. μαύρο ρ1 crossplane με αράι κράνος. καλούς δρόμους να χεις!

McTalas
27/06/2013, 22:52
σε εχω δει στην πειραιως αλλα και στη αλεξανδρας.
ντελιβερας με κιτρινο κουτι που πισω γραφει VALE 46 και κρανος arai, μποτες sidi αγωνιαρικες, γαντια racing, μπουφαν δερματινο και παντελονι με ξυστρες.

:a23::a23::a23::a23:
τον εχω δει και εγω στο ΥΓΕΙΑ στην Κηφησιας πρεπει να κανει σε μεγαλο χαρτη διανομη... σχεδον ολη την αθηνα :lol: παντως ειναι τουμπανος

antsoar
27/06/2013, 23:37
Σε είδα ωραία τύπισα στην κηφισίας, έκλεινες τον καθρέφτη για κάθε έναν που προσπαθούσε να κάνει διήθηση

σου είπα "μην αγχώνεσαι, όποιος μπορεί" και εσύ μου χάρισες ένα ωραίο χαμόγελο

dmf
27/06/2013, 23:41
Σε είδα ωραία τύπισα στην κηφισίας, έκλεινες τον καθρέφτη για κάθε έναν που προσπαθούσε να κάνει διήθηση

σου είπα "μην αγχώνεσαι, όποιος μπορεί" και εσύ μου χάρισες ένα ωραίο χαμόγελο
Τη χούφτωσες τη χούφτωσες;

skylaros
28/06/2013, 00:14
Σας είδα να μου σπάτε τα νεύρα σαλίγκαροι!!! ρε επίτηδες το κάνετε ? πάτε με τα ίδια ακριβός χιλιόμετρα με αυτόν στην δεξιά λωρίδα και ο δρόμος μπροστά είναι άδειος!!! σε είδα και εσένα %$$#%#$ με το fazer με έγραφες στα @@ σου σε όλη τη Θηβών από Πειραιά μέχρι Αιγάλεω από πίσω σου εγώ να βιάζομαι και εσύ με 30-40 σε όλη τη διαδρομή ΑΚΡΙΒΟΣ στη μέση!!! αλήθεια ξέρεις πόσες φορές σκέφτηκα να σε περάσω από πάνω ? Σε είδα και εσένα με το άσπρο yaris να σταματάς στο πράσινο και να βαράω πυράκια μου !!! Σ είδα και εσένα γατούλα να διασχίζεις κάθετα την παραλιακή στο ύψος του ΣΕΦ και να βάζω αλάρμ να κόβω όλες τις λωρίδες για να περάσεις ευτυχώς είχα ανοιχτεί αρκετά σε σχέση με τους πίσω και είχαν χρόνο να κόψουν και δαύτοι ... ελπίζω τα παιδάκια σου μιας που ήσουν και φουσκωμένη να είναι πιο προσεκτικά !!!

matas
28/06/2013, 07:33
Σε ειδα κοπελια στην Ηλιουπολεως το απογευμα με το KLX 250 καινουριο ,απ'οτι φαινοτανε, και το χαζευα γιατι χρειαζομαι 2ο μοτορι για γαιδουρι και δεν θεεεελωωωω σκουτεεερρρ..:cry:

TROOPER
28/06/2013, 07:41
σε ειδα μαλακισμενο να πεταγεσαι με το ποδηλατο σου απο το πεζοδρομιο, πισω απο τη σταση, στον δρομο αναποδα χτες στην αλεξανδρας την στιγμη που εγω την κατεβαινα τερμα δεξια με 50χαω.
απο θαυμα γυρισες στη μανα σου χτες!!!

sniper
28/06/2013, 09:36
Σε είδα μαλάκα με το 600RR χωρίς καθρέφτες και το Shoei κράνος στην Κηφισίας στο ύψος του Παράδεισου... Αυτό που ερχόταν απο πίσω σου όταν γύρισες να κοιτάξεις και πριν κλείσεις εντελώς την αριστερή λωρίδα είχε +100χλμ από εσένα.

Σε θυμάμαι.

gorilas1098
28/06/2013, 14:30
Σε ειδα και σε χαρηκα χτες ρε φιλε. Βγηκες κανα δυο σπιτια πιο περα απο το δικο μου (δε σε εχω ξαναδει παντως.....) το μεσημερι, BUSA μαυρη και εσυ φουλ προβλεπε δερματινα πανω-κατω.... Αλλα μετα σε ακουσα που γυρισες στις 3 τα χαραματα και περασες με οσο πιο ησυχο τροπο μπορουσε το θεριο σου (μπραβο σου για την ενδειξη πολιτισμου σου, σπανιζει αυτο το φαινομενο.....).Που πηγες? 3 ωρες διαδρομη, μια ωρα καφε και 3 ωρες γυρισμο?...... Λαρισσα?.... Βολο?......

γιωτάς
28/06/2013, 21:58
Σας είδα 9 το πρωί στη Μεσογείων να σας έχει ξαπλώσει και τους τρείς ένα nissan primastar. Κόσμος προσπαθούσε να μαζέψει τον αμάζευτο από πλαστικά. Ελπίζω να τη βγάλατε καθαρη ρε παλικάρια! Προσοχή!!! :(

Σε είδα και σένα με το τρίτροχο σκουτεράκι στην Αλεξάνδρας, προβλεπέ με κράνος-μπουφάν-επιγονατίδες.... ωραίος ο παίκτης... μακάρι να 'ταν όλοι έτσι...:beer:

virus
28/06/2013, 22:28
σημερα το πρωι στις 7 στην Ε.Ο. express service φορτωμενο με αμαξι στρατηγος Λη :uplate: ναι το πασιγνωστο αμαξι των ντιουκς.

δεν ξερω τι παιζει κι αν ειναι το αυθεντικο...

Bradipous
29/06/2013, 12:48
Σας ειδα το πρωι κατα τις ~10.30 δυο gs1200 στον δρομο για εδεσσα (απο σαλονικη) φορτωμενοι και οι 2 με προβολακια και οτι μπορει να φορεθει απο εξτρα στο εργαλειο.
Για κανενα 2ημερο σας εκοψα, καλα να περασετε!!

golden arian
29/06/2013, 13:22
σε εχω δει στην πειραιως αλλα και στη αλεξανδρας.
ντελιβερας με κιτρινο κουτι που πισω γραφει VALE 46 και κρανος arai, μποτες sidi αγωνιαρικες, γαντια racing, μπουφαν δερματινο και παντελονι με ξυστρες.

:a23::a23::a23::a23:

Σε είδα και στην Νέα Ερυθραία αγωνιστικέ ντελιβερά.....Είσαι πρώτος....:)

VASOS
29/06/2013, 14:01
Σε είδα και στην Νέα Ερυθραία αγωνιστικέ ντελιβερά.....Είσαι πρώτος....:)

Τον έχω δει στην κατεχάκη και στην μεσογείων, οπότε πρέπει να έχει μεγάαααλη ακτίνα δράσης :beer:

pasxosGS
29/06/2013, 14:42
Σας είδα όλες αυτές τις μέρες στα Χανιά με τις supersport μηχανές σας...φορέστε και κανα κράνος ρε παιδιά δεν κάνει κακό...

PetranGR
29/06/2013, 19:17
Σας είδα με τα GSXR εχθές το βράδυ να παιρνάτε μπροστά απο την μπυραρία Fabrica στις Συκιές, με τις ελευθέρας εξατμίσης να κοφτιάζετε τον κινητήρα και να μας ζαλίζετε τα .$#%(%#(* πάνω κάτω.

parachuter
29/06/2013, 20:58
σε είδα φίλε με το Fazer όπως πήγαινες για Ναύπακτο,χαιρέτησες-ανταπέδωσα!
καλούς δρόμους :beer:

Takata Dome
30/06/2013, 13:51
Εθεάθη χτες το πρωί έξω απο τα δικαστήρια της Πάτρας Honda CX 500/650 Turbo χρώματος μαύρου και πορτοκαλί,σε άριστη κατάσταση.Είναι κανείς απο εδω μέσα;

whatever
30/06/2013, 14:16
Εχθές γύρω στις 11 το βράδυ παπι δικάβαλο στη Μαραθώνος ξεκράνοτοι και οι δυο, ούτε καθρέφτες δεν είχατε, σφάξατε 2-3 κόκκινα και στρίψατε προς Ραφήνα, είσασταν δεν είσασταν 16 χρονών.

Το κρανάκι θα χάλαγε το μαλλί που ήταν στην τρίχα :moutza:

SONone
01/07/2013, 00:04
τελικα σκ πηγα κορινθο σε ενα εξοχικο φιλου. και σας ειδα ολους, βουσα με σαγιοναρα , παπια με φουλ εξαρτηση, κατι ΧΤ με αυτοκολητο μοτο.gr, αλλα κανεις δεν χαιρετησε. :(

GIXXERAKIAS
01/07/2013, 08:27
Σε είδα μουσάτε παλίκαρε με την κοπέλα σου πάνω στην αφρικάνα σου στο Μαρμάρι,πλήρως εξοπλισμένοι και οι δύο (μπουφαν,επιγονατίδες κράνη κτλ).Σε ξαναείδα όταν ήρθες να χαιρετήσεις τον σκυλάκο μας πάνω στο πλοίο.

Σας είδα όλους να κάνετε τρίαθλο στην Κάρυστο και εγώ να απολαμβάνω το μπανάκι μου στην παραλία στο Ostria.:p

est
01/07/2013, 09:02
Σας είδα χθες κατά τις 12 στο Σούνιο 400άρηδες με τα μηχανάκια στην πένα πλήρως εξοπλισμένους και σας χάρηκα..
VFR,RVF και CBR; Μάλλον.. Χοντάκια πάντως και τα 3. Είχατε κι ένα ΚΤΜ στην παρέα για ξεκάρφωμα..
Καλές βόλτες να έχετε :beer:

byron
01/07/2013, 12:55
Σε είδα Captain στο φανάρι της Μ.Βρετάνιας με βερμουδίτσα και το κράνος των Ναϋτών :smokin:

ypapadio
01/07/2013, 21:56
Σας είδα VSTROMάδες ψές απόγευμα στα διόδια της Κορίνθου και κανένας δεν χαιρέτησε!

Τι νομίζετε πως έχετε BMW και είστε άλλη κατηγορία εσείς? :p

theodosisv
01/07/2013, 22:26
Σε είδα σήμερα το μεσημέρι στη νέα είσοδο Καλαμάτας καβάλα στο μαύρο ninja...To κεφάλι σου προστάτευαν τα γυαλιά σου , το σώμα σου το σορτς και το μπλουζάκι σου, οι αστράγαλοί σου δε, προστατεύονταν από ένα ζευγάρι σαγιονάρες... :rolleyes:

Cpt. Haddock
01/07/2013, 22:40
Σε είδα Captain στο φανάρι της Μ.Βρετάνιας με βερμουδίτσα και το κράνος των Ναϋτών :smokin:

:blush:

TROOPER
02/07/2013, 08:17
ειδα και τον οπερατερ χτες στην πειραιως, ειδα και την μικρη λουλου στο καλλιμαρμαρο, ειδα και τον μακγκαιβερ να τρεχει με το μοναδικο του στυλ σαν να του χουνε βαλει νεφτη στον κωλο στην κηφισιας, ειδα και τον μητσο1 στη τεχνοπολη στο γκαζι στην συναυλια των LOCOMONDO!!!

θα αρχισω να κυκλοφορω μεταμφιεσμενος! νοιωθω σαν σελεμπριτι που τον κυνηγανε οι παπαρατσι! :lol::lol:

PetranGR
02/07/2013, 08:54
Σε είδα το πρωί κομπλέ με μαύρο HJC Carbon αν είδα καλά, και Kawasaki 250R πράσσινο προς τα δικαστήρια,και μπουφανάκι και όλα μπράβο ;)

Sapadak
02/07/2013, 09:13
Σας είδα με το innova 125 και το xr125 στην εγνατία το πρωι φορτωμένους με σκηνες/sleeping bags/τα πανταΟΛΑ με κατευθυνση Τουρκια.
Να στε καλά και καλή επιστροφη (πινακίδες Σμύρνης)(Οχι Νέα Σμύρνης) :lol:


Biz çadır / yönünde Türkiye ile çanta / pantaOLA uyku yüklü Egnatia sabahı yenilikçi 125 ve xr125 gördüm.
Karşılığında iyi ve güzel olun

Manalishi
02/07/2013, 09:33
Σε είδα το πρωί στην κάθοδο του Κηφισσού, με το κόκκινο Fazer1000 και το κρανάκι AGV το περίεργο του Rossi το παλιό νομίζω, με τα παρδαλά τα σχέδια....δεν είναι όμως αυτός ο λόγος που σε "αναφέρω"....αλλα το ότι καθώς σε είχα μπροστά μου, η πίσω ρόδα σου παρα-άσπριζε στο κέντρο....μετά κατάλαβα οτι δεν ήταν ούτε γιαούρτι, ούτε ασβέστης ούτε κρέμα γάλακτος με σάλιο χελιδονιού σε τραγανή φωλιά απο μούσμουλα και σως αρλεκίνου...

αλλά τα λινά του ελαστικού σου......και ειλικρινά στεναχωρήθηκα... να προσέχεις!!

mikRRopixel
02/07/2013, 09:45
Σε είδα χθες κυράτσα 50άρα με τη φίλη σου στο σκούτερ-χρέπι, χωρίς κράνος, να πηγαίνεις μέσα στη μέση με 20χλμ, αμφιβάλλω αν είχες δίπλωμα οδήγησης. Πήγα να σε προσπεράσω και εκείνη τη στιγμή αποφάσισες να στρίψεις απροειδοποίητα αριστερά σε στενό με απαγορευτικό. Φρέναρα για να μην βρεθούμε αγκαλιά και είχες το θράσος να βρίζεις κιόλας, κ@ριόλ@.
Σε είδα και σένα σήμερα το πρωί κουκλάρα αστυνομικίνα ξανθιά να ψάχνεις το επόμενο θύμα για έλεγχο...πρέπει να ήταν η πρωτη φορά που βαθιά μέσα μου ήθελα να με σταματήσουν σε μπλόκο :)

teo_g7
02/07/2013, 13:59
Σε είδα ξανθε άγγελε με το AX (το Citroen) να βγαίνει στον Κηφισσό απο Μακρυγιάννη.Μου φτιαξες τη μέρα παλιοθύληκο...

Σε είδα κι εσενα κοπελια με το σκουτεράκι το Aprilia στο Θησείο που πηγες να πέσεις ετσι οπως το έκανες πίσω γιατι δεν έφτανες καλα.Το πεδιλάκι ωραίο αλλά για βόλτα.Στο μηχανάκι να φοράς κανένα πιο κλειστό,εντάξει?

GIXXERAKIAS
02/07/2013, 14:55
Σε είδα παλίκαρε με το ζετάκι στον Κηφισσό να πηγαίνεις με 80-90 μπάλα!!Κρανάτος και μάλιστα με δευτερο κράνος στην πλάτη για τον συνεπιβάτη που θα επαιρνες προφανώς?(είχε και πατάκια πίσω....θέση για δευτερο ατομο δεν είχε :lol: ) Σού έκανα thumps up οταν σε πέρασα με το Runner.:wave2:

ggs
03/07/2013, 09:09
Πολλά είδα σήμερα..
1.
Σε είδα μακρινέ ξάδελφε του Γιουσειν Μπολτ να διασχίζεις την Πανεπιστήμιου με άλματα ανάμεσα στα εν κινήσει αυτοκίνητα, πατώντας πάνω στο καπό ενός ταξί και να κάνεις το Πανεπιστήμιου – Σοφοκλέους σε λιγότερο από 0:0:8:59….
Οδηγοί και περαστικοί είχαν μείνει Παυλοπουλοι…
Όσο για τους δυο «undercover» ασφαλίτες… αν δεν είχαν το τσαντάκι στην μέση θα σε είχαν προλάβει… :lol:

2.
Σε είδα πάνω στο παπί με μαύρο χρεπι κράνος που ειχε επάνω του ελληνικές σημαίες , περικεφαλαίες , «μολων λαβε» κ.λ.π και με μεγάλα ΧΡΥΣΑ γράμματα έγραφε «Mc Gyver»!!!:lol:

McGyver
03/07/2013, 16:35
Σε είδα Caspian Blue 1050 έξω από το συνεργείο κοντά μου...

Είδα κι εσένα μάστορα ν' απορείς όταν σε ρώτησα αν είναι πελάτη σου ή δικό σου...

Κι έγινε μεγαλύτερη η απορία σου όταν σου είπα να σου φέρω κάτι ανταλλακτικά που μου είχαν ξεμείνει να τα πάρει ο ιδιοκτήτης...
- Να του τα πουλήσεις;
- Όχι, να του τα χαρίσω γιατί μου πιάνουν χώρο στην αποθήκη.
- Να του πω κάτι;
- Καλούς δρόμους να έχει...

KostasV2
03/07/2013, 19:22
Σε είδα με το λευκό Ducati (848; 1098; ) και το μαύρο δερμάτινο, στις ανηφορικές στροφές πριν τις Σίσσες. Ωραία το πήγαινες (όσο πρόλαβα να δω τουλάχιστον), αλλά πρόσεχε φίλε γιατί αυτή την εποχή είναι γεμάτο τουρίστες και λοιπούς άσχετους...

spyrakos35
03/07/2013, 21:20
σας είδα τα πρώτα μου 1200 κροσντρεσσ..... εεεε τούρερ ήθελα να πω και βέρσυς 1000 στον δρόμο....

όμορφα και τα δύο από πίσω εκτός από τις εξατμίσεις......

(πάντως το ντρεσσερ κλακ στις αλλαγες ταχυτήτων μία χαρά έκανε....)

Bradipous
03/07/2013, 22:40
Σε ειδα στο κοσμος (http://img319.imageshack.us/img319/7633/10000605iq.jpg)στον επανω οροφο εξω απο τα φαγαδικα που ειναι τα μαγαζια και εχει μπαλκονι γυρω-γυρω, να προχωρας και να κρατας το καγκελο κοιτωντας κατω, κακη ιδεα βεβαια γιατι βρεθηκες αγκαλια με την κολωνα και προχωρουσες και σχετικα γρηγορα.
Τουλαχιστον δεν ειχε πολυ κοσμο.
:lol::lol::lol:

Υ.γ. Αντε να δεχτω οτι ηταν μια στιγμη αφηρημαδας, αλλα ρε τρελε πως καταφερες να περασεις απο ολες τις προηγουμενες χωρις να τρακαρεις;

jorge's garage
05/07/2013, 03:05
Σε ειδα τεταρτη μεσημερι στην αττικη οδο προς αεροδρομιο ησουν με vfr και στο κρανος ειχες αυτοκολητακι του μοτο.γρ σε χερετισα οταν εστριψα προς βαρης κορωπιου καλους δρομους :)

McGyver
05/07/2013, 07:15
Σε ειδα τεταρτη μεσημερι στην αττικη οδο προς αεροδρομιο ησουν με vfr και στο κρανος ειχες αυτοκολητακι του μοτο.γρ σε χερετισα οταν εστριψα προς βαρης κορωπιου καλους δρομους :)

:beer::beer::beer:

:wave2:

toyar
05/07/2013, 07:56
σε ειδα να πηγαινεις με τα χερια ενα σχετικα νεο αλλα ταλαιπωρημενο GSXR1000 μεσημερι με νταλα ηλιο
φορουσες σορτσακι και καλτσα μεχρι το γονατο αλλα και κρανος
το πιο εντυπωσιακο ομως ειναι οτι ολο το σκηνικο ηταν στη μεση της λαικης ανα μεσα στους παγκους:eek:

akis_trevor
05/07/2013, 13:46
σε ειδα το πρωι παππου με το αγροτικο να τρως το στοπ και να περνας στα 5 μετρα περιπου μπροστα μου.κορνες φωνες κακο,ειμαι σχεδον σιγουρος οτι ακομα δεν εχεις καταλαβει τι εκανες!!

SHOOTER045
05/07/2013, 14:23
σε ειδα πιτσιρικα πινωντας τον καφε μου με τα πιτσιρικια μου,να δινεις εκκινηση σε πιταρισμενο δρομο και ολοι ανοιγαν πανικοβλητοι να περασεις γελωντας :moutza:
στην διασταυρωση ομως το κουτι δεν μπορουσε να παραμερισει και σερνοσουν με το πισω φρενο για αρκετα μετρα :a31::a31::a31:
καλα δεν σου ειπε κανενας οτι τα μηχανακια δεν σταματανε με το πισω φρενο?:nono::nono::nono:
αφου ειδες απο πολυυυυυυυυυ κοντα τον προφυλακτηρα και την εξατμιση του σεατ που ηταν στην διασταυρωση σηκωθηκες και πηγες να την κανεις :eyepop:τρεχοντας,σε τσακωσαν ομως περιοικοι και ο οδηγος του σεατ,εφαγες και τις φαπες σου απο μερικους εκει περα :pantofla::pantofla:
και οταν ηρθε το κουτι με το καρουμπαλο εκλαιγες σαν νεογεννητο
ελπιζω να ειχες τουλαχιστον ασφαλεια να αποζημιωσει τον τυπο με το κουτι
οσο για σενα απο τις γρατζουνιες και τα γδαρσιματα εμοιαζες σαν αστακο σε βραστο νερο :a36:
ελπιζω να βαλεις κατι στο ξερο σου απο αυτο :hmm:

rider
05/07/2013, 14:28
σε είδα φορτηγατζη σήμερα μπροστα απο το Καυταντζογλειο να σου εχουν ανοίξει οι πίσω πόρτες και παραλιγο να "αποκεφάλιζες" τον τύπο με το παπί πίσω σου! Και άντε να δεχτώ οτι δεν ηταν παράλειψη σου αλλα κάποιο πρόβλημα στις πόρτες... οταν σε κορνάραν οι διπλανοί σου να τις κλεισεις εβριζες κι απο πάνω... τοσο ζωο????

Kostas2B
05/07/2013, 18:43
Σας βλεπω εσας τους δυο καγκουρεοντες,ο ενας με Hayabusha,o αλλος με CBR 1100 μαλλον,καθε πρωι 7 παρα κατι να κατεβαινετε την λεωφορο Αθηνων ακρανωτοι βεβαιως,σορτσακι ή μαγιο και παντοφλα...Καθε πρωι ομως και μαλιστα καποιες φορες ανοιγετε κιολας...Αν δεν περασετε την Θηβων απο κατω με τουλαχιστον 150,δε μπορειτε!

Θελω να δω αν σας φυγει καμια παντοφλα καμια μερα,τι θα κανετε?????????????

SONone
08/07/2013, 01:16
σε ειδα με το ΤΑ Σαββάτο βαρης κορωπιου με το κρανακι σου το μπουφάν σου, κυριος .ανοίξαμε και στην ευθια και μετα που έστριψες εκανα :a013: ελπίζω να κατάλαβες.. ωραιος.
σε ειδα και εσενα λιγο πιο κατω βουρλο με το TDM παρκαρισμένο και την γκόμενα να κλαίει και να σου φωνάζει. ποιος ξερει τι της εκανες και καθοσουν και δεν μιλαγες. δεν δειχνατε να πεσατε απλα σε εκραζε.

TROOPER
08/07/2013, 07:09
σε ειδα χρυσαφι γιαρις την παρασκευη εξω απο το τει πειραια να εχεις γυρισει τα μουτρα σου αναποδα στο ρευμα, να εχεις αγκαλιαστει με τη μπαριερα στη νησιδα και τα ζουμια σου να εχουνε καλυφθει απο πριονιδι. ελπιζω να μην ητανε θανατηφορο.

VASOS
08/07/2013, 09:10
Σε είδα σήμερα το πρωί να μου ζητάς το λόγο που πάρκαρα με το αυτοκίνητο στο 2,5 μ πεζοδρόμιο, ώστε να μην χρειαστεί να διασχίσω με τα παιδιά μου το δρόμο για να τα πάω στο σχολείο τους, και ενώ είχες 2 μ για να περάσεις πεζός και εσύ με τα παιδάκια σου.
Μου είπες 2 φορές γιατί δεν παρκάρω απέναντι με ύφος. Το πρωί λέμε πρώτα καλημέρα φίλε μου.

GsDakar
08/07/2013, 10:32
Σε ειδα επαγγελματια Οδηγε να μου ριχνεις την μοτο μου κατω στο κωλονακι την παρασκευη το βραδυ γυρω στις 21:00,παλι καλα που εισαι σωστος σαν ανθρωπος και εκατσες εκει μαζι μου μεχρι της 23:00 που ξεμπλεξαμε..

ktmaniac
08/07/2013, 11:11
Σε είδα χθές με το Tenere με τις βαλίτσες και γυρίσαμε μαζί όλο τον δρόμο απο το Λαγονήσι περίπου μέχρι τα λιμανάκια σχεδόν. Ήμουν με GSXR, δικάβαλος.
Επίσης, το Σαββατο σε μια εξόρμηση προς Σούνιο είδα πολλούς, και χαιρετηθηκαμε με BMW GS 1200, V-Strom (ή Varadero) με κάγκελα (που δεν πρόλαβα να ανταποδώσω) και Suzuki GSXR 1000 K7 μετά την τρύπα του Καραμανλή. :beer:
Επίσης, σας είδα οικογένεια Ιταλών (μπαμπάς-μαμά με 1200GS και παιδί με Monster 696) και πιάσαμε κουβέντα για το σχέδιο σας να γυρίσετε όλη την Ελλάδα οδικώς. Πέθανα στα γέλια με την γυναίκα του η οποία ενώ βλέπαμε τον χάρτη και μου έλεγε τα σχέδια του, πεταγόταν συνέχεια και ρώταγε "Mykonos?". Σου εξήγησα που είναι η Μύκονος και μας άφησες να συνεχίσουμε.

McGyver
08/07/2013, 14:20
Είδα τη μηχανή σου, είδα το κράνος σου, άμα σε έβρισκα και στο τηλέφωνο θα έβλεπα κι εσένα Καπετάνιε...

guzzistas
08/07/2013, 14:34
Σας είδα κι εσάς και την ψυχοπάθειά σας και την απάθειά σας σήμερα στη διαδρομή Λουτράκι-Κιάτο-Λουτράκι από την παλιά Ε.Ο.... πανατζία μου, δεν το ξαναματακάνω αυτό το πράμα στις 12 το μεσημέρι... Ο,τι νάναι, όπου νάναι το 90% των οδηγών...

ypapadio
08/07/2013, 20:55
Σας ειδα ZZRαρια, Triumphια και CBRαρι την Κυριακη στην παραλια των Βασιλικων Β. Ευβοιας (ψαροπουλι)!!!

Να ξερατε ποσο σας ζηλεψα!!!:beer::beer:

DimChios
09/07/2013, 11:08
ΣΕ ΕΙΔΑ
α) σκουτεράκια με σαγιοναρα κλπ κλπ, δικάβαλο με σορτσάκιον κλπ κλπ απο την Αμαλίας μεχρι την Αγιου Κωνσταντίνου να μας εχεις ΣΤΡΑΒΩΣΕΙ με τα προβολια σου! Αρχικα νομιζα ηταν κανενα GS Adventure με τετοιο χαμο! Στην Αγιου Κωνσταντινου σου ειπα "σβησε τα προβόλια σου, δεν εισαι στην ερημο" και πηρα απαντηση "ειναι καινουργιο και δε το ξερω καλα" :cry:

β) σε εισα κι εσενα ταριφα να εχω κοψει ταχυτητα 3 ΔΕΥΤΕΡΟΛΕΠΤΑ ΠΡΙΝ ψαχνοντας να παρκαρω στην Γ. Ζωγραφου και εσυ να πατας τσαμπουκαλεμενα την κορνα! Σου εκανα νοημα "τι θες?" και αρχισες τη μανουρα!
Οταν σε αφησα να ερθεις διπλα λεγοντας σου "οταν εσεις μας ζαλιζετε τα παπαρια πηγαινοντας σε αποσταση μεταξυ σας ο ενας απο τον άλλο και με δέκα χλμ... ερχεσαι ΕΣΥ και μου ζητας τα ρέστα?" ... πηρα απάντηση "ωραίο επίπεδο, μπράβο σου"! :rolleyes:

Καλα τα ακουσες τα καντηλια σου πρωι πρωι!

γ) ερχοσουν πατημενος σε δρομο χωρις ορατοτητα λογω ανισοπεδης και ηθελες να κανεις τον ΚΙΤ, ηλιθιε με το 206 και την πατσαβουρα τη συνοδηγο... εγω με το φλας και ετοιμος να ξεπαρκαρω προσεκτικα μιας και ξερω οτι κυκλοφορουν μαλακες που στα στενα γουσταρουν να πηγαινουν με 100... σταματησες αποτομα πισω μου και σε βλεπω απ τον καθρεφτη "αντε μαλακα τελειωνε"... μας εκανες χάρη δλδ ε? Για να δουμε ομως... θα το ξανακανεις? ΚΑΚΑΚΙΑΑΑΑΑΑΑΑ :a36:

KostRider
09/07/2013, 11:27
σε είδα φίλε με το gixxer μαύρο να βάζεις βενζίνη στο shell Πασιάκος στη Λαμία, προβλεπόμενος και σακίδιο πλάτης. Καλούς δρόμους! :-)

SONone
09/07/2013, 15:21
τελικά με κυνηγάνε οι βλάκες? ο άνθρωπος με το κουτί του να θέλει να στρίψει αριστερά σωστά στον δρόμο του άλλα του έχουν κλείσει την είσοδο στο στενό και κάθετε και περιμένει ενώ μου αφήνει από δεξιά να περάσω και εκει σε είδα ΥΠΕΡΤΑΤΕ βλάκα με το versys σου να μου κλείνεις αυτόν το λίγο χώρο άλλα όταν σε lockara και κατάλαβες οτι θα στην έριχνα μόνο και μόνο για την βλακεία σου έστω με 5 χλμ μαζεύτηκες , και όταν σου είπα την έκανες την χαζομάρα σου καθόσουν πιο χαζός και χαμογελούσες για να σιγουρευτώ πόσο ζώο είσαι.
Υ.Γ. θα του την έριχνα για να μάθει έστω κιαν είχα σταματήσει και αναγκαζόμουν να σπρώξω την μηχανή πάνω στο versys

jorge's garage
09/07/2013, 15:22
Σε ειδα το σαββατοβραδο στην ποσειδωνος με το λευκο cbr 600αρι να σηκωνεις λαμπαδες με δευερο ατομο με σορτσακια και να μου λες στο φαναρι αν τα ανοιγουμε, σου εδειξα τον συνοδηγο σου λεγοντας σου εχεις δευτερο ατομο και μου απαντησες ναι ξερω ειμαι πιτσιρικας και φυσικα αναφεροσουν στον κιβισμο της μηχανης σου και οχι στην ηλικια,αλλη φορα με κρανος μπρο ο πισω δεν σου φταιει,μακαρι να εισαι παντα ορθιος ;) .

Σε ειδα και σενα τρελλε τυπε με το aprilia κυριακη πρωι να γυρναμε μαζι απο γλυφαδα μεχρι βαρκιζα,στα λιμανακια να το πηγαινεις ταπα και στην βαρκιζα να με πλησιαζεις κ να πιανουμε την κουβεντα
Για τα λαστιχα μου.θα χαιρομουν να εισαι απο εδω μεσα κ να τα ξαναλεγαμε φανηκες κομπλε ατομακι καλους δρομους σε ολους

SHOOTER045
10/07/2013, 01:30
σας ειδα μαλα@@σμενα το απογευμα ενω ερχομουν απο θες/νικη με το CBR 1000RR του κουμπαρου μου,εξω απ τα γιαννιτσα να τρεχετε και να κοβεται καθετα τον δρομο γιατι θελατε να κλεψετε ροδακινα
σαν λιμοκοντοροι του κωλονακιου ησασταν ντυμενοι στα ασπρα με την μερσεντα
ρε κωλοτρυ@@δια δεν μπορειτε να αγορασετε?
μου την ειπατε κιολας οτι ετρεχα και σας επεσε η σακουλα με τα ροδακινα,στην μεση του δρομου μη σας πατησω<τι σε νοιαζει,δικα σου ειναι?>
αλλα νομιζατε οτι τρεις με εναν θα περασει η μαγκια σας....γατακια :a015:
να ηταν ραντισμενα ρε σεις και να γινει ο κωλος κρανος απ το τσιρλιπιπι :D

yianyian
10/07/2013, 12:39
Σε είδα φίλος με τον πιτσιρίκο σου δικάβαλο να φοράτε κομπλέ τα κρανάκια σας και οι δύο. Στο φανάρι τα είπαμε, είσαι ωραίος!:beer:

arkroan
10/07/2013, 13:36
Σας είδα δυο κόρες ξανθές μπιρμπιλομάτες ακράνοτες πανω σε σκουτερακι στην παραλιακη, να κρατα η συνεπιβάτης το κρανος-γαβάθα στο χέρι. Σου φώναξα απο το κουτάκι μου γιατί δεν το φοράς αφου το κουβαλάς.. Με αγνόησες επειδικτικά.. Αλλα κατάλαβα τον λόγο εγω όμως.. Ήταν περίτεχνος και δύσκολος ο κόμπος στο μαλλί και που να τον πατηκώνεις..

GIXXERAKIAS
10/07/2013, 14:03
Σε είδα παλίκαρε με τον συνοδηγό σου (κλασικα ακρανωτοι) απο Καστέλλα προς μικρολίμανο,ωπου και κάτσατε κλασικά για καφέ,με το λευκο τουμπανο πανιγκαλε.....γιατί θεέ μου στα λάθος χέρια....

akis_trevor
10/07/2013, 14:21
ειδα σημερα το πιο στραβο μηχανακι ever. x-max ημουν απο πισω του λεω τι διαολο ντριφταρει;πλησιαζω ακριβως πισω του και εβλεπα τον πισω τροχο και τον μισο μπροστινο.wtf?

fosbabis
10/07/2013, 17:27
ειδα σημερα το πιο στραβο μηχανακι ever. x-max ημουν απο πισω του λεω τι διαολο ντριφταρει;πλησιαζω ακριβως πισω του και εβλεπα τον πισω τροχο και τον μισο μπροστινο.wtf?

Πρεπει να τον πετυχα και εγω αυτον. Ειμαι με τη γυναικα στο κουτι και της λεω αγαπη μου πιασε μια χαρτοπετσετα να μου καθαρισεις μια τα γυαλια. Το ξανασκεφτομαι και της κανω , βασικα για κοιτα μια αυτο το μηχανακι ειναι αυτο θεοστραβο η εγω εχω προβλημα και δε βλεπω καλα? :eek:
χαχαχχαχαχα!!!!!

TROOPER
11/07/2013, 16:27
τοσες μαλακιες πανε και αποφασιζουν οι 300 ενα νομοσχεδιο με την διαδικασια του κατ' επιγοντως για τα σορτσακια δεν μπορουνε να προωθησουνε???

ελεος!!!! θα σκοτωθουμε ρπμ!!!!!!!!!

PetranGR
11/07/2013, 17:10
σε είδα καθώς γυρνούσα απο για Γιάννενα , στην εγνατία πάνω με το xenon φως σου ,και αν είδα καλά ήταν GSX-R; Σε χαιρέτησα και ανταπέδωσες,και οι δύο πηγαίναμε γρήγορα :P

spyrakos35
11/07/2013, 19:42
Σε ειδα γρηγορε με το βε στρομ....

Αλλα δεν παω κοντρες με ξεκρανωτους.......

Βαλε πρωτα και τα λεμε μετα........ Μπαγκοσμιοπουλε...:wave2: