PDA

View Full Version : ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII



Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

PetranGR
04/08/2013, 00:42
Να γράψω και ένα ακόμα;

Σε είδα σήμερα ΠΑΛΙΟ Μ@Λ@Κ@ με το παπί σου.
Ήμουν με φιλαράκι ,και καθώς εχει ανάψει το πράσσινο 2 μηχανές ξεκινάμε, και περνάς κάθετα τον ΔΡΌΜΟ ΣΤΗΝ ΕΤ3 μπροστά ΜΕ ΚΟΚΚΙΝΟ ,ουτε καν πορτοκαλι ,εφοσων ειχε αναψει ηδη το πρασσινο μας ΠΕΡΑΣΕΣ ΜΕ ΚΑΤΑ ΚΟΚΚΙΝΟ αρκετων δευτερλοπτων αναμεσα μας καθως ειχα παει λιγο πιο μπροστα απο το φιλαρακι μου ,και εσυ περασες αναμεσα μας.

ΑΝ ΜΑΣ ΕΙΧΕΣ ΠΕΤΥΧΕΙ;Δεν παει να φορουσα εξοπλισμο,δεν θα ειχα ζησει τωρα.

Γιατι ηρθες με πανω απο 40-50.

ΖΩΟ ,τυχερος εισαι που δεν γυρισα να σε κυνηγησω.

atom_smasher
04/08/2013, 11:31
Σας είδαμε να σας λειπουν 5 λεπτά στα διόδια και να τα πετάμε εμείς μέσα στο μηχάνημα για τα ψιλά και να σου λέμε φύγε ... και μετά να περνάει μαζί μας τσάμπα και ένα λευκό, fazer νομίζω, το οποίο έκανε και μια σούζα μόλις πέρασε...

KostRider
04/08/2013, 22:11
σε είδα φίλε να θαυμάζεις το μωρό μου και να το χουφτώνεις κιόλας:lol: είδα σου άρεσαν και τα φλασάκια...:)
σε είδα κι εσάς ζευγάρι,μάλλον απ'ότι είδα Σλοβένοι με το 1200 kawasaki zrx νομίζω να ψάχνετε μέρος για στάθμευση,είχατε και σκηνή φορτωμένη,καλούς δρόμους να έχετε...:beer:

nikos_abel
05/08/2013, 07:22
1 και μισή μέρα στο Ξυλόκαστρο και περίχωρα και τι δεν είδα.
Μπούτια, τζιτζιά, χέρια, καπέλα, ζελέδες, τρικάβαλα, τετρακάβαλα, παντιές, ανοίγματα, χωρίς πινακίδες, χωρίς φρένα, χωρίς αύριο...
Κράνος μόνο δεν είδα.
Μου λέει ο ξάδερφος, "πάμε για καφέ;" του λέω,"έχεις 2ο κράνος;" απαντάει, "γιατί έχω 1ο;", πάει ο καφές :lol:

Είδα όμως και εσένα με πλήρη εξάρτηση με το (μπούσα δεν ήτανε; ) που είχες σταματήσει χθες Κυριακή στην έξοδο για εθνική κατά τις 15:00-15:30 και κάτι
έκανες με τα γάντια σου, τα φόραγες, τα χαλάρωνες δε κατάλαβα τι έκανες και σκέφτηκα ότι θα ήσουν ο 2ος εξωγήινος στη περιοχή....

parachuter
05/08/2013, 10:00
Σε είδα φίλε με το TDM σου να με προσπερνάς εχθές στα Κρέστενα ενώ πήγαινα πολύ σιγά γιατί περίμενα να δω κάτι στον καθρέπτη μου,περνάς,κοιτάς....ξαναγυρίζεις απότομα το κεφάλι και πιάνω μία χειρονομία σου και ταυτόχρονα "ωραίο,πολύ ωραίο"...σου έκανα :a013: ακράνοβιτς όμως ρε φίλε;;;

iconan
05/08/2013, 12:12
Σας είδα όλους τους 2τροχους χτες στη παραλιακή, το 80% απο εσάς είσασταν ακράνοβιτς, το 40% απο τους ακράνοβιτς είσασταν με διχαλοσφεντόνες, και το 5% απο τους ακρανοβιτς-διχαλοσφεντόνες, μας δείχνατε και πόσο πονέσατε όταν κάνατε τατουάζ χωρίς μπλούζα καν!
Που πάτε ρε!!! ξέρετε ποσο καυτή είναι η άσφαλτος και τι εγκαύματα μπορεί να πάθετε με το παραμικρό πέσιμο (μακριά απο όλους μας) ? Και το έγκαυμα είναι το λιγότερο και μάλιστα πονάει πολύ περρισότερο απο ένα τατουαζ!

due
05/08/2013, 18:22
Σε είδα φιλαράκι με το ΧΤ στην Ακαδημίας να ξεσαλώνεις. Γούσταρα, αλλά το μόνο που μπορούσα να κάνω είναι να σε ακολουθώ. Σου λέω στο φανάρι "Σιγά σιγά". "Δίκιο έχεις" μου λες. "Όχι, σιγά σιγά θα μάθω και γω" σου λέω και γέλαγαμε που ήμουν σαν αστακός μες στη ζέστη.
:beer:

Σε ξαναείδα και πιο μετά, δυστυχώς, που σταματήσαμε να βοηθήσουμε τον συν-αναβάτη που είχε πέσει στην Β. Σοφίας, χωρίς ευτυχώς να χτυπήσει σοβαρά, με το κρανος σχεδόν ανοιγμένο στα δύο..
:(

Αν είστε απο εδώ, χάρηκα που τα παμε φίλε (Α), περαστικά και γρήγορα καβάλα φίλε (Β).

PetranGR
06/08/2013, 01:06
Σε είδα εχθές τα χαράματα κατά της 4 στην εγνατία πάνω απο Ασπροβάλτα προς Θεσσαλονίκη λίγο πριν τα διόδια.

Πηγαίναμε 2 μηχανές χαλάρα με 70 περίπου,και ανάβαμε αλάρμ όταν μας προλάβαινε κάποιος ,ώστε να δώσουμε παρόν μήπως και δεν μας δεί κάποιος.

Μας περασες με το V-STROM ,δικάβαλος και με βαλίτσες,και έκοψες ,ήρθες δίπλα μας και μας ρώτησες "αν είμαστε καλά ,και αν όλα είναι καλά" σε έιπαμε όλα καλά και έφυγες,και καλούς δρόμους.

Αυτό θα πεί ανθρωπιά ;)

tomy
06/08/2013, 15:37
Οσο περνάει ο καιρός και αδειάζει η Αθήνα τόσο πιο σουρεαλιστικες στιγμές ζούμε! Ειδικά αν βρεθεί στον δρόμο σου όλος αυτός ο "στρατός" που μαζεύει ότι μεταλλικό μπορεί να παει προς ανακύκλωση! Το πρωί δυο αφρικανοι κατέβαιναν την Αλεξάνδρας στο αριστερό ρεύμα, ήθελαν να στριψουν στο φανάρι για Εξάρχεια, με ένα καρότσι supermarket που προεξειχαν περιμετρικά σωλήνες, κοιλοδοκοι, οπλσμοι απο οικοδομές! Συνεχίζοντας στην Στουρναρη, συνάδελφος "φίλος" της φύσης και της ανακύκλωσης, έξω απο το Πλαίσιο κατεβαίνει μεσα στην μέση του δρόμου επίσης με καρότσι φορτωμένο με δυο σώματα καλοριφέρ κλπ υλικά ανακαίνισης. Απο πίσω περίμεναν στωικα 5,6 αυτοκίνητα και ένα λεωφορείο, παρα τα αντίθετα λεγόμενα είμαστε όντως ευρωπαίοι. Τέλος και το πιο τηλεοπτικό-θεαματικό, στην Λ. Αθηνών στο φανάρι της δημοτικής βιβλιοθήκης απο αγροτικό κινούμενο προς Αιγάλεω, με οδηγό πιθανώς επηρεασμένο απο τα περάσματα του Ogier στον πρόσφατο αγώνα της Φινλανδίας, τρέχει όσο παει στην αριστερή λωρίδα και απο την σαβουρα που είχε φορτωμένη στην καρότσα απογειωνεται διαφημιστική μεταλλική πινακίδα, οι παλιές οι ωραίες και αφού σηκωθεί σε ύψος 5-6 μέτρων και χτυπήσει τα καλώδια προσγειωνεται στο διάζωμα, δίπλα στο φανάρι και στον οδηγό C50 που παρακολουθούσε εξτασιασμενος σκηνή που μέχρι τωρα είχε δει μόνο σε χολιγουντιανη ταινία..
Και όλα αυτά σήμερα το πρωί..

theofilos888
06/08/2013, 20:17
Κάνοντας προπόνηση για τη σιδερόκωλη 4 πήγα το δρομολόγιο Αθήνα-Ροβιές(Ευβοίας)-Αθήνα σήμερα και είδα αρκετό κόσμο. Λευκό μπούσα στα ψαχνά μαζί με ένα bmw gs, f650 μπλέ στον παγώντα, 3 ή 4 ktmια πρίν το μαντούδι πάνω στο ποτάμι που είχαν κάτσει οι οδηγοί τους, chally φορτωμένο στη λίμνη με οδηγό που φορούσε μόνο μαγιό και τίποτις άλλο :eek:. Καλούς δρόμους σε όλους, καλά να είμαστε να το ξανακάνουμε!:D

Jo.Da.
07/08/2013, 11:47
Σε είδα μεΚανάκι μου να χορεύεις καρσιλαμά με το που πήγα να πάρω τη δεξιά στροφή μετά τη διχάλα προς Πειραιά (τέλος Συγγρού) από τα λάδια που πάτησα στην απαλή αριστερή που υπάρχει λίγο πριν...Στην αρχή δεν συνειδοτοποίησα τι έγινε, αλλά μου κόπηκαν τα ποδιά όταν βγαίνοντας από τη στροφή είδα δυο παληκάρια να έχουν αράξει στη νησίδα (για να συνέλθουν από το χέ$ιμο προφανώς) και όταν τους έκανα νόημα με το χέρι ''γλιστήσατε;;;'' κούνησαν καταφατικά το κεφάλι, τότε λύθηκαν τα γόνατά μου...Ελπίζω το περιπολικό της Τροχαίας με το πριονίδι να έφτασε σύντομα...

nikos_abel
08/08/2013, 13:49
VFR 800 μπορντώ δικάβαλο με σαμάρια στην Λαυρίου προς Αττική οδό κατά τις 19:00 με 19:30 χθες χαλαρά κινούμενο.
Το κόκκινο Insight που σου έκανε σήμα με τα φώτα και προσπαθούσε (μάταια φυσικά) να σε φτάσει το είδες; :wave2:

PetranGR
10/08/2013, 00:10
Σε είδα σκατόβλακα γέρο, να με κάνεις εμένα και μια ακόμη μηχανή προσπέραση απο τα αριστέρα και βγήκες ΟΛΟΣ αντίθετο ρεύμα,όχι λίγο ούτε μισό αμάξι αλλά όλο το αμάξι σου στο αντίθετο ρεύμα , προς τα ΙΚΕΑ πριν καμία ώρα, για να πας πιο γρήγορα ενώ πηγαίναμε ήδη με 60... που ήταν πάνω απο το όριο...
Όμως ; Στο αντίθετο ρεύμα ένας άνθρωπος κόντεψε να πέσει κάτω, απο το μηχανάκι του μάλλον Crypton ,σε κόρναρε ότι οδήγουσες σε αντίθετο ρεύμα και δεν έκανες τίποτα,εκεί συνέχιζες έκανε απότομο σλάλομ για να σε αποφύγει και κόντεψε να πέσει κάτω (το κράνος δεν θα τον έσωζε παρότι το φορούσε).
Μας πέρασες... Αλλά;

Ήρθα δίπλα σου , και σε φώναζα οτι θα τον σκότωνες κτλ. και έλεγες "εγώ δεν βγήκα στο αντίθετο ρεύμα" και σε είπα " μακάρι να είχε αστυνομία μπροστά να σε έλεγα εγώ" και ΤΣΟΥΠ!!!!Στα 100 μέτρα είχε αναμένους φάρους,σε είπα ότι σταμάτα στην άκρη ,και γκάζωσες...ΑΛΛΑ;
Σταμάτησα στους αστυνομικούς,σε έδειξα,πρόλαβαν και είδαν τις πινακίδες σου,περίμεναν τον συνάδελφο τους να πάρουν ένα χαρτί απο κάτι που είχαν γίνει και θα σε κυνηγούσαν,έδωσα και τα στοιχεία μου κανονικά :)

ΕΥΧΟΜΑΙ ΝΑ ΣΕ ΕΠΙΑΣΑΝ!

SHOOTER045
10/08/2013, 00:19
σε ειδα κωλογερε με το πρασινο vectra να μου κοβεις φατσα φορα τον δρομο και οταν ηρθα διπλα σου και σε αρχισα στα βρισιδια σε ρωτησα<δεν με ειδες>για να παρω την αποστομωτικη απαντηση<οχι δεν σε ειδα,κατι ακουσα αλλα δεν σε ειδα>εκανες και δεξια μετα να παρεις υπογλωσιο,εισαι τυχερος που βιαζομουν

NIKOS.
10/08/2013, 20:48
σε ειδα πανιβλακα με το σουπερ ντουπερ ss που κρεμασμενος στην μηχανη και χωρις εξοπλισμος ,περασες 10 ποντους συριζα διπλα μου ,πανω στη στροφη της παραλιακης προς πειραια ,και παραλιγο να φυγεις , και στα φρυδια μου αλλα ο δρομος ηταν αδειος και με περασες συριζα για να μου δειξης την μαγκια σου .και να κοψοχολιαστω....:a8:
ΣΕ ΓΡΑΦΩ ΣΤΑ ΦΡΥΔΙΑ ΜΟΥ ΡΕ αν επεφτες θα ερχομουν και θα ετρωγες και ενα σουτ οπως θα σουν κατω ...:a26:
ξερω ειμαι σκληρος ,αλλα ησουν μεγαλος μ%λακας

SHOOTER045
11/08/2013, 00:59
σε ειδα για λιγο βλαμμενε με το mega scooter το καπελλο τα γυαλια και τα ξυρισμενα ποδια και το χαζογκομενακι απο πισω σου σε μια κινηση ανδρισμου σου.εγω να κανω χαλαρη βολτουλα με την παπια και την κυρα μου να εχω απεναντι δυο κουτια που κανουν προσπεραση το ενα στο αλλο κανονικα
και εσυ να ερχεσαι με τις τελικες σου απο πισω μου και να παιζεις φωτα κορνες να κανουμε στην ακρη και μου εκανες και χειρονομια macho man
στον γυμνασμενο πισινο σου θα το βαλω να ξερεις
γιατι εδω ειναι επαρχια και ο κοσμος ειναι μικρος και ξερω ποιος εισαι

SONone
11/08/2013, 11:59
σε ειδαμε βλάκα με το οπελ σου στην ανω γλυφαδα χθες που έσφαξες το κόκκινο και παλι καλα που σε ειδε ο ντιλιβερας οτι έκανες μαλακία και φώναξε και πλακωθήκαμε στα φρενα πριν καλα καλα ξεκινήσουμε απο το φαναρι μας, για θα μας σκότωνες 4 μηχανακια. δεν σε κυνηγήσαμε να σε τουλουμιασουμε στο ξηλο οπως θα σου αξιζε αλλα οκ την επόμενη φορα το υπόσχομαι.

KostRider
11/08/2013, 15:47
σε είδα γυναίκα οδηγό να κάνεις 5 ολόκληρα λεπτά να παρκάρεις ανάμεσα στο δικό μου μηχανάκι και σε ένα τδμ που δεν χρειαζόταν πάνω από 5-10 δευτερόλεπτα. Μετά ενοχλείστε που σας δουλεύουμε για το πως οδηγάτε...

Shiatman
12/08/2013, 10:19
Σε είδα Dr Evil, χάρηκα που γνωριστήκαμε και είπιαμε το καφεδάκι μας στη Μεγαλόνησο. Το δεύτερο άτομο που γνωρίζω προσωπικά μέσω του Forum. :beer:

DrEvil
12/08/2013, 10:55
Σε είδα Dr Evil, χάρηκα που γνωριστήκαμε και είπιαμε το καφεδάκι μας στη Μεγαλόνησο. Το δεύτερο άτομο που γνωρίζω προσωπικά μέσω του Forum. :beer:

Σε ειδα κι εγω και μετα απο μηνες ειδα φως στο τουνελ της μοτο ζωης μου εδω!
Ειδα οτι παρα την γκαντεμια που ειχες τις προαλλες, ολα ειναι καλα! :smokin:
Ειδα και τη γριουλα που καβαλας και ειναι μ@ναρα! Πρεπει να δω και το θηριακι.

Ειδα και τα πιπινια διπλα-γυρω μας και εφτιαξε η διαθεση μου!:sun:

Θα σε δω και παλι συντομα, να γραψουμε κανα χιλιομετρο η να πιουμε καμια μπυρα η και τα δυο. :beer:

Bradipous
12/08/2013, 12:55
Σε ειδα πριν λιγο με το cbr σου και το παιδακι πισω (ηταν δεν ηταν 7-8 ετων) ακρανοτος και εσυ και το παιδι και μαλιστα και γυμνοστηθος εσυ (και ουτε καν σε παραθαλασσια περιοχη)... :eek:

Gi_4ce
12/08/2013, 13:41
Σε είδα προ εβδομαδας τουμπανιασμένο TDM πορτοκαλόχρυσο με ΕΠΙΤΕΛΟΥΣ σωστο οδηγό! Καλούς δρόμους αδερφε!

yianyian
12/08/2013, 14:31
Σας είδα παπιοσκουταράκια σήμερα να είμαι το αυτοκίνητο και να δίνω μάχη να μην σας πάρω παραμάζωμα.
Τελικά όταν είσαι με τη μηχανή τους προσπερνάς και ξεμπλέκεις γρήγορα. Με το αυτοκίνητο και να θέλεις να τους φυλάξεις, κινδυνεύεις ο ίδιος περισσότερο.
Σταμάτημα όπου ναναι, πορεία με οχτάρια, νέοι γέροι και παιδιά καβάλα σε ένα σκούτερ.

Δεν έχουν άδικο που σας κράζουν οι κουτάκιδες.

rider
13/08/2013, 09:21
Σας είδα όλους τους πρωινους σήμερα στο δευτερο ποδι τησ Χαλκιδικής. Είπα να κάνω τον γύρο του ποδιού νωρίς νωρίς όταν δεν έχει ακόμα κίνηση... Μάλλον το ίδιο σκεφτήκατε κ άλλοι! Ειδικά οι 2 σας με τις φόρμες με τα ss που χαιρετηθηκαμε αν καταλήξετε Αρμενιστη, beers are on me!

Pan (dvs)
13/08/2013, 10:33
Σας βλεπω και σας ακουω πλακομενους να περνατε στην Εγνατια διπλα απο το γραφειο μου και σκαω.Κανω υπομονη για 2-3 ωρες ακομη.Την εχω ετοιμη και φορτωμενη.Διπλα στον δρομο ειμαι.Καβαλαω και μην τον ειδατε...

byron
13/08/2013, 19:13
σας είδα κωλόπουλα, να έχετε κάνει το scooter καμπινέ, και να πρέπει να κάθομαι να πλένω για να μπορέσω να πάω σπίτι μου μετά από μια $#%^^^%$#@#%$% μέρα.

:moutza::moutza::moutza::moutza:

297423

Hayate
14/08/2013, 09:48
Σε είδα "Τσολιά" με το TDM 9:00 το πρωί να πλακώνεσαι στην ακτή μιαούλη στα παντίκολα ακράνοτος με σαγιονάρα και να περνάς σα το χάρο ενώ πήγαινα ήρεμος στη δουλειά μου αλλα ελπίζω να είσαι όρθιος ακόμα.....

SHOOTER045
14/08/2013, 13:12
σε ειδα φιλε μου με την κοπελια σου με το μαυρο phazer 600,φορτωμενο μπουνια να εισαι σταμτημενος στην ακρη του δρομου και σταματησα μηπως χρειαζεσαι κατι
τελικα ολα καλα ταξιδιωτης-τουριστας στα μερη μου εισαι και πιστευω να σε κατατοπισα για το που τι ποτε και ποσο
καλους δρομους να χετε και καλα λουτρα

Joyrider
14/08/2013, 13:19
Σε είδα παππούλη με το αγροτικό να κάνεις αναστροφή πάνω μου.
Dodged!
Σε είδα μικρή με το ποδήλατο να βγαίνεις πίσω από το αυτοκίνητο ανάποδα στο ρεύμα μου.
Dodged!
Αααχ καλοκαιράκι :hunter:

loz
15/08/2013, 22:55
Σε είδα με το μπλουζάκι του moto.gr και πάνω στο 1300, στη Π. Ράλλη την Τρίτη, αλλά δεν είχα ιντερνετ εκεί που πήγαινα
Τελικά είναι πολύ ευχάριστο να αναγνωρίζεις κάτι κοινό με ένα άγνωστο στο δρόμο σου
Χάρηκα που ανταλλάξαμε 2 κουβέντες, να σαι καλά φίλε. Και όποτε μπορείς να το βγάζεις πιο έξω από την Αθήνα το Θηρίο σου, θα στο ζητά και το ιδιο:beer:

J.T.R
16/08/2013, 06:40
Σε ειδα και σε ακουσα χθες το βραδυ , σε καφεδομαγαζο στα Καλυβια Πεζουλας στη λιμνη Πλαστηρα.

Επρεπε να σε ακουνε ολοι... προηγουμενως βεβαια κατεφθασες με το περιεργο BMW gs ,συνοθυλευμα εξαρτηματων, ξεκρανωτος και ανετος(στη μπαντα ολοι).

Και τι ακουγανε ολοι κι εγω μαζι και πονεσανε τ'αυτακια μου... Απευθυνομενος σε αμοιρο και αλαλο της παρεας σου ειπες...''Εχεις ποτε οδηγησει 17.000 χλμ σε 12 μερες ? και να ειναι ολα σε χωμα? καταλαβαινεις για τι μιλαμε δηλαδη? 1100 χλμ την ημερα" :cry::cry::cry:

Απλα χαμογελασα και εαν διαβαζεις εδω να σου το εξηγησω.
Κατ'αρχην 17000 δια 12 ισον 1416 και κατι ψιλα και οχι 1100 . Αλλα τετοια φορα που ειχες ελεγες οτι ηθελες.
Υστερα προσπαθουσα να καταλαβω που στο καλο υπαρχει τετοια διαδρομη 17000 χλμ σε χωμα.
Στην Αυσταλια μηπως? Ο γυρος της Σιβηριας απο χωμα?
Παντως πρεπει να εισαι οδηγαρα που εκανες 1416 και κατι ψιλα σε χωμα :alien::alien: καθε μερα για 12 μερες:ninja::ninja:
Λοιπον οταν με το καλο ανεβω παλι στη μηχανη(απεχω λογω τραυματισμου..σας το ειπα?) θα σε επισκεφθω να με δωσεις μαθηματα... οδηγαρα:cry:

Αρχισε να κανει πουντα ομως και εφυγες δικαβαλος,ξεκρανωτοι βεβαια, γυριζοντας μετα απο λιγο με αυτοκινητο και μπουφανακι... γκουρου του μοτοσυκλετισμου:bawl:

Bradipous
16/08/2013, 15:06
Σε ειδα στην παλια ε.ο. αλεξανδρειας - κατερινης στο σημειο που ειναι η γεφυρα για κορινο (μετα το olympus plaza) με το μπλε R1 σου και με μαυρα δερματα απο πανω μεχρι κατω.
:beer:

power hornet
16/08/2013, 18:15
σας ειδα μπατσακια με τα πολιτικα μηχανακια σας ο ενας με ενα ασπρο z750 φοραγες το παντελονι της υπηρεσιας σου και τα αρβυλα και ασπρη μπλουζα που πισω ειχε ξεθωριασει το police ημουν απο πισω σας.
δεν ισχυει για εσας το κοκκινο φαναρι ε?ειστε ο νομος,αλλα επρεπε μαζι να εφευγα και εγω και να με σταματαγες και να με ρωταγες γιατι εφυγες με κοκκινο θα σου ελεγα αφου δινεις τοσο καλο παραδειγμα να μην το ακουλουθησω?

Red Rider
16/08/2013, 22:58
Σας είδα στα παλιά φανάρια της ρενώ προς Κηφισσό, σημερα το μεσημέρι,γρήγορα ZZR 1400 και Busa με νιτρομπουκάλα στην ουρά,και αναβάτες αμφίεση παραλίας...
Αντε και καλά πατήματα:rolleyes:

Tomeister
16/08/2013, 23:37
14/08/13 λευκο tiger δικαβαλο με γκομενα...αττικη οδο κατεχακη..14:30 το μεσημερι.
Ειμαι με το κουτι και ετοιμαζεσαι για ταρζανια,σε βλεπω και κοβω τιμονι αριστερα να περασουμε μαζι.
Πληρωνω και δε προλαβαινω να αφησω συμπλεκτη, εχεις γινει καπνος και δινω γλωσσοφιλα στη μπαρα παρα 1εκατοστο.
Τουλαχιστον ο φιλος σου με το tdm αραξε να δει το show.
Τρομπα την αλλη φορα θα σε κλεισω στα τσιμεντα.

kagelos1
17/08/2013, 11:26
Σας είδα στο Brasov στις 10/8, 2 μηχανές από Κρήτη. Μου είπατε πως πηγαίνετε Ουκρανία. Καλούς δρόμους!

nikvolos
17/08/2013, 18:31
Σε είδα φίλε απο τη Λάρισα με το Τ ΜΑΧ να πηγαίνουμε με 140 απο τη Φαρκαδώνα μέχρι την Καλαμπάκα, φουλ φορτωμένα (εγώ με το CBF) με γυναίκες-τριβάλιτσο κ.λ.π. Εγώ έστριψα για Γρεβενά κι εσύ συνέχισες για Λευκάδα, όπως μου είπες. Ελπίζω να πέρασες καλά και να γύρισες ασφαλής...

immoral
18/08/2013, 14:13
σε είδα να κανείς ριστορινγκ στο πεζοδρόμιο σαν μπομπερ μού φάνηκε ,στην ΑΧΙΛΛΕΩΣ Ν. ΣΜΥΡΝΗ νασε καλά και αντε να το δω και ολοκληρωμένο

Kostas2B
18/08/2013, 22:19
Σε είδα εντουρα της ασφάλτου στη λεωφόρο Αθηνών στο Χαϊδάρι να οδηγείς όρθιος το gs adventure 1200 στη δεξιά λωρίδα...τι να πω!

yianyian
19/08/2013, 02:20
Σε είδα στο φανάρι του Αντιρρίου πριν τη γέφυρα, δικάβαλος, φούλ προβλεπόμενος και ωραίος και ανταλλάξαμε καλούς δρόμους.
Μια χαρά κράτησες πίσω μου τους γλήγορους με τα αυτοκίνητα εκεί που είχε τα έργα στον καρόδρομο :beer:

tzimidis
20/08/2013, 00:09
Σε είδα φίλε "οργανο", και έχω να πω ότι το ΠΟΥΤ ΔΕ ΚΟΤ ΝΤΑΟΥΝ τελικά από τη ζωή είναι βγαλμένο.
Και δυστυχώς μιλάμε για το 7/10 των περιπτώσεων..................
Αθάνατε έλληνα Χωροφύλαξ................
Ερώτηση: όπως υπάρχουν εθελοντές ελεγκτές στα λεωφορεία (με το 50% της κλήσης μπόνους) , υπάρχουν και εθελοντές τροχαίοι ????

SHOOTER045
20/08/2013, 01:08
Σε είδα φίλε "οργανο", και έχω να πω ότι το ΠΟΥΤ ΔΕ ΚΟΤ ΝΤΑΟΥΝ τελικά από τη ζωή είναι βγαλμένο.
Και δυστυχώς μιλάμε για το 7/10 των περιπτώσεων..................
Αθάνατε έλληνα Χωροφύλαξ................
Ερώτηση: όπως υπάρχουν εθελοντές ελεγκτές στα λεωφορεία (με το 50% της κλήσης μπόνους) , υπάρχουν και εθελοντές τροχαίοι ????

οχι

Black Mamba
20/08/2013, 08:29
Σε ειδα Δουκακο 690 να περνας απο Αμπελοκηπους χωρις πισω λασπωτηρα αλλααααα...
με την πινακιδα βιδωμενη στο σακιδιο σου!!!:eek:

Αψογος, αλλα νομιμος?:rolleyes:

kyo
20/08/2013, 18:31
Σας ειδα δυο elefant να περνατε απο λαμια καλους δρομους να εχετε

BLiTzER
20/08/2013, 19:14
Σε ειδα Δουκακο 690 να περνας απο Αμπελοκηπους χωρις πισω λασπωτηρα αλλααααα...
με την πινακιδα βιδωμενη στο σακιδιο σου!!!:eek:

Αψογος, αλλα νομιμος?:rolleyes:

Πορτοκαλής ήταν? :P Δε σε είδα μάλλον...

Black Mamba
20/08/2013, 20:31
Πορτοκαλής ήταν? :P Δε σε είδα μάλλον...

Πορτοκαλης ητανε.

Μεσογειων εστριψες Αγιου Θωμα και βγηκες Μιχαλακοπουλου?
Ακουσα και τη ΛεοΒιτσι σου...:D

KotsosDR
20/08/2013, 21:11
Σας ειδα δυο elefant να περνατε απο λαμια καλους δρομους να εχετε


Τους ειδα και εγω στη λιμνη Πλαστηρα ! , Ομορφα εργαλεια μαγκες !!!

jezuz
21/08/2013, 00:08
Σε ειδα παχυσαρκε μπαρμπα με το παπι, να κοβεις χωρις προειδοποιηση, να γυριζεις και να χαζευεις τον γυρο που ψηνοταν μεσα στην ψησταρια, με απο τελεσμα να κανεις 8-αρια μεχρι την μεση του δρομου, τυχερος εισαι που δεν σε περασαμε απο πανω.
Μετα απο 10 μερες Ιταλια, με το που βγηκα στο δρομο, σας ειδα ολους με διλυκλα, τρικυκλα, αμαξια και φορτηγα, να κανετε ο καθενας "οτι λαχει" και επαθα ενα πολιτισμικο σοκ για ακομα μια φορα. Ειμαστε χαλια με τεραστια διαφορα...

Σας ειδα και εσας group με monster στη Volterra, καιο εσενα μπαρμπα με το τελεια διατηρημενο Morini 3+1/2, καθως και αρκετα Agusta και λοιπα, ωραιοι ολοι!
Και οι πιο πολλοι ss riders στη γειτονα χωρα παντως σας ειδα να φορατε μονο ενα κρανακι. Ναι ειχε ζεστη, αλλα ειπαμε...
Σε ειδα και εσενα πιτσιρικο, ισα-ισα που ειχες μαθει να περπατας, να τρεχεις γυρω-γυρω απο τη πισιανα του ξενεδοχειου με μια μινιατουρα MV F3 στο χερι, και οι γονεις με μπλουζακια Triumph και οι δυο, απο μικρος στα κολπα :a013:

SHOOTER045
21/08/2013, 19:13
Σε ειδα πιτσιρικα με το crypton χτες το βραδυ γυρνωντας απ την δουλεια με το υπηρεσιακο να εχεις μεινει απο βενζινη μεσα στα σκοταδια
στην αρχη περιμενες αλλα,σιγουρα δεν περιμενες να σε παω σπρωχτο ως το σπιτι,αν και απ οτι μου πες γυρνουσες απο ραντεβου με την κοπελια και δεν ηθελες να χαλασεις το μαλλι με το κρανος,εξ ου ο διαλογος
-καλο το μηχανακι σου?γερο?
-ναι
-το κεφαλι σου?
-ειχα ραντεβου και θα με κοροδευαν αν φορουσα κρανος
-καλυτερα να σε κοροιδευουν παρα να κλαινε
-δικιο εχεις,σε ευχαριστω


σε ειδα και εσενα με το ασπρο-κοκκινο R6 πολεμικος απο πανω μεχρι κατω με δερματινα φουλ,μποτες κλπ και τα λιγοστα μπαγκαζια σου
χιαρετηθηκαμε στην αρχη με φωτα και μετα με το χερι,εξω απ την εδεσσα
καλους δρομους
σας ειδα και εσας λιγο ποιο κατω
μπλε-μαυρο στρωμα με φουλ μπαγκαζια καλους δρομους απαντες

PetranGR
21/08/2013, 20:26
Σε ειδα πιτσιρικα με το crypton χτες το βραδυ γυρνωντας απ την δουλεια με το υπηρεσιακο να εχεις μεινει απο βενζινη μεσα στα σκοταδια
στην αρχη περιμενες αλλα,σιγουρα δεν περιμενες να σε παω σπρωχτο ως το σπιτι,αν και απ οτι μου πες γυρνουσες απο ραντεβου με την κοπελια και δεν ηθελες να χαλασεις το μαλλι με το κρανος,εξ ου ο διαλογος
-καλο το μηχανακι σου?γερο?
-ναι
-το κεφαλι σου?
-ειχα ραντεβου και θα με κοροδευαν αν φορουσα κρανος
-καλυτερα να σε κοροιδευουν παρα να κλαινε
-δικιο εχεις,σε ευχαριστω


σε ειδα και εσενα με το ασπρο-κοκκινο R6 πολεμικος απο πανω μεχρι κατω με δερματινα φουλ,μποτες κλπ και τα λιγοστα μπαγκαζια σου
χιαρετηθηκαμε στην αρχη με φωτα και μετα με το χερι,εξω απ την εδεσσα
καλους δρομους
σας ειδα και εσας λιγο ποιο κατω
μπλε-μαυρο στρωμα με φουλ μπαγκαζια καλους δρομους απαντες

μήπως δεν ήταν R6;;;

Και ήταν κόκκινο CBR ;; :p

SHOOTER045
21/08/2013, 22:56
αν δω ολοκληρο το μοτο σου θα σου πω,εμενα για R6 μου εμοιαξε :confused:επισης αν συναντησες δικυκλιστη αστυνομικο πριν την εδεσσα-4 παρα-τοτε ανταμωθηκαμε
νεξτ ταιμ κερναω κοφι:D

jezuz
22/08/2013, 23:14
Σε ειδα με το CBF να κοβεις βολτες αργα βραδυ στη παραλια στο Λεχαιο, μπουφαν Dainese, κρανος Shoei :wave2:

Σε ειδα κολογερε να πεταγεσαι με το κολοauris απο το στενο, ενω με ειχες δει οτι ημουν λιγα μετρα μακρια. Εισαστε μαστιγα!

Σε ειδα προ ημερων και εσενα εργοστασιο της Μοτο-Μορινι σε καποιο χωριο διπλα στην εθνικη κοντα στην Μπολονια.
Τα παντα εμοιαζαν κλειδωμενα, ελπιζω να μην ειναι παντα ετσι... :(

yianyian
22/08/2013, 23:21
Σας είδα ακράνωτους καβάλα στο πλαστικοκάτι σκούτερ σας να νομίζετε ότι έχετε ss. Καλό το τσαγάκι ε? Κερασμένο.. :smokin:
Και έχω πει να μην κάνω μ@λακίες στο κέντρο της πόλης αλλά σας έτρωγε..

tomy
22/08/2013, 23:58
Σε είδα την Τρίτη που μας περασε στην πόλη της Λευκάδας και σε ζηλεψα, μετα λέμε εμείς με τα "μεγάλα" ss ότι δεν βολεύουν για ταξίδια..

298106

Καλούς δρόμους να έχεις..

Black Mamba
23/08/2013, 10:01
Πορτοκαλης ητανε.

Μεσογειων εστριψες Αγιου Θωμα και βγηκες Μιχαλακοπουλου?
Ακουσα και τη ΛεοΒιτσι σου...:D

...και σε ξαναειδα George(?).

Aν ξαναπερασεις απο Αγ, Θωμα για Μιχαλαοκοπουλου πριν βγεις
στα αριστερα σου θα δεις ενα 690 να λιαζεται, περνα για να τα πουμε.:wave2:

akis_trevor
23/08/2013, 14:33
σε ειδα χτες το απογευμα στο κεντρο της πατρας αλλα δυστυχως δεν προλαβα να βγαλω φωτο...και σημερα το πρωι.... ω ναι και παλι μπροστα μου!!!

και για να μην σας βγουν τα ματια:ενοικιαζεται γκαρσονιερα 4ου οροφου 42 τμ εξω αγυια!!

298131

Gi_4ce
23/08/2013, 14:38
Σε είδα την Τρίτη που μας περασε στην πόλη της Λευκάδας και σε ζηλεψα, μετα λέμε εμείς με τα "μεγάλα" ss ότι δεν βολεύουν για ταξίδια..

298106

Καλούς δρόμους να έχεις..

Κανει ακομα συναυλίες η θεοδωρίδου?

Σας είδα όλους όσους σταματήσατε να με βοηθήσετε όταν έμεινα απο βενζίνη με το cb.

Faith in humanity restored!!!

faraway
24/08/2013, 07:47
Σε είδα χθες το απόγευμα να έρχεσαι με φόρα πριν τη γέφυρα της Άρτας , να βλέπεις κόκκινο το φανάρι από μακρυά και να επιταχύνεις να το περνάς και να στρίβεις πάνω στη γέφυρα λες και ήσουν σε πίστα .

Όλα αυτά ώρα αιχμής και συ φυσικά ξεκράνωτος και με παντόφλες .

Εύγε γιδοβοσκέ !! Και καλή τύχη να χεις γιατί θα σου χρειαστεί σίγουρα για να επιβιώσεις . :moutza:

AUFGEBRACHT
24/08/2013, 11:00
Σε είδα χτες πιτσιρικά με το παπί να παίρνεις τη στροφή καρφί διαγώνια και να γλυτώνεις στο τσακ την πλαγιομετωπική με το αυτοκίνητο που ερχόταν κανονικά... αντί να τον ευχαριστήσεις που είχε αντανακλαστικά και δε σε πήρε κάτω από τις ρόδες του έβρισες κιόλας :a31:

Σε είδα κι εσένα ντελιβερά (κλασσικά...) ξαφνικά μπροστά μου επειδή βαρέθηκες να κάνεις κυκλική πορεία στον κόμβο σαν τους άλλους κι είπες να κόψεις δρόμο όπως σε βόλευε, ήμουνα με το αμάξι και στο τσακ κρατήθηκα από τον πειρασμό να συνεχίσω κανονικά την πορεία μου με το κουτί και να σε πάρω σβάρνα πανίβλακα...

madtank
24/08/2013, 18:02
Σε είδα, σήμερα το μεσημέρι περασμένες 14:30' με το scooter piaggio, να παραβιάζεις 5 ΚΟΚΚΙΝΑ φανάρια στην άνοδο της Μιχαλακοπούλου, φυσικά ξεκράνωτος και εσύ και η συνεπιβάτης σου. Άιντε ρε κλαρινο_γκόμενο_αναβάτες πατσαβούρα που σας ταιριάζει.

Red Rider
24/08/2013, 20:48
ΚΩΛΟΓΕΡΕ ΠΟΥ ΠΑΣ ΑΝΑΠΟΔΑ?ΠΩΣ ΤΟ ΚΑΤΑΦΕΡΝΕΤΕ ΑΥΤΟ??
Εθνική οδός ρευμα προς Αθήνα,στο ύψος της έξόδου για χαλκίδα.Σούρουπο και χωρίς φώτα,ασημί ibiza..
Ελπίζω η τροχαία που πήρα,να έφτασε εγκαίρως πριν δολοφονήσεις κάποιον.

Joyrider
25/08/2013, 13:28
vstrom κοκκινο στην χαλκιδικη χτες.respect στην συνεπιβατιδα που εκτος απο το μινι φορεμα και την ροζ γοβα, ειχε δερματινο και κρανος.

Dbnn
26/08/2013, 00:15
Σε είδα κωλόγρια με το κόκκινο ΓΟΡΔΟΒΑ να πηγαίνεις στο ποτάμι και να μου ρχεσαι στο μισό μέτρο σφήνα να με προσπεράσεις ΑΠΟ ΔΕΞΙΑ και στο καπάκι πιο κάτω έκλεισες τον άλλον με την 600RR απο αριστερά στην έξοδο της Νίκαιας....

Επίσης τα σέβη μου στην νεαρά με το "Ν"ικολάκη πίσω που είχε δίπλα τον γκόμενο και πλακώθηκε στα φρένα χωρίς λόγο ενώ πηγαίναμε με 70 πρίν την λαχαναγορά του ρέντη και κόντεψα να της σκάσω πάνω.

iliasfyntanidis
26/08/2013, 01:49
Εσυ με το gsxr 1000 που μας πέρασες με την γυναίκα μου(9 μηνων εγκυος),τέρμα δεξιά στην Ε.Ο Αθηνών-Κορίνθου τελικιασμενος πες μου ποσο μαλακας είσαι;Τι εγινε;Οταν ήσουν μικρός δεν σου έδιναν οι δικοι σου την πέτσα απο το κοτόπουλο και έχεις απωθημένα...
Ολος ο δρόμος δικός σου,αλλα εκει εσυ να κανεις μαγκιες στο καμπριο...στο εκατοστό πέρασες.
Τελικά οτι ώρα και να παει κάποιος βόλτα θα υπάρχει ο ένας και μοναδικός να κανει την εξυπνάδα του.
Εφαγες πολυ πουστριλικι,απο μεσα μου μην ακούει και το μωρο...

Kostas2B
26/08/2013, 01:53
^Καλη λευτεριά Ηλία...Πολυ ευχάριστα νέα!

iliasfyntanidis
26/08/2013, 02:00
^Καλη λευτεριά Ηλία...Πολυ ευχάριστα νέα!

Σε ευχαριστώ Κωστή και στα δικά σου και καλά ταξίδια(Από ότι είδα άρχισες)

AristidisZ
26/08/2013, 08:42
Σας είδα το πρωί στο λιμάνι
με μηχανάκια, με αυτοκίνητα, με λεωφορεία, με ταξί, πεζούς, όλους να έχετε μια μουτσούνα μέχρι το πάτωμα (πρέπει να ξεφορτώσαν μπόλικα καράβια γιατί γινόταν της Πόπης) :cry:

AUFGEBRACHT
26/08/2013, 17:11
Σε είδα γελοίε με το λευκό Duke να μου αναβοσβήνεις τα (led φυσικά) φώτα σου έχοντας την απαίτηση να κάνω άκρη για να περάσεις στον κεντρικό δρόμο της Κορίνθου... Τελικά επειδή σε έγραψα στα παπάρια μου προσπέρασες αντικανονικά. Συγγνώμη που πήγαινα με 50χλμ σε κεντρικό δρόμο μέσα στην πόλη και σου χάλασα το γυρολόγιο.

PetranGR
26/08/2013, 19:52
Σας είδα πάλι αρκετούς στον δρόμο Θεσσαλονίκη - Ιωάννινα και επιστροφή ,ακόμα και εκεί εντός πόλης αρκετούς με εξοπλισμό (WoW)

επίσης σε είδα και πριν 2 ώρες με το red panigale στο φανάρι απο σίνδο προς σαλόνικα...ανταλάλαξξαμε χειραψία και έφυγα :P

jezuz
26/08/2013, 22:56
Σε ειδα ηλιθια στο πρωτο roundabout οπως απο Λεχαιο ειχα μπει Κορινθο (στα μεσα της Παπανδρεου) να πεταγεσαι με το παλιο βυσινι Vitara απο τα δεξια απο την Παπανδρεου και ενω ημουν ηδη σε κινηση στον κομβο και ειχες ενα τεραστιο ΣΤΟΠ... βγηκες ψιλο-αναποδα και μου εκλεισες ολο το δρομο, ο προφυλακτηρας σου παραλιγο να μου γλυψει το ποδι... και με την κλιση που ειχες καταλαβα οτι θα εκανες ΥΠΕΡηλιθιοτητα... ε ναι λοιπον, πηρες το roundabout αναποδα!?!?!?!?!!? :cry:

KostRider
27/08/2013, 04:16
σας είδα ζώα να παρκάρετε πάνω στη στροφή στην πλ. Ελευθερίας με τα κουτιά σας ο ένας απέναντι απ'τον άλλον,για να πιείτε καφεδάκι...4 ΔΙΑΣ πέρασαν, δεν ασχολήθηκαν...είστε τυχεροί που δεν πέρασε αστικό,να σας χαλάσει τον καφέ...:moutza:

spyrakos35
27/08/2013, 08:59
σε είδα κοπελιά με το 250 (cbrακι?) στην γέφυρα του αγιου σώστη προς καλλιθέα και σε παραδέχτηκα....

κράνος (με φυμέ ζελατίνα για το ψάρωμα :p) μπουφαν γάντια μπότες (sidi παρακαλώ) κυριλέ και όμορφα....

σου έδειξα το respect μου και ανταπέδωσες και μου έφτιαξες την μέρα...

να σαι καλά και καλούς δρόμους..... :beer:

makaros33
28/08/2013, 23:04
σας ειδα παιδια που ο βλακας ο σας πηρε σβαρνα με το κουτι του στην Π.Ε.Ο.Α.Θ λιγο πριν την μαντρα κατα της 14:00 και ο τον εναν τον πηρε ασθενοφορο και ο βλακας με το κουτι ειχε και μια μεγαλη απορια για το ποιος θα του φτιαξη το σαραβαλο,δεν ειδε ομως οτι ειχε δυπλη διαχωριστηκη ο δρομος και στοπ απο εκει που βγηκε μαζι φυσικα με απαγορευτικο αριστερο σημα :moutza:
μακαρι το παλικαρι να μην εχει παθη σοβαρη ζημια

fazeremalo
29/08/2013, 13:42
σε ειδα φιλε μου με την κοπελια σου με το μαυρο phazer 600,φορτωμενο μπουνια να εισαι σταμτημενος στην ακρη του δρομου και σταματησα μηπως χρειαζεσαι κατι
τελικα ολα καλα ταξιδιωτης-τουριστας στα μερη μου εισαι και πιστευω να σε κατατοπισα για το που τι ποτε και ποσο
καλους δρομους να χετε και καλα λουτρα

λιγο αργα......αλλα τωρα το διαβασα...
μηπως ησουν στα γιαννενα λιγο εξω ?????? οοοεεοοο ??

SHOOTER045
29/08/2013, 14:04
λιγο αργα......αλλα τωρα το διαβασα...
μηπως ησουν στα γιαννενα λιγο εξω ?????? οοοεεοοο ??

τσου
εξω απο εδεσσα
προς λουτρα,αν δεν εισαι βολιωτης δεν ησουν εσυ
δεν πειραζει
καλους δρομους:wave2:

fazeremalo
29/08/2013, 15:57
τσου
εξω απο εδεσσα
προς λουτρα,αν δεν εισαι βολιωτης δεν ησουν εσυ
δεν πειραζει
καλους δρομους:wave2:
οχι δεν ημουν εγω...απλα τα χαρακτηριστικα οπως περιεγραψες ταιριαζαν. !!!
λαρισαιος ειμαι....
καλα κμ σε σενα .!!

virus
29/08/2013, 17:24
σε ειδα χτες μαυρο cb και φορουσες βερμουδιτσα και μποτακι all star 7 και 10 το πρωι στην εο στο υψος της μεταμορφωσης. ρε φιλε τρελλο target fixation και πλακωθηκες στα φρενα χτυπησες το αμαξι μπροστα σου στον προφυλακτηρα και παρολαυτα εμεινες ορθιος :eek:

κοψοχολιαστηκα ρε φιλε προσεχε. ημουν με το αφρικα αν γραφεις εδω μεσα:)

immoral
01/09/2013, 13:34
Σας είδα και σας χαραιτισα όλους απο αθήνα μέχρι πατρα ήμουν με hornet μαύρο ανταποδοσατε .
καλούς δρόμους

sapila racing
01/09/2013, 15:52
Σας ειδα δυο elefant να περνατε απο λαμια καλους δρομους να εχετε

binis racing σας πήραν χαμπάρι!

guzzistas
01/09/2013, 16:16
Σε είδα honda cafe racer και τα είπαμε εν κινήσει σήμερα από Λουτρακι προς Κόρινθο.

Χαρηκα κ θα τα ξαναπουμε μιας κ εχουμε κοινούς γνωστούς. :beer::beer:

AUFGEBRACHT
01/09/2013, 17:33
Σε είδα honda cafe racer και τα είπαμε εν κινήσει σήμερα από Λουτρακι προς Κόρινθο.

Χαρηκα κ θα τα ξαναπουμε μιας κ εχουμε κοινούς γνωστούς. :beer::beer:

Kώστας λέγεται;

guzzistas
01/09/2013, 18:04
Kώστας λέγεται;

NAI!!!!

CustomBoy
02/09/2013, 03:56
Σε ειδα-ακουσα πριν απο λιγα λεπτα,να κοβεις βολτες με μηχανη μεγαλου κυβισμου και να διαταρράσεις την ηρεμια της γειτονιας...βγηκα στο μπαλκόνι και σε ειδα να περνάς δικάβαλος και οι 2 σας άκρανοι με κόφτες και παντηλικια.........:ninja:


μηχανη 4χρονη ,δυστηχώς δεν καταφερα να διακρίνω.. ...με πολυ δυνατό κ χαρακτηριστικό ηχο εξατμίσεων** κ κοφτη(ηχο παρομοιο με πολυ φτιαγμενο Tdm αλλα δεν ηταν σιγουρα tdm)

,καθως και φωτα xenon......



** πραγματικα πολυ δυνατό,ωστε να ακουστει στον 3ο οροφο απο 2 τετράγωνα απόσταση σε δωματιο οπου επαιζε ταινια-αρκετα δυνατα-


oταν δε, περασε απο κάτω.....ενιωσα και εγω αδρεναλινη :evil:

mikRRopixel
02/09/2013, 15:07
Σε είδα TDM χθες το απόγευμα στο δρόμο Αλιβέρι-Αμάρυνθο, ήσουν δικάβαλος με βαλίτσες στο πλάι και πήγαινες σχετικά σιγά - προφανώς απολάμβανες το πολύ όμορφο τοπίο. Και οι 2 επιβάτες φουλ προβλεπόμενοι με κράνη - μπουφάν κλπ, μου κατέρριψες έναν μύθο/εικόνα στο μυαλό μου που είχα για τους ιδιοκτήτες TDM, προφανώς βέβαια και υπάρχουν εξαιρέσεις. Χαιρετηθήκαμε, καλούς δρόμους να έχετε!

Σε είδα κουτάκια στο Βασιλικό να βγαίνεις από stop μέχρι τη μέση του δρόμου κοιτάζοντας μόνο από την άλλη κατεύθυνση, από την κατεύθυνση που ερχόμουν εγώ δεν μπήκες στον κόπο να ρίξεις καμια ματιά. Την ψιλιάστηκα και σου πάτησα κόρνες, εσύ τρόμαξες και κοκκάλωσες ακριβώς στη μέση και έμεινες να με κοιτάζεις. Ευτυχώς υπήρχε χώρος να κάνω τον σωτήριο ελιγμό, target fixation σε νίκησα και πάλι! :)

SHOOTER045
02/09/2013, 15:26
σε ειδα πανιβλακα να παραβιαζεις STOP σε διασταυρωση και κοκκινο φαναρι ενω γυρνουσα απ την δουλεια
ευτυχως την διασταυρωση την ξερω και ειμαι υποψιασμενος και φυλαγομαι
μου ετυχε αλλωστ αλλες 2 φορες
αλλα αυτο που με ειπες οταν σε πηρα απο πισω και σε σταματησα με εστειλε<σε ειδα,ησουν μακρια ακομα........:confused::confused::confused:>
αφου ρε καθικι περασες με την μια απεναντι
και εχει και ο γιος σου ΧΧ και οταν σου ειπα<θα μπορουσε να ταν ο δικος σου>κατεβασες τα μουτρα
κρατηθηκα να μην σου κανω τα μουτρα μερεντα γιατι φοραγα στολη,αλλα σε τεντωσα κοπανε
τα ξαναλεμε σε ενα μηνα που θα παρεις πισω τα χαρτια σου

theofilos888
02/09/2013, 21:57
Σε είδα στην Λ Παπάγου στου ζωγράφου. Κόκκινη, απαστράπτουσα Κυρία! Ακόμη κυκλοφορούν Moto Guzzi California 1100; Πόλύ καλό!

Dbnn
02/09/2013, 22:55
Σε είδα αστέρι μου ακράνωτη με κόκκινο έκφυλο γυαλί μυωπίας και να καβαλάς ντελιβεράδικο παπί στην γέφυρα της βαρυμπόπης.
Βιαζόμουν να παραδώσω παραγγελία αλλιώς σιγά μη σ'άφηνα! :D

Delivery, connecting people.

parachuter
03/09/2013, 10:18
σε είδα με το μαύρο tiger 800 διπλό με αποσκευές χθες το μεσημέρι στο κέντρο της Λευκάδας και χάρηκα,παρόλο τη ζέστη που είχε δεν είχατε αμφίεση παραλίας!

γιωτάς
03/09/2013, 17:40
Σας βλέπω κατά καιρούς αστυφύλακες, χωροφύλακες και λοιπά όργανα της τάξεως καβάλα στα πολιτικά σας δίκυκλα να σφάζετε κόκκινα ενώ είστε "οφ ντούτι"...
Έτσι μπράβο... Ωραίοι... Τουλάχιστον μη φοράτε τα διακριτικά!!! :moutza:

PetranGR
03/09/2013, 18:21
Σε είδα σήμερα το μεσημέρι πήγαινες προς γήπεδο του ΠΑΟΚ , με Honda CBR1000RR κατά κόκκινο μοντέλο του 08' αν είδα καλά... ΚΟΠΕΛΙΑ;;;;Με αναστάτωσες!

Bradipous
04/09/2013, 17:00
Σε ειδα ρε τραγικε χωριαταρε με το L200 να με προσπερνας με κορνες συριζα βγενοντας απο χωριο οπου υπηρχε και διπλη γραμμη ενω πηγαινα ηδη με καμια 70αρια χαω. :a36:
Σε ακολουθησα ομως...
Και λιγα χλμ παρακατω και ενω ειχες κολλησει πισω απο ενα φορτηγακι, σε ενα φαναρι οπου μπορεις να συνεχισεις ευθεια ή να στριψεις αριστερα σε βλεπω να βγενεις στην αριστερη λοριδα (που πηγαινουν οσοι θελουν να στριψουν) και ενω περιμενα να προσπαθησεις να χοθεις αναμεσα στα αμαξια που βρισκοντε δεξια σου με διαψευδεις και προσπερνας τους παντες απο αριστερα και μετα ξαναμπενεις στο ρευμα σου...
:a31:

Σε ανακηρυξα με συνοπτικες διαδικασιες τον μαλακα του μηνα. :a52:

Σε θυμαμαι ομως και εσενα και τις πινακιδες σου. :a29:

ypapadio
04/09/2013, 22:52
Σε είδα πρωϊνιάτικα στην Λ. Καβάλας να κανείς σούζα δικάβαλος με το ΧΧ και παραλίγο να έσφαζες τη γριά!!!

Το αφήνω ασχολίαστο!!!

AUFGEBRACHT
04/09/2013, 22:56
Σε είδα παππού με το γιαπωνεζοκορεατικοκινέζικο -δεν πρόλαβα να δω μάρκα- τσοπεράκι και το λευκό fritz look like helmet, έριξα πολύ γέλιο με το ύφος χιλίων καρδιναλίων που είχες, φαντάσου να καβάλαγες αυθεντική Harley κι όχι ντεμέκ... όσο για το κρανάκι, λευκό είχε η μεραρχία Grossdeutschland νομίζω :lol:

SONone
04/09/2013, 23:18
σας είδα καλούς, κακούς πηγαίνοντας και γυρνώντας απο ναξο το 4ημερο (θα βαλω φώτο αργότερα) , αλλα και ΖΩΑ με περικεφαλαία που κοντεψατε να τρακάρετε μεταξυ σας μεσα στο πλοίο, αν ειναι δυνατόν. ηθελα να σας παρω τα κλειδια, ντροπιάζετε ολους του αλλους που οδηγαμε μηχανές.

σε ειδα παληκαρε πριν απο λιγο στην Π. Ραλλη καθιστό τουλαχιστον. ελπιζω να μην επαθες τπτ αλλα το παπι σου ηταν στο δρομο πονεμενο. δεν σταματησα γιατι ήδη ηταν τροχεοι εκει και σου μιλούσαν.

Panoskl
04/09/2013, 23:53
Σε είδα μπάρμπα με τον πάπο σου.

Δεν φτάνει που έκανες αριστερή στροφή στην Κηφισίας στο President, αλλά δεν σκέφτηκες καν ότι το φανάρι πρέπει να έχει αλλάξει καμιά 10αριά φορές από την ώρα που ξεκίνησες την μανούβρα.

Έφυγες λοιπόν χαλαρά και αεράτα κι έκοψες κάθετα την Κηφισίας που είχε πράσινο αλλά το ενδιαφέρον είναι ότι την είπες με ύφος και σε έναν ταξιτζή που πήγαινε κανονικά!

Σου φώναξα ότι δεν ξέρεις τί σου γίνεται και με κοίταξες απορημένος. Μόνο τότε το έπιασες το νόημα...

TROOPER
05/09/2013, 09:33
σε ειδα χτες στη σεβαστουπολεως με βεσπα και κρανακι (αντιμπατσικο :lol: ) και το αυτοκολητο του φορουμ πανω. ποιος?

επισης σε ειδα κοπελια καπου στο μεταξουργειο να εχεις την λαμπρη ιδεα να στριψεις αποτομα δεξια για να μπεις στο στενο, εννοειται χωρις φλας και αν δεν ειχα εμπειρια και ικανοτητα μετα απο τοσα χρονια στους 2 τροχους, να διαβαζω την παπαρια του καθενος η ιστορια δεν θα τελειωνε με το μπροστινο μου λαστιχο (και μονο) στο μπροστα δεξια σου φτερο. την γλιτωσα εγω και την γλιτωσες κι εσυ που ζητησες 1000 συγγνωμη και αλλα 1000 η μητερα σου που καθοταν στη θεση του συνοδηγου. αλλη φορα να προσεχεις...

KostRider
05/09/2013, 11:03
σας άκουσα στο φανάρι που μου φωνάξατε δώσε! δεν σας χάλασα το χατίρι!!!

Panoskl
06/09/2013, 13:54
Σε είδα το πρωί στην Κηφισίας με το Africa να τα χώνεις για κάμποση ώρα σε άψογα "γαλλικά" στον παπάκια που ΔΕΝ αντελήφθη εγκαίρως ότι είχε τον Rossi πίσω του και σε ανάγκασε να ρίξεις το προσωπικό σου ρεκόρ στην διαδρομή Αμπελόκηποι-Κατεχάκη.

Έλεος! Πολλά νεύρα ρε παιδάκι μου... Χαλαρώστε λίγο μερικοί.

guzzistas
07/09/2013, 12:50
Σε είδα κουκλάρα θεά πανυψηλη με το ΧΤ σου χθες το απόγευμα κατεβαίναμε μαζί την Κηφισιας και την Βασιλίσσης Σοφίας... δεν μπορούσα να πάρω τα μάτια μου από πάνω σου αμαζόνα μου.... μου έφτιαξες τη διάθεση!

Σας είδα στην Αθήνα... να μην καταλαβαίνετε Χριστό από σήματα, φανάρια, κράνη, στοιχειώδη ευγένεια.... λυπάμαι για την κατάντια μας.

Ελπίζω να μην χρειαστεί να ξανάρθω για καιρό, δεν αντέχεται και δεν αντέχεστε...

Kostas2B
07/09/2013, 14:30
Σε είδα κυρ Αστυνόμε με το υπηρεσιακό Versys να το σηκωνεις σούζα και να αλλάζεις και ταχύτητες στον αέρα. Σε ακολούθησα και ήθελα να σε ρωτήσω αν θα σταματουσες κάποιον που θα έκανε το ίδιο αλλά προλαβες και έκανες αναστροφή!

Πάντως τη σούζα τη χάρηκα...!