PDA

View Full Version : ΣΕ ΕΙΔΑ vol.VIII



Σελίδες : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20

PetranGR
08/09/2013, 16:45
Σας είδα ... στην χαλκιδόνα που πηγαίνατε όλοι ρε παιδιά;

6x Hayabusha και τα 2 ήταν με μακρύ ψαλυδι
2x Ζ750
2x R1
3x GSXR
Και 2 motard Που δεν αναγνώρισα τι ήταν , όλοι προβλεπέ με κοπέλες και έτσι φάση ...καλούς δρόμους ...

(επίσης , όλοι με εξάτμιση μας πείρατε τα αυτια΄!!!!)

Theotrelos83
08/09/2013, 16:58
Σας είδα ρε μάγκες και σας χάρηκα καμια 10ρια GS στην Πύλη Τρικάλων!Καλή επιστροφή να έχετε και πάντα όρθιοι! Σε είδα και μιλήσαμε λίγο και σένα με το Varadero που τους ακολουθούσες τελευταίος.. 1000+ χιλιόμετρα:eek: μου είπες κάνατε! Μάλλον βόλτα για καφέ τα δικά μου 350 (τα 100 όμως χωμάτινα):evil: τα οποία χάρηκα δεόντως! Ανταλλάξαμε καλούς δρόμους κτλ!

Panoskl
08/09/2013, 17:08
Σε είδα με την (προφανώς αναπαλαιωμένη) γαλάζια 50άρα βέσπα σου να κατεβαίνεις την Κηφισίας με ρυθμούς αέρα-πατέρα.

Ελπίζω να σταματάει το ίδιο γρήγορα.

Επίσης, μου έκανε εντύπωση και ο καθρέπτης σου στηριγμένος χαμηλά στην ποδιά αριστερά!

AUFGEBRACHT
08/09/2013, 21:17
Σε είδα URAL με καλάθι έξω από την εκκλησία του Αγίου Νικολάου στην Κόρινθο ανθοστολισμένη και πίσω ακριβώς δύο 1200GS μαύρα με λευκά κορδελάκια. Γάμος και βάφτιση μαζί και μπαμπάς-μαμά-μωρό κατέφτασαν με το ρώσικο sidecar. Βίον ανθόσπαρτο, να ζήσετε και να σας ζήσει!!!

DimChios
09/09/2013, 09:46
Σε είδα με την (προφανώς αναπαλαιωμένη) γαλάζια 50άρα βέσπα σου να κατεβαίνεις την Κηφισίας με ρυθμούς αέρα-πατέρα.

Ελπίζω να σταματάει το ίδιο γρήγορα.

Επίσης, μου έκανε εντύπωση και ο καθρέπτης σου στηριγμένος χαμηλά στην ποδιά αριστερά!


..κι εγω τον εχω δει αυτον και μπηκα στον πειρασμο να του τον κλωτσήσω τον καθρεφτη! :bawl:

ΣΑΣ ΕΙΔΑ και ανταλλαξαμε γελάκια, χειρονομίες, κλεισιμο ματιών, γλωσσες πονηρες κλπ κλπ... χτες, το μεσημερι, στο κεντρο της Αθηνας απο Ομόνοια μεχρι Μεταξουργειο...
Γκομενίτσα οδηγουσε με το αριστερο χερι....το άλλο ηταν απλωμενο στο συνοδηγο (αντρα) ο οποιος ειχε τερμα κατω την πλατη του καθισματος, γκομενιτσα στο πισω καθισμα η οποια εσκυβε στο συνοδηγο καθε λιγο και λιγακι....στα κόκκινα εσκυβε και η οδηγος...εναλλάξ τον πηγαινατε τον τυχερουλη! Εγω διπλα, μηχανακια διπλα, λεωφορεία δίπλα...
Γμτ, εστριψα και δεν ειδα το τελείωμα...

ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΣΕ ΕΡΑΣΙΤΕΧΝΙΚΟ ΤΟΥ ΣΕΙΡΙΝΑΚΗ!!!

:bawl:

Corvo
10/09/2013, 12:09
Σας είδα ρε μάγκες και σας χάρηκα καμια 10ρια GS στην Πύλη Τρικάλων!Καλή επιστροφή να έχετε και πάντα όρθιοι! Σε είδα και μιλήσαμε λίγο και σένα με το Varadero που τους ακολουθούσες τελευταίος.. 1000+ χιλιόμετρα:eek: μου είπες κάνατε! Μάλλον βόλτα για καφέ τα δικά μου 350 (τα 100 όμως χωμάτινα):evil: τα οποία χάρηκα δεόντως! Ανταλλάξαμε καλούς δρόμους κτλ!

στο voskoparty ηταν ολοι αυτοι και λογικα πετυχες το μικρο κλιμακια με τα gs... ηταν καμια 40αρια τουλαχιστον :beer:

iconan
10/09/2013, 13:54
Σε είδα μεγάλε με το BUSA σου να περνάς έξω από τις φυλακές Κορυδαλλού σήμερα με το γιό σου από πίσω! Μπράβο σου που έχεις πάρει κράνος για το παιδί σου, του δίνεις σωστές βάσεις! Για να ολοκληρωθεί όμως μια σωστή εικόνα στο μυαλουδάκι του παιδιού σου καλό θα ήταν να φόραγες και συ το κράνος σου... μη κάνεις μισές δουλειές!

fazeremalo
11/09/2013, 00:42
σε ειδαι σημερα στην Λαρισα σταματημενος στο φαναρι με ενα fazer600 s στην ΠΕΟ λαρισας θεσσαλονικης στο υψος της οδο βολου στην Λαρισα.
ερχομουν απο βολο κοιταγες κοιταγα αναβει πρασινο και σε χαιρετω ...
καλες διαδρομες φιλε συνfazera.!!!

Ζεύκας
11/09/2013, 04:23
Δευτέρα απόγευμα κατεβαίνω την Ιουλιανού με το ποδήλατο.

Μπροστά μου σταματημένο λεωφορείο, δεξιά πεζοδρόμιο, αριστερά μηχανάκια, δεν μπορώ να βρώ κενό με τπτ.

Σαν από μηχανής θεός, έρχεται ένας κύριος με ασπροκοκκινομπλέ africa twin, κόβει στην ταχύτητά μου
και για ελάχιστα αλλά σωτήρια δευτερόλεπτα "δημιουργεί" χώρο για να προσπεράσω το λεωφορείο με ασφάλεια.

Σε χαιρέτησα, σε ευχαριστώ και από εδώ μέσα συνάδελφε :wave2:

byron
11/09/2013, 06:21
Σε είδα εχθές στο ύψος της Μαβίλη με το μπλέ Ducati 860 GTS. Αψογο και πολύ όμορφο :beer:

-x- z750
11/09/2013, 12:26
Σε είδα σήμερα το πρωί οδηγέ λεωφορείου σταματημένος στο φανάρι (στο τερματικό σταθμό του ΙΚΕΑ-Θεσσαλονίκη)
να κάνεις πιο δεξία ολόκληρη τη μαούνα για να χωρέσω και εγώ στο φανάρι, πριν αναψεί το πράσινο πήρες ενα :a013: από εμένα.

OlKa
11/09/2013, 13:05
Σε είδα κοπελιά με το Z1000 να παρκάρεις έξω από ένα μπαράκι στο Γκάζι. Σκαλώνω και σε ρωτάω: " Καλά, πλάκα μου κάνεις;;;Τί ύψος έχεις;;;"
Μου απαντάς με ύφος:"1.60!"
Και σου λέω:"Έχεις κάνει κατι με τη σέλα;;;Πώς την πας μπρος-πισω;;;"
Ηταν και μιση μερίδα ρε παιδιά.Ζήλεψα!Βάρεσε μετα κι ενα ξερογκαζο στα κοκκινα σχεδον μεσα στο μαγαζι!
Ιχνος εξοπλισμου φυσικα...

TROOPER
11/09/2013, 14:18
Σε είδα με την (προφανώς αναπαλαιωμένη) γαλάζια 50άρα βέσπα σου να κατεβαίνεις την Κηφισίας με ρυθμούς αέρα-πατέρα.

Ελπίζω να σταματάει το ίδιο γρήγορα.

Επίσης, μου έκανε εντύπωση και ο καθρέπτης σου στηριγμένος χαμηλά στην ποδιά αριστερά!

τον ειδα κι εγω μια μερα πριν απο σενα.

επισης σε ειδα φιλε με το r6 και το αραι με το σημα του isle of man :a013:

και τελος ποσο ηλιθιος μπορει να ειναι ενας ακρανοτος, δικαβαλος παπακιας που κυνηγαει εναν μονοκαβαλο, κρανομενο παπακια που παει μαζι με εναν τρελαμενο με gsx 1400? :lol::lol:

Jo.Da.
11/09/2013, 19:52
Σε είδα Κώστα (δεν ενθυμούμαι ακριβώς το nick στο φόρουμ) στις 2/9/2013 σ' ένα βενζινάδικο κάπου μετά το Zadar της Κροατίας με τη γυναίκα και την κατεμάρα σου...
Τα είπαμε για λίγο και καβαλήσαμε τα στροφιλίκια ως τη στροφή για Πλίτβιτσε παρεούλα...
Ελπίζω η συνέχεια του ταξιδιού σας να ήταν τόσο όμορφη όσο η δική μας και με το καλό να επιστρέψετε στη βάση σας...
Και εις άλλα με υγεία...:beer:

SHOOTER045
11/09/2013, 23:42
σας ειδα χτες το βραδυ να περνατε απο εδεσσα
gixxer και ducati 748 μαυρο μες στην κακια,και αυτο το ξηροκαμπανο αχχχχχχχχχχχχχχχ
θα σας σταματουσα για καλησπερα,αλλα ημουν σε σημα
σε ειδα και σενα τελευταια στιγμη με το μαυρο varadero που με χαιρετησες καθως πηγαινα για δουλεια,σηκωσα χερι αν με ειδες
καλους δρομους απαντες

sotostzav
12/09/2013, 10:54
Σε είδα χτες "αγαπημενε" με το φορτηγό σου να αποφασίζεις ξαφνικά να στριψεις χωρίς εννοείται να βγάζεις φλας η να κοιτάς καθρέφτες στην διασταύρωση που παει για βιλια μετα την οινοη...ούτε που ξερω ποσά χιλιοστά πέρασα ανάμεσα σε σένα και στην νησίδα...και σαν να μην έφτανε αυτο αφού σταματαω τελικα σε σημείο που εχει αρνητική κλήση ο δρόμος,δεν καταφερνω να πατησω σωστά,με αποτέλεσμα να σωριαζεται η μηχανή κάτω.και σύ να σε βλέπω μεσα στο φορτηγό να γελας...εγω να κραυγαζω πως θα με εστελνες στον άλλο κόσμο και σύ να με βριζεις γελώντας μεσα στο φορτηγό (σιγά μην κατεβαινες) και να κανεις κωλοδαχτυλα.και μολις είδες πως θα σου έσπαγα οτι φανάρι είχε γύρω γύρω το μπουρδελο σου,τραπηκες σε άτακτη φυγή.χιλια ευχαριστώ στους 2 ΑΝΘΡΩΠΟΥΣ που σταματησανε για βοήθεια..οι οποίοι εντέλει είχαν και οι δυο μηχανές όπως μου είπαν...το νου μας παιδιά,μέρα με την μέρα ξεφεύγει τελείως ο κόσμος....

GFawkes
12/09/2013, 10:59
Σε ειδα που με ειδες οτι σε ειδα, αλλα δεν εδωσα σημασια...

την αλλη φορα θα ξαναειδωθουμε...

fosbabis
12/09/2013, 14:34
Σε ειδα παλικαρε με τον παπιο σημερα το μεσημερι οπως εβγαινα στην πλατεια Καραισκακη με εκοψες και ενω δεν ειπα και εκανα τιποτα εισουν τοσο ωραιος που φρεναρες λιγο και μου ζητησες συγνωμη που με εκοψες. Σχεδον κανενας δεν το κανει αυτο (ακομα και εγω δεν το κανω παντα). Σου εγνεψα οκ δεν τρεχει τιποτα και φυγαμε ο καθενας στην κατευθηνση του. Σωστος ο φιλος

KostRider
12/09/2013, 17:28
σε είδα τύπε με το corolla να οδηγείς απινακίδοβιτς στην εθνική :nono:...είδα κι αρκετούς με busa,gsxr και μαστόδοντα on-off, όλοι μ'εξοπλισμό και κράνος....:beer:

parachuter
13/09/2013, 13:41
κι εγώ είδα πολλά Adv χθες στη Π.Ε.Ο. Πατρών BMW,KTM...

fosbabis
13/09/2013, 15:56
Σε ειδα σημερα το πρωι κατα τις 11 με το μπλε-γκρι bmw 650 το gs νομιζω ειναι αυτο στην Καβαλας να ξεκινας στο φαναρι ψιλονορμαλ και απο την δεξια σου εξατμιση να φευγουν τουλαχιστον 150-200 ml ακαυτης.... Δε σε προλαβα για να σου το πω γιατι ημουν με το κουτι και εφυγες μπροστα... Αδερφε μακαρι να στο πει κανενας η να το δεις μονος σου αλλιως θα το ταιζεις και δεν θα χορταινει με τιποτα!!!!

teogtp
14/09/2013, 22:41
Σε ειδα με το vrod σου σταματημενο στο φαναρι στην Γλυφαδα και πραγματικα το ζηλεψα το θεριο σου!
:rockon:

AristidisZ
15/09/2013, 01:29
Σας είδα με αλάρμ στην αριστερή της παραλιακής (λίγο πριν το ΣΕΦ) να έχετε σταματήσει, 2 αυτοκίνητα, σε τυφλό σημείο (έξοδος τελευταίας αριστερής στροφής)
περιττό να πω ότι τα χρειάστηκα... :a7:

Pan (dvs)
15/09/2013, 09:16
Δυο περιπτωσεις
Η πρωτη.
Πιτσιρικας πλακωμενος με παπακι σε στροφη ,να οδηγαει με το ενα χερι ,γιατι με το αλλο κρατουσε στο στηθος του ενα μπιτονι μισογεματο 20λιτρο.Ο πισω με καφεδια στο ενα χερι και μια σακκουλα στο αλλο.Ακρανωτοι,παντελονακι,σαγιοναριτσα και τα γονατα τους να κοντεβουνε να βρουνε ασφαλτο.

Η δευτερη.
Λιγο μεγαλυτερος αυτος, με πορτοκαλι (ktm duke 390, αν προλαβα να δω καλα) πλακωμενος-πλακωμενος (και αυτος ακρανωτος) ,με καπελακι και το κεφαλι του να κοντευει να βρει ασφαλτο.

Και οι δυο περιπτωσεις ,προς τα τελη Αυγουστου στους Παξους.

Φοβεροι οδηγοι και οι δυο!!!Ελπιζω να τους προστατευει ο Θεος που πιστευουνε.Γιατι απο μυαλο....δεν.

Kostas2B
15/09/2013, 19:46
Σας είδα 7 street σήμερα,4 + 3,στην παλιά εθνική προς Θήβα και ενώ σας χαιρέτησα όλους,κανεις δεν ανταπέδωσε!!!

DoctoR_k6
15/09/2013, 22:16
Σε ειδα στον καρεα με το 1190 R κ πιασαμε λιγο την κουβεντα για το κατεμι. Απλα γαμει μου ειπες κ το ελεγες μεσα απ την καρδια σου. Μετα απο 300χλμ σημερα με το δικο μου βλεποντας σε με εβαλες σε μπελαδες... Καλες βολτες κ θα σε ξαναδω εκει κοντα!!

nikvolos
16/09/2013, 12:22
΄
Σε είδα λεβεντιά με το R 1000 r (; ) στο ρεύμα προς Λαμία. Εγώ ήμουν leader στην επιστροφή απο την πανελλήνια TDM (Ερέτρια 13-15/9/13) στο Βόλο, 14 μηχανάκια της Κεντρικής Ελλάδας και χαιρετηθήκαμε εγκάρδια... Καλούς δρόμους να έχεις με τη γριούλα σου που τα πήγαινε άνετα τα 150 ;)

toyar
17/09/2013, 16:53
οταν με ρωτησε η συζυγος σημερα τι μερα ειναι απλα της εδειξα το ΚΤΜ που κατεβαινε την κηφισιας με ποδαρακι:D
να σου χαλασει το μηχανακι ειναι κατι αλλα να σε πηγαινει ποδαρακι πηγασος ειναι η οργη του θεου:smokin:

καλα ξεμπερδεματα παληκαρια:beer:

Panoskl
17/09/2013, 17:00
Σε είδα με το υδροφόρο του Δήμου Αθηναίων στην Βασ. Σοφίας και Ρηγίλλης σήμερα το πρωί στις 10 παρά κάτι.

Στο πρώτο φανάρι, δρόσισες απλόχερα όσους ήταν σταματημένους δίπλα σου κι έφτιαξες και μια ωραία λίμνη στον δρόμο για να δροσιστούν και οι επόμενοι.

Στην είπε ο Ζητάς, σε ρώτησα κι εγώ "καλά δεν κλείνουν τα καπάκια στο βυτίο;" κάτι μουρμούρισες αμήχανα κι εκεί έμεινε η κουβέντα.

:confused:

bikgolf3
17/09/2013, 18:13
Σας είδα χθες στις 9 το βράδυ στο Γιοφυρο, κουτακιδες μέσα στη βροχή,να κοιτάτε σαν μαλ@κες την κοπελίτσα με το adress που έπεσε και δεν είχε κατέβει ούτε ένας να βοηθήσει μη βραχειτε...
Μόλις σταμάτησα και σας είπα τα πουστριλικια σας κάνατε κίνηση...
Έχουμε ξεφύγει τελειως ...

KostRider
18/09/2013, 12:38
σε είδα ζώον με το εταιρικό αυτοκίνητο της wurth , ενώ επιχειρώ να σε περάσω να στρίβεις ξαφνικά αριστερά και να βγάζεις ταυτόχρονα φλας! στο τσακ τη γλίτωσα... σε είδα κι εσένα μπεκ ποτίσματος να με πιτσιλάς πάνω σε κυκλικό κόμβο, ενώ η άσφαλτος να είναι γεμάτη νερά...

σε είδα σκατόγερε, να βγαίνεις με το πάσο σου στη Μακρακώμη, πορόλο που με είδες και σου κόρναρα να μην βγείς...η :moutza: όλη δικιά σου...

spyrakos35
18/09/2013, 15:04
σε είδα με το άσπρο κουβαδάκι (σμαρτ) να ετοιμάζεσαι να την κάνεις την κλασσική μ@λακία....

και μετά που έκοψα εμεινες πίσω.... γιατί άραγες.... :confused:

:a021:

OlKa
20/09/2013, 13:41
Σε είδα κάγκουρα με το TDM να έρχεσαι με όσα στην Λεωφόρο Ιωνίας να περνάς με άλλα όσα το κατακόκκινο φανάρι...Ήθελα να ήξερα,δεν την είχες δαγκώσει αγόρι μου 2 η ώρα τη νύχτα με το φανελάκι σου και την σαγιονάρα...Για κράνος ούτε συζήτηση...

Σας είδα κι εσάς στην Συγγρού μηχανόβιοι, που είχαν κλείσει την δεξιά λωρίδα που έφτιαχναν κι επειδή η υπομονή σας εξαντλήθηκε,αποφασίσατε να περάσετε μέσα από την καινούρια άσφαλτο που δεν είχε καν στεγνώσει....

Kostas2B
20/09/2013, 14:27
Σε ειδα χθες με το πορτοκαλί R6 στη λεωφόρο Αθηνών σε τρία συνεχόμενα φανάρια να προσπαθείς να το σηκώσεις σούζα με 1η. Αλλα αντί να σε κοιτάω,προτιμούσα να χαζεύω το πανέμορφο Moto Guzzi Breva 1100 που ήταν παρέα...!

AristidisZ
20/09/2013, 14:29
σε είδα με το πανέμορφο GSX1400 να ανεβαίνεις την Πειραιώς σήμερα
το μηχανάκι ήταν απλά μ@υναρος !!!!!

Sapadak
20/09/2013, 14:40
Σε ειδα κανιβαλε με τη βέσπα (Γάλλος) να εχεις σταματήσει πάνω στην Εγνατία σε τυφλό σημείο.

Σου εγνεψα να πας ποιο μέσα, μου ειπες οτι εισαι οκ.


Ελπιζω να μη στη φόρεσε κανει

byron
20/09/2013, 14:50
Σε ειδα με το μαύρο TDM να βάζεις βενζίνη, να προσπαθείς να φύγεις πατώντας στη σωλήνα

της αντλίας και επειδή δεν την ανέβηκες :tooth: να δίνεις γκάζι και να σπινάρεις πάνω της. :moutza:

Πόσο βλάκας μπορεί να είσαι ??

thePrince
21/09/2013, 16:04
Σας είδα, πολλούς, με κοντοπαντέλονα αθλητικά και σαγιονάρες, κοντομάνικα και φουτεράκια με κουκούλες, με παπάκια mega scooter TDM Varadero και BMW, στην Εθνική οδό κάτω από τη γέφυρα της Αγ. Αναργύρων να περιμένετε να περάσει η μπόρα και δεν στεναχωρήθηκα καθόλου — όλη την εβδομάδα μάζευε βροχή και η θερμοκρασία πέφτει -τελειώνει ο Σεπτέμβριος κιόλας- ούτε ένας δεν είδε τον καιρό πριν βγει από το σπίτι του; Πόση βλακεία πια…

l_logo
22/09/2013, 15:33
Σας είδα με τα "κτήνη" σας παρκαρισμένα στο λιμάνι του Ναυπλίου. Κι είδα και τον τρίχρονο γιο μου, (με τα πόδια, εννοείται) να χοροπηδάει από χαρά βλέποντας το KTM adventure... (Φυσικά έκλασε λίγα ...πόμολα όταν το άκουσε να πέρνει εμπρός, αλλά δεν σταμάτησε να φωνάζει "πωωωωω μηχνάααααα,αααααα"!!)
Καλή επιστροφή κύριοι!!

KostasV2
22/09/2013, 15:54
Σε είδα παππού με το Blackbird στο Μπαλί και σε καμάρωσα! Να είσαι πάντα γερός και να καβαλάς μέχρι τα 100!

PetranGR
22/09/2013, 16:36
σε είδα κόκκινο panigale Να πηγαίνεις προς Νέα Ρεδεστό στο κυκλάκι και να το πηγαίνειςκ αι λίγο τάπα...

AUFGEBRACHT
22/09/2013, 17:33
Είδα ελάχιστες μηχανές σήμερα προς Ναύπλιο, κυκλοφορούσαν που κυκλοφορούσαν ελάχιστοι, ανταποδώστε ρε παιδιά κανα χαιρετισμό... ούτε ένας μιλάμε!!!

tweek
23/09/2013, 09:23
Σε είδα π@@στικο περιστέρι με αυτοκτονικες τάσεις να πεφτεις πανω μου και να σπας την ζελατινα του r6! εσύ στο χώμα και εγώ στο ebay...συγγνώμη.

γιωτάς
23/09/2013, 19:21
Βλέπω όλο και πιό συχνά, διάφορα "κουτιά" χωρίς "στόπ"....

Δεν υπάρχει χρήμα ούτε για τη στοιχειώδη συντήρηση? :moutza:
Προσοχή!

aircop
24/09/2013, 13:12
Σε είδα κοπελιά στα φανάρια Θηβών και Παναγή Τσαλδάρη στο Περιστέρι πάνω στο λευκό PCX σου και το Shoei κράνος με το αυτοκόλλητο moto στο πίσω μέρος. Μου έφτιαξες τη μέρα :)

granazi
24/09/2013, 16:18
σας ειδα χτες και πολυ χαρηκα ( ξερετε εσεις ) :beer:

sniper
24/09/2013, 16:22
Σας είδαμε κι εμείς αλλά είχαμε συμβούλιο. Νεξτ τάιμ.

OlKa
24/09/2013, 17:53
Σε είδα χαζοταρίφα από την αριστερή λωρίδα της Πατησίων να το κόβεις όλο δεξιά για να πάρεις πελάτη...Εγώ στην μεσαία ευτυχώς σε ψιλιάστηκα και γλύτωσα την αγκαλίτσα...

SONone
24/09/2013, 18:16
σε ειδα κολογερε σουρωμένο οσο δεν παει μεσημεριατικα να ανεβενεις 8αρια την Κυθηριων και οταν κατάφερα να σε προσπεράσω και να σου μιλήσω με πηρε η μπόχα απο το ουζο που έπινες και μεσα στο αμαξι σου. ουτε να μου μιλήσεις δεν μπορούσες . ελπιζω οι διας λιγο παρακάτω να σε σταμάτησαν. δεν ειμαι ρουφιάνος εσυ εισαι δολοφόνος.

Bradipous
24/09/2013, 18:21
Σε ειδα προ 2ημερου στην πλατεια της Κερκυρας παρκαρισμενο λευκο GS1200 (2013) με την ακραπα σου και την αλουμινενια μπαγαζιερα να στεκεις περιφανο και ολομοναχο ακομη και λιγο αργοτερα που επιασε βροχη.

Να πω την αληθεια μου αρεσες.

TROOPER
25/09/2013, 12:33
σε ειδα προχτες ΚΑΙ ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ $%λετα με το γκρι τρανσαλπ και το ασπρο κρανος με το γυαλι του κατεβασμενο.

αν σε ξαναπετυχω σου χρωσταω κλωτσια στη μουρη η σπασμενο το μεσαιο δαχτυλο του αριστερου σου χεριου (θα σε αφησω να διαλεξεις). βλεπεις ειχα ηδη στριψει προχτες οταν αντι για συγγνωμη προεβεις στη χειρονομια...

OlKa
25/09/2013, 18:23
Σε είδα πριν λίγο μ΄ένα μπλε τρίκυκλο, δίκυκλο της κακιάς ώρας που έγερνε από δεξιά,κι εσύ για να το ισσοροπήσεις, έγερνες από αριστερά!
χαχαχαχαχα!Καιρό είχα να γελάσω τόσο πολύ! Είχες και γελοία φάτσα...

vaska
25/09/2013, 19:09
Σε είδα παλιοκ@ριόλα με το αβγό να κατεβαίνεις την Βενιζέλου με πάνω από 180. Σε είδα με την άκρη του ματιού μου γιατί είχαμε πράσινο και είχα ήδη αρχίσει να κινούμαι, ενώ εσύ που κατέβαινες είχες ΚΟΚΚΙΝΟ μωρή πατσαβούρα. Πήγαινα νοσοκομείο για τις προ εγχειρητικές εξετάσεις και παρά λίγο να με στείλεις στην κασόνα. Το Ν πίσω τεράστιο όσο και η μ@λ@κί@ σου. Πρέπει να πέρασες από πίσω μου στα 20 εκατοστά. Αν με κοπάναγες δεν θα έμενε ούτε η σκόνη από μένα και το smart αλλά ευτυχώς το μισαδάκι έχει τρελή επιτάχυνση και κοντές τις 3 πρώτες ταχύτητες και την γλύτωσα.
Ελπίζω ο Ζητάς που είδε όλη την φάση και σε κυνήγησε, να σου πήρε το δίπλωμα, σκατομ@λ@κισμένη.

:yuck::yuck::yuck::yuck:

byron
25/09/2013, 21:49
σε είδα στη Θηβών, στο Αιγάλεω με το Ζ750 και ζήλεψα τις πράσινες λάμπες που είχες βάλει κάτω από το μοτέρ.

Φίλε είσαι ΤΙΤΑΝΟΤΕΡΑΣΤΙΟΣ, τέτοιο τσίρκο δεν έχω ξαναδεί :tooth: :tooth: :tooth:

OlKa
26/09/2013, 02:03
Σε είδα πριν λίγο στην Κων/πόλεως στο Περιστέρι βρε άσχετε κάγκουρα,να κάνεις σούζες για να μας εντυπωσιάσεις 2 δικάβαλα κοπέλες και σωριάστηκες...
Φυσικά ήσουν τόσο αρρενωπός που σηκώθηκες αμέσως και...δεν έπαιρνε εμπρός το καημένο το Innova...
Έκανες ότι δεν έπαθες τίποτα κι ήσουν μέσα στα αίματα...

Το κορυφαίο όλων ρε παιδιά είναι ότι μόλις σηκώθηκε κι ενώ του έλειπαν πλαστικά κλπ....ξεκίνησε πάλι να κάνει σούζες!

Άξιος!

manhunter
26/09/2013, 07:25
Σε είδα με το Brutale 1090rr, και μου έφτιαξες την διαδρομή.
Καλοτάξιδο, και αγρατζούνιστο.:beer:

alex14
26/09/2013, 09:25
@ portishead

:wave2:

sorry που εφυγα γρηγορα αλλα επρεπε να προλαβω το ferry

kyo
28/09/2013, 14:42
Σας ειδα ενα multi και ενα fjr να περνατε απο Μακρακωμη καλους δρομους να εχετε

AUFGEBRACHT
28/09/2013, 16:04
Σε είδα με το κίτρινο GS ακράνωτος φυσικά όπως πάντα, να έχεις το γιο σου πίσω όπως πάντα, μόνο που σήμερα οδήγαγες και ταυτόχρονα είχες σφηνωμένο το κινητό στον ώμο και μίλαγες ταυτόχρονα...
Σε είδα κι εσένα με το Audi TT να βρίζεις την τύπισσα που σου πετάχτηκε ξαφνικά χωρίς να κοιτάξει ενώ ήταν παρκαρισμένη στο πεζοδρόμιο... σταμάτησες, πάτησες κόρνα, την έβρισες και αμέσως μετά επιτάχυνες, προσπέρασες αντικανονικά τον προπορευόμενο και κόντεψες να γίνεις χαλκομανία με τον δύστυχο από το αντίθετο ρεύμα :a31:

bruno
28/09/2013, 17:14
Σας ειδα σημερα,στην διαδρομη Αθηνα-Μαραθωνα,ποσες μ@@@κιες κανατε απο πεζους μεχρι κουτακιδες.Μιλαμε τα δυο θα ηταν θανατηφορα.Τι σκεφτονται, τα ψωνια που πηραν σημερα?

KostRider
28/09/2013, 18:10
σε είδα φίλε με την κλούβα στη λεωφόρο Καλυβίων να βγαίνεις ενώ με είδες να έρχομαι, φρένα και η κλασική κίνηση του δεξί χεριού... στο φανάρι ήρθες δίπλα μου εκεί που περίμενα τσαμπουκά, μου είπες συγνώμη και ότι έκανες μαλακία... μου είπες ότι είσαι και μηχανόβιος, έτσι εξηγείται...καλούς δρόμους!

SONone
29/09/2013, 08:52
σε ειδα Olka με τον παπιο σου full εξάρτηση και πολυ σε χάρηκα... ετσι να δίνουν καπιοι το καλο παράδειγμα απο τα μικρα κυβικά.

PetranGR
29/09/2013, 10:49
Σε είδα πριν 20' στα ΠΑΜΑΚ μπρόστα Σαλόνικα,με κατεύθυνση κέντρο δικάβαλος και μάλλον ήταν η κοπέλα σου απο πίσω, φούλ εξοπλισμός δέρματα κτλ. απο πίσω στο Supersport είχες δέσει μικρούς σάκους,και μάλλον κατάλαβα οτι πάτε ταξίδι ή γυρνάτε. Δεν κατάλαβα τι μηχανή είναι για 636 μαύρο μου έμοιαξε.

Να προσέχετε και καλούς δρόμους.

makaros33
29/09/2013, 21:17
σε είδα ηλίθιε κουτάκια που πάτησες τα παιδιά με το παπί (Πακιστανούς) στην λεωφόρο αλεποχωριου στα μέγαρα πριν απο κανα 10λπτο ,αν και αλλοδαπά φόραγαν κράνος και είχαν ολα τα φωτά στο παπι αναμενα και σου έκαναν και νοημα με την κορνα και τα φωτα αλλα εσυ ο " γρήγορος " δεν έβλεπες την τυφλά σου τελικά και τους πέρασες απο επάνω μακάρι και ο ξαμπλα να μην παραμηνη ετσι εκει και να ειναι ελαφρα τα τραυματα του (χλωμό το βλέπω πάντως) :priest:

σταματησα εδωσα και καταθεση μαλιστα αλλα λογω οτι επρεπε να παρω την κορη μου απο παιδικο παρτυ εφυγα μιας και η τροχαια δεν με χρειαζοταν αλλο (εδωσα τηλ.και αν ειναι μου ειπαν θα με καλεσουν και απο το τμημα)

parachuter
29/09/2013, 21:20
Σας είδα όλους σήμερα σε διαδρομή από Πάτρα-Γιάννενα-Λούρο-Ζηρού-Άρτα και κατάλαβα ότι η κρίση μας έχει πιάσει για τα καλά!Χάρηκα έναν πάπιο μπλε που μας χαιρέτησε κοντά στη Παλιοβούνα σούρουπο με εξοπλισμό!Μπλε,μάλλον Crypton γιατί δε πρόλαβα να δω καλά!Μπράβο φίλε μου!

Dimos35
29/09/2013, 21:26
Σας είδα σήμερα παρέα καμιά δεκαριά άτομα έξω από την κεντρική είσοδο του Αττικού νοσοκομείου. Ο ένας φόραγε μπλουζάκι "ΜΟΤΟΡΕΜΑΛΙΑ". Ελπίζω να μην έγινε κάτι σοβαρό.:)

sniper
30/09/2013, 10:14
Με είδες και σε άκουσα κοπελιά με το σκούτερ/βέσπα, την Παρασκευή, στο φανάρι του Βύρωνα στον περιφερειακό, να μου λες ότι σε τρόμαξε ο ήχος της εξάτμισης και παραλίγο να πέσεις, οταν σε προσπέρασα...

Καφέ δεν ήπιαμε όμως :bawl:

byron
30/09/2013, 10:22
Σας είδα δύο Harley και ένα Κ100 να τσουλάτε με 60-70 στην αριστερή λωρίδα στις στροφές στο Μαρτίνο, και στη μεσαία ένα αυτοκίνητο που τσούλαγε μαζί σας. Ήμαρτον με τους επιτάφιους...


Σε είδαμε παπά με το άσπρο fazer στο Πήλιο. Ωραίος :lol:

teogtp
30/09/2013, 11:04
Ειδαμε στην ετησια τουριστα γερμανο με Αμερικλανικο cruiser να ρυμουλκει φουσκωτη βαρκα και να την ριχνει για ψαρεμα.........

lari9
30/09/2013, 13:10
Σας είδα κοπάδι απο TDM χθες στην Σαρανταπόρου στο Περιστέρι και κανένας δεν ειχε κράνος
αλλά το μαλλί στην πένα

GFawkes
30/09/2013, 13:45
Σε ειδα άτιμο θηλυκό εξω απο λεσχη μοτοσικλετιστών,
με το 2 κύλινδρο ν σου, μαλλί κοτσο κόκκινο και κορμι λαμπαδα....



Μου εχεις κανει ζημια.....:a07: και δεν ειμαι για ερωτες την παρουσα περιοδο....

zami
30/09/2013, 18:32
Σε ειδα παλιο αλητη(το λιγοτερο) με το σκατο ετοιματζηδικο κοστουμι σου και την παγερα ηλιθια φατσα σου, προφανως καμμενη απο τις ουσιες που απο εφηβος μαλλον παιρνεις και ας εφτασες κοντα στα 40. Σε ειδα και ΣΕ ΘΥΜΑΜΑΙ και εσενα και το γ@μωαυτοκινητο σου με το οποιο με τοση ευκολια επαιξες με την ζωη μου οδηγωντας στο ποταμι αποδεικνυοντας την παιδεια σου (οδικη, κοινωνικη και ακαδημαικη). Ευχομαι να σε πετυχαν πιο κατω μετα την επιτοπια καταγγελια μου με αρ κυκλοφοριας και να σε σκισανε...ομως να ξερεις, η μαγκια σου δεν ειναι πισω απο το τιμονι, επρεπε να σταματησεις και να κατεβεις...σου υποσχομαι θα εκανα πραξη ολα οσα σου ελεγα φωναζοντας διπλα σου απο το παραθυρο.....Ειναι μικρος ο κοσμος ομως και εγω θυμαμαι....αλητη, δολοφονε παλιοπ@υστα με το c2 σου

spyrakos35
01/10/2013, 08:51
σε είδα mr. Murpy......

έσκασες μύτη σήμερα που έπρεπε να παρω την μηχανή,με την βροχούλα σου, αποκλειστικά και μόνο την ώρα που έπρεπε να οδηγώ.....

τι κουφ@λ@ είσαι..... :moutza:

Translatoras
01/10/2013, 21:31
Προχθές Κυριακή κατά τις 17:00 παρά τέταρτο, λίμνη ΠΛΑΣΤΗΡΑ.
Δεν σας είδα αλλά σας ΑΚΟΥΓΑ για αρκετή ώρα.
Πρέπει να είσασταν 2.
Ένα τετρακύλινδρο και ένα V2 (εκτός αν ήταν TDM και έφταιγε το κρασί).

alex14
04/10/2013, 10:50
Σε ειδα με το Ford Focus (μαλλον) στον δρομο απο Σκαραμαγκα για Ασπροπυργο να περνεις
τουμπες και τελικα να σταματας με τον ουρανο στην ασφαλτο. Ελπιζω να εισαι καλα.
Ουτε πως καταλαβα πως εγινε, το μονο που καταλαβα ειναι οτι τα χρειαστηκα μιας και ημουν το πολυ 5-10 μακρυα αλλα στο αντιθετο ρευμα :sick:

teogtp
05/10/2013, 09:36
Σε ειδα να καθεσαι πανω στον "βασιλια" και να χαχανιζεις με τον φιλαρακο σου.Σου φωναξα απο μακρια οτι δεν ειναι παγκακι η μηχανη και απαντησες ειρωνικα καθημενος!
Ξεκινησα να σου γ@μησω και σηκωθηκες εφυγες......

DimChios
05/10/2013, 15:40
με είδα να μπλοκάρω τροχούς στο φούλ σε ευτυχώς καλό οδόστρωμα στον Κηφισό το πρωι οταν αποφάσισε ο μαλακας με την 316 να βγει απο εθνικη και να μπουκαρει με οσα ερχοταν στο βενζιναδικο κωβοντας μου καθετα την πορεια!
Ξυπνησα για τα καλα, προλαβα και σου εχωσα 5-6 καντήλια, σταματησα και σε βλεπω με το βλεμα του κοιμησμενου πελεκανου να μου λες "δε σε ειδα ρε φιλε, συγνωμη"!
ΕΛΕΟΣ ΡΕ ΠΣΤ ΜΟΥ!!!!! Οκ, ΔΕ ΜΕ ΕΙΔΕΣ... ΘΕΛΕΙ ΠΟΛΥ ΜΥΑΛΟ ΝΑ ΣΚΕΦΤΕΙΣ ΟΤΙ ΜΠΟΡΕΙ ΝΑ ΕΡΧΕΤΑΙ ΚΑΠΟΙΟΣ, ΑΣ ΚΟΨΩ????

Αν ηταν μοτό αμφιβάλω και με ABS αν θα καταφερνε να σταματησει!

...και βεβαίως η μέρα δε συνεχίστηκε καλα...ουτε προβλέπεται να φτιαξει... γαμω την οθονη μου μεσα!

taisteal
05/10/2013, 15:42
σας ειδα με τα bmw σας σημερα το πρωι,πολλοι ησασταν,πηγαινατε για καρπενησι..ενας κωλογερος εχασε τον ελεγχο του αυτοκινητου του και χτυπησε εναν απο σας..συνεπιβατιδα τραυματιας.ελπιζω ολα καλα

Buenaventura
05/10/2013, 15:49
Σας ειδα σημερα πρωτα στον Φοινικα καμια 20αρια χαρλευ διαφορων τυπων να κανετε πολυ θορυβο στο φαναρι.Μετα απο καμια ωρα ειδα αλλους 3-4 της ιδιας φυλης στα Καστρα.Τι παιζει?Ειχαμε καμια μαζωξη?

sapila racing
05/10/2013, 19:26
Σε είδα παπόβιε τελευταία στιγμή να περνάς με κόκκινο στην διασταύρωση Βείκου με Σπ.Λούη την ώρα που έμπαινα στην στροφή με το αυτοκίνητο.
Ευτυχώς δεν έτρεχα, μπήκε και το ABS και την γλύτωσες φτηνά για ενα μέτρο!
Μετά άρχισες τις συγγνώμες, αλλά αν είχες γίνει χαλκομανία στο Octavia καθώς δεν φόραγες φυσικά κράνος θα είχες πολύ άσχημη κατάληξη.
Νατο έχω και κρίμα, κι είχα και τον μικρό μέσα, ηλίθιε.

NIKOS.
05/10/2013, 20:26
σε ειδα ΠΑΝΙΒΛΑΞ με το bmw 650 F η κατι τετοιο παλιο μοντ , ασημι χρωμα , στο φαναρι του σκαι , ημουν απεναντι εστριψα αριστερα με πρασινο [για πειραια ] και εσυ σαν βλαξ που ησουν περασες το κοκκινο μπροστα απ το σκαι στην κατω πλευρα της παραλιακης , στο επομενο φαναρι [metropilitan] το σφαξες κ αυτο επρεπε να ταν τιποτα στρουφακια να σε βλεπανε και να σε συγιριζανε ...πανιβλακα 2 κοκκινα , καθετα , καπακι ...φανταζομαι τι αλλες μαλ&κιες θα κενες πιο κατω...το θεμα ειναι μην παρεις κανενα στο λαιμο σου και σε πληρωνει για ανθρωπο.

jorge's garage
05/10/2013, 20:48
Σε ειδα θηλυκη κορμοστασια πανω στο σκουτερακι σου (δεν θυμαμαι μαρκα) την πεμπτη στην ποσειδωνος,οπου πηγαιναμε μαζι και πηγαινες και ψιλοταπα. Σε ευχαριστηθηκα παντως. Σε ειδα και εσενα τυπε με το super duke σου που επισης πηγαινες κοματια παντα ορθιος...

stynikop
06/10/2013, 00:21
Σε είδα Σάββατο βράδυ στα φανάρια του Σταυρού Αγ.Παρασκευής με το R100? φτιαγμένο καταπληκτικά, μπεζ (με νερά μαρμάρου) και μαύρο, αλλαγμένους τροχούς με ακτίνες, led πίσω φώτα, cafe racer style.
Αν είσαι από εδώ πες μου να σε ρωτήσω 2 πραγματάκια που θέλω. :)

spyrakos35
06/10/2013, 14:17
Σε ειδα ποκαχοντα μετα απο πολυ καιρο και το χαρηκα :beer:

pektis
06/10/2013, 14:31
Σε ειδα κοντα στα φαναρια της Πανορμου να με πλησιαζεις με την παπια σου και να μου πιανεις κουβεντα για την μηχανη μου..!
Οταν με ρωτησες ποσα χλμ. εχει και σου απαντησα, επρεπε να εβλεπες το προσωπο σου:p
Παντως αληθεια σου ελεγα!:)

bonepeeler
06/10/2013, 16:37
Σας είδα να με χαιρετάτε και δεν κατάλαβα ποιοί είστε.
Έρχομαι δίπλα σας και βλεπω τα μούσια σου ομορφόπαιδο και σου έχωσα μιά μούτζα.
Μου ανταπέδωσες και μετά χαιρέτησα κι εγώ.:lol:
Χάρηκα που σε είδα ρε troopy.

υγ: Η γυναίκα νόμιζε πως τσακωνόμασταν.:lol:
υγ: Ρε,μοιάζεις με τον Max Payne τώρα. :lol:

TROOPER
07/10/2013, 09:45
Σας είδα να με χαιρετάτε και δεν κατάλαβα ποιοί είστε.
Έρχομαι δίπλα σας και βλεπω τα μούσια σου ομορφόπαιδο και σου έχωσα μιά μούτζα.
Μου ανταπέδωσες και μετά χαιρέτησα κι εγώ.:lol:
Χάρηκα που σε είδα ρε troopy.

υγ: Η γυναίκα νόμιζε πως τσακωνόμασταν.:lol:
υγ: Ρε,μοιάζεις με τον Max Payne τώρα. :lol:

ροβερτακο μου....:kiss:

granazi
07/10/2013, 14:12
Μπουσα μαυρο, ασχημα τσαλακωμενο, πριν λιγο στο δελτα φαληρου γεφυρα συγγρου ρευμα προς αθηνα, ελπιζω να μην χτυπησε καποιος...

OlKa
08/10/2013, 14:46
Σε είδα το πρωί κατά τις 8.30 στην Γαλατσίου, μάγκα μεσήλικα με το λευκό V-Strom πίσω η γυναίκα σου,ανάμεσα σας το μικρότερο παιδί σου που δεν ήταν πάνω από 6 μηνών και στο ντεπόζιτο το άλλο που ήταν το πολύ 2 χρονών... Είχες και το θράσος και πέρασες έξω από το αστυνομικό τμήμα...Εμ δεν φταις εσύ...Απαράδεκτε...Για κράνος δεν κάνω καν αναφορά, έτσι;

Σε είδα σήμερα με τον Δούκα σου να κάνεις σούζες πρωινιάτικα φανάρι με φανάρι στην Βεικου...Απόρησα επειδή φορούσες κράνος βέβαια...
Τα καλύτερα πίνεις και ξυπνάς έτσι πρωί-πρωί, έτσι;

Zack
08/10/2013, 15:47
Εχθες 11 το βραδυ στα τελειωματα της εθνικης οδου λιγο πριν το ΣΕΦ. Περασα οταν ειχε φυγει το ασθενοφορο, 3 λωριδες κλειστες. Μπετονιερα - 2 αμαξια και εσυ. Μαλλον Z 750 δεν καταλαβα να σου πω την αληθεια γιατι εκτος απο το πισω φως, ολο το υπολοιπο ηταν αμορφο. Μακαρι να εισαι καλα ρε παλικαρι, αν και με τετοια ζημια που ειχε η μηχανη σου αμφιβαλλω...

guzzistas
08/10/2013, 16:15
Σε είδα καραγκιοζάκο με το μαύρο Smart σήμερα στο χώρο παρκαρίσματος του λιμανιού στην Κόρινθο, να παρκάρεις στο σημείο πλάτους ενός μέτρου που είναι για τους πεζούς... με αποτέλεσμα να μην μπορούμε να περάσουμε...

Μετά από το μικρό διάλογο που είχαμε και με το ελληνικό θράσος και την μαγκιά σου να ξεχειλίζει, παλιομπουχέσα, πήρα το 100... από τους οποίους και έφαγα πόρτα μιας και μου είπαν ότι εκεί είναι δικαιοδοσία του Λιμενικού!!

Πήρα και το Λιμενικο... και όσο το σήκωσαν αυτοί άλλο τόσο μίλησα κι εγώ μαζί τους...

Ε ρε ΕΛΛΗΝΑΡΕΣ... βρίσκετε και τα κάνετε ρε πστ μου σε αυτό το μπουρδέλο... δεν υπάρχει σωτηρία...

Είπα να σου το κάνω το Smart, cafe racer, χωρίς καθρέπτες, κεραία και υαλοκαθαριστήρες... αλλά δεν είμαι τέτοιος άνθρωπος...

Θα σε ξαναπετύχω όμως... κι αυτή τη φορά είμαι έτοιμος ;)

SHOOTER045
09/10/2013, 00:10
σε ειδα φιλε με το μαυρο tdm και εσενα με το ασημι μπουσα το πρωι στον περιφερειακο θεσ/νικης
και εσενα με το scooter στα γιαννιτσα γυρνωντας πισω(μηπως ησουν ο bradipus ?????????)
και εσενα με το μπρντω fz1 καλα χιλιομετρα παιδες
υπαρχουν και ακομπλεξαριστοι που χαιρετανε μηχανακια με μπλε φαρους :wave2:

jezuz
09/10/2013, 14:41
Σας ειχα δει πριν καιρο, αλλα τωρα θυμηθηκα την ιστορια...
Παρκαρω με φιλο στο Ναυπλιο να πιουμε ενα καφεδακι, δεν προλαβαινουμε να κατεβουμε και σταματαει πισω ενα σκουτερακι με δυο πιτσιρικαδες, κατεβαινει ο ενας, "γεια σας" μας κανει, "γεια σου φιλε" του λεω, "ολα καλα?"
"Μια χαρα! Αυτο ειναι το Derby το 125?"
Εγω ?!?! "Οχι αυτο ειναι 1200"
Ο πιτσιρικας δε κλασματα δευτερολεπτων περνει ενα χαζο υφος, γυριζει καβαλει το σκουτερ και φευγουν χωρις να πει τιποτα, αχαχα! :bawl:

KostRider
09/10/2013, 23:04
σε είδα περιστέρι να προσγειώνεσαι στον δρόμο και καθώς ερχόμουν,απογειώνεσαι και χτυπάς με δύναμη στον μπροστινό τροχό...σταμάτησα πιο πάνω να δώ τι έγινε,αλλά δεν είδα ούτε αίματα, ούτε φτερά άρα μάλλον την γλίτωσες..

OlKa
11/10/2013, 15:21
ΔΕΝ σε είδα με το Xt που ερχόσουν φουριόζος πίσω μου και το γλυτώσαμε στο τσακ... Σου ζήτησα συγγνώμη και όλα καλά... Ευτυχώς, δεν λες;

McGyver
11/10/2013, 16:36
Σας βλέπω κάθε μέρα ρε "μάγκες" με τις μαλακίες τα "κέρατα" πίσω από τα γαμώκουτά σας να περισσεύουν (χωρίς ποδήλατα πάνω) έτοιμα να σουβλίσουν τον οποιονδήποτε στη στραβή.

Τα 10 λεπτά που θέλουν για να μπουν και να βγουν όταν είναι να μεταφέρετε το/τα ποδήλατο/α είναι πολυτέλεια χρόνου, ε;

Ηλίθιοι :yuck:.

teo_g7
11/10/2013, 17:03
Σε είδα με το Κ5 να πηγαίνεις ταπα το πρωι στην παραλιακή.Στο φαναρι του Αγ.Κοσμά που ξεκινησες μας χαρισες και μια ωραιοτατη σουζα ετσι για να καυλώσουμε πρωινιατικο...
:a23:

Acacius
11/10/2013, 20:41
Σε βλέπω τις τελευταίες μέρες όλο και συχνότερα, ντήζελ στο δρόμο. Δεν πρόλαβαν να πιάσουν τα πρώτα κρύα και κάποιοι αποφάσισαν να εφοδιαστούν (υπάρχουν ακόμα!), με αποτέλεσμα ο κάθε φονιάς με βυτίο να μαρκάρει την άσφαλτο χειρότερα κι από σκύλο μετά από μια χύτρα τσάι.

rider
12/10/2013, 18:29
Σας είδα ολους σήμερα στον δρόμο απο Θεσσαλονίκη για Δράμα... Εστρωσε ο καιρός και βγήκατε αρκετοί σήμερα. Πάντως αν και σας χαιρετίσαμε όλους λίγοι ανταποδώσατε! Μπορεί βέβαια να φταίει οτι ήμουν παρέα με κολλητό που μόλις παρέλαβε το καινούργιο GS1200 :D :p (βόλτα στρωσίματος)


καλοτάξιδο κι απο δω mate!!! :beer:


είναι πάντως "θηρίο" ειδικά σε σύγκριση με το καημένο το gixxerακι μου:

301217

SHOOTER045
13/10/2013, 21:41
σας ειδα που με κοιτουσατε με απορια εξω απ το χωριο μου εσενα με το μπλε transalp και την παρεα σου με το μαυρο στρωμα
γιατι απορουσατε?που φοραγα eduro κρανος με το παπι?(αυτο μου εμεινε,το αλλο το δανεισα στον ανηψιο μου να μην σπασει το κεφαλι του με τους φιλους του)
που γενικα φοραγα κρανος-περιεργο για επαρχεια ε?
η που σας εκανα σνιαλο?