PDA

View Full Version : CMSNL



Takata Dome
07/05/2013, 23:12
Ετοιμάζομαι να κάνω μια μεγάλη παραγγελία στο εν λόγω site.Καλά λόγια έχω ακούσει,αλλά επειδή δεν υπάρχει σαν επιλογή το PayPal,θα ήθελα την εμπειρία σας.Αν κάποιος έχει αγοράσει απο το συγκεκριμένο κατάστημα,ας μου πεί εντυπώσεις!!!

sv9cvk
07/05/2013, 23:37
Απειρες φορες!! Πολυ καλος αλλα στα μειων ειναι οτι ειναι ακριβος και εχει και ακριβα μεταφορικα! Δοκιμασε και τον David silver spares http://www.davidsilverspares.co.uk/ Επειδη δεν εχει το site του CMSNL αν δεν βρισκεις το ανταλλακτικο στειλε του μυνημα η ψαξε το με τον κωδικο. Εξυπηρετικοτατοι εγω τους εχω στειλει πισω ανταλλακτικο που το ειχα παραγγειλει λαθος και πληρωσα μονο τα μεταφορικα.

Takata Dome
06/06/2013, 20:05
Για το τυπικό της υπόθεσης,η παραγγελία έγινε στις 10/5.Επειδή έλειπε ένα εξάρτημα απο το στόκ τους η αποστολή έγινε στις 31/5.Σήμερα,μόλις 6 ημέρες μετά δηλαδή,έχω το δέμα στα χέρια μου.Πολύ καλή εξυπηρέτηση,κανένα πρόβλημα με το κατάστημα,θα ξαναγόραζα απο εκεί σίγουρα.Μόνο μειονέκτημα,οι υψηλές τιμές στα ανταλλακτικά,αλλά έχει πράγματα που δεν βρίσκεις εύκολα,ούτε απο αντιπροσωπεία.Μεταφορικά δεν ξέρω να σας πω κόστος,η παραγγελία μου ήταν άνω τον 500 ευρώ και τα μεταφορικά ήταν δωρεάν.