PDA

View Full Version : Το όφελος μιας κάμερας..



menos
13/05/2013, 22:35
Πλέον είναι όλα καταγεγραμμένα.. τα υπόλοιπα εξαρτώνται απο την διάθεση του μοτοσυκλετιστή... :smokin:

https://www.youtube.com/watch?v=sBtE-SwEnM4

imitrelos
14/05/2013, 00:47
Χαχαχα ντιπ μ@λ@κ@ς ο κουτάκιας
Καλά κοτζάμ κάμερα δεν είδε τίποτα ?
Βλέπω από εδώ το σαρδόνιο χαμόγελο τού αλλού καί να λέει ....μαγκακο τώρα θα μου πληρώσεις πανιγκαλε καί βενζίνες λάστιχα γιά μερικά χρόνια :-P:-P:-P

DimChios
14/05/2013, 11:11
μωρ τι μαλακας ειναι τουτος α?

:rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:


βαραει χαστουκι στο κρανος :bawl: χτυπαει μετα με τη γροθια του το χερι να δειξει οτι ειναι μπρατσαρας :lol: και φευγει με υφος νικητη!

Ω ρε παρτυ που θα κανει το παλληκαρι με το ντουκο!

dimzan
14/05/2013, 13:52
και φυσικα στην ελλαδα το βιντεο δεν αποτελει τεκμηριο ενοχης αθωοτητας απο εποχης ζαχοπουλου...

Dant3
14/05/2013, 14:43
Οντως μου φαινονται πιο πολιτισμενοι στη ρωσσια που τους εχουν υποχρεωσει να εχουν βιντεο εαν θελουν να δικαιωθουν.
αν οχι να το κανουν υποχρεωτικο και εδω τουλαχιστον να εχεις το δικαιωμα να το χρησιμοποιησεις εαν το εχεις.
να δω μετα εγκαταληψεις και καταθεσεις που αλλαζουν ανα 2 ωρες.

Corvo
14/05/2013, 14:46
εν το μεταξυ τον κραζουν τον ανθρωπο που δεχτηκε το χαστουκι στο youtube λες και του μαυρισε το πλευρο...

ευχομαι να του παρει τα σοβρακα

McTalas
14/05/2013, 14:48
ρε μαγκες εγω δεν καταλαβα γιατι τσαντιστικε???

skylaros
14/05/2013, 14:51
Δηλαδή ρε παιδιά εσείς την ίδια αντίδραση θα είχατε, θα σας έκανε τέτοια κίνηση κάποιος και θα μένατε έτσι ?

Corvo
14/05/2013, 15:01
Δηλαδή ρε παιδιά εσείς την ίδια αντίδραση θα είχατε, θα σας έκανε τέτοια κίνηση κάποιος και θα μένατε έτσι ?

εκ του ασφαλους δεν ξερεις. Μπορει επειδη ηταν τελειως ξαφνικο να ψιλο-παγωνες αλλα αν δεν παγωνες και κατεβαινες κατω εχανες ολο το δικιο σου. ενω τωρα;

skylaros
14/05/2013, 15:10
ok εγώ πάντως δεν έχω τέτοια υπομονή... καλά έκανε ο άνθρωπος, απλά πρέπει να είναι τέρας ψυχραιμίας ,,,

Red Rider
14/05/2013, 16:47
ρε μαγκες εγω δεν καταλαβα γιατι τσαντιστικε???

Μάλλον επειδή του έριξε καμιά κολώνα στα 100 μέτρα..


Εμένα μου ανέβηκε το αίμα στο κεφάλι μόνο που το είδα..τέρας ψυχραιμίας ο τύπος λέμε!

Dant3
14/05/2013, 17:26
παντως γραφει στη περιγραφη οτι τον εχει βρει και κινειται δικαστικα εναντιον του...
αμερικα ειναι,θα του παρει σωβρακα μαλλον.

KostasV2
14/05/2013, 17:45
Δηλαδή ρε παιδιά εσείς την ίδια αντίδραση θα είχατε, θα σας έκανε τέτοια κίνηση κάποιος και θα μένατε έτσι ?

Μπα, μάλλον θα κατέβαινα και θα του έριχνα καμιά κουτουλιά με το κράνος, ή κανένα μπουκέτο με το carbon στο πάνω μέρος του γαντιού... :evil:

menos
14/05/2013, 21:07
Ο κουτάκιας τσαντίστηκε επειδή (όπως σωστά είπε ο Red Rider) όσο και να σκλήριξαν τα λάστιχα, έμεινε κατι κολώνες πίσω...
Αν παρατηρήσετε στην "συνομιλία" πρίν την σφαλιάρα, ο αναβάτης πέταξε ενα αδύναμο "sorry.." η "it's alright.." στον κουτάκια.. μάλλον επειδή ήταν (ολίγον?) κο κο κο.. 290069
Το μόνο που του είχε μείνει, ήταν η ψυχραιμία..

McTalas
14/05/2013, 22:21
δλδ συγνωμη για να καταλαβω, αναβει το φαναρι, ξεκινανε και οι δυο τρωει κανα δυο κολονες και μετα τον μπουφλιζει επιδει τσαντιστικε???? κατι δεν μου κολαει... εκτος και αν του εκανε κανα κολοδαχτυλο...

georgeIII
14/05/2013, 22:37
αν προσεξετε στενευει ο δρομος μετα το φαναρι ο τυπος με το αυτοκινητο εφυγε γρηγορα για να μπει μπροστα απο την μηχανη αλλα ο τυπος με την μηχανη δεν τον αφησε και καλα εκανε.. για αυτο τα πηρε ο κουτακιας

cosgili
14/05/2013, 23:08
κότα:smokin:

Ichigo
14/05/2013, 23:41
Σ αυτές τις περιπτώσεις χρειάζεσαι devious tactics αν θες στα καπάκια να εκδικηθείς... και άστον να ψάχνεται :smokin:

http://www.youtube.com/watch?v=lLuNstLjP1c

menos
15/05/2013, 00:20
δλδ συγνωμη για να καταλαβω, αναβει το φαναρι, ξεκινανε και οι δυο τρωει κανα δυο κολονες και μετα τον μπουφλιζει επιδει τσαντιστικε???? κατι δεν μου κολαει... εκτος και αν του εκανε κανα κολοδαχτυλο...
Μπορεί και "ο Σαμψών" που οδηγούσε, να περνούσε ακμή..! :tooth:

p@nos
15/05/2013, 00:40
μπορει το παιδι με το ντουκατι να ηταν γκει απλα ρε παιδια...μπορει να γουσταρε και τις φαπες :p πολλα μπορει


σιγουρα ομως ηταν μαλακας που δε του τραβηξε με το κρανος κουτουλια :lol::lol:

dimzan
15/05/2013, 00:53
μπορει το παιδι με το ντουκατι να ηταν γκει απλα ρε παιδια...μπορει να γουσταρε και τις φαπες :p πολλα μπορει


σιγουρα ομως ηταν μαλακας που δε του τραβηξε με το κρανος κουτουλια :lol::lol:

αμα βγαλει κανα πεντοχιλιαρο δε νομιζω να ναι μλκας.


μιας και προεκυψε το θεμα με τις καμερες γνωριζει κανεις τι προβλεπει ακριβως ο νομος περι βιντεοσκοπησης? απαγορευεται επιτρεπεται? μπορει να αποτελεσει τεκμηριο ή τοτε με το ζαχοπουλο το κοψαμε εντελως? οι καμερες κυκλοφοριας ξερω οτι χρειαζεται εισαγγελικη παρεμβαση (επειδη χρειαζεται αρση απορρητου περι προσωπικων στοιχειων κλπ) και γενικα το κρατος και οι μεγαλοεταιρειες εχουν παντα το νομο με το μερος τους.


Εμεις , ω μη γένοιτο, σε περιπτωση ατυχηματος που δεν φταιμε μπορουμε με καποια καμερα να αποδειξουμε μεσω του βιντεο την αθωοτητα μας? αν οντως βεβαια φαινεται στην καμερα