PDA

View Full Version : Παπάκι τα'ί'ζει χρυσόψαρα...



notakos600
14/05/2013, 15:52
Καλά, έπαθα πλάκα με το παπί. Δεν υπάρχει λέμε...:p

http://www.youtube.com/watch?v=xPxDw7ajfGE

DimChios
14/05/2013, 16:08
Καλά, έπαθα πλάκα με το παπί. Δεν υπάρχει λέμε...:p

http://www.youtube.com/watch?v=xPxDw7ajfGE

ρε μλκ, στην ηλικια σου με παπακια ασχολείσαι ακόμη?

τι εψαχνες μου λες?

:lol:

motomaniac
14/05/2013, 16:14
xxaxaxa αληθεια τι εψαχνες?

notakos600
14/05/2013, 16:16
Διακόσμηση ενυδρείου DIY ρε ανώμαλοι, τι νομίσατε; :lol:

sniper
14/05/2013, 16:22
Καλά, έπαθα πλάκα με το παπί. Δεν υπάρχει λέμε...:p

http://www.youtube.com/watch?v=xPxDw7ajfGE

Τα κάνει φίλους για να μην την υποψιάζονται μετά που θα τα φάει.


ρε μλκ, στην ηλικια σου με παπακια ασχολείσαι ακόμη?

τι εψαχνες μου λες?

:lol:
@@


Διακόσμηση ενυδρείου DIY ρε ανώμαλοι, τι νομίσατε; :lol:

Ναι οκ... :bawl:

notakos600
14/05/2013, 16:29
Ξέρετε τώρα πως είναι το youtube, βίντεο στο βίντεο στο τέλος μπορεί να μου έβγαζε ''σεξ στη πισίνα''. ;)

sniper
14/05/2013, 16:30
Ξέρετε τώρα πως είναι το youtube, βίντεο στο βίντεο στο τέλος μπορεί να μου έβγαζε ''το σεξ στη πισίνα με γνωστό κλαριτζή''. ;)

fixed.

vaska
14/05/2013, 16:32
αααα οκ κι εσύ με τα ενυδρεία???

Λοιπόν αυτά είναι ΚΟΙ κι εμείς αποδεδειγμένα δεν είμαστε π0υστηδες. :bawl::bawl:

Καλή συνέχεια λοιπόν.

notakos600
14/05/2013, 16:33
fixed.

:a13: :a01:

Βασίλη πες τους ρε συ, δεν με πιστεύουνε...:cry:

el_hymador
14/05/2013, 16:36
To πιο δημοφιλές σχόλιο:

"humanity loosing it. Duckmanity is the way to go" :lol:

DimChios
14/05/2013, 16:43
fixed.

εσυ με ζηλευεις, δεν εξηγειται

:smokin:

sniper
14/05/2013, 16:44
εσυ με ζηλευεις, δεν εξηγειται

:smokin:

Τrue story.

vaska
14/05/2013, 16:56
:a13: :a01:

Βασίλη πες τους ρε συ, δεν με πιστεύουνε...:cry:

Που να μας καταλάβουνε ρε αυτοί. Αυτοί τον άντρα τονε μετράνε με την απλυσιά, πάσα κιλά αντρίλα βγάζει όταν τον πλησιάζεις.

Νομίζουνε ότι επειδή φοράνε δέρματα είναι και μπρούταλ μηχανόβιοι που αυτό εξ ορισμού σημαίνει άντρας.

Δεν είναι έτσι τα πράγματα αγάπες μου, ο άντρας έχει και τις τρυφερές του πτυχές, αυτό το ξέρουν όλοι ακόμα και ο Λώρενς είχε ενυδρείο για ν' αποδεικνύει την αντρική του υπόσταση σε όσους την αμφισβητούσαν.

:bawl::bawl:

Λώρενς ακούει, Πάτρα αγαπάει Λώρενς.

:kiss::kiss::heartpound::heartpound:

sniper
14/05/2013, 16:57
...
Νομίζουνε ότι επειδή φοράνε δέρματα είναι και μπρούταλ μηχανόβιοι που αυτό εξ ορισμού σημαίνει άντρας.
....

Σορρυ αλλά ισχύει.

DimChios
14/05/2013, 17:00
Που να μας καταλάβουνε ρε αυτοί. Αυτοί τον άντρα τονε μετράνε με την απλυσιά, πάσα κιλά αντρίλα βγάζει όταν τον πλησιάζεις.

Νομίζουνε ότι επειδή φοράνε δέρματα είναι και μπρούταλ μηχανόβιοι που αυτό εξ ορισμού σημαίνει άντρας.



ξεχασες που βαζουνε και μπαμπακια στα κάκκαλα για να φουσκωνουνε περισσοτερο! (και απορροφάν και τον ιδρώτα)

:bawl:

Billymuse
14/05/2013, 17:58
Που να μας καταλάβουνε ρε αυτοί. Αυτοί τον άντρα τονε μετράνε με την απλυσιά, πάσα κιλά αντρίλα βγάζει όταν τον πλησιάζεις.

Νομίζουνε ότι επειδή φοράνε δέρματα είναι και μπρούταλ μηχανόβιοι που αυτό εξ ορισμού σημαίνει άντρας.





καλα τα λές https://www.youtube.com/watch?v=tdbt-sx5MDc παρε δέρμα να έχεις...

bulmont
14/05/2013, 19:07
:bawl::bawl:
Λώρενς ακούει, Πάτρα αγαπάει Λώρενς.
:kiss::kiss::heartpound::heartpound:





Και ακούει και διαβάζει και μαμεί ρε παλιομινάρα, μην κοιτάς που δεν πολυγράφω........

VANDA
14/05/2013, 21:53
Δεν είναι χρυσόψαρα αυτά (http://www.fly-fishing.gr/el/fish-species/45-fishspecies/149-kiprinos-carp.html) ρε.
Μην παραπληροφορείτε, θα χάσουμε την καλή μας φήμη ως παντογνώστες.. :lol:

Δώρο, άλλο παπάκι (http://www.youtube.com/watch?v=LGrpsZ7BsQA).

notakos600
15/05/2013, 06:18
Δώρο, άλλο παπάκι (http://www.youtube.com/watch?v=LGrpsZ7BsQA).

κουκλάκι είναι :p

byron
15/05/2013, 08:49
Δεν είναι χρυσόψαρα αυτά (http://www.fly-fishing.gr/el/fish-species/45-fishspecies/149-kiprinos-carp.html) ρε.
Μην παραπληροφορείτε, θα χάσουμε την καλή μας φήμη ως παντογνώστες.. :lol:


Δεν είναι κυπρίνος :uplate: ρε Vanda. Koi είναι, και οι Ιάπωνες ιδίως έχουν μεγάλο σκάλωμα μ΄αυτά.

Notakos βάλε καμμιά Anumbias που είναι σκληρά φυτά, κανένα κομμάτι bogwood και καμμιά κομμένη στη μέση καρύδα. Απέφυγε βότσαλα, ξύλα (εκτός bogwoog) και παπάκια !!

notakos600
15/05/2013, 08:51
Δεν είναι κυπρίνος :uplate: ρε Vanda. Koi είναι, και οι Ιάπωνες ιδίως έχουν μεγάλο σκάλωμα μ΄αυτά.

Notakos βάλε καμμιά Anumbias που είναι σκληρά φυτά, κανένα κομμάτι bogwood και καμμιά κομμένη στη μέση καρύδα. Απέφυγε βότσαλα, ξύλα (εκτός bogwoog) και παπάκια !!

Ξανάρχισα να ασχολούμαι μετά από δεκαπέντε χρόνια και ξεκινάω πάλι από την αρχή. Ευτυχώς σήμερα υπάρχουν άπειρα ενυδρειακά forums για πολύ διάβασμα.

vaska
15/05/2013, 08:56
Δεν είναι κυπρίνος :uplate: ρε Vanda. Koi είναι, και οι Ιάπωνες ιδίως έχουν μεγάλο σκάλωμα μ΄αυτά.

Notakos βάλε καμμιά Anumbias που είναι σκληρά φυτά, κανένα κομμάτι bogwood και καμμιά κομμένη στη μέση καρύδα. Απέφυγε βότσαλα, ξύλα (εκτός bogwoog) και παπάκια !!

Της το έγραψα σε προηγούμενο ποστ ρε Βύρωνα αλλά δεν.


Γυναίκες παιδάκι μου τι να πεις :eleison::eleison: , ο Θεός να σε φυλάει

vaska
15/05/2013, 09:00
Ξανάρχισα να ασχολούμαι μετά από δεκαπέντε χρόνια και ξεκινάω πάλι από την αρχή. Ευτυχώς σήμερα υπάρχουν άπειρα ενυδρειακά forums για πολύ διάβασμα.

Από τα σοβαρότερα και τα εγκυρότερα Ελληνικά. Τα παιδιά έχουν διάθεση και το κρατάνε σε υψηλό επίπεδο, επίσης βοηθάνε όσο μπορούν.

GAB http://www.aquatek.gr/

VANDA
15/05/2013, 09:14
Δεν είναι κυπρίνος :uplate: ρε Vanda. Koi είναι, και οι Ιάπωνες ιδίως έχουν μεγάλο σκάλωμα μ΄αυτά.


Και μένα γιαπωνέζικο τατού μου θύμησαν, αλλά έλεγε carps o άλλος και είπα θα υπάρχει και κάποιος εξαντρίκ κυπρίνος, δεν μπορεί.. :lol:

sniper
15/05/2013, 09:31
Και μένα γιαπωνέζικο τατού μου θύμησαν, αλλά έλεγε carps o άλλος και είπα θα υπάρχει και κάποιος εξαντρίκ κυπρίνος, δεν μπορεί.. :lol:

Nαι, σαζάνι γιάκουζα :bawl::moutza:

DimChios
15/05/2013, 09:47
Νισικιγκόι λέγονται κανονικά!











(εχω στη φάρμα μου τέτοια) :bawl:

byron
15/05/2013, 09:54
Της το έγραψα σε προηγούμενο ποστ ρε Βύρωνα αλλά δεν.


Γυναίκες παιδάκι μου τι να πεις :eleison::eleison: , ο Θεός να σε φυλάει

Σορρυ Bill δεν το είδα. :wave2:

VANDA
15/05/2013, 10:07
Της το έγραψα σε προηγούμενο ποστ ρε Βύρωνα αλλά δεν.


Γυναίκες παιδάκι μου τι να πεις :eleison::eleison: , ο Θεός να σε φυλάει

Ούτε εγώ το είδα :look:

vaska
15/05/2013, 11:35
Βύρωνας και Βάντας αναζητούν καλό οφθαλμίατρο. Έχουμε κάτι υπ' όψιν μας????

:bawl::bawl:

catmaster
15/05/2013, 11:45
Δεν είναι κυπρίνος :uplate: ρε Vanda. Koi είναι, και οι Ιάπωνες ιδίως έχουν μεγάλο σκάλωμα μ΄αυτά.



Γριβάδια είναι και αυτά ρε απλά μιλάνε γιαπωνέζικα :lol: οι japs τα έχουν για σύμβολο καλοτυχίας και τους φτιάχνει το ζεν (μέχρι και δώρο γάμου μπορούν να σου κάνουν τέτοια άμα είσαι από εκεί :lol: )
είναι πολύ μυστήριοι με δαύτα όπως και τα πέταλα από τις κερασιές (κάτι κάνουν στο ζεν τους και εκείνα πάντως δεν τα καπνίζουν - τα πέταλα όχι τα γριβάδια :lol: )

sniper
15/05/2013, 11:54
Ωραία τα λέτε, τα τσίπουρα (άνευ) δεν βλέπω...
290145

catmaster
15/05/2013, 12:00
Ωραία τα λέτε, τα τσίπουρα (άνευ) δεν βλέπω...
290145

Τσίπουρα με Koi ρε ανόητε ;; :cry::lol:

nikos_abel
15/05/2013, 12:21
Πιο πολύ σε τσιπούρα με τσίπουρα μου φέρνει....

sniper
15/05/2013, 12:22
Τσίπουρα με Koi ρε ανόητε ;; :cry::lol:

Why not? :lol:

DimChios
15/05/2013, 13:07
αμα θετε εχω εναν που εχει κονε με γλαρους! να του το πω να τον στειλει να παει να σας ψαρεψει καμια τσιπουρα, ε!

vaska
15/05/2013, 13:19
Γριβάδια είναι και αυτά ρε απλά μιλάνε γιαπωνέζικα :lol: οι japs τα έχουν για σύμβολο καλοτυχίας και τους φτιάχνει το ζεν (μέχρι και δώρο γάμου μπορούν να σου κάνουν τέτοια άμα είσαι από εκεί :lol: )
είναι πολύ μυστήριοι με δαύτα όπως και τα πέταλα από τις κερασιές (κάτι κάνουν στο ζεν τους και εκείνα πάντως δεν τα καπνίζουν - τα πέταλα όχι τα γριβάδια :lol: )

Άκη μιας και είσαι μέγας γνώστης απ' όσο βλέπω της Γιαπωνέζικης κουλτούρας, έχουμε κανένα Tip να ρίξουμε Γιαπωνέζα γκόμενα στο κρεβάτι χωρίς μετά να κινδυνεύσουμε από αδερφό Σαμουράι???

Να περάσω καλά θέλω όχι να με δω φέτες απλωμένο στο πάτωμα.

:confused:

nikos_abel
15/05/2013, 13:23
Αφού δε γ@μ@ς που δε γ@μ@ς, δε πας να ψαρέψεις καμμιά γιαπωνέζικη τσιπούρα;

(αν και με αυτά που διαβάζω, με το πήδημα μπορεί να τη βγάλεις καθαρή, με το ψάρι αποκλείεται)

byron
15/05/2013, 13:32
Άκη μιας και είσαι μέγας γνώστης απ' όσο βλέπω της Γιαπωνέζικης κουλτούρας, έχουμε κανένα Tip να ρίξουμε Γιαπωνέζα γκόμενα στο κρεβάτι χωρίς μετά να κινδυνεύσουμε από αδερφό Σαμουράι???

Να περάσω καλά θέλω όχι να με δω φέτες απλωμένο στο πάτωμα.

:confused:

Δοκίμασε το ん坊私はあなたのを吸いたい με πατρινή προφορά.

catmaster
15/05/2013, 13:32
Άκη μιας και είσαι μέγας γνώστης απ' όσο βλέπω της Γιαπωνέζικης κουλτούρας, έχουμε κανένα Tip να ρίξουμε Γιαπωνέζα γκόμενα στο κρεβάτι χωρίς μετά να κινδυνεύσουμε από αδερφό Σαμουράι???

Να περάσω καλά θέλω όχι να με δω φέτες απλωμένο στο πάτωμα.

:confused:

:lol: :lol:
Μπορεί να σου φανεί περίεργο αλλά οι ιάπωνες είναι τρελοί με την Ελλάδα και την δική κουλτούρα μας γενικότερα (τα καλά στοιχεία εννοώ όχι του ... μπουρναζίου .... Γαρδέληδες και συναφή δεν περνάνε ) επειδή μιλάω ιαπωνικά σου λέω ότι έχουν τρελό χαβαλέ οι άνθρωποι απλά θέλει χρόνια για να πάρεις χαμπάρι έστω ένα ψήγμα από την φιλοσοφία τους

πάντως ειλικρινά έχω γυρίσει το μισό κόσμο με δουλειές και ταξίδια .... πιο δύσκολη στο ψηστήρι από την ελληνίδα -δεν-υπάρχει-τέλος (άντε το πολύ να συγκριθεί με Ιρλανδή Καθολική λέμε :lol: )

:beer:

sniper
15/05/2013, 13:34
:lol: :lol:
.... (άντε το πολύ να συγκριθεί με Ιρλανδή Καθολική λέμε :lol: )

:beer:

+954 (το ίδιο και με Σκωτσέζα καθολική - Μission Impossible λέμε... )

catmaster
15/05/2013, 13:37
+954 (το ίδιο και με Σκωτσέζα καθολική - Μission Impossible λέμε... )

ναι δεν παίζει ... εκτός και αν είσαι τέρμα με την γκόμενα και ντυθείς κληρικός κι ετς :lol: 290154

sniper
15/05/2013, 13:38
ναι δεν παίζει ... εκτός και αν είσαι τέρμα με την γκόμενα και ντυθείς κληρικός κι ετς :lol: 290154

Φίλος είσαι πολύ μπροστά λέμε....

Welcome back? :beer:

byron
15/05/2013, 13:42
Φίλος είσαι πολύ μπροστά λέμε....

Welcome back? :beer:

+990 :beer:

catmaster
15/05/2013, 13:42
Φίλος είσαι πολύ μπροστά λέμε....

Welcome back? :beer:

back where ??

back to the future ??

back to basics??

brokeBack Mountain?? (μακριά από μας) :lol: :lol:

:beer:

sniper
15/05/2013, 13:54
back where ??

back to the future ??

back to basics??

brokeBack Mountain?? (μακριά από μας) :lol: :lol:

:beer:

Back side :rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

vaska
15/05/2013, 14:13
:lol: :lol:
Μπορεί να σου φανεί περίεργο αλλά οι ιάπωνες είναι τρελοί με την Ελλάδα και την δική κουλτούρα μας γενικότερα (τα καλά στοιχεία εννοώ όχι του ... μπουρναζίου .... Γαρδέληδες και συναφή δεν περνάνε ) επειδή μιλάω ιαπωνικά σου λέω ότι έχουν τρελό χαβαλέ οι άνθρωποι απλά θέλει χρόνια για να πάρεις χαμπάρι έστω ένα ψήγμα από την φιλοσοφία τους

πάντως ειλικρινά έχω γυρίσει το μισό κόσμο με δουλειές και ταξίδια .... πιο δύσκολη στο ψηστήρι από την ελληνίδα -δεν-υπάρχει-τέλος (άντε το πολύ να συγκριθεί με Ιρλανδή Καθολική λέμε :lol: )

:beer:

Δλδ αν αρχίσω με Αριστοφάνη, Ευριπίδη, Αισχύλο κλπ έχω ελπίδες μου λες???

:bawl::bawl:

Ρε τι μπορεί να μάθει κανείς σε συζήτηση στο μοτο περί παπακίου...

catmaster
15/05/2013, 14:27
Δλδ αν αρχίσω με Αριστοφάνη, Ευριπίδη, Αισχύλο κλπ έχω ελπίδες μου λες???

:bawl::bawl:

Ρε τι μπορεί να μάθει κανείς σε συζήτηση στο μοτο περί παπακίου...

σιγά μην κάτσουμε για το μουχαμπέτι να περάσουμε την Ασκητική στα χιραγανά ρε μαν :lol:

βασικά
Μπάικου είναι η μηχανή

Γκιρισατζίν είναι ο έλληνας

Ακρόπολη όπως το ακούς :lol: (στο λ δυσκολεύει δεν το έχουν στη γλώσσα τους οπότε απέφυγε τα γαλλικά θα σε φτύσει η γκόμενα μέχρι να πεις μαρκέζ )

πέτας και κανα δυο φωτό με παραλίες τούμπανες και είσαι τσίφτης