PDA

View Full Version : Τη βάψανε τα Μπαράκια...



DirtRider
04/10/2005, 18:10
Άντε πάλι παλικαράδες μου εσείς...τι σας βρήκα γω κουκλιά μου...

...το ΑΠΟΛΥΤΟ όπλο διασκέδασης για ανωμάλους (σαν και του λόγου μας...).

Χε χε... (http://www.tvbgone.com)

Μιλάμε ότι αυτός που το σκέφτηκε ετούτο δα το πράμα ήταν και ΠΟΛΥ βιτσιόζος...:lol:

Ένα μικροσκοπικό τηλεκοντρόλ που κλείνει ΟΛΕΣ τις τηλεοράσεις σε εμβέλεια 10 μέτρων...
Θα μου πείτε τώρα "...σιγά ρε κουμπάρε τα λάχανα...", γι' αυτό και σας επισυνάπτω έναν οδηγό χρήσης του εργαλείου:


Μπαίνετε σε μοντέρνο μπαρ με οθόνες Plasma και κάνα προβολέα που παίζουν όλα Video CLip... Πατάτε το μαραφέτι και τσούπ...σβήσιμο όλα τα χαζοκούτια... Απολαύστε τώρα την φάτσα του ιδιοκτήτη, ο οποίος προσπαθεί να βρει τι συμβαίνει, σκυλοβρίζοντας ταυτόχρονα "...το μ@λάκα που μου έκανε την εγκατάσταση...θα τον σκίσω..."

Πάτε με τους φίλους σας στο μπόουλινγκ που είναι τίγκα στις Plasma... Κάθε φορά που κάνετε Strike πατάτε το κουμπάκι... Μελετήστε τον τύπο που καταφθάνει αγκαλιά με 38 τηλεκοντρόλ... Μετρήστε τα διάφορα χρώματα που μπορεί να πάρει ένα ανθρώπινο πρόσωπο...

Βαριέστε αφόρητα, οπότε πάτε στον Κωτσόβολο της γειτονιάς σας... Στον όροφο με τις τηλεοράσεις θα έχετε διασκέδαση με τις ώρες... ΠΡΟΣΟΧΗ! το μαραφέτι δεν είναι υγρόψυκτο οπότε κάντε κάπου-κάπου κι ένα διάλειμμα για να κρυώσει... Αυξήστε την διασκέδασή σας, πατώντας την στιγμή που ένας πωλητής κάνει επίδειξη σε πελάτη...

Έχετε έναν "φίλο" που σας τα κάνει συνέχεια καρπουζόζουμο με τις πανάκριβες ηλεκτρονικές συσκευές που έχει; ...No Problem!... Του κάνετε λοιπόν μία επίσκεψη του παιδιού και μόλις αρχίσει να σας μιλάει για την τέλεια εικόνα της καινούργιας του Plasma των 500 ιντσών...τσούουουπ... Μελετήστε τώρα προσεκτικά το πως η ψυχή του τύπου γλίστρησε στο σώβρακο και πως πιάνει την καρδιά του... σε περίπτωση που δεν συνέρχεται αρχίστε τις καρδιακές μαλάξεις ή κοπανήστε την...αναλόγως...

Βέβαια προσέξτε...άμα σας κάνουν τσακωτούς με το μαραφέτι, προβλέπεται ότι θα σας το χώσουν ΤΟΣΟ βαθιά, που και με κομπρεσέρ 1000 Bar να σας φυσίξουν την κ@λοτρυπίδα, αυτό ΔΕΝ θα βρεθεί...

Άντε...και καλή διασκέδαση...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


25367

The Animal
04/10/2005, 18:29
χαχαχαχαχα......:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Τα παραδείγματά σου ήταν κορυφαία!!!!

:lol: :lol: :lol:

Εχει πολλές εφαρμογές...πρεπει να το παραδεχτώ!!!

:lol:

The Animal
04/10/2005, 18:37
:lol: καλα ψήνομαι να το αγοράσω...αλλα $25!?!?!?! ήμαρτον!

Krokodilos001
04/10/2005, 20:09
Sigoura xriazete.


An mou pesepsoune tipota fraga, tha to paro ka tha sas enimero


tipota pou na klini (na xamiloni tin entasi) ke ta ixeia....den pezei?

kalo bradi

banditgr
04/10/2005, 21:33
molis to paragila mages...
tha sas enimeroso otan erthei....an

sonic22
04/10/2005, 21:42
kati pou na kanei remote moderating se forum paizei?
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
04/10/2005, 22:54
Ειστε κατα 5 χρονια τουλαχιστον πισω, χεχε!

Εχω ενα ρολοι casio με τηλεκοντρολ που συνεργαζεται με ολες τις tv/video/hi-fi και ακομα ''κλεβει'' συχνοτητες!

Θα πρεπει να βλεπατε τις φατσες 20+ νταλικιεριδων που προσπαθουσαν να δουν τις ειδησεις πανω στο καραβι για Ιταλια!
Απο Ευαγγελατο το γυρναγα σε εργο και απο εργο σε παιδικα...

Επισης πηγαινα στα πολυκαταστηματα και εβαζα τερμα τις τηλεορασεις απο 10 μετρα μακρια!

Η αποθεωση ηταν οταν αλλαζα τα καναλια στα καταστηματα που κρατανε ανοιχτες τις τηλεορασεις το βραδυ





:lol: :bawl: :rotflmao: :lol:

adam_tsouk
04/10/2005, 23:08
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Ειστε κατα 5 χρονια τουλαχιστον πισω, χεχε!

Εχω ενα ρολοι casio με τηλεκοντρολ που συνεργαζεται με ολες τις tv/video/hi-fi και ακομα ''κλεβει'' συχνοτητες!

Θα πρεπει να βλεπατε τις φατσες 20+ νταλικιεριδων που προσπαθουσαν να δουν τις ειδησεις πανω στο καραβι για Ιταλια!
Απο Ευαγγελατο το γυρναγα σε εργο και απο εργο σε παιδικα...

Επισης πηγαινα στα πολυκαταστηματα και εβαζα τερμα τις τηλεορασεις απο 10 μετρα μακρια!

Η αποθεωση ηταν οταν αλλαζα τα καναλια στα καταστηματα που κρατανε ανοιχτες τις τηλεορασεις το βραδυ





:lol: :bawl: :rotflmao: :lol:




Ρε μ@@@ι εσύ ήσουν;



:mad: :mad: :mad: :mad:










:lol: :lol:

DirtRider
05/10/2005, 19:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από AFTER
Εχω ενα ρολοι casio με τηλεκοντρολ που συνεργαζεται με ολες τις tv/video/hi-fi και ακομα ''κλεβει'' συχνοτητες!

Θα πρεπει να βλεπατε τις φατσες 20+ νταλικιεριδων που προσπαθουσαν να δουν τις ειδησεις πανω στο καραβι για Ιταλια!

Επισης πηγαινα στα πολυκαταστηματα και εβαζα τερμα τις τηλεορασεις απο 10 μετρα μακρια!

Η αποθεωση ηταν οταν αλλαζα τα καναλια στα καταστηματα που κρατανε ανοιχτες τις τηλεορασεις το βραδυ

Καλέ μου After...

...μάλλον δεν πρόσεξες την προειδοποίηση στο τέλος του μηνύματός μου...:lol:

Απ' ότι φαντάζομαι θα βρεθεί τώρα κάποιος "καλοθελητής" εδώ που θα σε σφυρίξει σε κάνα νταλικέρη που ακόμα ακονίζει το μαχαίρι του επειδή εκεί που έβλεπε το μπούτι της Βίνα Ασίκη, του πεταγόταν ξαφνικά η Όλιβ με τον Ποπάϋ...

Εγώ λέω πάντως να ψάχνεις για ΠΟΛΥ δυνατό κομπρεσέρ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

AFTER
05/10/2005, 21:00
Αρχικά δημιουργήθηκε από DirtRider
Καλέ μου After...



Εγώ λέω πάντως να ψάχνεις για ΠΟΛΥ δυνατό κομπρεσέρ...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Αεροπιστολο/αεροκλειδο, κανιει?


:a42: :a018:

Alx 84
05/10/2005, 23:07
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: ωραίος After!!!

dimitris74
06/10/2005, 01:19
IR Remote και το Total IR Remote της www.psiloc.com
σε καθε κινητο που τρεχει symbian
απιστευτες πλακες με το 7650 οταν ειχε βγει :beer: :beer: :beer: :rotflmao: :rotflmao: