PDA

View Full Version : Τρακαρισμα και το 2013 εχω...ελα παρε παρε...!!



g_m900
25/05/2013, 07:18
Τελικα νομιζα το 2012 ηταν γκαντεμικο αλλα και το 2013 με παει ...εμπλοκη !!! Κατι συμβαινει με μενα.. Κατι μεταφυσικο.. Κατι που τραβαει τις γυναικες μα βγαινουν μπροστα μου με τα αμαξια τους οπως το ΑΧΕ τραβαει τις γκομενες !
Μετα την τρακα με την μηχανη τον περασμενο Οκτωβρη ηρθε και η σειρα της παπιας !!!

Προχθες πεμπτη 23/5 και ωρα 21:15 κατεβαινα την 25ης Μαρτιου στη Νικαια για να παω για δουλεια. Ενα στενο πριν την Θηβων μια Θειτσα αποφασισε μα παραβιασει το STOP και να βρεθει μπαστακας στο δρομο μου. Εγω ο ερμος με την παπια...να πηγαινα 40-45... Την ειδα που σταματησε στο STOP αλλα μετα ξεκινησε. Πιθανον να την μπερδεψε και το Βαρκαντερο που ηρθε διπλα της και επειδη ο οδηγος του μπηκε μπροστα της η ιδια ειπε οτι θεωρησε οτι ξεκιναει.

Δεν δικαιολογειται βεβαια γιατι δεν πας να περασεις δρομο 2ης κατευθυνσης με βαση τον προπορευομενο. Παταω και γω φρενο...τι να λεμε τωρα...παπια... Χανω το μπροστινο και πεφτω απο την αριστερη μερια. Χτυπαω το γονατο κατω και το στουμπαω λιγο.
Σκαω με το κεφαλι και τον ωμο τον δεξι στην πορτα της. Γκούππππππππ!!!! Δεν καταλαβα τιποτα! Το Scorpion exo 1000 με εβγαλε ασπροπροσωπο. Περιττο να λεω οτι αν δεν το φοραγα...κλαφτα.
Τεσπα ...βγαινει η θειτσα...φταιω μου λεει...εγω τι να πω με τη γκαντεμια μου...λιγο απ´ ολα.

Ευτυχως περα απο 2 επιφανειακες εκδορες και ενα ελαφρυ πρηξιμο στην επιγονατιδα...δεν επαθα κατι αλλο παρα μονο πτωση ηθικου μια και οπως μου ειπε φιλος μου... "εσυ και με ποδηλατο γυμναστηριου θα τρακαρεις " Γινανε οι δηλωσεις. Ευγενεστατη η κυρια...επειδη ημουν καλα..αλλιως ... Ηρθε και η τροχαια... Τελος το χαρτομανι και τωρα εχουν σειρα οι ασφαλιστικες. Βεβαια θα τα βαλω ολα.
Και τα γυαλια που ειχα στο τσαντακι και σπασανε.
Και το κρανος.
Και τα γαντια.
Και το μπουφαν.
Ω κυριε πραγματογνωμονααααααα...ουου !!!
Πες αλευρι!!!!
Σκεφτομαι σοβαρα να ψαξω μηπως το Μητσιακης ειναι συνωνυμο με το Μητσοτακης... Α και που σται...

ΚΡΑΝΟΣ ΡΕ ΑΛΗΤΕΣ !!!!!

AristidisZ
25/05/2013, 08:56
τουλάχιστον είσαι καλά :)
από εκεί που τελειώνει η Φωτίου Κορυτσάς σου βγήκε ;
σε εκείνο το στοπ έχουν στουκάρει 2~3 φίλοι...

g_m900
25/05/2013, 09:49
Ναι ακριβως σε αυτο.

Ευτυχως δεν ειχα πολλα χλμ

Σημερα που πηρα την μηχανη και γενικα μετα απο το ατυχημα περυσι...με βλεπω να παω σαν κοτα.

spyrakos35
25/05/2013, 11:20
δες το θετικό του πράγματος....

ανανέωσες τον στόλο σου "τσάμπα".... :)

g_m900
25/05/2013, 11:22
Λες να μην το σκεφτομαι;;;

Αλλα μαλλον θα επισκευασω το παπι πρωτα και βλεπουμε...

jimmis5
27/05/2013, 22:08
Περαστικα και ευχομαι ποτε ξανα:wave2:

cityfly
30/05/2013, 20:10
τουλάχιστον είσαι καλά
και όπως το περιγράφεις άστην να λέει τα δικά βγήκε από στοπ αυτή φταίει και το ξέρουν και οι ασφαλιστικές
και μιας και είσαι καλά....


μπας και φοράς ΑΧΕ και για αυτό τις τραβάς; :p

g_m900
30/05/2013, 20:27
βασικα εγω και με ποδηλατο γυμναστηριου ...θα βρω να τρακαρω !!!:lol::lol::lol::lol: