PDA

View Full Version : Η τέλεια γυναίκα



LuckyStrike
05/10/2005, 02:33
Όταν ήμουν 14 χρονών, ήλπιζα ότι μια μέρα ότι θα βρω ένα κορίτσι.

Όταν έγινα 16 βρήκα ένα κορίτσι, αλλά δεν είχε καθόλου πάθος, κι έτσι αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι με πάθος για ζωή.

Στο κολέγιο έβγαινα ραντεβού με ένα παθιάρικο κορίτσι, αλλά παραήταν συναισθηματική. Όλα μαζί της ήταν μία κατάσταση εκρηκτική . Ήταν
μελοδραματική, έκλαιγε όλη μέρα και με απειλούσε με αυτοκτονίες. Έτσι αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι με συναισθηματική σταθερότητα.

Όταν έγινα 25 βρήκα ένα πολύ σταθερό κορίτσι, αλλά ήταν βαρετή. Ήταν απόλυτα προβλέψιμη και δεν την ενθουσίαζε τίποτα. Η ζωή μου μαζί της
ήταν τόσο ανιαρή που αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι γεμάτο με ενθουσιασμό για ζωή.

Όταν έγινα 28 βρήκα ένα ενθουσιώδες κορίτσι, αλλά δεν μπορούσα να παρακολουθήσω τους ρυθμούς της. Έτρεχε από το ένα πράγμα στο άλλο, ποτέ δεν καθόταν στα αυγά της. Λειτουργούσε παρορμητικά και με έκανε τόσο ευτυχισμένο όσο και δυστυχή. Αρχικά ήταν πολύ ενθουσιώδης, αλλά αλλού την έχανες κι αλλού την έβρισκες. Έτσι αποφάσισα να βρω ένα κορίτσι με πιο εφικτούς στόχους στη ζωή του.

Όταν έφτασα τα τριάντα, βρήκα ένα έξυπνο και φιλόδοξο κορίτσι με τα δυο της πόδια να πατάνε γερά στη γη και ..... την παντρεύτηκα. Ήταν τόσο
φιλόδοξη που με χώρισε και πήρε ό,τι είχα και δεν είχα.

Τώρα είμαι πιο ώριμος και πιο σοφός, και ψάχνω για ένα κορίτσι με μεγάλα βυζιά!!!

kawasaki ZX-12
05/10/2005, 03:04
:lol: :rotflmao: :lol: :a18: :a18: :a20: :a013: :a54: :a028: :a08:

harpoon
05/10/2005, 11:08
:sun: λαμπεις λαμπεις

gollum
05/10/2005, 11:20
Super!!!!!!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

:beer:

tifoefs
05/10/2005, 14:12
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


25443

adam_tsouk
05/10/2005, 14:27
μμμ.... :rolleyes: κάτι μου θυμίζει (εκτός από τη ζωή μου):lol: :lol:


άσε, θα σιγουρευτούμε όταν έρθει ο χασάπης bartlal!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

tifoefs
05/10/2005, 14:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
μμμ.... :rolleyes: κάτι μου θυμίζει (εκτός από τη ζωή μου):lol: :lol:


άσε, θα σιγουρευτούμε όταν έρθει ο χασάπης bartlal!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Λες ;;;;


Θα ειναι το πρωτο μου !!

Θα με πονεσει ;;;

:confused: :confused: :confused:

adam_tsouk
05/10/2005, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από tifoefs
Λες ;;;;


Θα ειναι το πρωτο μου !!

Θα με πονεσει ;;;

:confused: :confused: :confused:

μην δίνεις σημασία!


(ε, στην αρχή πονάει λίγο είναι η αλήθεια):lol: ΄


Αλλά αν είσαι τυχερός θα είχε μπει πριν την τελευταία αλλαγή του φλόρουμ!

adam_tsouk
05/10/2005, 14:39
Και τώρα που το ξανασκέφτομαι......


εσένα γιατί θα είναι το πρώτο σου;


:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:





:ZZZ: :ZZZ: :ZZZ:

evvou
05/10/2005, 15:27
BARTLAAAAAAAAAAAAAALLL!!!!

μα που ειναι αυτο το παιδι?? ε????
λεω να τον απολυσουμε....:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NAKANO-1100
05/10/2005, 16:43
ΡΟΜΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ

Α!


ΚΑΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟΝ ΦΟΒΕΡΟΝ


25455

cityfly
05/10/2005, 16:53
Αρχικά δημιουργήθηκε από adam_tsouk
μμμ.... :rolleyes: κάτι μου θυμίζει (εκτός από τη ζωή μου):lol: :lol:


άσε, θα σιγουρευτούμε όταν έρθει ο χασάπης bartlal!!!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


νομίζω ότι ξέρω τι σου θυμήζει αλλά εκείνι ήταν στα αγγλικά

:rotflmao: :rotflmao:

Dodok edessa
05/10/2005, 18:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από NAKANO-1100
ΡΟΜΑ ΠΑΝΘΡΑΚΙΚΟΣ ΕΡΓΟΤΕΛΗΣ ΚΑΙ ΤΟ ΧΙ ΔΕΝ ΤΟ ΘΥΜΑΜΑΙ

Α!


ΚΑΙ ΚΑΛΑΜΑΡΙΑ ΓΙΑΤΙ ΠΕΡΙΕΧΕΙ ΔΗΛΗΤΗΡΙΟΝ ΦΟΒΕΡΟΝ


:a021: προσεχε μην πάς στην σαχταρ με το ορθιο αγγουρι σου και σας κρατήσουν εκει .....:smokin:

α!!!! Λάρισα και Ακράτητος και Ξάνθη τις ενοιωσες καλά !??:D :lol: :lol: :smokin:

Alx 84
05/10/2005, 22:50
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

πολύ καλό

NAKANO-1100
07/10/2005, 16:58
α!!!! Λάρισα και Ακράτητος και Ξάνθη τις ενοιωσες καλά !??:D :lol: :lol: :smokin: [/B][/QUOTE]


ΦΕΡΤΕ ΜΟΥ ΤΗ ΣΤΟΥΤΓΚΑΡΔΗ
ΕΔΩ ΣΤΗ ΜΟΝΗ ΕΛΛΗΝΙΚΗ ΟΜΑΔΑ ΠΟΥ ΣΤΝΕΧΙΖΕΙ ΣΤΟ ΟΥΕΦΑ


25602

bartlal
07/10/2005, 17:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από LuckyStrike
Όταν ήμουν 14 χρονών, ήλπιζα ότι μια μέρα ότι θα βρω ένα κορίτσι.

Όταν έγινα 16 βρήκα ένα κορίτσι, αλλά δεν είχε καθόλου πάθος, κι έτσι αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι με πάθος για ζωή.

Στο κολέγιο έβγαινα ραντεβού με ένα παθιάρικο κορίτσι, αλλά παραήταν συναισθηματική. Όλα μαζί της ήταν μία κατάσταση εκρηκτική . Ήταν
μελοδραματική, έκλαιγε όλη μέρα και με απειλούσε με αυτοκτονίες. Έτσι αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι με συναισθηματική σταθερότητα.

Όταν έγινα 25 βρήκα ένα πολύ σταθερό κορίτσι, αλλά ήταν βαρετή. Ήταν απόλυτα προβλέψιμη και δεν την ενθουσίαζε τίποτα. Η ζωή μου μαζί της
ήταν τόσο ανιαρή που αποφάσισα ότι χρειάζομαι ένα κορίτσι γεμάτο με ενθουσιασμό για ζωή.

Όταν έγινα 28 βρήκα ένα ενθουσιώδες κορίτσι, αλλά δεν μπορούσα να παρακολουθήσω τους ρυθμούς της. Έτρεχε από το ένα πράγμα στο άλλο, ποτέ δεν καθόταν στα αυγά της. Λειτουργούσε παρορμητικά και με έκανε τόσο ευτυχισμένο όσο και δυστυχή. Αρχικά ήταν πολύ ενθουσιώδης, αλλά αλλού την έχανες κι αλλού την έβρισκες. Έτσι αποφάσισα να βρω ένα κορίτσι με πιο εφικτούς στόχους στη ζωή του.

Όταν έφτασα τα τριάντα, βρήκα ένα έξυπνο και φιλόδοξο κορίτσι με τα δυο της πόδια να πατάνε γερά στη γη και ..... την παντρεύτηκα. Ήταν τόσο
φιλόδοξη που με χώρισε και πήρε ό,τι είχα και δεν είχα.

Τώρα είμαι πιο ώριμος και πιο σοφός, και ψάχνω για ένα κορίτσι με μεγάλα βυζιά!!!



καλα ρε σεις: δεν ειναι να σας αφηνω στην ησυχια σας μαζοχες!....
ειδατε οτι εξαφανιστηκα για λιγο λογω δουλειας και αμεσως να ανακυκλωσετε:


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=4495


:nono: :nono: :nono:

:a22:

ευχαριστω το επωνυμο κουκουλοφορο μελος της ομαδας recycle για το πμ!!!... :wave2:


25605