PDA

View Full Version : Για extreme Πειραιώτες



AristidisZ
05/06/2013, 08:31
ξέρει κανείς γιατί έκλεισε ο Αντώνης με τα βρώμικα στην Ε9 ; (απέναντι από Άγιο Σπυρίδωνα)
έπαθε κάτι ;
έπεσε θύμα της κρίσης ;
άλλαξε πόστο ;
μας την έπεσε το υγειονομικό ;

byron
05/06/2013, 09:51
ξέρει κανείς γιατί έκλεισε ο Αντώνης με τα βρώμικα στην Ε9 ; (απέναντι από Άγιο Σπυρίδωνα)
έπαθε κάτι ;
έπεσε θύμα της κρίσης ;
άλλαξε πόστο ;
μας την έπεσε το υγειονομικό ;

Εφαγε απ΄τα δικά του

AristidisZ
05/06/2013, 10:01
η ερώτηση είναι σοβαρή, πως θα τη βγάζουμε τώρα με έβερεστ και γρηγόρη ; :nono:

skylaros
05/06/2013, 10:20
Φλοίσβο για βεντάλια ή ένα σχετικά καινούργιο στην Ηρώων πολυτεχνείου πολύ πολύ φτηνό (αλλά από ποιότητα κάτω του μετρίου κατά πολύ) ή τα κλασσικά πλέον Ιμαλάια (καλούτσικα αλλά ακριβά για τα δεδομένα μου), Το σουβλατζίδικο στο Πασαλιμάνι δίπλα στη Δωδώνη (δε μου αρέσει καθόλου) αν έχει πάει καλές πέντε μπορείς να δοκιμάσεις την τύχη σου στον Γεωργίτση στα μέσα της Αντωνίου Θεοχάρη στην Καλλίπολη για κάνα πιροσκί. Χμμμ τώρα κάτι φούρνοι που είναι 24ώροι απλά Δεν τρώγονται αυτά που βγάζουν. Δεν έχω προσέξει αν είναι ανοιχτό πλέον το σουβλατζίδικο δίπλα στο παλιό black light. Συνεπώς φίλοι μου ανακαλύψαμε ένα κενό στην αγορά, ένα ωραίο ταχυφαγείο στο κέντρο του Πειραιά ποιος βάζει το κεφάλαιο? :pppp
:)
ps:Mετά μπορείς να πας και προς Κερατσίνι όχι για κάτι τρομερό αλλά από τη βελανιδιά στην ανάγκη τρως κάτι :)

AristidisZ
05/06/2013, 10:25
εκείνο στο Φλοίσβο είναι καλό (για τον Μερακλή δε λες ; ), αλλά δε με βολεύει λόγω αποστάσεως
Ιμαλάια δε κατατάσσονται καν στη κατηγορία βρώμικου, αν και είναι συμπαθητικά
επειδή μένω και από την άλλη πλευρά του λιμανιού (προς Αγ. Διονύση) είναι λίγο κύκλος
ομοίως για τα είδη φούρνου, δεν υπάρχει περίπτωση 1 και 2 το βράδυ να φάω τέτοια πράματα
plaza απαράδεκτο, everest το έχουν χέσει με τις τιμές, σουβλατζίδικα της προκοπής δεν έχει ο Πειραιάς, και κάνα 2 που αξίζουν κλείνουν νωρίς

p.s. ήμαρτον, ούτε καφέ της προκοπής δε κάνει η Βελανιδιά

Sapadak
05/06/2013, 10:26
Ενα πολύ ωραίο βρωμικο στο περιστέρι πως σκατα τον λεν ρε παλικάρια?

TROOPER
05/06/2013, 10:41
ποσες μερες εχει να ανοιξει?

AristidisZ
05/06/2013, 10:44
ποσες μερες εχει να ανοιξει?

καλά δε στήνω και καρτέρι, αλλά τις τελευταίες 15 μέρες έχω περάσει 3~4 φορές και ήταν κλειστός τις επίμαχες ώρες

(επιτέλους ένας άνθρωπος που συμμερίζεται τον πόνο μου)

vaska
05/06/2013, 10:44
Εφαγε απ΄τα δικά του

Θεός

:bawl::bawl:

AristidisZ
05/06/2013, 10:46
Θεός

:bawl::bawl:

καλά, έχω ιστορίες υγειονομικής παράνοιας από τον συγκεκριμένο, αλλά τα έβαζε στα κάρβουνα οπότε όλα καλά, ψοφάγαν τα μικρόβια :D

TROOPER
05/06/2013, 10:49
καλά δε στήνω και καρτέρι, αλλά τις τελευταίες 15 μέρες έχω περάσει 3~4 φορές και ήταν κλειστός τις επίμαχες ώρες

(επιτέλους ένας άνθρωπος που συμμερίζεται τον πόνο μου)

δεν γνωριζω τι εγινε αλλα θα το δω.

skylaros
05/06/2013, 10:56
Δεν έχω φάει ποτέ να σας πω την αλήθεια αλλά οκ είναι χαρακτηριστικός, εδικά χειμώνα με ψοφόκρυο να βλέπεις γύρο του μαζεμένα 10 άτομα, να προσπαθούν να ζεσταθούν στη θράκα του, έχει τη γοητεία του :) Ίσως τον απομάκρυναν εξαιτίας της "ανάπλασης" που θέλει να κάνει η δημαρχάρα στο λιμάνι ... :a04:

ps: έλα μωρέ μεθυσμένος και πεινασμένος οκ είναι και η βελανιδιά πιο καλή από τα Everest τουλάχιστο

SoulGR
05/06/2013, 16:55
ειχα δει ενα σουβλατζιδικο "ο τρικαλινος" κοντα στο λιμανι,δεν δοκιμασα γτ θα εφευγε το καραβι αλλα το χω στα υπ οψιν λογω ονοματος και μονο :P

AristidisZ
05/06/2013, 17:09
έκλεισε δυστυχώς :cry:
στις δόξες του ήταν σούπερ, εξαιρετικοί γύροι και ίσως το καλύτερο σουβλιστό γουρουνόπουλο που έχω φάει εν Αθήναις
Τρικαλινός ήταν ο Τάκης
α να χαθείς, συγκινήθηκα απογευματιάτικα :a06:

SoulGR
05/06/2013, 17:22
και ελεγα να σταματησω ρε γαμωτο κριμα...

εντωμεταξυ στα τρικαλα στο κεντρο εχουν ανοιξει κατι μικρα σουβλατζιδικα και εχουν 1 ευρω το σουβλακι 1,5 ψωμακι απ ολα και εχουν ξεσκιστει να δουλευουν....βεβαια κανουν πολυ καλα σουβλακια :P

Red Rider
07/06/2013, 18:33
Κορυφή ο τρικαλινός,αλλά την επόμενη μέρα στην δουλειά δεν καθόταν κανένας δίπλα μου:lol:

AristidisZ
07/06/2013, 18:41
Κορυφή ο τρικαλινός,αλλά την επόμενη μέρα στην δουλειά δεν καθόταν κανένας δίπλα μου:lol:
χαχαχαχαχαχαχα
τζατζικακι - κρεμμυδακι ;

Red Rider
07/06/2013, 19:01
χαχαχαχαχαχαχα
τζατζικακι - κρεμμυδακι ;

Ανάλογα τα κέφια. :)
Ο κρετας δίπλα έχει καλό κεμπάπ.
Βρώμικο καλό πάντως στον Πειραιά δεν υπάρχει,εκτός απο ιμαλάϊα που οι τιμές είναι υψηλές για σάντουϊτς.
(με κάψατε απογευματιάτικα και κάνω και διατροφή):evil:

AristidisZ
07/06/2013, 19:04
Ανάλογα τα κέφια. :)
Ο κρετας δίπλα έχει καλό κεμπάπ.
Βρώμικο καλό πάντως στον Πειραιά δεν υπάρχει,εκτός απο ιμαλάϊα που οι τιμές είναι υψηλές για σάντουϊτς.
(με κάψατε απογευματιάτικα και κάνω και διατροφή):evil:

χέστη την διατροφή, εδώ μιλάμε για σημαντικά πράματα
Ο Κρετάς είναι λύση ανάγκης
τα Ιμαλάια εγώ δε τα θεωρώ ιδιαίτερα ακριβά, εξαρτάται βέβαια τι τρώει ο καθένας
επειδή πάντα πάω αργά, με ένα τεμάχιο είμαι κομπλέ, και νομίζω κάνει περίπου 3 έουρα
επιμένω ότι ο Αντώνης στεκόταν σε πολύ υψηλό επίπεδο στο είδος, και ας με κράζουν φίλοι και γνωστοί :D

TROOPER
19/06/2013, 12:11
λοιπον μαγκες.
ο αντωνης ειναι και παλι ανοιχτος.
μετα την ανανεωση της αδειας του μπορει επιτελους εκεινος να βγαζει τον αρτον τον επιουσιο και εσεις να τρωτε το σαντουιτσακι σας.

case closed.

AristidisZ
19/06/2013, 12:12
λοιπον μαγκες.
ο αντωνης ειναι και παλι ανοιχτος.
μετα την ανανεωση της αδειας του μπορει επιτελους εκεινος να βγαζει τον αρτον τον επιουσιο και εσεις να τρωτε το σαντουιτσακι σας.

case closed.

τα καλύτερα νέα που έχω ακούσει τον τελευταίο καιρό :D
:beer: