PDA

View Full Version : Πρόβλημα με fc-moto



kostakisK
07/06/2013, 19:35
Καλησπέρα.

Παρέλαβα σήμερα ενα μπουφάν που παρήγγειλα από το εν λόγω site.

Το πλήρωσα με αντικαταβολή και έως εδώ δεν είχα κανένα πρόβλημα (συνεπείς στην ημερομηνία παράδοσης)

Το πρόβλημα είναι το εξής : Λόγω του οτι το μπουφαν δεν υπάρχει στην Ελλάδα και δεν το δοκίμασα , παρήγγειλα με βάση το Size chart του site.

Το μπουφάν είναι πολύ μεγάλο.Για να το γυρίσω πίσω , με υποχρεώνουν να το βάλω στην ίδια συσκευασία, που είναι ένα τεράστιο κουτί που μέσα του χωράει οχι μόνο το μπουφάν , αλλά η μισή ντουλάπα μου !!:uplate::uplate:

Τα έξοδα εννοείται οτι είναι δικά μου. Οι τιμές που μου ζητάνε οι courier για την αποστολή στη Γερμανία είναι από 90 Ευρώ και πάνω (ανάλογα την εταιρια) .

Τα μεταφορικά από Γερμανία για Ελλάδα ηταν μόνο 7 Ευρω και κάτι.

Εστειλα e-mail στο site εκφράζοντας τα παράπονά μου για τον λάθος πίνακα μεγεθών . Ζητώ να μην πληρωσω αυτο το ποσό για την επιστροφή γιατί το λάθος είναι δικό τουςΠεριμένω την απάντησή τους η οποια μαλλον θα αργήσει λόγω Σαββατοκύριακου.

Εχει κανείς παρόμοια εμπειρία ?? Πώς μπορώ να το χειριστώ ??

Ευχαριστώ - Κώστας

George_M.
07/06/2013, 20:11
λενε οτι αργουν να απαντησουν συνηθως απο το εν λογω σιτε,τωρα οι Βαστα'ι'νερ (γερμαναραδες) ειναι ψιλοκαθετοι σε αυτα κ δεν κανουν σκοντο...
μακαρι να βρεις λυση...
απλο ταχυδρομειο δεν λεει να το στειλεις φανταζομαι...?

ξερω ειναι φθηνοι εξω αλλα αμα κατσι στραβη τρεχα γυρευε ρε γμτ...
ισως τελικα η αγορα απο δικο μας μαγαζι να ειναι καλυτερη λυση σε προιοντα με μεγεθη...

SoulGR
07/06/2013, 20:20
βαλτο και μια αγγελια εδω μεσα μπας και φυγει να τελειωνεις...

Tedvj23
07/06/2013, 20:35
Μου εχει συμβει και εμενα δεμα που τους κοστησε 19.90 η αποστολη απο γερμανια ελλαδα DHL το αντιστροφο μου ζηταγαν 260!!!Το ξερω κουφο αλλα πραγματικοτητα..Το πουλησα εντος ελλαδας και τελος το θεμα μετα αγορες απο ιντερνετ μονο αν το εχεις δοκιμασει πρωτα σε καποιο καταστημα εδω ελλαδα..


Υ.γ.Αν το στηλεις με ελτα σιγουρα ειναι πολυ χαμηλοτερο το κοστος αλλα κια παλι δνε ξερω αν θα σε συμφερει..

shadowhunter
07/06/2013, 20:40
Σε παρόμια περίπτωση φίλου, τελικά το στείλαμε πίσω ως απλό δέμα με ΕΛΤΑ (αν θυμάμαι καλά βγήκε κανένα 20€), έχοντας βέβαια κάνει πρώτα τα όλα διαδικαστικά που ζητούσε το μαγαζί. Το καινούριο μας το στείλανε με δωρεάν μεταφορικά.

VANDA
07/06/2013, 20:40
Σε μικρότερο κουτί και ΕΛΤΑ.

taisteal
07/06/2013, 21:10
μα λεει οτι τον υποχρεωνουν να το στειλει στην ιδια συσκευασια..

honda c50
07/06/2013, 21:10
Για αυτο και εγω το fc moto το χρησιμοποιω μονο για συγκριση τιμων

VANDA
07/06/2013, 21:16
μα λεει οτι τον υποχρεωνουν να το στειλει στην ιδια συσκευασια..

Είναι υποχρέωση του να πληρώσει για να το στείλει πίσω (βλακεία κι αυτό, αλλά τέλος πάντων έτσι το έχουν). Κι εγώ ήθελα να τους στείλω πίσω μπότες.. είχαν έρθει στο κουτί τους, το οποίο το είχαν βάλει μέσα σε ένα άλλο, τριπλάσιο κουτί! Πέταξα το μεγάλο και έστειλα το υπόλοιπο.

spyrakos35
07/06/2013, 21:19
Για αυτο και εγω το fc moto το χρησιμοποιω μονο για συγκριση τιμων

sorry αγορίνα αλλά το μαγαζί δεν φταίει σε κάτι σε αυτή την περίπτωση..... :wave2:



υγ... όχι δεν έχω μετοχές

taisteal
07/06/2013, 21:21
[QUOTE=VANDA;2333997]Είναι υποχρέωση του να πληρώσει για να το στείλει πίσω (βλακεία κι αυτό, αλλά τέλος πάντων έτσι το έχουν). Κι εγώ ήθελα να τους στείλω πίσω μπότες.. είχαν έρθει στο κουτί τους, το οποίο το είχαν βάλει μέσα σε ένα άλλο, τριπλάσιο κουτί! Πέταξα το μεγάλο και έστειλα το υπόλοιπο.


τοτε πασο,αφου το εχεις κανει ξερεις.ας το βαλει σε μια μικρη συσκευασια κ καλο ταξιδι

sek
07/06/2013, 21:31
Κι εγώ έχω επιστρέψει ένα ζευγάρι μπότες, δεν τις έβαλα στο τεράστιο κουτί που μου είχαν στείλει αλλά σε δικό μου (στην αρχική τους συσκευασία, εννοείται) και μαζί την φόρμα επιστροφής που δίνουν ή μπορείς να βρεις στην σελίδα τους καθώς και φωτοτυπία της απόδειξης, με ΕΛΤΑ κόστος 28€. Η αλλαγή σε μεγαλύτερο νούμερο έκανε περίπου 2 μήνες καθώς δεν τις είχαν στοκ.


sorry αγορίνα αλλά το μαγαζί δεν φταίει σε κάτι σε αυτή την περίπτωση..... :wave2:


Θα συμφωνήσω ότι δεν φταίει το μαγαζί και το size chart, καλύτερα να έχεις δοκιμάσει το προϊόν, τα νούμερα παίζουν από κατασκευαστή σε κατασκευαστή και από οδηγό σε οδηγό, πχ στο Χ μπουφάν μπορεί να σου κάνει το Μ και σε άλλο του ίδιου κατασκευαστή να θέλεις μικρότερο ή μεγαλύτερο. Οι αγορές από το εξωτερικό πάντα εγκυμονούν το ρίσκο του μεγέθους αν δεν είσαι σίγουρος για το νούμερό σου.

AUFGEBRACHT
07/06/2013, 21:45
Αγορίνα συγγνώμη αλλά είσαι λάθος και να μην παραλογιζόμαστε... Aυτό είναι και το ρίσκο του να αγοράζεις χωρίς δοκιμή από απόσταση. Τα sizes chart είναι ενδεικτικά, υπάρχει το κόψιμο του ρούχου, ο σωματότυπος...πόσες εκατοντάδες αγγελίες υπάρχουν με αγορές λόγω λάθος μεγέθους; Λες ότι το λάθος είναι δικό τους, μάλλον δεν υπάρχει καν λάθος εδώ. Μπορεί σε κάποιον άλλο να έπεφτε γάντι, σε εσένα δεν έπεσε καλά. Άλλωστε υπάρχουν και οι όροι επιστροφής λόγω λάθους όπου είσαι ενημερωμένος για το τί παίζει και με ποιούς όρους. Δε σε παραπλάνησαν...Φιλικά.

kostakisK
08/06/2013, 00:55
Κι εγώ έχω επιστρέψει ένα ζευγάρι μπότες, δεν τις έβαλα στο τεράστιο κουτί που μου είχαν στείλει αλλά σε δικό μου (στην αρχική τους συσκευασία, εννοείται) και μαζί την φόρμα επιστροφής που δίνουν ή μπορείς να βρεις στην σελίδα τους καθώς και φωτοτυπία της απόδειξης, με ΕΛΤΑ κόστος 28€. Η αλλαγή σε μεγαλύτερο νούμερο έκανε περίπου 2 μήνες καθώς δεν τις είχαν στοκ.



Θα συμφωνήσω ότι δεν φταίει το μαγαζί και το size chart, καλύτερα να έχεις δοκιμάσει το προϊόν, τα νούμερα παίζουν από κατασκευαστή σε κατασκευαστή και από οδηγό σε οδηγό, πχ στο Χ μπουφάν μπορεί να σου κάνει το Μ και σε άλλο του ίδιου κατασκευαστή να θέλεις μικρότερο ή μεγαλύτερο. Οι αγορές από το εξωτερικό πάντα εγκυμονούν το ρίσκο του μεγέθους αν δεν είσαι σίγουρος για το νούμερό σου.


Αγορίνα συγγνώμη αλλά είσαι λάθος και να μην παραλογιζόμαστε... Aυτό είναι και το ρίσκο του να αγοράζεις χωρίς δοκιμή από απόσταση. Τα sizes chart είναι ενδεικτικά, υπάρχει το κόψιμο του ρούχου, ο σωματότυπος...πόσες εκατοντάδες αγγελίες υπάρχουν με αγορές λόγω λάθος μεγέθους; Λες ότι το λάθος είναι δικό τους, μάλλον δεν υπάρχει καν λάθος εδώ. Μπορεί σε κάποιον άλλο να έπεφτε γάντι, σε εσένα δεν έπεσε καλά. Άλλωστε υπάρχουν και οι όροι επιστροφής λόγω λάθους όπου είσαι ενημερωμένος για το τί παίζει και με ποιούς όρους. Δε σε παραπλάνησαν...Φιλικά.


Καταρχην σας ευχαριστω όλους για τις απαντησεις σας.

Κάνω Quote και απαντάω στους sek και AUFGEBRACHT στα περι ενδεικτικών size charts .

Νομίζω οτι ενδεικτικα είναι τα μεγέθη που περιγραφονται με L , XL , XXL κλπ.

Οταν ομως σου λέει οτι για chest ( στηθος ) 116-119 θα πάρεις νουμερο 58 , τότε αυτο δεν είναι ενδεικτικό.....

Ειναι κατά την γνώμη μου ΑΝΤΙΚΕΙΜΕΝΙΚΟΤΑΤΟ.

Τα εκατοστα του μέτρου είναι αντικειμενικό μέγεθος και είναι το ίδιο και φετος και περισυ και του χρόνου και σε όλη την υφήλιο.

Δεν παραπονούμαι γιατί το μπουφάν δεν κάθεται καλά ( που μπορεί να φταίει ο σωματότυπος )

Παραπονούμαι γιατί αγοράστηκε με βάση τα εκατοστά ( σε στηθος και κοιλιά ) , και με βάση το size chart έπεφτα ακριβώς στο 58 ( και αυτό παρήγγειλα ).
Ομως δοκιμάζοντας το , βλέπω οτι είναι πάρα πολύ μεγάλο (περιπου 8 εκατοστα μεγαλυτερο στο στηθος και στην κοιλιά ).
Δηλαδή χρειαζομαι το νουμερο 54.

Αυτές ,δεν είναι διαφορές που επιδέχονται αμφισβητηση.

Με 8 εκατοστα επικάλυψη ( σε ανοιχτό φερμουάρ ) δεν μιλάς για οριακή κατάσταση μεταξύ δύο νουμερων , αλλά για δύο νουμερα διαφορά που είναι πολύ.

Τέλος πάντων , το σίγουρο είναι οτι θα πληρωσω τελικά κανένα 30 άρι ( έκανα κάποιες επαφές για τον τρόπο επιστροφής )

Αναμένω όμως και την απάντηση του καταστήματος και θα σας ενημερώσω σχετικά ( για να ξέρουμε πως βλέπουν τους πελάτες οχι μονο στις γλύκες και τις ευγένειες της αγοράς αλλά και στην διαχείρηση των προβλημάτων).


Ευχαριστώ

AristidisZ
08/06/2013, 10:43
ο τρόπος που το αντιμετωπίζεις είναι εντειλώς απόλυτος, ενώ ξέρεις καλά ότι με τα ρούχα τα μεγέθη είναι πραγματικά ότι ναναι
δηλαδή δεν έχεις μπλουζάκια που είναι π.χ. medium και είναι πιο μεγάλα από άλλα που είναι extra large ;
γιατί εγώ έχω πολλά τέτοια παραδείγματα...
η πολιτική με τις επιστροφές είναι σαφής και δηλωμένη, το μόνο μεμπτό είναι ότι δεν γράφουν ότι τα μεγέθη είναι ενδεικτικά και μπορεί να ποικίλουν από κατασκευαστή σε κατασκευαστή, αλλά μου κάνει λίγο "αμερικανιά" να στέκεσαι σε αυτό και να λες ότι κάναν λάθος...

υ.γ.

επίσης κοιτάζωντας το size chart, βλέπω ότι έχει π.χ. για μπουφάν 3 παραμέτρους
ύψος / στήθος / μέση

εσύ ήσουν και στα τρία μέσα στο 58άρι ή το ύψος σου ήταν για 52 και η μέση σου για 54 π.χ. ; :wave2:

kostakisK
08/06/2013, 11:34
ο τρόπος που το αντιμετωπίζεις είναι εντειλώς απόλυτος, ενώ ξέρεις καλά ότι με τα ρούχα τα μεγέθη είναι πραγματικά ότι ναναι
δηλαδή δεν έχεις μπλουζάκια που είναι π.χ. medium και είναι πιο μεγάλα από άλλα που είναι extra large ;
γιατί εγώ έχω πολλά τέτοια παραδείγματα...
η πολιτική με τις επιστροφές είναι σαφής και δηλωμένη, το μόνο μεμπτό είναι ότι δεν γράφουν ότι τα μεγέθη είναι ενδεικτικά και μπορεί να ποικίλουν από κατασκευαστή σε κατασκευαστή, αλλά μου κάνει λίγο "αμερικανιά" να στέκεσαι σε αυτό και να λες ότι κάναν λάθος...


Τι να πώ ρε σύ ??? Αντε να το δεχτώ οτι είμαι απόλυτος.

Οι αριθμοί είναι απόλυτοι όμως.

ΕΧΩ μπλουζακια medium που είναι μεγαλύτερα από extra large, όπως με ρωτάς

ΔΕΝ ΕΧΩ όμως μπλουζάκια 111 (chest ) που να είναι μεγαλύτερα από 119 (chest ).

Καταλαβαίνεις που το πάω ?? Οι χαρακτηρισμοι πχ μικρός -μεγαλος , κοντός- ψηλός είναι ενδεικτικοί .
Τα νούμερα ομώς είναι απόλυτα.


Οσο για την ''Αμερικανιά'' που λές.......το΄πιασα !!! Κατάλαβα τι εννοείς και, ίσως τείνω προς τα εκεί !!

Το θέμα μου είναι οτι εγώ περίμενα οτι μπορεί να έχω προβλημα με το νούμερο, αλλά, να βρίσκομαι μεταξύ δύο γειτονικών νούμερων ( κάτι που το παθαίνεις και στο μαγαζί οταν δεν ξέρεις τί να διαλέξεις και φοράς 15 φορές αναλλάξ το large και extra large---τυχαία τα μεγέθη )

Αλλά ρε φίλε να παραγγείλεις μπουφάν( με βάση τις ενδείξεις τους ) και να σου έρθει ''πάπλωμα'' , πάει πολύ .

Και να στο έχουν και σε κουτί που χωράει τη μισή ντουλάπα μου ??

Και να με υποχρεώνουν να το βάλω στό ίδιο ?? ( δεν υπήρχε άλλη συσκευασία , το μπουφάν ήταν σε κρεμάστρα και διαφανή σακουλίτσα χύμα μέσα στο κουτί )


Ευχαριστώ που ασχολήθηκες - Κώστας

VANDA
08/06/2013, 12:00
Και να στο έχουν και σε κουτί που χωράει τη μισή ντουλάπα μου ??

Και να με υποχρεώνουν να το βάλω στό ίδιο ?? ( δεν υπήρχε άλλη συσκευασία , το μπουφάν ήταν σε κρεμάστρα και διαφανή σακουλίτσα χύμα μέσα στο κουτί )


Από τη στιγμή που ΔΕΝ είναι κουτί του μπουφάν και είναι ένα απλό τεράστιο κουτί, βάλτο σε μικρότερο, κανονικά με την κρεμάστρα και τη διάφανη θήκη του.

AristidisZ
08/06/2013, 12:13
.........

και χωρίς να θέλω να στην "πω", προς Θεού, σε ξαναρωτάω
τα άλλα μεγέθη του 58 σε καλύπτουν ; (ύψος - μέση)

kostakisK
08/06/2013, 12:45
Από τη στιγμή που ΔΕΝ είναι κουτί του μπουφάν και είναι ένα απλό τεράστιο κουτί, βάλτο σε μικρότερο, κανονικά με την κρεμάστρα και τη διάφανη θήκη του.




Αυτό σκέφτομαι να κάνω , αφού όμως λάβω την απάντηση τους στο μηνυμα παραπόνων που τους έκανα.

Από μόνος μου ( χωρίς να τους ενημερώσω ) φοβάμαι να παραβώ τους όρους τους.

Πλήρωσα πολλά λεφτά ρε φίλε ( 411 Ευρω) και δεν θέλω το μπουφάν να πηγαινοέρχεται κι εγώ να πληρώνω , μέχρι στο τέλος να χαθεί .....

Κώστας

MikeG
08/06/2013, 12:46
Από τη στιγμή που ΔΕΝ είναι κουτί του μπουφάν και είναι ένα απλό τεράστιο κουτί, βάλτο σε μικρότερο, κανονικά με την κρεμάστρα και τη διάφανη θήκη του.


Ακριβώς. Με ΕΛΤΑ συστημένο δε θα πάει πάνω από 12 euros.

kostakisK
08/06/2013, 12:53
και χωρίς να θέλω να στην "πω", προς Θεού, σε ξαναρωτάω
τα άλλα μεγέθη του 58 σε καλύπτουν ; (ύψος - μέση)


Αν αγόραζα το μπουφάν με βάση τη μέση , αυτοί με τοποθετούν στό ακόμα μεγαλύτερο !!!!!!! ( 60 νούμερο ) ενώ ήδη το 58άρι είναι τεράστιο

Για το ύψος , Θα μπορούσα να πάρω και το μικρότερο ( 56 ) οριακός είμαι

Ομως το βάσικότερο μέτρημα ενός μπουφάν είναι ο θώρακας (chest ) και εκεί επεσα διάνα ( π@π@ρια !!!! )

:wave2::wave2:

AristidisZ
08/06/2013, 13:03
Αν αγόραζα το μπουφάν με βάση τη μέση , αυτοί με τοποθετούν στό ακόμα μεγαλύτερο !!!!!!! ( 60 νούμερο ) ενώ ήδη το 58άρι είναι τεράστιο

Για το ύψος , Θα μπορούσα να πάρω και το μικρότερο ( 56 ) οριακός είμαι

Ομως το βάσικότερο μέτρημα ενός μπουφάν είναι ο θώρακας (chest ) και εκεί επεσα διάνα ( π@π@ρια !!!! )

:wave2::wave2:
έπεσες στη περίπτωση βρε άνθρωπε και συ :bawl:

vaska
08/06/2013, 14:06
Βάλτο αγγελία -30€ (που είναι και τα μεταφορικά σου από Ελλάδα Γερμανία) από όσο σου στοίχισε. Όταν με το καλό πουληθεί παίρνεις άλλο χωρίς ρίσκο μιας και τώρα ξέρεις ακριβώς το νούμερο χρειάζεσαι.
Νομίζω είναι η λύση με το μικρότερο κόστος, προϋπόθεση βέβαια να βρεθεί κάποιος που να θέλει να δώσει 400+ για μπουφάν.

kostakisK
25/06/2013, 19:09
Σήμερα παρέλαβα το νέο μπουφάν , Νο 54 και μου έπεσε κουτί.

Εγώ πλήρωσα τα μεταφορικά για Γερμανία , και αυτοί μου στείλαν το σωστό νούμερο χωρίς άλλη χρέωση.

Από αυτή την αγορά από το fc-moto κρατάω τα εξής :

1. Προσοχή στα size-charts του καταστήματος ( με τοποθετεί στό Νο 58 ενώ το νούμερό μου είναι το 54 )

2. Η φθηνότερη courier είναι η ΕΛΤΑ courier και υπάρχει η υπηρεσία EMS που δεν κάνει ογκοχρέωση , αλλά μετράει βάρος. Σε 5 εργάσιμες ήταν στη Γερμανία


Τέλος πάντων , το μπουφάν είναι εκπληκτικό , χαλάλι η ταλαιπωρία και τα επιπλέον χρήματα.

Νά'στε καλά - Κώστας

AristidisZ
25/06/2013, 19:46
να σαι καλά να το χαίρεσαι :wave2:

redfantomas
26/06/2013, 10:51
ΑΠΟ ΤΟ ΜΕΓΚΑ ΜΠΑΖΑΡ ΕΚΑΝΑ ΠΑΡΑΓΓΕΛΙΑ ΕΝΑ ΠΑΝΤΕΛΟΝΙ 3 ΦΟΡΕς ΤΟ ΓΥΡΙΣΑ ΠΙΣΩ ...ΤΕΛΙΚΑ ΠΗΡΑ ΕΠΙΓΟΝΑΤΙΔΕς ΚΑΙ ΜΠΟΤΕΣ ΕΝΑ ΝΟΥΜΕΡΟ ΜΕΓΑΛΥΤΕΡΟ ΓΙΑ ΝΑ ΕΙΜΑΙ ΣΙΓΟΥΡΟς !!!!

ΠΑΡΟΛΑ ΑΥΤΑ ΟΦΕΙΛΩ ΝΑ ΠΩ ΟΤΙ ΗΤΑΝ ΕΥΓΕΝΙΚΟΤΑΤΟΙ ΚΑΙ ΠΡΟΣΠΑΘΗΣΑΝ ΝΑ ΜΕΤΡΗΣΟΥΝ ΚΙΟΛΑΣ ΕΠΙΤΟΠΟΥ ΚΑΙ ΝΑ ΣΥΓΚΡΙΝΟΥΝ ΚΑΙ ΜΕ ΤΖΗΝ ΜΟΥ ...

ΣΤΟ ΕΝΑ ΧΩΡΑΓΑ ΕΓΩ ΚΑΙ ΑΛΛΟΣ ΕΝΑΣ ( ΚΑΙ ΕΙΜΑΙ ΚΑΙ 130KG:blush::blush::blush:) ΣΤΟ ΑΛΛΟ ΚΑΛΟ ΣΤΗΝ ΜΕΣΗ ΓΟΝΑΤΑ ΠΙΟ ΚΑΤΩ ΚΑΙ ΑΠΟ ΤΑ ΚΑΛΑΜΙΑ (καθισμενος στο μοτο):rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao: προσφερθηκαν αν μπορουσα να ανεβω αθηνα και να το κοψουν με σωστα υλικα κτλ...σΗμασια εχει οτι παντελονι δεν εχω ...ουτε και μαγαζια στην επαρχια παιζουν να δοκιμασεις ( και πανε αυτες οι εποχες που εσκαγες αθηνα για ψωνια και μονο ....:sad::sad::sad::cry:

Da.Vintage
27/06/2013, 12:54
Είναι ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΤΟ FCMOTO.DE Τους κάνω μία παραγγελία 400Ε με αντικαταβολή περιμένω 2-3 βδομάδες με email και τηλέφωνα ! δεν ασχολήθηκαν καθόλου μεχρι και στο τηλ. με βάλανε στην αναμονή και περίμενα και μου το κλείσανε!

Αφού έχασα 3 βδομάδες τους είπα οτι είναι η ΠΙΟ απαράδεκτη εταιρεία που έχω προσπαθήσει να συνεργαστώ ποτέ...οπότε παράγγειλα απο ebay

dmf
27/06/2013, 15:58
Είναι ΜΕΓΑΛΟΙ ΚΑΡΑΓΚΙΟΖΗΔΕΣ ΤΟ FCMOTO.DE Τους κάνω μία παραγγελία 400Ε με αντικαταβολή περιμένω 2-3 βδομάδες με email και τηλέφωνα ! δεν ασχολήθηκαν καθόλου μεχρι και στο τηλ. με βάλανε στην αναμονή και περίμενα και μου το κλείσανε!

Αφού έχασα 3 βδομάδες τους είπα οτι είναι η ΠΙΟ απαράδεκτη εταιρεία που έχω προσπαθήσει να συνεργαστώ ποτέ...οπότε παράγγειλα απο ebay

Μετά από κανά μήνα που θα στο στείλουν (γιατί θα στο στείλουν) θα σου λένε γιατί δεν το παραλαμβάνεις :p