PDA

View Full Version : yamaha chappy lb 50



honda c50
07/06/2013, 21:30
Λοιπον παιδια καλησπερα. Σκεφτομαι να ανακατασκευασω το παλιο μου chapparo λοιπον προς το παρων θελω να ασχοληθω μονο με τις επιδοσεις του μιας και μαμισιο δεν ξεπερνουσε τα 50km. Εε το δικο μου εχει αφισει και κανενα δυο αλογα στο δρομο αρα 45km το maximum. Τι λετε να βαλω κανενα αλλα μοτερ και αν ναι τι, κτ εχω ακουσει για lb 80 αλλα δεν μπορω να το βρω με τπτ ή μηπως να πειραξω το δικο του μοτερ

sapila racing
07/06/2013, 21:58
Λοιπον παιδια καλησπερα. Σκεφτομαι να ανακατασκευασω το παλιο μου chapparo λοιπον προς το παρων θελω να ασχοληθω μονο με τις επιδοσεις του μιας και μαμισιο δεν ξεπερνουσε τα 50km. Εε το δικο μου εχει αφισει και κανενα δυο αλογα στο δρομο αρα 45km το maximum. Τι λετε να βαλω κανενα αλλα μοτερ και αν ναι τι, κτ εχω ακουσει για lb 80 αλλα δεν μπορω να το βρω με τπτ ή μηπως να πειραξω το δικο του μοτερ

Mια και δεν παρουσιάζεις ανακατασκευή αλλά απλά συζητάς πιθανές βελτιώσεις, αλλάγή μοτέρ κλπ, μεταφερεται.

honda c50
08/06/2013, 12:13
συγγνωμη εχεις δικιο

Γιωργο_μυκ
24/06/2013, 00:42
Λοιπον παιδια καλησπερα. Σκεφτομαι να ανακατασκευασω το παλιο μου chapparo λοιπον προς το παρων θελω να ασχοληθω μονο με τις επιδοσεις του μιας και μαμισιο δεν ξεπερνουσε τα 50km. Εε το δικο μου εχει αφισει και κανενα δυο αλογα στο δρομο αρα 45km το maximum. Τι λετε να βαλω κανενα αλλα μοτερ και αν ναι τι, κτ εχω ακουσει για lb 80 αλλα δεν μπορω να το βρω με τπτ ή μηπως να πειραξω το δικο του μοτερ

βαλε λιφαν 110cc και θα εχεις το κεφαλη σου ησυχο !!;)

SHOOTER045
24/06/2013, 01:08
μπορει απλα να το κανει 72 και να εχει το κεφαλι του ησυχο

tralalakis1
17/07/2014, 16:06
βαλε λιφαν 110cc και θα εχεις το κεφαλη σου ησυχο !!;)

Exw dei chappy me taxitites kai automata ... Pws ta ksexorizeis kai pio einai pio kalo? Se rwtao sta ksemparka giati den mporo na anixo thema.....:lol::ninja::winka: