PDA

View Full Version : οι μεγάλες αγάπες .....



panagiotis dim
10/06/2013, 11:08
Ξέρεις πως είναι ..χαρτιά μεταβίβαση σπρώξε τα money δώσε τα χέρια ευχαριστώ πολύ καλοτάξιδη κλπ κλπ . μετά αυτός φεύγει και σύ μένεις επιτέλους μόνος μαζί της .. είναι μπλέ γυαλίζει γράφει κατι xx .

κάθεσαι και την κοιτάς για λίγο σκεφτικός .. θα σε αποδεχτεί αραγε? θα γίνει δικιά σου?
τα πρώτα ανοίγματα επιφυλακτικά ,,εντάξει ειχες και αλλες παλιότερα ισως και ποιό δυνατές αλλά αυτή είναι ας πούμε το κρουαζιερόπλοιο το βαπόρι .οι πρώτες μέρες είναι γνωριμία ..ο μεγάλος ερωτας δεν έχει ακόμα εκδηλωθεί . νιώθεις απλά τα πρώτα σκιρτήματα .

μετά απο δέκα μέρες ομως ερχεται η εξομολόγηση. είσαι η αγάπη μου ? της ανοίγεις λίγο το γκάζι και ζζζζζζζζζζζζζζζζ ακούς !!!! είσαι ο έρωτας της ψυχής μου? ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ
είσαι το καμάρι μου ? ξανά το γκάζι λίγο αντε πάλι ζζζζζζζζζζζζζζζζζζζ ( δεν έβαζα ποτές ανοιχτές γιατί τις ήθελα μαμά )

είσαι το μωρό μου ? είσαι το κοριτσάκι μου .. και αυτή το ίδιο καθε φορά να ζουζουνίζει και να τινάζεται μπροστά να σου λέει συμφωνώ σε όλα !!!!!! ολο αυτό απο βάρκιζα μέχρι αλιμο .. μέχρι να δωθούν ολοι οι όρκοι αγάπης ..αιώνιοι ? ποιός ξέρει... η πλάκα ομως είναι πως τελικά κατάλαβα πως οπως και στις γυναίκες για να υπάρχει αγάπη πρέπει πρώτα να υπάρξει σεβασμός .θα μου πείς τις άλλες δεν τις σεβόσουν? οχι? τις τυρρανούσα!!! αυτή την γλυκοπερπατάω χαχαχαχαχα. την βγάζω rantevouz που λένε.. ετσι είναι .!!!

με αυτά και τα άλλα περασε 1 χρόνος σχεδόν. οι όρκοι παραμένουν . τώρα στην επέτειο λέω να τις πάρω κανένα δωρο . τιποτις λάστιχα κανα λαδάκι φιλτράκι άντε και τακάκι ( ρε μην τυχόν θέλει και βαλβίδες?)

stam2
10/06/2013, 12:05
με ένα καλό ζευγάρι καινούρια παπούτσια, η γυναίκα σου βγάζει ότι γούστα θές...! ;)

καλή συνέχεια στη σχέση σας.....!

panagiotis dim
10/06/2013, 12:08
με ένα καλό ζευγάρι καινούρια παπούτσια, η γυναίκα σου βγάζει ότι γούστα θές...! ;)

καλή συνέχεια στη σχέση σας.....!

νιόπαντρος ε???

stam2
10/06/2013, 13:31
σε λίγο καιρό...

λαγωνικό είσαι! :p

ποπαϋ
10/06/2013, 13:53
εγω πάλι την ρωτάω: είσαι το πουταν@κι μου;;;;
ναι;;;!!! πάρτα μωρη κ@ριόλααααα



εμένα κάνει ΒΒΒζζζζζζζζζννννννννννννννν

ilikeyourbike
11/06/2013, 01:52
"είναι μπλέ γυαλίζει γράφει κατι xx"

Ενα honda εχει παρει το ματι μου με τα γραμματα xx.

"εντάξει ειχες και αλλες παλιότερα ισως και ποιό δυνατές"

Τι μπορει να ειναι πιο γρηγορο απο μια 1100xx;

Γριφος...

Lioulios
11/06/2013, 02:55
Μου αρέσει ο τρόπος που σκέφτεσαι

:wave2:

Καλοτάξιδη και βίον ανθόσπαρτον

panagiotis dim
11/06/2013, 07:36
"είναι μπλέ γυαλίζει γράφει κατι xx"

Ενα honda εχει παρει το ματι μου με τα γραμματα xx.

"εντάξει ειχες και αλλες παλιότερα ισως και ποιό δυνατές"

Τι μπορει να ειναι πιο γρηγορο απο μια 1100xx;

Γρυφος...

γρίφος? το RR?

jimmis5
11/06/2013, 18:13
Καλες βολτες με την κυρα και ατσαλακωτο το φορεμα της!!!
Καιρο ειχαμαν να σε διαβασουμε...τωρα καταλαβα επροκειτο για μεγαλο ερωτα:beer::beer:

panagiotis dim
12/06/2013, 10:50
Καλες βολτες με την κυρα και ατσαλακωτο το φορεμα της!!!
Καιρο ειχαμαν να σε διαβασουμε...τωρα καταλαβα επροκειτο για μεγαλο ερωτα:beer::beer:




:D:D:D

RaGe_Raptor
12/06/2013, 11:02
Πολλές φορές κι εγω έτσι νιώθω αλλά τις περισσότερες=>
εγω πάλι την ρωτάω: είσαι το πουταν@κι μου;;;;
ναι;;;!!! πάρτα μωρη κ@ριόλααααα



εμένα κάνει ΒΒΒζζζζζζζζζννννννννννννννν
:evil::smokin:




να είστε πάντα γεροί και όρθιοι κι εσύ και το μωρό σου...

chr1s_86
12/06/2013, 14:12
Ωραίος ! :beer::beer::beer: