PDA

View Full Version : lifan buddy 125 vs daytona sprinter 125



thanoscv
10/06/2013, 15:56
Γεια.Να ρωτήσω. Θέλω να μου πείτε ποια τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του καθενός σε σχέση με το άλλο..και ποιο προτείνετε. Επίσης ιδιοκτήτης του λιφαν να πει την άποψη του και πόσο ευχαριστημένος είναι.
Ευχαριστώ

thanoscv
19/06/2013, 00:26
Γεια.Να ρωτήσω. Θέλω να μου πείτε ποια τα πλεονεκτήματα και τα μειονεκτήματα του καθενός σε σχέση με το άλλο..και ποιο προτείνετε. Επίσης ιδιοκτήτης του λιφαν να πει την άποψη του και πόσο ευχαριστημένος είναι.
Ευχαριστώ

Καμια ιδεα?

daz
19/06/2013, 00:55
Δεν αξίζει το λιφαν ρε Θάνο. Το είχε ένας συνάδελφος για να πηγαινοέρχεται στην δουλειά του και για κανέναν καφέ. Όχι πιτσιρικάς να το σκίζει κτλ. Με την συντήρηση ο συγκεκριμένος είναι υποχόνδριος. Όλα του τα οχήματα είναι σε κατάσταση βιτρίνας. Ε το lifan δεν μπορούσε να το μαζέψει πουθενά και ας το είχε πάρει καινούριο. Δεν θυμάμαι να είχε μηχανικά προβλήματα αλλά όλα τα άλλα είχαν διαλυθεί. Το σκότωσε και πήρε ένα Honda.

Αυτό το daytona τι είναι σουτζούκι?

Για πάπιες περίμενε να μπουν αυριο το πρωί και να σου δώσουν τα φώτα τους οι γκουρού γιατί εγώ είμαι αδιάβαστος. :wave2:

harris_x
19/06/2013, 07:29
Επειδή λογικά ενδιαφέρεσε για αγορά, δες εδώ: http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=136101

thanoscv
02/07/2013, 01:38
ποιο εχει περισσοτερο 'value for money'?