PDA

View Full Version : Αναρτήσεις ER5



BELZEBOYLIS
19/06/2013, 15:25
Αγαπητά μου ρεμάλια,

Αναρτήσεις για ER500 του 2002 που θα βρω ? Στα μτχ στο ανάλογο ''θέμα'' έψαξα ,δεν έχει κανείς ! Η μαμά kawa θέλει 420ευρώ . Ελπίζω σε αυτά τα χρήματα να έχω και άλλες επιλογές .... Φυσικά δεν θα στεναχωρηθώ καθόλου αν βρω φτηνότερη λύση ...



υγ. Απαντήσεις του στυλ χάσε κανένα κιλό πρώτα , θα θεωρούνται αιρετικές και ο εκφραστής τους , θα καίγεται στην πυρά για παραδειγματισμό .


Με εκτίμηση ,

ο Βελζεβούλης της γειτονιάς σας

sniper
19/06/2013, 15:36
Αγαπητά μου ρεμάλια,

Αναρτήσεις για ER500 του 2002 που θα βρω ? Στα μτχ στο ανάλογο ''θέμα'' έψαξα ,δεν έχει κανείς ! Η μαμά kawa θέλει 420ευρώ . Ελπίζω σε αυτά τα χρήματα να έχω και άλλες επιλογές .... Φυσικά δεν θα στεναχωρηθώ καθόλου αν βρω φτηνότερη λύση ...



υγ. Απαντήσεις του στυλ χάσε κανένα κιλό πρώτα , θα θεωρούνται αιρετικές και ο εκφραστής τους , θα καίγεται στην πυρά για παραδειγματισμό .


Με εκτίμηση ,

ο Βελζεβούλης της γειτονιάς σας

Tι έχουν οι δικές σου;

BELZEBOYLIS
19/06/2013, 15:42
Tι έχουν οι δικές σου;

Σωστή ερώτηση . Δεν λειτουργούν σωστά , κολλάνε και δεν έχουν επαναφορά . Μερικές φορές απλά σκληραίνουν και γίνονται μπετό και είναι σαν να μην υπάρχει ανάρτηση .
Φυσικά ρώτησα και δεν επισκευάζονται ...

sniper
19/06/2013, 15:44
Σωστή ερώτηση . Δεν λειτουργούν σωστά , κολλάνε και δεν έχουν επαναφορά . Μερικές φορές απλά σκληραίνουν και γίνονται μπετό και είναι σαν να μην υπάρχει ανάρτηση .
Φυσικά ρώτησα και δεν επισκευάζονται ...

Μπροστά ή πίσω ρε;

Γνωρίζουμε ότι είχες BMW αλλά αυτό που πήρες τώρα έχει αναρτήσεις μπρος/πίσω.

Shiatman
19/06/2013, 15:46
IKON (έχει αντιπρόσωπο στην Ελλάδα) υπολόγισε κανα 350 αλλά ποιοτικότατες, με ρυθμίσεις απόσβεσης και επισκευάσιμες.
Κοίτα και HAGON από UK για πιο οικονομικά το αντοίστοιχο με το αποπάνω 200 GBP και έχει και οικονομικότερα.

BELZEBOYLIS
19/06/2013, 15:46
οι πίσω γιατρέ μου , οι πίσω , αλλιώς θα έλεγα για πιρούνια και λοιπές μλκιες ακριβώς επειδή είχα BMW... :)

BELZEBOYLIS
15/07/2013, 10:31
Για την ιστορία του θέματος να πω ότι τοποθέτησα αμορτισέρ της HAGON και είναι μια χαρά ! Όπως είπε και ο Shiatman είναι από τις πλέον οικονομικές.

OldMan
15/07/2013, 10:34
"Τσικι-τσικι" κάνουν..?

sniper
15/07/2013, 13:49
"Τσικι-τσικι" κάνουν..?

Δώσε λίγο χρόνο...