PDA

View Full Version : Ετήσια Συνάντηση Moto.GR 2013



Σελίδες : 1 2 3 4 [5] 6

teogtp
29/09/2013, 21:44
Θέλω να δω τον Γάλο με τον Αργύρη αγκαλιά και ξεβράκωτοι να πηγαίνουν για μπάνιο στο ηλιοβασίλεμα. Ο μοντιέ!!!

:bawl:

Παντως απο μαγιουδακι ο Αργυρης εσκιζε....brokeback milina κιετς...
(εχει φωτο ο προεδρος νομιζω)

byron
29/09/2013, 22:05
Παντως απο μαγιουδακι ο Αργυρης εσκιζε....brokeback milina κιετς...
(εχει φωτο ο προεδρος νομιζω)

μετά από 329 καραφάκια, μπορείς να εμφανιστείς μούσκεμα με ροζ βρακί και να ΜΗΝ σε νοιάζει αν ανέβει στο φόρουμ :tooth:

300223

vaska
29/09/2013, 22:10
Το ροζ βρακί ασχολίαστο, περί ορέξεως κολοκυθόπιτα, που λένε και στο χωριό μου, αλλά να μην είναι εκείνος ο παλιάνθρωπας μαζί σας που συχαίνεται και το πιοτί, να σας βάλει σε μία σειρά......
Απαράδεκτο.


:bawl:

byron
29/09/2013, 22:14
Θέλω να δω τον Γάλο με τον Αργύρη αγκαλιά και ξεβράκωτοι να πηγαίνουν για μπάνιο στο ηλιοβασίλεμα. Ο μοντιέ!!!

:bawl:

Σιγά σιγά, δειλα δειλα...
Στο σκηνικό υπάρχει και 5ος. Τον έχει κοντά του, όποιος έχει ψηλά τα χέρια.

300224

300225

byron
29/09/2013, 22:16
:D

300226


Κι όμως, κάτω απ΄την ειδυλλιακή, αρυτίδωτη επιφάνεια, υπάρχουν 5 μαντράχαλοι που ξαφνικά την είδαν γοργόνες και άρχισαν τις άπνοιες....

300228

byron
29/09/2013, 22:27
Υπήρχαν άλλοι 100, αλλα δεν χωρούσαν στη φωτό...

300229

300230

300231

byron
29/09/2013, 22:30
the place

300232

300233

byron
29/09/2013, 22:44
the bikes

300234

300235

300236

byron
29/09/2013, 22:52
:beer:
300237

300238

300239

byron
29/09/2013, 23:00
Δεξιά διακρίνεται το Tenere του Προέδρου, φορτωμένο στο λευκό αγροτικό. :tooth:

300240

300241

byron
29/09/2013, 23:52
Αυτά από μένα.

τι μου άρεσε.
* το μέρος
* το ροζ βρακί του argy
* που μου έφερε το Tuono πίσω σε ένα κομμάτι ο duke.
* ο χαβαλές και οι ατάκες του Προέδρου
* τα 2 παιδιά με τα CBR600F (sorry γαμώτο, δεν θυμάμαι nick) που ήρθαν για ένα καφέ στην Μηλίνα, και επέστρεψαν Αθήνα.
* το οτι το Tuono καίει λιγότερο απ΄το 990 του Gallou σε normal ταχύτητες.
* το Κ1200S που παίξαμε λίγο στο Μαρτίνο. Καλούς δρόμους φίλε :beer:

τι δεν...
* που πολλά (πάρα πολλά) μέλη...δεν ήρθαν, παρόλο που είχαν δηλώσει. Πολλά γιατί μπορούν να πέσουν στο τραπέζι...ίσως να φταίμε και εμείς.
* η απογευματινή διαδρομή στο Πήλιο. Πανέμορφη διαδρομή πραγματικά, αλλά ήταν τόσο μα το τόσο σφιχτή που με κούρασε και είχα αρκετά χλμ μπροστά μου. Δεν κατάλαβα αν είναι ο κανονικός δρόμος που ακολουθούν όσοι κατεβαίνουν το Πήλιο. :uplate:
* ο "καινούργιος" δρόμος που φτιάξανε στην έξοδο του Βόλου, λίγο πριν βγείς ΕΟ. Απίστευτο...τόσα σαμάρια μαζεμένα δεν έχω ξαναδεί.
* η κατανάλωση του tuono όταν το "κυνηγάς". Εκανα μάγκες τους βενζινάδες στο ανέβασμα.

Να είμαστε καλά του χρόνου να ξαναβρεθούμε. Ευχαριστώ για το όμορφο ΣΚ και το ατελείωτο γέλιο, και χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποια παιδιά από κοντά.

:beer::beer::beer:

motomaniac
29/09/2013, 23:59
ο μονος λογος που δεν ηρθα ηταν οτι δουλευα... κριμα δεν θα το εχανα.. και θα ειχαμε και τριτο cbr 600f στην παρεα.. ευχομαι να σας γνωρισω του χρονου!

Pan (dvs)
30/09/2013, 08:24
Αυτά από μένα.

τι μου άρεσε.
* το μέρος ν
* το ροζ βρακί του argy ν
* που μου έφερε το Tuono πίσω σε ένα κομμάτι ο duke. Βυρωνα η του εχεις πολυ εμπιστοσυνη η δεν ηξερες τι ειχε κατεβασει.
* ο χαβαλές και οι ατάκες του Προέδρου ν
* τα 2 παιδιά με τα CBR600F (sorry γαμώτο, δεν θυμάμαι nick) που ήρθαν για ένα καφέ στην Μηλίνα, και επέστρεψαν Αθήνα. ννν
* το οτι το Tuono καίει λιγότερο απ΄το 990 του Gallou σε normal ταχύτητες. ν


τι δεν...

* ο "καινούργιος" δρόμος που φτιάξανε στην έξοδο του Βόλου, λίγο πριν βγείς ΕΟ. Απίστευτο...τόσα σαμάρια μαζεμένα δεν έχω ξαναδεί.
Στην επιστροφη ,σε αυτο το σημειο, το bandit του Δημητρη απογειωθηκε στην κυριολεξια (φορτωμενο) και υποθετω και το δικο μου αμεσως μετα.


Να είμαστε καλά του χρόνου να ξαναβρεθούμε. Ευχαριστώ για το όμορφο ΣΚ και το ατελείωτο γέλιο, και χάρηκα πολύ που γνώρισα κάποια παιδιά από κοντά.

:beer::beer::beer:

Χαρηκα που βρεθηκαμε.Λιγοι ισως αλλα καλοι. :beer:

Το κυριοτερο ομως.Ειχαμε την ευκαιρια να παρουμε μερικα δωρεαν μαθηματα καλης συμπεριφορας απο τον μεγαλο δασκαλο, τον Προεδρο.

Συγνωμη κυρια μου.:lol:

AristidisZ
30/09/2013, 08:52
* που πολλά (πάρα πολλά) μέλη...δεν ήρθαν, παρόλο που είχαν δηλώσει. Πολλά γιατί μπορούν να πέσουν στο τραπέζι...ίσως να φταίμε και εμείς.


ε τώρα που τελείωσε μπορείτε να κάνετε μια (αυτο)κριτική επ αυτού :beer:

byron
30/09/2013, 08:57
Στην επιστροφη ,σε αυτο το σημειο, το bandit του Δημητρη απογειωθηκε στην κυριολεξια (φορτωμενο) και υποθετω και το δικο μου αμεσως μετα.


Πραγματικά, πέρασα με καμμιά 150άρα και κόντεψαν να μου φύγουν τα σφραγίσματα απ΄τα συνεχόμενα ντουκ-ντουκ.
Δεν ελέγχει κανείς τίποτα, στο εργο?

vaska
30/09/2013, 09:03
Για μένα συνωμότησε το σύμπαν για να μην έρθω τελικά. Μέχρι και απεργίες του νοσηλευτικού προσωπικού έγιναν για να μετακομίσει η ημερομηνία του χειρουργείου μου 15 μέρες μετά.

Τες πα, στην επόμενη, ελπίζω να είμαστε όλοι καλά και ν' ανταμώσουμε.

:beer::beer:

dukeandthecity
30/09/2013, 09:04
καλημέρα και απο μένα,

ειχαμε την ευκαιρία να συναντηθούμε τα κορίτσια παλι σε ενα ομορφο μέρος. Αυτο απο μόνο του είναι αρκετο.

Μας δοθηκε η ευκαιρία να ακουσουμε παλιες επιτυχίες απο τον μπαγλαμα-προεδρο (η αλυσίδα του Τενερε, αλλαγη λάμπας σε 4 μέρες κλπ κλπ) αλλα και να ακουσουμε-γελασουμε με νεες ιστορίες.

Γνωρίσαμε ανθρώπους που τους ξεραμε μονο απο το ΠιΣι και μετραμε ηδη αναποδα για την επομενη συναντηση.

Θα ηθελα να δω μερικους ακόμα που γνωρισα περσι στα πραμαντα αλλα και παιδια μέσα απο το φόρουμ. Στην επόμενη, μαγκες. :beer::beer:

Κανονικα επρεπε να καβαλησω γυμνος το Τουονο για βόλτα αλλα έχει χάρη που είχε βγαλει ψυχρα το βράδυ. :D

Θωμα το κινητο το βρήκες????

Da.Vintage
30/09/2013, 09:07
Και εγώ δε τα κατάφερα τελικά και κρίμα... ανεβάστε φωτό τουλάχιστον να γουστάρουμε εστω πίσω απο το πληκτρολόγιο

argy_kap
30/09/2013, 09:19
Αυτά από μένα.

τι μου άρεσε.
* το ροζ βρακί του argy

* η απογευματινή διαδρομή στο Πήλιο. Πανέμορφη διαδρομή πραγματικά, αλλά ήταν τόσο μα το τόσο σφιχτή που με κούρασε και είχα αρκετά χλμ μπροστά μου. Δεν κατάλαβα αν είναι ο κανονικός δρόμος που ακολουθούν όσοι κατεβαίνουν το Πήλιο. :uplate:

:beer::beer::beer:

α) Λίγα με το μαγιό μου....άλλωστε όπως θα επιβεβαιώσει και ο Duke, εμείς οι κοριτσοπατέρες πρέπει να έχουμε το ρόζ στην ζωή μας..
βου) επειδή είχε ανάβαση Πορταριάς κατεβήκαμε απο εκεί....δεν είναι ο κανονικός ο δρόμος, απλά απο τον άλλο θα μας σκοτώνανε, όχι εμάς ρε, αυτούς με τα Tenere.....

Δεν παρατήρησε κανείς οτι δεν έχουμε αλλάξει θέσεις στα τραπέζια όλη την ημέρα....

Το κεφάλι του προέδρου είναι καλά???

sniper
30/09/2013, 09:42
ε τώρα που τελείωσε μπορείτε να κάνετε μια (αυτο)κριτική επ αυτού :beer:

Μάλλον παρεξηγώ τον γραπτό αου λόγο.

ggs
30/09/2013, 10:28
ρε σεις ,δυο μέρες στο ιδιο τραπέζι τις περάσατε ??:lol:
σας ζήλεψα ρε..... :beer::beer:
κι εγω επνιγα τον πονο μου στα ARCOXIA....:(

teogtp
30/09/2013, 10:45
ρε σεις ,δυο μέρες στο ιδιο τραπέζι τις περάσατε ??:lol:
σας ζήλεψα ρε..... :beer::beer:
κι εγω επνιγα τον πονο μου στα ARCOXIA....:(

Και καποιοι με ροζ βρακι στα Mesulid.....

Anty12
30/09/2013, 10:46
Γάλλε..........εύρηκα....εύρηκα.........

je tire un point=τραβάω ένα γαζί........:lol:






Το κυριοτερο ομως.Ειχαμε την ευκαιρια να παρουμε μερικα δωρεαν μαθηματα καλης συμπεριφορας απο τον μεγαλο δασκαλο, τον Προεδρο.

Συγνωμη κυρια μου.:lol:

Έτσι είναι οι Γαλλομαθείς (βλέπε από 'παν):D



Μας δοθηκε η ευκαιρία να ακουσουμε παλιες επιτυχίες απο τον μπαγλαμα-προεδρο (η αλυσίδα του Τενερε, αλλαγη λάμπας σε 4 μέρες κλπ κλπ)

Όσο καβαλάς το ίδιο παϊτόνι.....τα ίδια θα λέω..........


α) εμείς οι κοριτσοπατέρες πρέπει να έχουμε το ρόζ στην ζωή μας..
Το κεφάλι του προέδρου είναι καλά???

μΕ φαίνεται προς πρέπει και συ να αρχίσεις να βαράς τατουάζ, για να είστε ασορτί με τον άλλον τον τζούφιο......:evil:

teogtp
30/09/2013, 10:49
Με προλαβες!
θα εσκαγες αν δεν το εβρισκες........:lol:

Gallos
30/09/2013, 10:54
Μερικά συναισθήματα δεν μπορείς να τα μεταφέρεις στο κείμενο, εκτός αν είσαι ο Καζαντζάκης...

Έχω να δηλώσω ότι τηρήσαμε όλα τα πρότυπα μότο συγκεντρώσεων.. Είχαμε πρόγραμμα που ακολουθήσαμε πιστά... Δεν πιστεύεις ρε απιστε?

Ωραία, διάβασε λοιπόν...

Τεχνικά Σεμινάρια

- Διάρκεια: Από Παρασκευή απόγευμα μέχρι και Κυριακή αργά το απόγευμα. Υπεύθυνος ο Προεδρας, ο οποίος φρόντισε να μάθουμε για το πως σπάνε οι αλυσίδες στην Εγναντια . Μετά από 150 φόρες, το μάθαινες..Θα κατεβεί και Αθήνα να το ηχογραφήσει.. Δεν μείναμε εκεί όμως, ''τεντώσαμε'' και την αλυσίδα με τον Βύρωνα στο παρτάλι μου, υπό το βλέμμα του Τομμυ Ντακαρ -Ρε? Αυτός έχει πάει Ρωσία και δεν ξέρει να τεντώνει αλυσίδα?-

Βόλτες, χωμάτινες, ασφάλτινες και Υδάτινες(γατάκια -υπόλοιπα- φόρουμ)

Διάρκεια: Παρασκευή απόγευμα μέχρι και Κυριακή αργά το απόγευμα... Στα χωμάτινα, μας έδειξε ο Argy πως παρκάρεις κάτω από ελιά και ξαπλώνεις το μηχανάκι πάνω σου...Φοβερή τεχνική... Θα βιντεοσκοπηθεί έμαθα και θα μπει υποχρεωτικό μάθημα στου οδηγούς του Ντακάρ... Στα ασφαλτινα, αναφέρθηκε και πιο πάνω, ο Duke ζωγράφισε με το tuono... Μας έδειξε τεχνικές, τρομερές, όταν έχεις πιει 5 λίτρα τσίπουρο... Αυτό βεβαία, δεν το βλέπω να προχωράει για βιντεοσκόπηση η ηχογράφηση..κριμα.. Στα υδάτινα? Είχαμε Aqua aerobic.. Instructor ο Duke και παλι... Κάναμε σύσφιξη στους γλουτούς και ενδυνάμωση μηρών, προπόνηση για enduro δλδ...

Παιχνίδι χαμένου θησαυρού

Διάρκεια: Κυριακή ολοήμερο..
Εδώ λοιπόν ανέλαβε ο Θοδωρής από Καλαμπάκα... Ήπιε μόνος του το τσίπουρο που μας έφερε και μετά έκρυψε το κινητό του...Κυριακή πρωί δεν θυμόταν τίποτα... Όχι σικέ και στημένο όπως κάνουν σε άλλες μότο συγκεντρώσεις... Αφού ψάξαμε σε κάδους και κάναμε καμιά 500 αναπάντητες ο καθένας προς το κινητό, βρέθηκε... Κέρδισε επάξια ο Θοδωρής που το είχε κρύψει..στην σκηνη του... Και σκάστε, δεν ήταν σικε...Όντως δεν θυμόταν...

Είσαι παλικαρος, μεγάλος... :beer:ι

Κλήρωση δώρων

- Διάρκεια: Άγνωστη.... Κληρώθηκαν δώρα από χορηγούς, που ζήτησαν να παραμείνουν ανώνυμοι!! Κληρώθηκαν τσίπουρα, μπύρες και μερικά τσίπουρα... Υπήρχε και μαγιό στην κλήρωση το οποίο κέρδισε ο .... αλλά ο χορηγός δεν το έστειλε με αποτέλεσμα να υπάρξει ΓΥΜΝΗ εμφάνιση μέλους μας!!!!!!!Είσαι Gaλa...

Αυτά ρε μάγκες... Γουστάρουμε moto.gr γιατί είμαστε σαν το φαγητό το κλέφτικο...Έχει μέσα ότι αρχίδια θες...

Ότι αφορά τα μεθύσια υπερβάλουν...Ειλικρινά.. Δλδ άμα σας έλεγα ότι είδα ένα victory(cheap Harley) να σέρνει φουσκωτό, τι θα λέγατε? Ο Gallos έγινε σαν την τρόμπα βενζίνης του, φιτίλια...


300312

ΚΑΙ ΤΟΥ ΧΡΟΝΟΥ ΜΑΓΚΕΣ..

υγ: Η συνάντηση συνέπεσε με το μνημόσυνο του PanVas... Είχα ένα τηλεφώνημα με μια παραγγελιά η οποία πραγματοποιήθηκε ;) Παιχταρα Παναγιώτη δεν σε ξεχνάμε, πότε. Όπως και όλους του υπολοίπους άλλους καλούς φίλους που χάσαμε...

MikeG
30/09/2013, 10:59
Προφανώς και ζηλεύω.

Πρέπει να ζητήσω από πολλούς ένα συγνώμη για τη μη παρουσία μου. Σύντομα όμως με κάποιους από εσάς που ήσασταν εκεί, θα τα πούμε από κοντά.

Μπράβο μάγκες!

:beer: :beer: :beer:

Anty12
30/09/2013, 11:10
Η παρούσα (προσωρινή) της ετήσιας 2013 ολομέλεια, έλαβε απόφαση και ενημερώνει..........


300315

byron
30/09/2013, 11:15
Η παρούσα (προσωρινή) της ετήσιας 2013 ολομέλεια, έλαβε απόφαση και ενημερώνει..........


300315

:bawl::bawl::bawl:

Gallos
30/09/2013, 11:16
εν πλω ρε, εν πλω... bar και Τακης δεν πανε...το γαζι απο το google το βρηκες? Αμα το πεις σε κανα Γαλλο ΑνΔρα, σιγουρα θα σου tire un point...

Theotrelos83
30/09/2013, 11:30
Αγόρια σας ευχαριστώ για το γέλιο που μου χαρίσατε!(το χρειαζόμουν) να ζητήσω μια ΜΕΓΑΛΗ συγνώμη για το παιχνίδι του χαμένου θησαυρού (συγχαρητήρια Gallos για την τοποθέτηση, με κάνει να φαίνομαι λιγότερο μαλάκας!) Πάντα τέτοια και θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ όλους σε επόμενη συνάντηση!

υγ Τα Tenere σας καθυστερούσαν διότι τα κλειστά κομμάτια δεν είναι το φόρτε τους! Πώς να το κάνουμε τα άλογα φαίνονται στην ευθεία!:cry: Πόσα είπες byron τροχό;

byron
30/09/2013, 11:59
Πόσα είπες byron τροχό;

Για καμμιά 35αριά ροδα σας κόβω, αλλά όπως είδα τον Πρόεδρο να ρολλάρει μάλλον ήμουν αισιόδοξος...

Κάτσε να το βρούμε με άλλο τρόπο...με SH300 έχεις στηθεί σε φανάρι? :cool:

byron
30/09/2013, 12:01
εν πλω ρε, εν πλω...

Ναι ρε γαμάτο μαγαζί. 9 ευρώ το Μοχίτο :eek::eek:

Gallos
30/09/2013, 12:20
το μοχιτο σε πειραξε?το ριμαδι σου που θελει 30 ευρω ανα 90κμ?

dukeandthecity
30/09/2013, 12:26
αααααχχχ ρε κουφαλες, με ξεκανατε νωρις για να μην απολαυσω τα μοχίτος στο εν πλω, ε?

byron
30/09/2013, 12:31
το μοχιτο σε πειραξε?το ριμαδι σου που θελει 30 ευρω ανα 90κμ?

:moutza::moutza:

Ελα πες τι καίει ο λευκός σίφουνας που καβαλάς, και άσε το ριμάδι μου...

Adventure my ass... το μόνο adventure που προσφέρει είναι η αγωνία να βρεις βενζινάδικο πριν τα 200χλμ :tooth:

sniper
30/09/2013, 12:36
:moutza::moutza:

Ελα πες τι καίει ο λευκός σίφουνας που καβαλάς, και άσε το ριμάδι μου...

Adventure my ass... το μόνο adventure που προσφέρει είναι η αγωνία να βρεις βενζινάδικο πριν τα 200χλμ :tooth:

200χλμ; Ρε μλκ με πόσα πηγαινατε; 90 χαω; Κάτι πουλμαν εχω δει με τετοια αυτοκόλλητα...

Bradipous
30/09/2013, 12:38
Μετα τα τσιπουρα, μοχιτο;

Φλωροι!

Και υστερα σου λεει μοτοσυκλετιστες, σκληρα αγορια και μλκς... :a018:

:tooth:


Υ.γ. Βαλτε φωτο ρε αλητες, με το τσιγκελι θα σας τα βγαζουμε; :beer:

byron
30/09/2013, 12:42
200χλμ; Ρε μλκ με πόσα πηγαινατε; 90 χαω; Κάτι πουλμαν εχω δει με τετοια αυτοκόλλητα...

Το απαύγασμα της Ιταλικής τεχνολογίας, έκαψε 13lt σε 175χλμ. με περίπου 160 χλμ/ωρα.

Ο Αυστριακός "περιπέτειας" 16lt στα ίδια. Κουβάλαγε το σπίτι του βέβαια μαζί...

Honda δεν είχαμε μαζί. Είχαν πάει στο ετήσιο συναπάντημα αθερίνας στα Καμμένα Βούρλα.

Τo gourouni
30/09/2013, 12:44
Παιδιά χάρηκα που σας γνώρισα και απο κοντά, ελπίζω να τα ξαναπούμε στο μέλλον...:wave2:

Pan (dvs)
30/09/2013, 12:53
Αγόρια σας ευχαριστώ για το γέλιο που μου χαρίσατε!(το χρειαζόμουν) να ζητήσω μια ΜΕΓΑΛΗ συγνώμη για το παιχνίδι του χαμένου θησαυρού (συγχαρητήρια Gallos για την τοποθέτηση, με κάνει να φαίνομαι λιγότερο μαλάκας!) Πάντα τέτοια και θα χαρώ πολύ να σας ξαναδώ όλους σε επόμενη συνάντηση!

υγ Τα Tenere σας καθυστερούσαν διότι τα κλειστά κομμάτια δεν είναι το φόρτε τους! Πώς να το κάνουμε τα άλογα φαίνονται στην ευθεία!:cry: Πόσα είπες byron τροχό;

Ψαξαμε ρε κερατα ολον τον νομο Μαγνησιας ποντο-ποντο και το ειχες μεσα στη σκηνη?Και εχεις και τον αλλο να ξεπλενει το γeγονος?
Στην επομενη θα ξεκινησεις με 100 καμψεις για να εξιλεωθεις και βλεπουμε.

Οσο γι'αυτους που ζητανε φωτογραφιες μαλλον τζαμπα θα περιμενουνε.Μετα απο τοσα τσιπουρα που μυαλο...

byron
30/09/2013, 12:55
Παιδιά χάρηκα που σας γνώρισα και απο κοντά, ελπίζω να τα ξαναπούμε στο μέλλον...:wave2:

:beer::beer:

Pan (dvs)
30/09/2013, 13:00
Προφανώς και ζηλεύω.

Πρέπει να ζητήσω από πολλούς ένα συγνώμη για τη μη παρουσία μου. Σύντομα όμως με κάποιους από εσάς που ήσασταν εκεί, θα τα πούμε από κοντά.


Τι διαβαζω,θα ερθεις Γιαννενα με ρακη "υπο μαλλης"?:D

Gallos
30/09/2013, 13:00
Με κλέβουν στην αντλία...




Ξέχασα να σας πω ότι ειχαμε και Παρουσιάσεις Ταξιδιωτικών...

Παρασκευή βράδυ, λέει ο Προεδρας στον 8ano τον vespakia

- Απόλαυση το μηχανάκι, καβάλησα να έρθω από Σαλονικα, ταξιδαρα σε Λεω...

Για να πάρει την απάντηση από τον 8ανο

- μου θύμισες τότε που έφυγα από Λάρισα και πήγα Βερολίνο non stop.. Η τότε που πήγα Λάρισα - Κωνσταντινούπολη - Λάρισα για καφέ, αυθημερόν....


ααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

Ακόμα πίνει ο Προεδρας, να ξεχάσει....

sniper
30/09/2013, 13:18
Το απαύγασμα της Ιταλικής τεχνολογίας, έκαψε 13lt σε 175χλμ. με περίπου 160 χλμ/ωρα.

Ο Αυστριακός "περιπέτειας" 16lt στα ίδια. Κουβάλαγε το σπίτι του βέβαια μαζί...

Honda δεν είχαμε μαζί. Είχαν πάει στο ετήσιο συναπάντημα αθερίνας στα Καμμένα Βούρλα.

Α, εκεί ήταν ο Τσίου;

argy_kap
30/09/2013, 13:25
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις να πω οτι εγώ ΔΕΝ ΗΠΙΑ! Με τον Πρόεδρο καθόμασταν και τα λέγαμε, έτσι απλά....

Pan (dvs)
30/09/2013, 13:26
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις να πω οτι εγώ ΔΕΝ ΗΠΙΑ! Με τον Πρόεδρο καθόμασταν και τα λέγαμε, έτσι απλά....

Ασε ρε Αργυρη,δεν το σωζεις.Υπαρχουνε ντοκουμεντα.

Anty12
30/09/2013, 13:44
Ξέχασα να σας πω ότι ειχαμε και Παρουσιάσεις Ταξιδιωτικών...

Παρασκευή βράδυ, λέει ο Προεδρας στον 8ano τον vespakia

- Απόλαυση το μηχανάκι, καβάλησα να έρθω από Σαλονικα, ταξιδαρα σε Λεω...

Για να πάρει την απάντηση από τον 8ανο

- μου θύμισες τότε που έφυγα από Λάρισα και πήγα Βερολίνο non stop.. Η τότε που πήγα Λάρισα - Κωνσταντινούπολη - Λάρισα για καφέ, αυθημερόν....


ααααααχαχαχαχαχαχαχαχα

Ακόμα πίνει ο Προεδρας, να ξεχάσει....

Αφού ρε ρεμάλι, μΕ είπες ότι θα ρθει κ' ένα παιδί που είναι καλός ταξιδιάρης.......όχι ο Μάρκο Πόλο ΙΙ....

Άι σιχτίρ......έχει κι' ο Γιάννης καΐκι σου λένε μετά.....

byron
30/09/2013, 13:45
Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις να πω οτι εγώ ΔΕΝ ΗΠΙΑ! Με τον Πρόεδρο καθόμασταν και τα λέγαμε, έτσι απλά....

:moutza::moutza::moutza:

Theotrelos83
30/09/2013, 14:04
Αυτό το κενό μνήμης μετά από πιώμα μόνο εγώ το βιώνω δηλαδη;;:rolleyes: Δεσμεύομαι (μετά τα καραγκιοζηλίκια μου) ΟΧΙ να μην ξαναπιώ σε συνάντηση αλλά αν κάποιος απολέσει οτιδήποτε ή νομίζει τέλος πάντων 1ος θα ψάχνω να το βρώ! Το SH300 μου φεύγει στην εκκίνηση διότι το δικό μου σπινάρει! εν κινήση άνοιγμα με 3η του ριχνω κ μία κολόνα να σου πω!

dukeandthecity
30/09/2013, 14:41
Εγγραφή: 11/08/2005


Για να μην υπάρχουν παρεξηγήσεις να πω οτι εγώ ΔΕΝ ΗΠΙΑ! Με τον Πρόεδρο καθόμασταν και τα λέγαμε, έτσι απλά....

:moutza::moutza::moutza: και απο μένα

sahara
30/09/2013, 15:57
για πες, για πες
Οχι φίλε, εμείς δεν θίγουμε υπολήψεις, σπίτια δεν κλείνουμε, το μόνο που θα πω είναι πως καβαλούσε γερμανικό μηχανάκι...:lol:

Βύρωνα ωραίο το μέρος δεν λέω, όμως όπως συμφώνησαν όλα τα παρόντα μέλη στην πανελλήνια:
Σαν τη Χαλκιδική δεν έχει.

Παναγιώτη μετά από τέτοιο άλμα στο δρόμο στην έξοδο από Βόλο που έβγαλε το Μπάντιτ φορτωμένο, ψάχνω μέρος εδώ γύρω
θεσ/νίκη να το βγάλω εντουράδα...


:beer::beer:

Aggelos_SV
30/09/2013, 19:02
Τελικά πόσοι καταφέρατε να μαζευτείτε?
Καμιά φωτογραφία θα δούμε....?? Αν και ομολογουμένως το ροζ βρακί είναι από τις top of the top στιγμές των ετησίων!!

Δεν βάζω μπύρες γιατί είστε όλοι στα όρια κύρωσης ύπατος :p

O Shiatman ήρθε?Είχε κανείς ενημέρωση?

Theotrelos83
30/09/2013, 19:44
Τελικά πόσοι καταφέρατε να μαζευτείτε?
Καμιά φωτογραφία θα δούμε....?? Αν και ομολογουμένως το ροζ βρακί είναι από τις top of the top στιγμές των ετησίων!!

Δεν βάζω μπύρες γιατί είστε όλοι στα όρια κύρωσης ύπατος :p

O Shiatman ήρθε?Είχε κανείς ενημέρωση?

Οι μπύρες χρησιμοποιήθηκαν για "σβήσιμο" ΑΛΛΑ ανεπιτυχώς!! :a33: Ο Shiatman δεν ήρθε και νομίζω δεν ενημέρωσε κάποιον..

Anty12
01/10/2013, 10:42
O Γιακουμής ο O-ring με τ' όνομα... :D

εσένα σΕ κρατήσαμε και θέση δίπλα στις ρακές....αλλά μπααααααα.....:rolleyes:

Stergios69
01/10/2013, 10:52
Πρόεδρε, το προσπάθησα πάρα πολύ αλλά δεν έκατσε...

teogtp
01/10/2013, 12:52
Εγω προσωπικα μια χαρα περασα, και ηπια και εφαγα και το "ματι" μου το εκανα(γεια σου ρε Αργυρη και Duke:a17:)και τεχνικο σεμιναριο για KTM παρακολουθησα.:a09:

Shiatman
01/10/2013, 14:38
Χαίρομαι παίδες που περάσατε ωραία.

Εμένα ο πουστ@ρ@ς ο Αι-Μέρφης το έκανε πάλι το θαύμα του και με άφησε χωρίς μηχανάκι (κόπηκε η φλάτζα από το καπάκι των βαλβίδων Παρασκευή μεσημέρι και δεν έπαιζε άμεσα ανταλακτικό) !!

Και το περίμενα καιρό, δεν πειράζει την επόμενη φορά! :wave2:

AristidisZ
01/10/2013, 15:07
Γυμνο μπανιο του χρονου ομως, ΔΕΝ έχει. :D

αυτό να το εκλάβουμε οι υπόλοιποι ως απειλή ; :bawl:

teogtp
01/10/2013, 23:18
Ε τοτε θα την οργανωσουμε στο Σεσκλο να γουσταρεις αλματα με το μπαντιτ......:tooth:

J.T.R
02/10/2013, 07:41
Αν και είχα δηλώσει ότι θα πήγαινα ,τελικά δεν τα κατάφερα. Επτά μήνες μετά το ατύχημα, μόλις πριν λίγες μέρες κατάφερα να περπατήσω χωρίς το μπαστούνι. Θα ήταν φοβερά επίπονο και ριψοκίνδυνο να επιχειρήσω να οδηγήσω τη μηχανή.
Ελπίζω σε επόμενη συγκέντρωση ή εκδρομή να παρευρεθώ.:)

Red Rider
02/10/2013, 11:00
Ωραίες στιγμές παιδιά,μπράβο!:beer:

daz
02/10/2013, 14:48
Καλά ρε, εσύ με ποιους είσαι με μας ή με τους άλλους; :lol:

Δεν ξέρω, έχω μπερδευτεί!

:lol:

Pan (dvs)
02/10/2013, 17:28
Δεν ξέρω, έχω μπερδευτεί!

:lol:

Καλα εσεις οι απο πανω τα μπερδεματα σας τα εχετε.:D

teogtp
03/10/2013, 08:33
300454:tooth:

sahara
03/10/2013, 10:09
300454:tooth:

Συλλεκτικη αξια λεμε...:lol:

teogtp
03/10/2013, 10:35
Εχω και αλλη πιο συλλεκτικη........





300458

:tooth:
Εχω και μια με τον Duke αλλα θα μας την λογοκρινουν......:D

OldMan
03/10/2013, 14:15
για τον oldman έλεγε
Να την πω την αμρτία μου...

Το ΠΣΚ ήμουν στο Βόλο αλλά την ώρα που τελείωναν οι δουλειές + κούραση + τσίπουρα, δεν έβγαινε η Μηλίνα...:(

Υ.Γ.
ΠρόεδρΑ, την Κυριακή σε πήρα μάτι στον Παντελεήμονα αλλά ή πολύ περήφανος είσαι ή έκανες σε 8ιντσα...:p

dukeandthecity
03/10/2013, 14:33
Να την πω την αμρτία μου...

Το ΠΣΚ ήμουν στο Βόλο αλλά την ώρα που τελείωναν οι δουλειές + κούραση + τσίπουρα, δεν έβγαινε η Μηλίνα...:(

Υ.Γ.
ΠρόεδρΑ, την Κυριακή σε πήρα μάτι στον Παντελεήμονα αλλά ή πολύ περήφανος είσαι ή έκανες σε 8ιντσα...:p


φτου σου ρε χαμένε, μια "φουρνου" στην Μινέρβα θα την είχαμε άνετα.

Anty12
03/10/2013, 15:30
Υ.Γ.
ΠρόεδρΑ, την Κυριακή σε πήρα μάτι στον Παντελεήμονα αλλά ή πολύ περήφανος είσαι ή έκανες σε 8ιντσα...:p

Τον άλλο τον καθυστερημένο έψαχνα , που απ' την βιασύνη του να προλάβει να δει τον ΠΑΟΚ, χάθηκε (πάλι) μεσ' την εθνική......ας είν' καλά τα παιδιά απ' το fazer club north, που με ενημέρωσαν "on the road" ότι :φιλαράκ....ο κολλητός σου είναι από πίσω (ακούς Βύρωνα.....:evil:) και σε περιμένει στα διόδια.....:confused: "


la prochaine fois je t' offrirai un verre.....promis.........:beer:

Anty12
03/10/2013, 15:33
Εχω και αλλη πιο συλλεκτικη........



Φυρί-φυρί το πάτε όλοι εδώ μέσα να αρχίσω να μιλάω για τα κατορθώματα σας στο "εν πλω"......και να βγάλετε ένα χειμώνα στον καναπέ ρπτσμ........:smokin:

taisteal
03/10/2013, 16:33
προεδρα τελικα την ιστορια με την αλυσιδα θα μου την πεις????:cool:

byron
03/10/2013, 18:51
τα post σχετικά με τις συμμετοχές κλπ, εδώ -> http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=137689

OldMan
03/10/2013, 18:56
la prochaine fois je t' offrirai un verre.....promis.........:beer:
De ta bouche et à du dieu l'oreille....:beer:

sniper
03/10/2013, 20:47
De ta bouche et à du dieu l'oreille....:beer:

Δεν θέλετε ν αρχίσω εγώ τα γαλλικά σημερα, νες πα;

AristidisZ
03/10/2013, 20:49
Δεν θέλετε ν αρχίσω εγώ τα γαλλικά σημερα, νες πα;

έχεις κάνει και συ στις καλόγριες ;

sniper
03/10/2013, 20:55
έχεις κάνει και συ στις καλόγριες ;

Εχω κάνει και ηγούμενος σε τετοιο μοναστήρι.

blackbusa
03/10/2013, 21:12
Εχω κάνει και ηγούμενος σε τετοιο μοναστήρι.


moni (e)sfiggmenou...etsi eksigite...

sniper
03/10/2013, 21:15
moni (e)sfiggmenou...etsi eksigite...

M aresei o tropos poy skeftese

SHOOTER045
03/10/2013, 22:50
Εχω και αλλη πιο συλλεκτικη........





300458

:tooth:
Εχω και μια με τον Duke αλλα θα μας την λογοκρινουν......:D

γεια σου ρε πατριδα καφετζη.....................

teogtp
03/10/2013, 23:03
γεια σου ρε πατριδα καφετζη.....................

Δεν ηρθες.....στον τακο (http://www.moto.gr/forums/showthread.php?t=137689)!
:D

SHOOTER045
03/10/2013, 23:16
ειχα σοβαρο ζορι με ενα απο τα μικρα
και δεν ελεγε να ξεμυτισω

teogtp
03/10/2013, 23:17
Ολα καλα?

SHOOTER045
03/10/2013, 23:29
Ολα καλα?

σχεδον
το ειχα αναφερει μερικες μερες πριν την συγκεντρωση
επαιζε η να ερθω με την παπια και ενας ακομα απο εδεσσα με την βεσπα του
η δικαβαλοι μαζι στο κατεμι του
αφου το bandit λογω οικ στενοτητας εχει μεινει πισω
αλλα μου προεκυψε αυτο το γεγονος και ακυρωσα τα παντα
ειναι και ο λογος που θα κατηφορισω προσεχως αθηνα

teogtp
03/10/2013, 23:32
.........

AUFGEBRACHT
03/10/2013, 23:33
σχεδον
το ειχα αναφερει μερικες μερες πριν την συγκεντρωση
επαιζε η να ερθω με την παπια και ενας ακομα απο εδεσσα με την βεσπα του
η δικαβαλοι μαζι στο κατεμι του
αφου το bandit λογω οικ στενοτητας εχει μεινει πισω
αλλα μου προεκυψε αυτο το γεγονος και ακυρωσα τα παντα
ειναι και ο λογος που θα κατηφορισω προσεχως αθηνα

Περαστικά κι αγύριστα να είναι!!!

SHOOTER045
03/10/2013, 23:44
θενκς
αλλα στο θεμα μας να ξεχνιεμαι

argy_kap
04/10/2013, 18:57
Αυτό το πράγμα που έρχεστε Βόλο και δεν λέτε κουβέντα να πιούμε ΕΝΑ τσίπουρο πολυ μου την σπάει....και μιλάω και για τον Στέργιο που ήρθε αλλά κουβέντα....:nono:

Μα είμαι καλός οικοδεσπότης....

vaska
04/10/2013, 19:32
Αυτό το πράγμα που έρχεστε Βόλο και δεν λέτε κουβέντα να πιούμε ΕΝΑ τσίπουρο πολυ μου την σπάει....και μιλάω και για τον Στέργιο που ήρθε αλλά κουβέντα....:nono:

Μα είμαι καλός οικοδεσπότης....

Αν και δεν πίνω είσαι μέσα στα επόμενα πλάνα μου. Θα βρούμε τρόπο να καλύψουμε την αποτία μου

:beer:

teogtp
04/10/2013, 19:34
Αν και δεν πίνω είσαι μέσα στα επόμενα πλάνα μου. Θα βρούμε τρόπο να καλύψουμε την αποτία μου

:beer:

Ηταν να μην δειξει βρακακι ........αμεσως τον θυμηθηκατε!:tooth:

vaska
04/10/2013, 19:42
Ηταν να μην δειξει βρακακι ........αμεσως τον θυμηθηκατε!:tooth:

Όχι ρε, τον αγαπάγαμε και χωρίς να δείξει βρακί. Τώρα όμως περισσότερο :blush::blush::a07::a07:

Pan (dvs)
04/10/2013, 19:57
Αυτό το πράγμα που έρχεστε Βόλο και δεν λέτε κουβέντα να πιούμε ΕΝΑ τσίπουρο πολυ μου την σπάει....και μιλάω και για τον Στέργιο που ήρθε αλλά κουβέντα....:nono:

Μα είμαι καλός οικοδεσπότης....

Nα σε δω ρε ,τι θα κανεις εσυ ,αμα περασεις απο Γιαννενα:smokin:

daz
04/10/2013, 20:52
Nα σε δω ρε ,τι θα κανεις εσυ ,αμα περασεις απο Γιαννενα:smokin:

Τα τελευταία χρόνια έχω περάσει μερικές δεκάδες φορές. Την επόμενη πίνουμε ένα εσπρεσάκι στο διεθνές σα θες.

Pan (dvs)
05/10/2013, 08:34
Τα τελευταία χρόνια έχω περάσει μερικές δεκάδες φορές. Την επόμενη πίνουμε ένα εσπρεσάκι στο διεθνές σα θες.

Μονο εκει?οπου θες:)

vaska
05/10/2013, 09:11
Μονο εκει?οπου θες:)

Διάβαζες ή διαβάζεις Λουκι Λουκ?? ε αυτός είναι ο daz, στρίβει και καπνίζει πάνω στο μηχανάκι, πίνει καφέ πάνω στο μηχανάκι, μέχρι και κοιμάται πάνω στο μηχανάκι. Νομίζω έχει αντικαταστήσει όλα τα καθίσματα του σπιτιού του με σέλες για να μην χάνει το φίλινκ.

Ο καφές που θα πιείτε θα είναι εσπρέσο, πιο εσπρέσο δεν γίνεται.

:bawl:

Pan (dvs)
05/10/2013, 13:12
Διάβαζες ή διαβάζεις Λουκι Λουκ?? ε αυτός είναι ο daz, στρίβει και καπνίζει πάνω στο μηχανάκι, πίνει καφέ πάνω στο μηχανάκι, μέχρι και κοιμάται πάνω στο μηχανάκι. Νομίζω έχει αντικαταστήσει όλα τα καθίσματα του σπιτιού του με σέλες για να μην χάνει το φίλινκ.

Ο καφές που θα πιείτε θα είναι εσπρέσο, πιο εσπρέσο δεν γίνεται.

:bawl:

Express o δηλαδη?

teogtp
05/10/2013, 13:16
Express o δηλαδη?
Πσιτ φιλος ο καφες ενας........!:wave2:

Pan (dvs)
05/10/2013, 13:24
Πσιτ φιλος ο καφες ενας........!:wave2:

Ενας ειναι αλλα δεν ακουσες τον vaska?Mεχρι να του ψησω αυτον τον ενα ο αλλος θα εχει επιστρεψει Θεσσαλονικη.

vaska
05/10/2013, 14:18
Express o δηλαδη?

Ναι με τον λακαμά, εσύ του μιλάς και του λες διάφορα και αυτός ήδη στο μυαλό του σχεδιάζει την επιστροφή από άβατα μονοπάτια.

Μάβερικ σκέτος σου λέω.

:bawl:

daz
06/10/2013, 12:11
Διάβαζες ή διαβάζεις Λουκι Λουκ?? ε αυτός είναι ο daz, στρίβει και καπνίζει πάνω στο μηχανάκι, πίνει καφέ πάνω στο μηχανάκι, μέχρι και κοιμάται πάνω στο μηχανάκι. Νομίζω έχει αντικαταστήσει όλα τα καθίσματα του σπιτιού του με σέλες για να μην χάνει το φίλινκ.

Ο καφές που θα πιείτε θα είναι εσπρέσο, πιο εσπρέσο δεν γίνεται.

:bawl:

Είπε ο άνθρωπος που πήγε και γύρισε Αυστρία με 250άρι μονοκύλινδρο. :lol:


Ενας ειναι αλλα δεν ακουσες τον vaska?Mεχρι να του ψησω αυτον τον ενα ο αλλος θα εχει επιστρεψει Θεσσαλονικη.


Ναι με τον λακαμά, εσύ του μιλάς και του λες διάφορα και αυτός ήδη στο μυαλό του σχεδιάζει την επιστροφή από άβατα μονοπάτια.

Μάβερικ σκέτος σου λέω.

:bawl:

Μην τον πιστεύετε. Όλα αυτά τα λέει γιατί τότε που πήγαμε άγραφα τον παράτησα και επέστρεψα την ώρα που ήταν να φύγουμε. :D

Αλλά δεν είχα άδικο, δείτε στο τασάκι πόσα τσιγάρα έκαναν. :lol:

300706

Pan (dvs)
06/10/2013, 12:59
250αρι?Μονοκυλινδρο?

:a012: