PDA

View Full Version : η βεσπα και το κυνήγι..!!



panagiotis dim
09/07/2013, 13:08
Λοιπόν είναι γνωστόν σε ολες σας πως τα μηχανάκια εκτός απο βόλτα χρησιμεύουν και σε αλλους τομείς.

Παλιά λοιπόν είχα κανονίσει με τον μαλάκα τον ξάδελφό μου να πάμε για κυνήγι.!! ( είναι αυτός που εβαλα κοντρα το holder με την labretta του πατέρα του!!).

Οπλα φυσίγγια σακιδια και το κυριότερον .Ο ΣΚΥΛΟΣ ( σκύλα για να ακριβολογώ!!)

Είχα βλέπεις την εντύπωση πως ο ξάδελφος θα ερχόταν με τον σκαραβαίο της μάννας του ( δανεισμένο και αυτό) .

Τον βλέπω ομως να καταφθάνει με την ...δανεισμένη .. βέσπα του πατέρα του !!!

και οχι μόνο !!! επάνω στη βέσπα και ανάμεσα στα πόδια του ο ΤΖΑΚ!!!

Βρέ νούμερο που θα πάμε πάνω στη βέσπα με δύο σκυλιά ?(εγώ )
ανέβα ρε μλκ και εκεί που θα πάμε δεν πάει αμάξι ( αυτός)
είσαι μλκς? και που θα βάλω τη σκύλα ? ( εγώ)
ανάμεσα σε σένα και σε μένα ΑΚΓΑΛΙΆ ΣΟΥ ( αυτός)!!!
ανεβάινω πάνω ( η βέσπα είχε δυο σελες ξεχωριστές για οποιους θυμούνται ) και παίρνω αγκαλιά την νταιζούλα μου ...!! ( την καυμένη !!!)

εχουμε λοιπόν και λέμε .

δύο ζώα διποδα με οπλα σταυρωτά περασμένα φυσίγγια σακίδια και δυο ζώα ΤΕΤΡΑΠΟΔΑ το πίσω αγκαλιά μου το μπρός στα πόδια του μαλάκα ξαδελφού μου !!

εκεί που πηγαίναμε κάτι κωλόσκυλα μας παίρνουν στο κυνήγι . Να γίνεται της πουτάνας ο ΤΖΑΚ να εχει ανέβει στα τιμόνια και να γαμιέται στο γαύγισμα . η νταιζούλα μου να της εχει σηκωθεί η τρίχα κάγκελο και εχει ανέβει στην πλάτη του ξαδελφού μου εγώ να προσπαθώ να κρτατήσω την ισοροπια μου γιατί ημουνα πέφτω δεν πέφτω . ο Μαλάκς ο ξάδελφός μου να μην βλέπει που πάει γιατί ο τζάκ είχε γίνει πύραυλος.....και είχε ανέβει τελείως πάνω στα τιμόνια .

αλλού βέσπες αλλού σκυλιά αλλού οπλα γίναμε σκατά !!! σηκώνεται ο μλκσ ο ξάδελφός μου καταγδαρμένος και να λέει ..

παει ο ΤΖΑΚ και τώρα τι θα πω στον πατέρα μου!!!!!!! χαχαχαχαχαχαχα

spyrakos35
09/07/2013, 13:19
:lol:

AristidisZ
09/07/2013, 13:21
photo or it didn't happen :bawl:

bulmont
09/07/2013, 14:31
Aργείς αλλά γαμείς........(όποτε γράψεις)

:beer::beer:

MANOSR1
09/07/2013, 21:06
:(:rotflmao:

zannisvel
09/07/2013, 21:42
:lol::lol:
Να 'σαι καλα!!! Γελασα με τη καρδια μου!!!!!
Oλοι καλα ομως, ετσι? Να μην μας βγει και ξυνο το γελιο??

jimmis5
17/07/2013, 09:31
:lol::lol::lol::lol::lol:
Φιλος μας εφτιαξες να σε καλα!
Μου θυμιζει και μια φωτο "οικογενειακη"που ειδα προσφατα
Τι κουβαλαει ο κοσμος με τις βεσπες τελικα...


295744

vaska
17/07/2013, 10:09
Καλό αλλά σαν το επικό με το Χόλτερ δεν είναι.

Προτείνω να καθίσεις και να βάλεις όλες αυτές τις ιστορίες που έχεις στο κεφάλι σου, σε μια σειρά και να τις κάνεις ένα νήμα.

Χαρά μου να σε διαβάζω.

:beer: