PDA

View Full Version : ΕΝΔΕΙΞΗ ΘΕΡΜΟΚΡΑΣΙΑΣ ΠΟΥ ΕΙΝΑΙ;;;



ArgirisVale
04/08/2013, 12:58
Παίδες ένα πρόβλημα!!! η ένδειξη θερμοκρασίας δεν δουλεύει στο f-Sport μου... ξέρετε που είναι;;; εχει αισθητηρα;;; βαλβιδα;;; που την έχει για να την αλλάξω;;; το βεντιλατέρ δουλεύει κανονικά αλλά δεν βλέπω σε τι θερμοκρασία... και μου είναι κάπως να μην βλέπω τι γίνεται!!! Ευχαριστώ!!!

motomaniac
04/08/2013, 21:07
φιλαρακι να σε στειλω το μανουαλ να το ψαξεις γιατι εγω νυσταζω για να στο κανω τωρα?

viper1
04/08/2013, 21:39
Παίδες ένα πρόβλημα!!! η ένδειξη θερμοκρασίας δεν δουλεύει στο f-Sport μου... ξέρετε που είναι;;; εχει αισθητηρα;;; βαλβιδα;;; που την έχει για να την αλλάξω;;; το βεντιλατέρ δουλεύει κανονικά αλλά δεν βλέπω σε τι θερμοκρασία... και μου είναι κάπως να μην βλέπω τι γίνεται!!! Ευχαριστώ!!!

δες μήπως έχεις καλώδιο κομμένο πρώτα.πρέπει να είναι πάνω στον θερμοστάτη ο σένσορας αλλά αν βρεις το μανουαλι θα βγάλεις άκρη πιο γρήγορα

ArgirisVale
08/08/2013, 19:28
παιδιά ευχαριστώ δεν ξέρω τι γίνεται έβγαλα την βαλβίδα θερμοκρασίας που είναι στον θερμοστάτη την καθάρισα αλλά τίποτα τώρα θα κοιτάξω και για καλώδιο κομμένο μπας και βγάλω άκρη και θα σας πω... ευχαριστώ!!!

motomaniac
08/08/2013, 23:15
παιδιά ευχαριστώ δεν ξέρω τι γίνεται έβγαλα την βαλβίδα θερμοκρασίας που είναι στον θερμοστάτη την καθάρισα αλλά τίποτα τώρα θα κοιτάξω και για καλώδιο κομμένο μπας και βγάλω άκρη και θα σας πω... ευχαριστώ!!!

to na einai xalasmenh? egv aw poyme ton mapa sensor akoma den ton allaja..