PDA

View Full Version : Γάμω τη τύχη μου



due
07/08/2013, 19:06
Ήρθε η στιγμή μου....

Πηγαίνοντας στην παλιά ΕΟ Αθηνών Θηβών, (από Μάνδρα), στην καταβάση της Καζας, τα φαγα τα μουτρα μου. Μετά από μια φουρκετα ακολουθούσε μια πατημενη αριστερή. Πηγαίνοντας σχετικά χαλαρά ξαφνικά γλιστράει πολύ ο κωλος ασυναίσθητα αφήνω το γκάζι, μια δύο τρεις ΜΠΑΜ. Είχε λάδια τα οποία είχαν ξεραθεί αρκετά για να μην γυαλιζουν αλλα όχι αρκετά για να μην γλίστρησω.
Ευτυχώς, μάλλον, τα πατήσα ξακριζοντας με τον πίσω. Κάποιος πιο εμπειρος ίσως το έσωζε.

Απολογισμός δικός μου, κατεστραμμένη δεξιά μπότα και μια τρυπούλα στο μπουφάν. Σαν αστακός ημουν και τη γλίτωσα. Απολογισμός της μηχανής, μανετα φρενου, ζελατίνα, μαρσπιε, φλας και ψιλογρατσουνιτσες. Ευτυχώς για κάποιο λόγο, δεν έσπασαν τα πλαστικά.

Περαστικά μου.

Ερώτηση και σόρυ αν ρωτάω μαλακια. Επειδή την έχει φίλος, παίζει να μπορέσει να μπει στο KLE, μανετα από TT-R??

SHOOTER045
07/08/2013, 22:40
δοκιμασε αν ειναι ευκολο
και μην ρωτας
μετα επανελαβε με διαφορετικη διατυπωση

due
08/08/2013, 00:55
Δεν μπαίνει δυστυχώς.....

ego_o_idios
11/08/2013, 23:45
o titlos
gamo tin tixi mou


Ήρθε η στιγμή μου....

Πηγαίνοντας στην παλιά ΕΟ Αθηνών Θηβών, (από Μάνδρα), στην καταβάση της Καζας, τα φαγα τα μουτρα μου.
o tipos ine an8ropofagos

Μετά από μια φουρκετα ακολουθούσε μια πατημενη αριστερή. Πηγαίνοντας σχετικά χαλαρά ξαφνικά γλιστράει πολύ ο κωλος
tigka sto sexualiko iponooumeno...


ασυναίσθητα αφήνω το γκάζι, μια δύο τρεις ΜΠΑΜ. Είχε λάδια τα οποία είχαν ξεραθεί αρκετά για να μην γυαλιζουν αλλα όχι αρκετά για να μην γλίστρησω.
Ευτυχώς, μάλλον, τα πατήσα ξακριζοντας
ksakrizontas? me to photoshop odigai?


με τον πίσω. Κάποιος πιο εμπειρος ίσως το έσωζε.

Απολογισμός δικός μου, κατεστραμμένη δεξιά μπότα και μια τρυπούλα στο μπουφάν. Σαν αστακός ημουν και τη γλίτωσα. Απολογισμός της μηχανής, μανετα φρενου, ζελατίνα, μαρσπιε, φλας και ψιλογρατσουνιτσες. Ευτυχώς για κάποιο λόγο, δεν έσπασαν τα πλαστικά.

Περαστικά μου.

Ερώτηση και σόρυ αν ρωτάω μαλακια.
erotisi endopalamikis fiseos?



Επειδή την έχει φίλος, παίζει να μπορέσει να μπει στο KLE, μανετα από TT-R??

file me ena gkasma ke ligo tsapisma ola ginonte