PDA

View Full Version : Σέλα για Monster



The Animal
07/10/2005, 12:14
Εχει βάλει κανεις σε monster την DP comfort seat? Υπάρχει διαφορα τέτοια ώστε να δικαιολογεί τα 300+ euros η οχι? Η διαφορά είναι αισθητή μόνο από τον οδηγό ή κ από τον συνοδηγό?

:wave2:

GST
07/10/2005, 12:27
Η συγκεκριμενη εχει μεσα σιλικονη (στη θεση του οδηγου) και η διαφορα ειναι αισθητη αν κρινω απο την αντιστοιχη που δινει για το μουλτι....στη θεση του συνοδηγου απλα εχει πιο παχυ αφρωδες υλικο και σιγουρα και εκει θα υπαρχει μεγαλυτερη ανεση ....ο κωδικος για την σελα που μιλαω ειναι ο 969577ΑΑΑ ...τωρα για την τιμη ε ολα τα DP ειναι λιγο τσιμπημενα ....αν κανεις μεγαλες αποστασεις πιστευω οτι αξιζει το κοπο:wave2:

Tropeas
07/10/2005, 13:54
Απο φίλο που την είχε δανειστεί για να την δοκιμάσει απο άλλον γνωστό ξέρω ότι για μες την πόλη δεν εχει ιδιαιτερη διαφορά , απλά στο ταξίδι κουράζεσαι σε περισσότερη ώρα καθήμενος... ;) όπως τα λέει o GST δηλαδής...

The Animal
09/10/2005, 14:07
Thanks GTS & Tropeas!

Βασικά και εγώ για τα ταξιδια την σκεγτομαι, επειδή λέω μέσα στο μήνα να πάω 1 η 2! Το μονο κακό είναι οτι δεν έχει σιλικόνη κ στον συνοδηγό...ώστε να υπάρχει λιγότερη μουρμουρα :D !!!!

Όσο για την τιμή είναι λιγο τσιμπημένη αλλά ακόμα κ κάτι άλλες που έχω βρεί στο νετ εκει γύρω έχουν και λίγο παραπάνω!

:wave2: