PDA

View Full Version : Καλοκαιρινές αποδράσεις .!!!



panagiotis dim
23/08/2013, 19:21
θάτανε δε θάτανε πέντε το απόγευμα και ο ήλιος ηταν στά πάνω του. Σούχει λάχει να σε κυνηγούν οι βλάχοι? οχι? ναι .. λοιπόν πάς αμέριμνος ατενίζοντας τα ορη και ξαφνικά εκεί που η φύση συμφωνεί πως ολα θα σου πάνε καλά νασου ο κωλόσκυλος!!!!

και οταν λέμε κωλόσκυλος οχι πως είμαι απάνθρωπος και δεν τα αγαπάω τα ζωντανά ..οχι διόλου οχι

θα έλεγα πως από τη ζωή μου περάσανε πολλές σκύλες και κουτάβια ολων των διαστάσεων ..ομως για την διάσταση που μιλαμε τώρα ..τέτοια διάσταση με το συμπάθιο δεν ξαναματαβλέπεις.. δεν φοράω μπότες δεν φοράω δερματινα δεν φοράω πανοπλίες .

αυτός ο ..κωλόσκυλος αφού βλέπει το γυμνό κορμί μου να λάμπει πάνω στο μηχανάκι ..οχι δεν τον προκάλεσε καμμία εξάτμιση να προλάβω τις ερωτήσεις ..αφού λοιπόν με βλέπει κρυμένος στον παρακείμενο θάμνο περιμένει ο πούστης να πλησιάζω και αρχίζει την επίθεση... τέτοια επίθεση ουτε ο χιτλερ στους εβραίους δεν είχε κάνει .

λέω ο μαλάκας φυλάει τα πρόβατα του τσοπάνη προφανώς θα νομίζει πως εγώ είμαι αντίπαλος τσοπάνης και δεν με γουστάρει αντε να ερθει κοντά να γαβγίσει και θα του περάσει . ΑΜ ΔΕ!!!

Οχι ο πούστης ο κωλόσκυλος ( πάλι με το συμπάθειο μην πέσω και σε ζωόφιλο) είχε βάλει στόχο τα λάστιχα τις αναρτήσεις την εξάτμιση ( πανάθεμα την εξάτμιση που δεν εβαλα γιοσιμούρα ..) τα κλιπόν τα οργανα ( οχι τα δικά μου ..της μηχανής εννοώ )ακόμα και την πινακίδα .

Λέω δεν γίνεται θα πρέπει να ενεργοποιήσω αντίμετρα.. αρχίζω να κάνω ελιγμούς να τον αποφύγω . Που στα κομμάτια να πάω απο κάτω γκρεμνός . από πάνω ..ο ΚΩΛΟΣΚΥΛΟΣ !!!

Λέω να τον πάρω με τον μαλακό .. αρχίζω να του σφύριζω και γουτσου γούτσου και σκυλάκι μου και μωρό μου και ..τίποτα . Να γκαζώσω δεν παίζει γιατί είπαμε οχι γιοσιμούρα . Να κλωτσήσω τουλάχιστον να σώσω τα όργανα ( ναί μέχρι εκεί εφταναν τα μούτρα του ) πάλι είπαμε σαγιονάρες.

Ανεβάζω τα πόδια στα κλιπόν . τα πόδια στα κλιπόν σου αφαιρούν λίγο η αλήθεια είναι αυτή ..τι αντρες είμαστε στο κάτω κάτω αλλά τι να κάνεις η ανάγκη βλέπετε ολα τα συγχωρεί .

Με πήγε που λέτε σε στενό μαρκάρισμα τουλάχιστον πενήντα μέτρα . αρχισα να θυμάμαι τον στρατό και φώναζα,... Ζητώ την αδεια να κάνω αλμα από την πόρτα του βοηθού!!...

.μετά αρχισα να λέω οτι ζητώ την αδεια να κάνω αλμα απο Σινούκ .. και άλλες μαλακίες που δεν τις λέω ντρέπομαι !! και εκεί που πιστεύεις πως θα γυρίσει πίσω και οτι κουράστηκε..., πως εχει σειρά κανένας αλλος ξεβράκωτος με μηχανή απο στάνη ..εκεί ηταν που είπα πως δεν ξανακαβαλάω μηχανάκι .. !!!

εχουν ξαμοληθεί κανά τριάρι τέτοιου είδους κωλόσκυλα , πιθανόν η ξαδέλφη του η θεία του και ο μπατζανάκης του πατέρα του .. ΄, εχουν αρχίσει να κατρακυλάνε τις κατηφόρες και να προσπαθούν να βγούν μπροστά μου να μου κλείσουν τον δρόμο ( οχι μπλόκο για αλκοτέστ ..οχι πρός θεού μην παρεξηγηθούμε ). Περίπτωση να βάλω οπισθεν δεν λέει . περίπτωση να κάνω τελικά το αλμα που ..λέγαμε οχι περίπτωση να γκαζώσω να ξεφύγω απο το αλκοτέστ δεν προφταινα . Ακούω πρίν αρχίσω τις διαθήκες για κάτι περουσιακά μου .. κάτι σφυρίγματα απο πάνω και ως δια μαγείας τα κωλόσκυλα φρενάρουν και γυρνάνε πίσω . Την γλύτωσα φτηνά και οποιος νομίζει πως εχει α..ρ..χ .. να του πω τον δρόμο να πάει βόλτα την γκόμενα.. να απολαύσει έλληνική φύση !

desklit
23/08/2013, 19:57
κατι τετοιο δηλαδη

http://www.youtube.com/watch?v=6IuFoxpPNAM

panagiotis dim
24/08/2013, 10:35
κατι τετοιο δηλαδη

http://www.youtube.com/watch?v=6IuFoxpPNAM

Ναιιι ρε μιλαμε και χειροτερααα

jimmis5
25/08/2013, 11:41
:sick: τι γλυτωσες ρε θηριο? και φοραγες και στριγκοπαντοφλα...:a012:

ααα και περιμενω οσο πιο αμεσα μπορεις μες στο ετος δηλαδη να μαθουμε σχετικα με

από τη ζωή μου περάσανε πολλές σκύλες

:beer:

panagiotis dim
26/08/2013, 07:31
:sick: τι γλυτωσες ρε θηριο? και φοραγες και στριγκοπαντοφλα...:a012:

ααα και περιμενω οσο πιο αμεσα μπορεις μες στο ετος δηλαδη να μαθουμε σχετικα με


:beer:

ενταξει είχα κοκκερ μπουλντογκ καννισ κλπ.. σιγά το θέμα δηλαδή ασε που θα με κόψουν οι αποπάνω κατευθείαν αν δεν εχει μέσα τη λεξη μηχανακι