PDA

View Full Version : Για να γιτώνετε τις κλήσεις



cityfly
25/02/2004, 14:40
ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ: Συγγνώμη φίλε, αλλά πρέπει να σου δώσω κλήση.
ΟΔΗΓΟΣ: Εντάξει κύριε τροχονόμε.
ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ: Επειδή όμως βλέπω ότι είσαι αρκετά έξυπνος και επειδή κι εγώ είμαι πολύ ξύπνιος άνθρωπος και σας ξεχωρίζω εσάς τους έξυπνους, θα σου δώσω μια ευκαιρία να γλιτώσεις το πρόστιμο. Θα σου κάνω μια ερώτηση κι άμα απαντήσεις σωστά θα γλιτώσεις. Πες μου τι είναι αυτό, που είναι μεγάααααλο, έχει πολύ νερό και βρίσκεται πάνω στην γη;
ΟΔΗΓΟΣ: Μα αυτό είναι πολύ εύκολο!!!! Αυτό είναι η θάλασσα!!!
ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ: Ναι σωστά, αλλά ποια θάλασσα! Η Κασπία; Η Ερυθρά; Η Μεσόγειος; Φίλε μου έχασες, αλλά θα σου κάνω άλλη μια ερώτηση γιατί βλέπω ότι είσαι πολύ έξυπνος. Πες μου τι είναι αυτό που είναι μεγάλο, κλειστό γύρω-γύρω, έχει νερό και βρίσκεται στην γη;
ΟΔΗΓΟΣ: Μα αυτό είναι πολύ εύκολο!!! Αυτό είναι η λίμνη!!!
ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ: Ναι σωστά αλλά ποια λίμνη είναι! Οι Πρέσπες; Η λίμνη Ιωαννίνων; Η λίμνη Μοντρέ; Φίλε μου έχασες, αλλά θα σου κάνω και μια τελευταία ερώτηση, γιατί βλέπω ότι είσαι πολύ έξυπνος. Πες μου τι είναι αυτό που είναι μακρύ, μες στη μέση έχει νερό και βρίσκεται πάνω στην γη;
ΟΔΗΓΟΣ: Μα αυτό είναι πολύ εύκολο!!! Αυτό είναι το ποτάμι!!!
ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ: Ναι σωστά, αλλά ποιο ποτάμι; Ο Δούναβης; Ο Τάμεσης; Ο Κηφισός; Λυπάμαι, αλλά πρέπει να σου κόψω την κλήση!!!
ΟΔΗΓΟΣ: Μισό λεπτό, πριν μου κόψετε την κλήση επειδή διαπίστωσα ότι κι εσείς είστε πολύ έξυπνος άνθρωπος με αναπτυγμένη νοημοσύνη, να σας κάνω μια ερώτηση και άμα απαντήσετε σωστά κόψτε μου ό,τι ποσό θέλετε στην κλήση, αλλιώς θα κερδίσω.
ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ: Μα φυσικά! Εγώ εξάλλου είμαι πολύ έξυπνος άνθρωπος και προφανώς θα ξέρω την απάντηση!
ΟΔΗΓΟΣ: Πολύ ωραία! Τι είναι λοιπόν αυτό που έχει τρίχες, είναι υγρό και βρίσκεται ανάμεσα στα πόδια της γυναίκας ;
ΤΡΟΧΟΝΟΜΟΣ: Μα αυτό είναι το μ....!!!!!!!!
ΟΔΗΓΟΣ: Ναι, αλλά πιο μ....; Της μάνας σου; Της αδερφής σου; Της γυναίκας σου;

milaber
25/02/2004, 21:47
Φαντάζομαι την γλύωσε, ε;;;

:beer: :lol: :beer: