PDA

View Full Version : linda hamilton.... respect....



spyrakos35
20/09/2013, 12:39
http://www.youtube.com/watch?v=49YQhTLoGuA

devil's animal
20/09/2013, 12:55
σοκαριστικο και συναμμα εξαιρετικο...

endopandou
20/09/2013, 13:58
ω πούστη μου ντρέπομαι :sad:

PortisHead
20/09/2013, 14:28
Κι εγω περιμενα να δω 7.5 λεπτα την Linda Hamilton (http://www.classictvbeauties.com/Linda-Hamilton_photo_6.jpg)
:lol:

bruno
20/09/2013, 14:50
Ειναι αυτη που χτυπαγε τους σωληνες,να την ακουσει το τερας:D

SHOOTER045
20/09/2013, 15:30
Ειναι αυτη που χτυπαγε τους σωληνες,να την ακουσει το τερας:D

οχι
ειναι αυτη που εκανε μουσκουλα στο τρελαδικο και τιναξε τα μπουρια του TERMINATOR........:eek:

Corvo
20/09/2013, 15:51
5.43 η Λιντα γυριζει στον ουρανο και νομιζω λεει: Fuck you!

ποσο αληθινο βιντεο γμτ...

bruno
20/09/2013, 16:00
Δεν ξερω στην Αμερικη η σε αλλες χωρες τι νοοτροπια εχουν,στην Ελλαδα θα εδειχναν ενδιαφερον περισσοτεροι, ειδικα στην επαρχια.

spyrakos35
20/09/2013, 18:00
Δειτε και αλλα βιντεο
Ειναι η εκπομπη What would you do και μερικα ειναι ακρως ενδιαφεροντα......

KostasV2
20/09/2013, 18:22
Δεν ξερω στην Αμερικη η σε αλλες χωρες τι νοοτροπια εχουν,στην Ελλαδα θα εδειχναν ενδιαφερον περισσοτεροι, ειδικα στην επαρχια.

Δυστυχώς και στην Ελλάδα πλέον ο κόσμος αντιδρά με τον ίδιο τρόπο, ή σχεδόν...

Pit S3
20/09/2013, 19:31
Δεν ξέρω πλέον τι θα γινόταν σε αντιστοιχη περίπτωση ηˊ τι θα έκανα εγώ στήν ελλαδιτσα μας αλλά πρίν απο χρονια μου συνεβει κατι αντιστοιχο στην αγγλια, εξω απο το σουπερμαρκετ επεσε μια ηλικιωμενη κανενας αγγλος δεν πλησιασε να τη σηκωσει η να βοηθησει οποτε πηγαμε με ενα φιλο να τη πιασουμε εμεις......με το που την ακουμπησε το φιλαρακι η τυπισα αρχισε να φωναζει κλεφτες κλεφτες !!! εμεις μείναμε μλκες και δενβξεραμε τι να κάνουμε η γρρια δεν ακουγε τιποτε πανω στο φοβο οτι την κλεβαμε.
το θεμα ειναι οτι οι εγγλεζοι το θεωρουσαν φυσιλογικο μια γιαγια πεσμενη οτι δεν τη πλησιάζουμε.
εμεις πηραμε ενα μαθημα για τους βορειοευρωπεους..

Pan (dvs)
20/09/2013, 19:49
Δεν ξερω στην Αμερικη η σε αλλες χωρες τι νοοτροπια εχουν,στην Ελλαδα θα εδειχναν ενδιαφερον περισσοτεροι, ειδικα στην επαρχια.

Πριν απο αρκετα χρονια σε κεντρικο δρομο της πολης μου πεφτει ενας νεαρος στο πεζοδρομιο.Αρχισε να βγαζει αφρους απο το στομα και να χτυπιεται.Πιτσιρικας εγω τοτε αφου ειδα οτι δεν τον πλησιαζε κανεις πηγα να δω αν μπορω να τον βοηθησω.Πλησιαζοντας ειδα οτι ειχε χτυπησει και στο κεφαλι του πεφτοντας....ασε,μου κοπηκαν τα ποδια.

Ζητησα βοηθεια απο αλλους περαστικους αλλα η απαντηση σχεδον ιδια:ασε το παλιοπρεζονι και μην ανακατευεσαι.Με τα πολλα τον εσυρα μεσα στο δρομο για να υποχρεωθουνε καποιοι να βοηθησουνε.Ο τεταρτος η πεμπτος ταξιτζης αφου καταλαβε οτι δεν θα τον αφηνα να περασει μας πηρε και μας πηγε στο νοσοκομειο.

Τελικα ηταν ενα απλο επεισοδειο επιληψιας.Μου εδωσε ομως να καταλαβω παρα πολλα πραγματα.

nobody
20/09/2013, 20:12
για να λεμε και την αλλη οψη του νομισματος,επειδη λεμε οτι στην ελλαδα δεν βοηθαμε/νε αν συμβει κατι στον δρομο σεναν περαστικο...

εδω που βρισκομαι,αν μπροστα στην εισοδο του νοσοκομειου,λιγα μετρα δλδ πριν εισελθεις,πεσεις κατω λιποθυμος/αναισθητος,ΔΕΝ προκειται να ερθει ουτε ενας τραυματιοφορεαςη οποιοσδηποτε απο το προσωπικο του νοσοκομειου να σε παει μεσα για εξεταση.θεωρειται οτι απο τη στιγμη που δεν βρισκεσαι εντος του νοσοκομειου,δεν ειναι υποχρεωση τους και αρα μπορει να εχουνε μπλεξιματα και ιστοριες.στην περιπτωση αυτη,πρεπει να κληθει ασθενοφορο εστω και για αυτην την γελοια αποσταση.με αποκορυφωμα φυσικα οτι,επειδη το ασθενοφορ το πληρωνει οχι απαραιτητα ο ασθενης αλλα αυτος/η που το καλει,αντε να δω ποιος θα το καλεσει...

MG-KTiNoS
20/09/2013, 20:21
Δεν ξερω στην Αμερικη η σε αλλες χωρες τι νοοτροπια εχουν,στην Ελλαδα θα εδειχναν ενδιαφερον περισσοτεροι, ειδικα στην επαρχια.

:lol:

Μην παίρνεις όρκο για αυτό...

ΕΙΔΙΚΑ για την επαρχία !


Τελικα ηταν ενα απλο επεισοδειο επιληψιας.Μου εδωσε ομως να καταλαβω παρα πολλα πραγματα.

ας μη πω τίποτα !

bruno
20/09/2013, 21:05
χαχα!παιρνουν καραμπινα για να μην υποφερουν?

mikes
20/09/2013, 21:51
ας υποθεσουμε οτι ζειτε σε μια χωρα, που το νομικο συστημα της και το συστημα δικαιοσυνης, ειναι τετοιο που μπορειτε να βρειτε τον μπελα σας για ψυλλου πηδημα!

ας πουμε λοιπον οτι εκει που περτατατε στο δρομο δειτε καποιον να πεφτει και πατε να τον βοηθησετε! εστω οτι αυτος ο καποιος την ωρα που πεφτει σπαει το χερι του!
εσεις πατε να του κανετε καλο, αλλα ο τυπος επειδη ειναι μαλακας και θελει να βγαλει ακουραστα φραγκα, σας τρεσαρει μια μυνησουλα οτι και καλα το χερι του το σπασατε εσεις γιατι τον πιασατε αγαρμπα, και ζηταει τα κερατα του!
ακομα και αν δεν τυχαινε σε εσας αλλα σε καποιο γνωστο σας, και αρα γνωριζατε τις συνεπειες, πως θα αντιδρουσατε αν βλεπατε καποιον αλλον να "ξαπλωνει" καταμεσης του δρομου?

AUFGEBRACHT
20/09/2013, 22:01
Δεν έχει τόσο σχέση με τα παραπάνω, απλά να ελαφρύνει το κλίμα... Πριν κανα μήνα κάναμε μπάνιο στην παραλία και ξαφνικά ένας πιτσιρικάς πάνω σε ένα ποδήλατο αρχίζει να κλαίει κκαι να φωνάζει τον πατέρα του. Όλοι γύρναγαν και τον κοίταγαν και αυτός εκεί, να κλαίει πάνω στο ποδήλατο και να φωνάζει τον άφαντο πατέρα του, ο οποίος τελικά ήταν σε παρακείμενη καφετέρια κι έπινε τη μπυρίτσα του. Ο πιτσιρικάς έκοβε βόλτες με το ποδήλατο κι εμφανίστηκε ένας σκύλος, ο πιτσιρικάς φοβόταν και είχε παραλύσει, μια φώναζε "μπαμπά, μπαμπά" μία φώναζε "φύγε κωλόσκυλο". Σηκώθηκα και πήγα κοντά του και του είπα εάν θέλει να πάμε μαζί μέχρι τον πατέρα του αφού φοβόταν μην του επιτεθεί ο σκύλος, μου γνέφει ναι και μόλις πάω να τον ακουμπήσω στην πλάτη να ξεκινήσουμε με κοιτάει και μου λέει: Άσε με, ο μπαμπάς μου μου έχει πει να μη μιλάω με αγνώστους!!! Δίνει μια με το ποδήλατο κι εξαφανίζεται, κόκκαλο εγώ!!! :lol:

bruno
20/09/2013, 22:27
κ ομως σωστα αντεδασε το παιδακι.

Pan (dvs)
21/09/2013, 07:33
κ ομως σωστα αντεδασε το παιδακι.

Το παιδακι αντεδρασε σωστα.Το ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ την επομενη φορα θα κανει αυτο που θεωρει σωστο η θα φοβηθει μηπως βρεθει κατηγορουμενος?

endopandou
21/09/2013, 07:54
Μοτοσυκλετιστές γράφουν πως θα σκεφτούμε να βοηθήσουμε συνάνθρωπο μην πάει και μας κάνει μήνυση ή παιδάκι για να μη βρεθούμε κατηγορούμενοι?
Πείτε σας παρακαλώ πως κάνετε πλάκα.

Pan (dvs)
21/09/2013, 08:06
Μοτοσυκλετιστές γράφουν πως θα σκεφτούμε να βοηθήσουμε συνάνθρωπο μην πάει και μας κάνει μήνυση ή παιδάκι για να μη βρεθούμε κατηγορούμενοι?
Πείτε σας παρακαλώ πως κάνετε πλάκα.

Φυσικο ειναι πλεον να το σκεφτεσαι.Αυτο δεν σημαινει οτι δεν θα βοηθησουμε.

nobody
21/09/2013, 08:35
προς endopandou:

δεν γραφουμε οτι δεν βοηθαμε η οτι δεν θα συνεχισουμε να βοηθαμε.αντιθετως,εγραψα τι κανουνε σε αλλα μερη καποιοι,για να σταματησουμε επιτελους να λεμε οτι στην ελλαδα δεν υπαρχει πια αλληλεγγυη,δεν βοηθαει ο ενας τον αλλον και αλλα τετοια ομορφα.

MG-KTiNoS
21/09/2013, 08:38
προς endopandou:

δεν γραφουμε οτι δεν βοηθαμε η οτι δεν θα συνεχισουμε να βοηθαμε.αντιθετως,εγραψα τι κανουνε σε αλλα μερη καποιοι,για να σταματησουμε επιτελους να λεμε οτι στην ελλαδα δεν υπαρχει πια αλληλεγγυη,δεν βοηθαει ο ενας τον αλλον και αλλα τετοια ομορφα.

Μιλάτε σαν κάποτε να υπήρχε !!!!
:lol:
Εγώ πάντως δεν το θυμάμαι αυτό...

nobody
21/09/2013, 08:45
εγω παλι το θυμαμαι.και οχι μια η δυο φορες,αλλα πολλες.και οχι σε μια συγκεκριμενη γεωγραφικη περιοχη να πεις οτι ητανε τυχαιο,αλλα σε διαφορες.

και οχι μονο απο μοτοσυκλετιστες αλλα και απο πεζους,κατοχους αυτοκινητων και δεν ξερω κι εγω τι αλλο.

τελοσπαντων,οποιος θελει να πιστευει το αντιθετο,δικαιωμα του.αυτο δεν σημαινει απαραιτητα οτι ανταποκρινεται και στην πραγματικοτητα.

bruno
21/09/2013, 08:56
Το παιδακι αντεδρασε σωστα.Το ΟΡΓΙΣΜΕΝΟ ΜΕΛΟΣ την επομενη φορα θα κανει αυτο που θεωρει σωστο η θα φοβηθει μηπως βρεθει κατηγορουμενος?

To οργισμενο μελος,οπως το λες,θα επρεπε να διωξει το σκυλο αρχικα, λεγοντας το nickname του απλα:D και μετα θα πηγαινε στον πατερα του παιδιου.Οταν δεις καποιον αγνωστο οτι και να ειναι παιδι γρια κατω τα ανασκελα δεν τον ακουμπας,του μιλας να δεις πως αντιδρα και καλεις βοηθεια απο αλλους ,τηλεφωνα κλπ.

MG-KTiNoS
21/09/2013, 11:04
εγω παλι το θυμαμαι.και οχι μια η δυο φορες,αλλα πολλες.και οχι σε μια συγκεκριμενη γεωγραφικη περιοχη να πεις οτι ητανε τυχαιο,αλλα σε διαφορες.

και οχι μονο απο μοτοσυκλετιστες αλλα και απο πεζους,κατοχους αυτοκινητων και δεν ξερω κι εγω τι αλλο.

τελοσπαντων,οποιος θελει να πιστευει το αντιθετο,δικαιωμα του.αυτο δεν σημαινει απαραιτητα οτι ανταποκρινεται και στην πραγματικοτητα.


όχι μωρε αρκεί αυτός που θα σε πατήσει να είναι ντόπιος κι εσύ Αθηναίος και θα δεις πόσο καλοί άνθρωποι είναι όλοι....

-ελπίζοντας να κάνω λάθος-
:)

nobody
21/09/2013, 12:02
δεν ξερω για σενα,αλλα δεν συνηθιζω να ρωταω τον τοπο καταγωγης και το βιογραφικο γενικα του αλλου οταν ειναι/ειμαι στην ασφαλτο πεσμενος.

οπως και ναχει,εχεις την αποψη σου,εχω την δικη μου,καλα ναμαστε ολοι μας

akis_trevor
21/09/2013, 12:06
Δειτε και αλλα βιντεο
Ειναι η εκπομπη What would you do και μερικα ειναι ακρως ενδιαφεροντα......

+779