PDA

View Full Version : Πρόβλημα με συναγερμό



downhill
09/10/2005, 08:51
Την προηγούμενη εβδομάδα αγόρασε ο αδερφός μου το FMX καινούριο και με τοποθετημένο το συναγερμό Spyball 6527.Εχθές το μεσημέρι διαπιστώσαμε ότι δε λειτουργούσαν οι βομβητές κατά την όπληση και αφόπληση,καθώς επίσης και ο "πανικός".Ο Συναγερμός αν την κινείσεις λειτουργεί.Ξέρει κανείς τί μπορεί να ευθύνεται;Να το πάω στο μαγαζί που αγόρασα τη μηχανή ή στην αντιπροσωπεία του συναγερμού;

adam_tsouk
09/10/2005, 10:32
Κοίτα, κατ'αρχην θα πας εκεί που αγόρασες την μηχανή κατά συνέπεια και τον συναγερμό να το κοιτάξουν.

Στανταρ θα στο φτιάξουν ή θα σου αλλάξουν συναγερμό (αν δεν κανεις κάτι λάθος). Αν δεν βγάλεις άκρη εκεί (πράγμα απίθανο λογικά) τότε θα πας στην αντιπροσωπία.



:wave2:

downhill
09/10/2005, 10:47
Τελικά βρήκα πλήρεις οδηγίες χρήσης στο internet και στα Ελληνικά και το ξαναρύθμισα μέσω του χειρηστηρίου.Οι μ@@@@@ δεν είχαν τις πλήρεις οδηγίες στο "manual" που μας έδωσαν...

adam_tsouk
09/10/2005, 19:26
Αρχικά δημιουργήθηκε από downhill
Τελικά βρήκα πλήρεις οδηγίες χρήσης στο internet και στα Ελληνικά και το ξαναρύθμισα μέσω του χειρηστηρίου.Οι μ@@@@@ δεν είχαν τις πλήρεις οδηγίες στο "manual" που μας έδωσαν...


classic.....


το παν είναι να πουλήσουν...... :rolleyes:

LittlBox
11/10/2005, 09:37
Ασχετο,
Η honda πουλαει original συναγερμους?

downhill
11/10/2005, 10:24
Αρχικά δημιουργήθηκε από LittlBox
Ασχετο,
Η honda πουλαει original συναγερμους?

Καλή ερώτηση.Αν ξέρει κανείς την απάντηση ας μάς πει.Ελπίζω να μη χάνεται η εγγύηση αν βάλεις συναγερμό Spyball κλπ.Αν είναι έτσι να μην τους πληρώνουμε για 2 χρόνια στα εξουσιοδοτημένα...

LittlBox
11/10/2005, 11:50
To θεμα δεν ειναι αν χασει την εγγυηση,Το θεμα ειναι να βαλεις ενα συναγερμο χωρις να χρειαστει να κοψεις τη πλεξουδα και αφου υποτιθεται θα εναι honda δε θα κανει και π@παριες (να χτυπαει μονος του,να σου ξελιγωνει τη μπαταρια,να μπ@υρδελιαζει τα ηλεκτρικα σου και ο,τι αλλο κανουν οι κωλ@συναγερμοι που δινουν δωρο οταν αγοραζεις νεο μοτο).Κι αν κανει τα παραπανω τον ξηλωνεις και το πετας!

LittlBox
11/10/2005, 12:51
Απαντω στον εαυτο μου.
Πηρα το Σαρακακη και μου ειπαν οτι εχουν συναγερμους αλλα για το fmx (που ενδιαφερει εμενα) δεν εχει βγει ακομα.

OldMan
11/10/2005, 13:12
:nono: :nono: :nono:

Ρε σεις, ξέχασα ότι είμαι mod στο topic ...!!!

"Σκατόφατσα", editάρεσαι...

Littlbox, ευπρεπίζεσαι....

:wave2: :beer: :wave2: