PDA

View Full Version : Ποιοσ Ειναι Ο Πιο Παλιοσ



XTMPAM
25/02/2004, 15:03
ΕΔΩ ΜΕΣΑ???ΓΙΑ ΝΑ ΔΟΥΜΕ!!!ΕΞΑΙΡΟΥΝΤΑΙ ΟΙ ΜΟΔΙΣΤΡΟΙ....ΓΙΑ ΝΑ ΒΛΕΠΩ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΕΣ ΕΓΓΡΑΦΗΣ!!!

DUKASII
25/02/2004, 15:05
PETAXOU MIA KAPSIMI KAI PARE MIA ZAMPON TYRI FASOLIA...KAI GRIGORA GIATI EXEIS KAI FASINA META...
ANTE KAI POYSE...GIA DES TI OOOOOOOOORA EXOYME ANAFORA..

Zouzouniara
25/02/2004, 15:05
xmmm giatiii mphke ayto to thema....epeidh egrapsa sth....sarakosth....o pio palios tha kerasei mpures?:evil: :uplate: :hypnotize

aaa theleis na thn glutwwwseiiiissss eeeeeeee
axa!

XTMPAM
25/02/2004, 15:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zouzouniara
xmmm giatiii mphke ayto to thema....epeidh egrapsa sth....sarakosth....o pio palios tha kerasei mpures?:evil: :uplate: :hypnotize

aaa theleis na thn glutwwwseiiiissss eeeeeeee
axa!

ΝΑΙ ΣΤΗΝ ΑΡΧΗ ΕΤΣΙ ΣΚΕΦΤΗΚΑ ΑΛΛΑ ΛΕΩ ΕΓΩ ΔΕΝ ΕΙΜΑΙ Ο ΠΙΟ ΠΑΛΙΟΣ ΑΠΛΑ ΠΑΛΙΟΣ!!:D

NLS
25/02/2004, 15:11
εγώ είμαι νέος πάντως

Zouzouniara
25/02/2004, 15:11
xixixi gia na doume loipon.........poioooosss tha einai o tyxeros!:eek:

NLS
25/02/2004, 15:15
γιατί κουράζεστε;

http://www.moto.gr/forums/memberlist.php?s=&action=getall&what=datejoined&ltr=&perpage=30&orderby=joindate&ausername=&homepage=&icq=&aim=&yahoo=&joindateafter=&joindatebefore=&lastpostafter=&lastpostbefore=&postslower=&postsupper=&direction=DESC&pagenumber=203

cityfly
25/02/2004, 15:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zouzouniara


xixixi gia na doume loipon.........poioooosss tha einai o tyxeros!


όχι εγώ

ευχαρίστως όμως να τον απαλάξω από το κουβάλημα των κασονιών της μπύρας
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
όόόόόόόόόόόόόόόχι δεν σκοπεύω να τα κουβαλήσω
να τα πιω σκοπεύω :beer:

XTMPAM
25/02/2004, 15:20
ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΛΟΙ ΤΗΝ ΙΔΙΑ ΗΜΕΡΟΜΗΝΙΑ

afrotwin
25/02/2004, 15:28
KE EPIDI O PALIOS INE ALIOS
KAPIOS NA TON GIRISI AP TI KALI
:lol: :lol: :lol: :lol:

NLS
25/02/2004, 15:33
ε αφού είναι ίδια τι να κάνουμε - τότε μπήκαν

βγάλτε αυτούς που δεν έχουν κάνει ποστ ή/και που έχουν εξαφανιστεί

periklisk
25/02/2004, 23:20
και νεούδι είμαι.....

Ο νέος ειν' ωραίος!!!!!!:dizzy: :dizzy: :dizzy:

almalibera
26/02/2004, 07:43
...δεν έχω κλεισει ουτε 1 χρονο:p !!!
:) :D ;) :p :cool: :winka: :beer: :smokin: :wave2: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :blush: :ninja:

















Ε, ΚΑΙ ????

periklisk
26/02/2004, 08:41
kala eisai.... egw molis 2 mhnes+

den trexei bebaia kai tipota.....

Zouzouniara
26/02/2004, 09:05
kalhhhhmeraaaaaaaaaaaa eee kai ti na leme twra.....egw metrw meres :p

Wizard13
26/02/2004, 09:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από Zouzouniara
kalhhhhmeraaaaaaaaaaaa eee kai ti na leme twra.....egw metrw meres :p

Κι εγώ!!! :look: :rotflmao:

periklisk
26/02/2004, 09:21
OYTE τη ροζαλία δε θα περίμενες έτσι!!!!:D

almalibera
26/02/2004, 09:34
......κατι παίζει εδω περα.....:look: :eyepop:

Wizard13
26/02/2004, 09:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από periklisk
OYTE τη ροζαλία δε θα περίμενες έτσι!!!!:D

Φυσικά και όχι... :D

Είχα 50 μέρες άδεια, μαζεμένες και έμπαινα μέσα για να κάνω άλμα και ξαναέβγαινα το μεσημέρι... :look:

Και Δευτέρα 14.6 προς ξημερώματα Τρίτης 15.6 περπατούσα 60χλμ με 40 κιλά στην πλάτη... :eyepop:

Α! Τετάρτη 16.6 πήρα τη ροζαλία...:blush:

Electra
26/02/2004, 09:41
Σε τί αποσκοπεί αυτό το post:confused:
:ZZZ:

bikersonly
26/02/2004, 09:47
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
Σε τί αποσκοπεί αυτό το post:confused:
:ZZZ:

Σε τι αποσκοπεί??? :mad: Τολμάς και ρωτάς κι όλας???? :eek: ΓΙΑ ΝΑ ΜΑΘΟΥΝ ΟΛΟΙ ΟΤΙ ΕΓΩ ΝΑΙ ΕΓΩ ΣΟΥ ΓΝΩΡΙΣΑ ΤΟ MOTO.GR :wacko: ΕΓΩ ΣΕ ΕΚΑΝΑ ΑΥΤΟ ΠΟΥ ΕΙΣΑΙ!!!! :sick:

Ρε Εύη θυμάσαι που είμασταν στο Πλαίσιο και με ρώταγες καλά τι δίαολο κάνεις τόση ώρα και μετά έγινες μέλος και εσύ και γράφαμε - την έλεγε ο ένας στον άλλο?? :lol: :lol: :lol: Ε ρε εποχές!! :wave2: Και είχες και τον Αντώνη να μας έλεγε "Τι κάνετε τόσες ώγες?Γήγογα στις δουλειές σας!Ε ρε τον ψευδό!"Μιχάαααληηηη τγάβα βγάλε καμιά πγοσφογά!χαχα!Τι θυμήθηκα τώρα! χαχα :lol: :lol:

Electra
26/02/2004, 09:55
Ναι!!! Γι' αυτό την κάναμε γε από το Πλαίσιο!!!
Γιατί δέ μας καταλάβαιναν!!!:beer:

Μιχάλη είσαι ο μέντοράς μου (και ας ερχόσουν και χωρίς κράνος στη δουλειά μερικές φορές και ας έβαζα και τις προσφορές σου 1 χρόνο στο δικό μου κωδικό και ας μήν έπερνες και bonus και ας... ΩΧ):look:

periklisk
26/02/2004, 10:01
ΟΠΑ!!! ΒΓΑΙΝΟΥΝ ΑΠΛΥΤΑ ΣΤΗ ΦΟΡΑ!!! ΤΟ ΠΟΣΤΑΚΙ ΑΠΟΚΤΑ ΕΝΔΙΑΦΕΡΟΝ!!!!:lol:

bikersonly
26/02/2004, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
Ναι!!! Γι' αυτό την κάναμε γε από το Πλαίσιο!!!
Γιατί δέ μας καταλάβαιναν!!!:beer:

Μιχάλη είσαι ο μέντοράς μου (και ας ερχόσουν και χωρίς κράνος στη δουλειά μερικές φορές και ας έβαζα και τις προσφορές σου 1 χρόνο στο δικό μου κωδικό και ας μήν έπερνες και bonus και ας... ΩΧ):look:

Ε είσαι........είσαι ...........είσαι........ :wacko: (πάμε άλλη μία) είσαι.........είσαι ΚΑΡΦΙ! :sick: Και αν θυμάσαι καλά έβαζες αλλονών πωλήσεις στον ΚΩΔΙΚΟ ΜΟΥ!!! :smilea: Και εσύ έπαιρνες τις δικές μου????? :mad: Για αυτό ρε δεν έπαιρνα bonus ποτε??? :bigcry: Ώστε με γέλασες ε???? Τουλάχιστον Bonus έπαιρνα μόνος μου!χαχα! :lol: :lol: Τρελλά γέλια πάντως!! :lol: :smokin: :smokin:
Εγώ χωρίς κράνος???? :confused: δεν με θυμάμαι!:beer:

periklisk
26/02/2004, 10:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Φυσικά και όχι... :D

Είχα 50 μέρες άδεια, μαζεμένες και έμπαινα μέσα για να κάνω άλμα και ξαναέβγαινα το μεσημέρι... :look:

Και Δευτέρα 14.6 προς ξημερώματα Τρίτης 15.6 περπατούσα 60χλμ με 40 κιλά στην πλάτη... :eyepop:

Α! Τετάρτη 16.6 πήρα τη ροζαλία...:blush:

ΑΘΛΗΤΗΣ ΕΙΣΑΙ ΜΑΝ?

Electra
26/02/2004, 10:05
...σου έβαζα τρελές πωλήσεις: CD, mouse pads, εκτυπωτούληδες, skannerάκια, καλωδιάκια, μολυβάκια, γομούλες, δωρεές...
Δέ πρέπει να έχεις παράπονο!!!!

1471 for ever!!!!:rotflmao:

bikersonly
26/02/2004, 10:14
Αρχικά δημιουργήθηκε από Electra
...σου έβαζα τρελές πωλήσεις: CD, mouse pads, εκτυπωτούληδες, skannerάκια, καλωδιάκια, μολυβάκια, γομούλες, δωρεές...
Δέ πρέπει να έχεις παράπονο!!!!

1471 for ever!!!!:rotflmao:

εεεεεεεεε................ΑΝΤΕ ΓΕΙΑ! :wave2: :mad: Σε συγχωρώ μόνο και μόνο και μόνο επειδή έχεις SuperFour! :beer:

theolc-8
26/02/2004, 10:28
piso re palioi

NLS
26/02/2004, 10:35
είπες κάτι νιάτο;

:hypnotize

Zouzouniara
26/02/2004, 10:42
xaaxaxaxaxax ayto to topic dhmiourghthike gia na leme oti theloume..(???) xm...

tou mpi or not tou mpi

poia eimai pou eimai pou paw....

almalibera
26/02/2004, 11:04
...μαθαμε και την προϋπηρεσια Μιχαλης-Ευης...


ίντρεστινγκ....

DUKASII
26/02/2004, 11:15
poly GELAO PALI...AXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXAXA....GEIA SOY RE EYH..XAXAXAXAXAXAXAXAAXAX

XAXAXAXAXAXAXAXAAXXAA:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

TI KANOYME;;OLA KALA;;:smokin: :smokin: :smokin:


895

periklisk
26/02/2004, 11:20
Dukas ti egine????? peftei pantofla???????:eyepop: :eyepop: :lol: :lol: :lol: :lol:

asmar
26/02/2004, 11:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Φυσικά και όχι... :D

Είχα 50 μέρες άδεια, μαζεμένες και έμπαινα μέσα για να κάνω άλμα και ξαναέβγαινα το μεσημέρι... :look:

Και Δευτέρα 14.6 προς ξημερώματα Τρίτης 15.6 περπατούσα 60χλμ με 40 κιλά στην πλάτη... :eyepop:

Α! Τετάρτη 16.6 πήρα τη ροζαλία...:blush:

Πάντως από ότι έχω ακούσει στη ΣΧΑΛ και στην 2α ΜΑΛ είναι κολλέγιο τώρα :)
Ρώτα και μένα που την έφαγα στη μάπα το 1996.....
Και το χειρότερο....άκου εκεί ένα χρόνο.... χα χα

NLS
26/02/2004, 11:33
ναι ρε μεγάλη πλάκα - πήγα προχτές το βαφτιστήρι μου στο Πεύκο (δεν μπορεί να πήγαινε αλλού, αυτός που του έβαλε λάδι εκεί πήγε και ο αδερφός του επίσης)

μόνο 2 συντηρήσεις ε; χεχεχε
είναι όμως πολύ περισσότερα λεφτά

εντωμεταξύ έκλεισε και η θρυλική 1η ΜΑΛ :( το αγαπημένο μου στρδο...

γμτ

πάντως με 12 μήνες, ποιός να προλάβει να πάρει αστέρι; (σαν εμένα) χεχεχε τους κοίταγα ψαρωτικά τους "παλιούς" προχτές χαχαχαχα

Wizard13
26/02/2004, 11:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από asmar
Πάντως από ότι έχω ακούσει στη ΣΧΑΛ και στην 2α ΜΑΛ είναι κολλέγιο τώρα :)
Ρώτα και μένα που την έφαγα στη μάπα το 1996.....
Και το χειρότερο....άκου εκεί ένα χρόνο.... χα χα

Είδες periklisk? O Στέλιος το έπιασε αμέσως το νόημα... :winka:

Στέλιο, εγώ που πήγα το '92 τι να πω ο κακομοίρης??? :look:
ΤΗν 1η μέρα που φτάσαμε, είχαν κραμαστεί οι παλιοί στα κάγκελα της πύλης και κάνοντας σα μαϊμούδες, φωνάζανε "Νέοι, θα λιώσετε!!!" :eek:

Έρε γέλια... Πολύ θα ήθελα να κάνω 4,5,8,15,22,100 αλματάκια ακόμα... :rolleyes:

NLS
26/02/2004, 11:41
για να ακούω νουμεράκια (σειρές και αλματάκια)

Wizard13
26/02/2004, 11:44
Κορίτσια... τα μηχανάκια σας και σ'άλλο ποστ... :wave2:

Λοιπόν 92Β, 217, 19 αλματάκια... 2η ΜΑΛ, και επιλοχιού! :winka:

NLS
26/02/2004, 11:49
άσε παλιέ άσε ;)

247, 30 δηλ. αστεράκι (μερικά σπέσιαλ διαφορετικά από τα νορμαλ, και νυχτερινά και φόρτο και θάλασσα και μεγαλύτερου ύψους κ.α. α και βέβαια λόγω ειδικότητας και πτώσεις χωρίς ζώνη ρίψης στημένη), full paybook (αν και γραφέας τρίτου, έφαγα πίπα... ΟΛΕΣ οι ασκήσεις, διπλές υπηρεσίες κάποια περίοδο γιατί είχαν κόντρα οι λοχαγοί κ.α.)

ανιχνευτής γαρ

τρομάααααααααρα μου

και βέβαια 1η ΜΑΛ ΜΑΥΡΗ ΜΟΙΡΑ (το μαύρο οκτάγωνο το έχω ακόμα)

jimbar
26/02/2004, 11:52
και εγώ που μετρώ ώρες;

γλίτωσα τις μπύρες;;;

και καλά οι μπύρες, από βόλτες όμως

ΔΕΝ πολύ βλέπω ... γιατί ρε παιδιά;

Πιος μαρτύρησε για την "μπόχα" των ποδιών μας ;;;

αμ θα τον βρώ. δεν θα τον βρώ;;;; που θα μου πάει και τότε ... εκτός του ότι θα του δείξω τις αμασχάλες μου θα τον πάω και στον πιο παλαιό ... με έρπινγ !!! Σωστόόόόςςςς ;;;

Τελικά ... πιος πληρώνει τις μπύρες παιδιά ...;;;;;;;
χαχαχαχαχα

XTMPAM
26/02/2004, 11:58
ΔΕΝ ΤΑ ΑΦΗΝΕΤΕ ΟΛΑ ΑΥΤΑ ΤΑ ΠΕΡΙ ΣΤΡΑΤΟΥ??ΜΟΥ ΤΟ ΠΗΔΗΞΑΤΕ ΤΟ ΠΟΣΤ!!ΑΝΤΕ ΜΗΝ ΤΑ ΠΑΡΩ ΚΑΙ ΑΡΧΙΖΩ ΚΑΙ ΒΓΑΖΩ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ!!!
ΠΑΡΑΚΑΛΕΙΤΑΙ Ο ΚΟΣ SUPERMAN ΟΠΩΣ ΜΕΤΑΦΕΡΕΙ ΤΑ ΠΕΡΙ ΣΤΡΑΤΟΥ ΓΙΑ ΝΑ ΜΗ ΔΙΑΓΡΑΨΩ ΟΛΟ ΤΟ ΠΟΣΤ!!!:smokin:

NLS
26/02/2004, 12:02
μπα εγώ πήγα εκεί απλά γιατί βαριόμουν να γίνω σκοπάνθρωπος

asmar
26/02/2004, 12:03
Νέοι νέοι νέοι.....
Εγω κατάφερα το ακατόρθωτο, πήγα στη ΣΧΑΛ έκανα όλο το σχολίο και δεν έκανα κανένα άλμα!!!!!!
Την ημέρα που μας βάλανε στα φορτηγά να κάνουμε τα άλματα έκανε ένας μια μαλακία και μας βγάλανε με τα μπέργκιν στο στίβο μάχης και ένας παπάρας με έσπρωξε με αποτέλεσμα να πάθω κάκκωση πτέρνας και 8 μέρες ελεύθερος υπηρεσίας (έτσι δεν το λένε;)
Και μετά έμεινα ένα μήνα στη 2α ΜΑΛ, την έκανα για αμφύβιος στην Ρόδο, έκατσα 2 μήνες όπου μου τον φορμάρανε στα ΤΠΕΝ, μετά πήγα στη Σύμη 3 μήνες σε μια βραχονισήδα τη Νύμο, μετά 6 μήνες στη νήσο Μεγίστη κοινώς Καστελλόριζο όπου τους 4 τους πέρασσα σε 2 γαμημένες κατά τ'άλλα συμπαθυτικές βραχονησίδες τη Ρω και τη Στρογγύλη και μετά ενήργησε το μέσο και πήρα μετάταξη στο πυροβολικό 3 μήνες πριν απολυθώ στην Κρήτη στο κέντρο μάλιστα της Κρήτης.

Φανταστήτε σκηνικό, αμφίβιος καταδρομέας να σκάει μύτη σε φυλάκιο πυροβολικού σε μέρος που δεν υπήρχε θάλασσα.....

σε ένα νούμερο όμως σας πάω μια κόντρα.....είχα περίπου 120 μέρες φυλακή αν θυμάμαι καλά
Με το μέσο υπηρέτησα μόνο 1 παραπάνω, δηλ 18 και 1 :)

Πάντως γενικά πέρασα μακάβρια στο στρατό με μόνη εξαίρεση τους τελευταίους 3 μήνες και 2 στο Μ.Πεύκο.

Μπρρρρρρ ποτέ πια

Συζήτηση Στρατός - ΤΕΛΟΣ

Wizard13
26/02/2004, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από NLS
άσε παλιέ άσε ;)

247, 30 δηλ. αστεράκι (μερικά σπέσιαλ διαφορετικά από τα νορμαλ, και νυχτερινά και φόρτο και θάλασσα και μεγαλύτερου ύψους κ.α. α και βέβαια λόγω ειδικότητας και πτώσεις χωρίς ζώνη ρίψης στημένη), full paybook (αν και γραφέας τρίτου, έφαγα πίπα... ΟΛΕΣ οι ασκήσεις, διπλές υπηρεσίες κάποια περίοδο γιατί είχαν κόντρα οι λοχαγοί κ.α.)

ανιχνευτής γαρ

τρομάααααααααρα μου

και βέβαια 1η ΜΑΛ ΜΑΥΡΗ ΜΟΙΡΑ (το μαύρο οκτάγωνο το έχω ακόμα)

Και εγώ ήθελα να παω ανιχνευτής, αλλά επειδή είχα ένδειξη ΛΥΒ, δεν πέρασε... Ήθελα να πάω και ΕΤΑ, τρομάρα μου... :eyepop: Και πήγα να το ζητήσω χωρίς να βάλω το μέσο... :look:

Το καλύτερο άλμα: Θαλάσσιο, μαζί με ΕΤΑ και γερμανικό ΕΤΑ, όπου έβαλαν 10 από εμάς για να γεμίσει ο Χέρκουλας!

Ο χαμός! Αυτοί δεν ξέρουν από πόρτα... Και το πήραν χαμπάρι ότι πάμε για πόρτα στον αέρα!!! :uplate: Καταλαβαίνεις τι έγινε! Αλλάζαμε θέσεις και στικ μέσα στο αεροπλάνο :sick:

Αλλά έκανα θαλάσσιο από ΡΑΜΠΑΑΑΑΑΑΑΑ :beer:

NLS
26/02/2004, 12:06
χαχαχαχα ναι κλασικό

σαν τους αμερικάνους από τον Στόμα πάνε αυτοί ;)

και το σινούκ άλλη φάση - το καθένα διαφορετική κα*λα

πάντως θα έλεγα (ΙΣΩΣ) ότι καλύτερα ήταν τα ψαρωμένα άλματα μου... εκεί έτρεχε περισσότερο αδρεναλίνη... τώρα σχεδόν απολυόμενος ήταν ρουτίνα... έμπαινα (ανιχνευτής εξάλλου και το ήξεραν οι αρχηγοί, αφού ίδιο σχολείο είναι) μόνος μου άρπαγα ένα αλεξίπτωτο και ντυνόμουν πάνω στη ράμπα όταν έκλεινε (και τα ψαράκια να κοιτάνε)... μετά πέταγα με τους αρχηγούς 2-3 στικ (ο νέος να φεύγει με κλειστά μάτια και εγώ να βγάζω λαιμό έξω να δω χεχεχεχε) και μετά εγώ ;)
εκείνη τη μέρα έκανα τρια (το έφερνα κοντά στους αναμένοντες για το επόμενο και ξαναχωνόμουν)... κάτω στο Τυμπάκι - πιο κάτω η ιστορία της μέρας εκείνης)

ααααααχ ωραίες εποχές - προχτές που πήγα τον νέους πέρασε το ηρακλάκι από πάνω... είχε ρίψη (πρόλαβα είδα 3 στικ πριν φύγω)

ΥΓ. φάση Τυμπάκι: Ο δίκας πολύ ξυγιμένος (δε φέιμους Βασιλαντωνάκης) πάντα στους απολυόμενους είχε την "έκπληξη" (όχι έκπληξη μια και το ξέραν από τους προηγούμενους) να τους βγάζει σε στριπτιζάδικο :))))) χεχεχεχε ναι όλη την ΕΣΣΟ που απολυόταν από 1η ΜΑΛ... ε έτσι και εκείνη την μέρα... έλα όμως που είχα πάρει μετάθεση (ΔΥΣΤΥΧΩΣ), στο ΣΑΛ μόλις πριν γίνει η ΕΣΣΟ μου απολυόμενη... οπότε θα το έχανα το δωράκι ;) ... όμως έτυχε εκείνη τη μέρα να κατεβάσω ΕΓΩ εκ' μέρους ΣΑΛ τα αλεξίπτωτα στην Κρήτη (ωραία φάση πας εκεί και δεν ανήκεις στην πράξη σε κανέναν) ... έλα όμως που οι απολυόμενοι (προηγ. σειρά από μένα) ΔΕΝ προλάβαιναν το δώρο κανονικά, οπότε τι είχε κανονίσει ο δίκας; ΝΑ ΠΑΝΕ ΟΠΩΣ ΕΙΝΑΙ (με τις στολές) ΑΠΟ ΤΗΝ ΑΣΚΗΣΗ (θα διανυκτερεύαμε εκεί) σε στριπτιζάδικο στο Τυμπάκι... ε λόγω ότι ήμουν παλιός 1η ΜΑΛ αλλά δεν θα προλάβαινα τους δικούς μου απολυόμενους για το δωράκι, με πήραν μαζί μη το χάσω... έγινε το ΧΑΟΣ ;) παραλαγές και πράσινα μπερέ κλπ. "έχ*σαν" οι κοπέλες ;) χεχεχεχεχε

DUKASII
26/02/2004, 12:09
JOHN....RAMBO....[NLS]

PAIZEI NA KANEIS KAMIA APOBASH STA MAC POY THELO KATI PRAMATAKIA;;;
ME TIPOTA SKOINIA...KANA M-16 KAI TA SXETIKA;;

PLERONO KALA E;;

Wizard13
26/02/2004, 12:19
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
JOHN....RAMBO....[NLS]

PAIZEI NA KANEIS KAMIA APOBASH STA MAC POY THELO KATI PRAMATAKIA;;;
ME TIPOTA SKOINIA...KANA M-16 KAI TA SXETIKA;;

PLERONO KALA E;;

Έχει Ζώνη Ρίψης στο MAC???? :eek:

Aν είναι μέσα και εγώ :wave2: :rotflmao:

periklisk
26/02/2004, 12:20
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Είδες periklisk? O Στέλιος το έπιασε αμέσως το νόημα... :winka:

Στέλιο, εγώ που πήγα το '92 τι να πω ο κακομοίρης??? :look:
ΤΗν 1η μέρα που φτάσαμε, είχαν κραμαστεί οι παλιοί στα κάγκελα της πύλης και κάνοντας σα μαϊμούδες, φωνάζανε "Νέοι, θα λιώσετε!!!" :eek:

Έρε γέλια... Πολύ θα ήθελα να κάνω 4,5,8,15,22,100 αλματάκια ακόμα... :rolleyes:

Μαυροσκούφης man!!! Από πυροβόλα ξέρω!!!

NLS
26/02/2004, 12:25
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
JOHN....RAMBO....[NLS]

PAIZEI NA KANEIS KAMIA APOBASH STA MAC POY THELO KATI PRAMATAKIA;;;
ME TIPOTA SKOINIA...KANA M-16 KAI TA SXETIKA;;

PLERONO KALA E;;

για αποβάσεις θα απευθυνθείς στους πρώην μπλεσκούφιδες (τώρα και αυτοί με πράσινα πια - μια και το μπλε το δώσαν αλλού τα ζώα του ΓΕΕΘΑ) ;) άντε και σε κάνα ΟΥΚ

εγώ αεραπόβαση μόνο ;)

αν την κάνω όμως δεν θα πάρω πραματάκια... θα πάρω ένα LC8 και θα φύγω... έφιππος

NLS
26/02/2004, 12:28
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Έχει Ζώνη Ρίψης στο MAC???? :eek:

Aν είναι μέσα και εγώ :wave2: :rotflmao:

αγόρι μου είπαμε, δεν χρειάζομαι ;)

με ρίχνεις πρώτο, σου καθαρίζω μια και έρχεσαι από πίσω (δηλ. είμαι ο μα*άκας της υπόθεσης)

XTMPAM
26/02/2004, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
JOHN....RAMBO....[NLS]

PAIZEI NA KANEIS KAMIA APOBASH STA MAC POY THELO KATI PRAMATAKIA;;;
ME TIPOTA SKOINIA...KANA M-16 KAI TA SXETIKA;;

PLERONO KALA E;;


ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΑΑΧΑΑΑ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:
ΕΕΕΙΙΙΙ ΡΑΜΠΟΟΟΟΟ ΠΟΛΥΥΥΥ ΤΡΕΧΑΛΛΛΑΑΑΑ Ο ΣΤΡΑΤΟΣ ΠΟΥ ΕΚΑΝΕΣ ΕΤΣΙ???ΑΝ ΣΟΥ ΠΩ ΤΙ ΕΚΑΝΑ ΕΓΩ ΘΑ ΠΕΣΕΙΣ ΚΑΙ ΘΑ ΠΑΙΡΝΕΙΣ!!!!

NLS
26/02/2004, 12:53
μα είναι δυνατό να είσαι ο XTMPAM και να έχεις κάνει κάτι λιγότερο από εμάς; όχι βέβαια (και είπα δεν θα πεταχτεί; )

:ZZZ:

DUKASII
26/02/2004, 12:58
GIA STRATO..RE AN EINAI DYNATON....

STH RODO LEEI ..STRATO...MH G#@#$@$O TIPOTA.. POU ERXOTANE ME ADEIA KAI NOMIZA OTI HTANE STIS MPAXAMES...KAI EKANE SOLARIUM!

RE NLS..MH PSARONEIS..O XTMPAMIES HTANE EPILOXIAS..[SPIOUNAKOS KIOLAS] KAI DEN EKANE TIPOTA GIA AYTO SOY LEEI...
DE XERO MALISTA..AN EPIASE KAI POTE OPLO STA XERIA TOY...

O GIOTAS..
TESPA...TO KALHTERO EINAI AYTO PANTOS!

EGO EKANA ENA ...MPLOUZ...KAI APO TOTE..BLEPO XIONI..KAI BRIZO!
KAI AKOY TORA NLS....EXEIS DEI POTE...SE THERMOMETRO...-13????:
:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:

Wizard13
26/02/2004, 13:04
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
KAI AKOY TORA NLS....EXEIS DEI POTE...SE THERMOMETRO...-13????

Xειμερινή διαβίωση, Παρνασσός, Φεβ 1993...

5:30 το πρωί έγραψε -18c και κοιμόμασταν σε αντίσκοινα...:eyepop:

NLS
26/02/2004, 13:05
έχω δει -16 αλλά όχι φαντάρος :)
(και Ελλάδα πάντα μιλάμε)

NLS
26/02/2004, 13:06
Αρχικά δημιουργήθηκε από Wizard13
Xειμερινή διαβίωση, Παρνασσός, Φεβ 1993...

5:30 το πρωί έγραψε -18c και κοιμόμασταν σε αντίσκοινα...:eyepop:

πωπω μου θύμισες μια μαλακία μου... Παρμενίωνας... είπα να κοιμηθώ σε ξεραμένη κοίτη από ένα ρέμα ... ... ... μεγάλο λάθος :)

DUKASII
26/02/2004, 13:07
POIOS SE ROTHSE RE;;


NLS SE LENE;;;:wave2:

EGO NA PO KATI PARAPANO STON NLS ITHELA....OXI SE SENA..

XTMPAM
26/02/2004, 13:07
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΞΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14,00 ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ??ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΗΘΕΛΑ ΕΠΑΙΡΝΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΔΕΙΑ???ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟΣΤΡΑΤΟ!!!ΕΠΙΛΟΧΙΑΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΕΣ!!!

NLS
26/02/2004, 13:08
:eek: :mad: :cry: :evil: :yuck: :eyepop: :sad: :blush: :dizzy: :look:

DUKASII
26/02/2004, 13:09
GINEI KAMIA EPISTRATEYSH...O XTMPAMIES..THA EINAI STA KALSON...
AN SKISTEI KANENA...THA TO RABEI...


A THA KOYBALEI KAI TA TRAYMAPLAST.....KAI TOYS NYXOKOPTES..

ETSI NA XERETE..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

DUKASII
26/02/2004, 13:15
TORA POY XERO OTI EISAI MAXIMOS DE FOBAME TIPOTA...

SOBARA TORA..AN GINEI POTE KATI...TRABA EKEI STA SYNORA...KAI MH PIASEIS OPLO..APLA PIASTOYS TH KOYBENTA...KAI KANTE KAMIA SYZHTHSH...NA GOYSTARETE...
:hypnotize
E META APO KAMIA ORA KOYBENTOYLAS...THA SIKOTHOYNE NA FYGOUNE KAI APOGOHTEYMENOI KIOLAS..
ASE POY THA TOYS EXEIS PEISEI OTI STHN ELLADA AN EINAI KAI ALOI ETSI...THA MPLEXOYNE OPOTE..MAKRIA..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

XTMPAM
26/02/2004, 13:15
ΠΙΣΩ ΓΙΑ ΣΠΕΡΜΑ!!!ΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑΧΑ!!!ΠΑΛΙ ΣΑΣ ΤΗΝ ΕΦΕΡΑ!!!ΚΟΙΝΩ ΘΑ ΓΑΜΩ ΤΑ ΠΑΝΤΑ!!!ΚΑΙ ΣΕΙΣ ΜΑΧΙΜΟΙ ΕΤΣΙ!!ΜΠΡΑΒΟ ΤΑ ΠΑΙΔΙΑ!!ΕΧΩ ΚΑΙ ΕΙΔΙΚΟΤΗΤΑ ΑΡΧΗΓΟΣ ΠΛΗΡΩΜΑΤΟΣ ΓΥΝΑΙΚΩΝ ΠΡΟΣ ΠΗΔΗΜΑ!!!:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

NLS
26/02/2004, 13:22
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
TORA POY XERO OTI EISAI MAXIMOS DE FOBAME TIPOTA...

SOBARA TORA..AN GINEI POTE KATI...TRABA EKEI STA SYNORA...KAI MH PIASEIS OPLO..APLA PIASTOYS TH KOYBENTA...KAI KANTE KAMIA SYZHTHSH...NA GOYSTARETE...
:hypnotize
E META APO KAMIA ORA KOYBENTOYLAS...THA SIKOTHOYNE NA FYGOUNE KAI APOGOHTEYMENOI KIOLAS..
ASE POY THA TOYS EXEIS PEISEI OTI STHN ELLADA AN EINAI KAI ALOI ETSI...THA MPLEXOYNE OPOTE..MAKRIA..:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

για αυτό το ρόλο έχουμε άλλους

Ειδικότητα: Καπετάνιος ΚΤΜ
Ανάλυση: Σου πρίζω τα balls ότι είμαι ο πιο γαμάτος από όλους και σηκώνεσαι και φεύγεις μόνος σου λέγοντας "οκ".

:ninja:

:beer:

(νο οφένς)

DUKASII
26/02/2004, 13:27
KAI KTM....DE PAEI...
:nono:



KAPETANIO EXOYME ALON EDO....:wacko:


ALA MIAS KAI TO ANEFERES....ENNOEIS OTI AKOMA DE STA EXO PRHXEI ARKETA...KAI KATHESAI AKOMA EDO E;;GIA NA DOYME..

periklisk
26/02/2004, 13:35
Αρχικά δημιουργήθηκε από XTMPAM
ΕΠΕΙΔΗ ΔΕΝ ΕΚΑΝΑ ΤΙΠΟΤΑ!!!ΚΑΘΕ ΜΕΡΑ ΕΞΩ ΜΕΤΑ ΤΙΣ 14,00 ΣΟΥ ΛΕΕΙ ΚΑΤΙ??ΚΑΙ ΟΠΟΤΕ ΗΘΕΛΑ ΕΠΑΙΡΝΑ 15 ΜΕΡΕΣ ΑΔΕΙΑ???ΑΝΤΕ ΜΙΑ ΜΕ ΤΟΝ ΚΟΛΟΣΤΡΑΤΟ!!!ΕΠΙΛΟΧΙΑΣ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΚΑΙ ΣΤΟ ΥΕΣ!!!

Sth rodo pou eisouna man? hmoun kai egw 96 98

periklisk
26/02/2004, 13:36
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
GIA STRATO..RE AN EINAI DYNATON....

STH RODO LEEI ..STRATO...MH G#@#$@$O TIPOTA.. POU ERXOTANE ME ADEIA KAI NOMIZA OTI HTANE STIS MPAXAMES...KAI EKANE SOLARIUM!

RE NLS..MH PSARONEIS..O XTMPAMIES HTANE EPILOXIAS..[SPIOUNAKOS KIOLAS] KAI DEN EKANE TIPOTA GIA AYTO SOY LEEI...
DE XERO MALISTA..AN EPIASE KAI POTE OPLO STA XERIA TOY...

O GIOTAS..
TESPA...TO KALHTERO EINAI AYTO PANTOS!

EGO EKANA ENA ...MPLOUZ...KAI APO TOTE..BLEPO XIONI..KAI BRIZO!
KAI AKOY TORA NLS....EXEIS DEI POTE...SE THERMOMETRO...-13????:
:smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin: :smokin:


ΕΓΩ ΦΙΛΕ ΗΜΟΥΝ ΣΤΗ ΡΟΔΟ ΣΕ ΚΑΙΝΟΥΡΓΙΑ ΜΟΝΑΔΑ ΚΑΙ ΠΗΓΑΙΝΑΜΕ ΜΑΜΩΝΤΑΣ.....

DUKASII
26/02/2004, 13:37
SE TIPOTA KOLOMPARA THA TON EBRISKES..XAXAXAXAAXXAXAXAXAXAXAXAAXAX

EKEI BARAGE SKOPIA...:rotflmao: :rotflmao:

NLS
26/02/2004, 13:40
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
KAI KTM....DE PAEI...
:nono:



KAPETANIO EXOYME ALON EDO....:wacko:


ALA MIAS KAI TO ANEFERES....ENNOEIS OTI AKOMA DE STA EXO PRHXEI ARKETA...KAI KATHESAI AKOMA EDO E;;GIA NA DOYME..

ωχ

(για την πρώτη σου φράση έχεις δίκιο πάντως και το αλλάζω: Ειδικότητα Πιλότος ΚΤΜ - ο πρώτος και ΜΙΚΡΟΤΕΡΟΣ βαθμός που παίρνεις λέγεται "Ρόσσι με ΚΤΜ" και μετά πάει λέγοντας)

XTMPAM
26/02/2004, 13:56
ΣΤΙΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ 10 ΜΗΝΕΣ!!!ΚΟΙΤΑΖΑΜΕ ΑΝ ΖΕΥΓΑΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΠΟΛΥ ΡΕΚΛΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΟΡΜΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑΜΕ ΑΣΤΑ ΑΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ PLAYSTATION EΙΧΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΟ ΜΕ CDAKIA KTL!!ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ!!!ΕΕ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΥΕΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΟΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ!!!ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΧΤ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΗΡΑ ΤΙΜΗΤΙΚΗ 26 ΜΕΡΕΣ!!!ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΗΜΟΥΝΑ:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Loudovikos
26/02/2004, 14:11
Γ'ΕΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ


Είμασταν πρώτη στο πρωτάθλημα μπάσκετ-ποδοσφαίρου στην
μεραρχία. Ειχάμε την πρώτη θέση στο μαραθώνιο Έβρου και πρώτη θέση στον μαραθώνιο Θράκης. :D :D Μιλάμε για πολύ μάχιμους!! Ακόμα και Παρασκευή πρωί μπάσκετ παίζαμε!!!!


Γιατι όπως είχε πεί και ο αξιότιμος δοίκας Μιχούδης "Η μονάδα δεν είναι λεμονάδα"!!!!

NLS
26/02/2004, 14:14
ο Μιχούδης μήπως έχει μικρό όνομα Πέπη και έχει μεγάλα βυζά;

superfour
26/02/2004, 15:38
ΒΓΗΚΑΝ ΟΙ ΖΑΡΓΑΝΕΣ ΤΣΑΡΚΑ?:look: :look:

ΡΕ ΣΚΑΤΟΨΑΡΑ..... ΚΟΙΤΑΞΤΕ ΤΟ ... ΤΑΜΠΛΩ!!!(ημ/νια εγγραφής) ’ιντε! Και καντε κανα σκουπισματάκι, κανα σφουγαρισματάκι γιατί πολύ μπίχλα έπεσε στο florum...
Θα σας επιβλέπει ο XTMPAM γιατί γουστέρνω ρε Γιώργαρε Τσαμπικία με τρέλα και λαχανί φανέλα!!!! Σε πάω...

Α! Και για σφουγγαρίστρες και σαγιονάρες Migato ... στον DUKA!!!!:hypnotize

Και που' στε? Σε μισή ώρα περνάω για check!

George...ανελαβε τους Στρατόκαυλους κι εγώ τις .....ΣΑΓΙΟΝΑΡΕΣ! BiBikoooooooooo έλααααααααααααα, που είσαι?????:wave2: :wave2: :wave2: :D :) :cool:

periklisk
26/02/2004, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από Loudovikos
Γ'ΕΑΝ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥΠΟΛΗ


Είμασταν πρώτη στο πρωτάθλημα μπάσκετ-ποδοσφαίρου στην
μεραρχία. Ειχάμε την πρώτη θέση στο μαραθώνιο Έβρου και πρώτη θέση στον μαραθώνιο Θράκης. :D :D Μιλάμε για πολύ μάχιμους!! Ακόμα και Παρασκευή πρωί μπάσκετ παίζαμε!!!!


Γιατι όπως είχε πεί και ο αξιότιμος δοίκας Μιχούδης "Η μονάδα δεν είναι λεμονάδα"!!!!

ΔΙΚΕ ΜΟΥ ΑΝΘΡΩΠΕ!!! 8η ΕΜΑ ΣΤΑ ΓΙΑΝΝΕΝΑ ΚΑΙ 95 ΕΑΝΕΘ ΣΤΗ ΡΟΔΟ!!!!


ΣΤΙΣ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ ΑΝΩ ΚΑΛΑΜΩΝΑ ΑΝ ΓΝΩΡΙΖΕΙΣ 10 ΜΗΝΕΣ!!!ΚΟΙΤΑΖΑΜΕ ΑΝ ΖΕΥΓΑΡΩΝΟΥΝ ΟΙ ΠΕΤΑΛΟΥΔΕΣ!!!ΧΑΧΑΧΑΧ!!!ΠΟΛΥ ΡΕΚΛΑ ΟΜΩΣ ΜΕ ΑΘΛΗΤΙΚΑ ΚΑΙ ΦΟΡΜΕΣ ΚΥΚΛΟΦΟΡΟΥΣΑΜΕ ΑΣΤΑ ΑΣΤΑ ΠΟΛΛΑ ΚΑΙ ΔΙΑΦΟΡΑ PLAYSTATION EΙΧΑ ΣΤΟ ΓΡΑΦΕΙΟ ΣΤΕΡΕΟΦΩΝΙΚΟ ΜΕ CDAKIA KTL!!ΠΟΥ ΝΑ ΣΤΑ ΛΕΩ ΕΝΑ ΔΡΑΜΑ!!!ΕΕ ΜΕΤΑ ΠΗΓΑ ΣΤΟ ΥΕΣ ΕΝΤΕΛΩΣ ΤΥΧΑΙΑ ΟΠΟΥ ΣΥΝΕΧΙΣΑ ΝΑ ΜΗΝ ΚΑΝΩ ΥΠΗΡΕΣΙΕΣ!!!ΠΗΓΑΙΝΑ ΜΕ ΤΟ ΧΤ ΤΟ ΠΡΩΙ ΚΑΙ ΕΦΕΥΓΑ ΤΟ ΜΕΣΗΜΕΡΙ!!!ΑΑΑ ΚΑΙ ΓΙΑ ΑΥΤΟ ΤΟ ΛΟΓΟ ΠΗΡΑ ΤΙΜΗΤΙΚΗ 26 ΜΕΡΕΣ!!!ΤΟΣΟ ΚΑΛΟΣ ΗΜΟΥΝΑ

ΡΕΚΛΑΝΤΑΝ ΕΙΣΑΣΤΑΝ ΕΚΕΙ!!! ΣΤΗ ΜΕΣΗ ΤΟΥ ΠΟΥΘΕΝΑ!!! ΚΑΛΑ ΞΗΓΗΘΗΚΕΣ!


ΩΡΑΙΟ ΠΟΣΤ ΓΙΑ ΣΤΡΑΤΟ ΚΑΤΕΛΗΞΕ!!!

TManiac
27/02/2004, 13:52
o pio freskos pantos (oson afora to fantariliki) einai o DIT.... Molis stis 24/02 parousiastike kai molis ehtes evale stolh...

xexe