PDA

View Full Version : Ο επιμένων νικά…



ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
30/09/2013, 12:49
Ο επιμένον νικά…
Με πήρε τηλέφωνο δικηγόρος μου . κερδίσαμε την δίκη για την bmw και μάλιστα σε ότι ζητήσαμε . θα πρέπει να τους επιστρέψω την μηχανή και να μου δώσουν έντοκα τα χρήματα που την αγόρασα συν τα εξάδα που έκανα συν συν συν…. Περιμένουμε να καθαρογραφεί η απόφαση να την πάρουμε στα χέρια μας και να κινηθούμε ανάλογα.

Γιαυτο μην κολονεται παιδιά πρέπει της κολοεταιριες που μας πουλάνε ελαττωματικά πράγματα να της κυνηγάμε. Πέρασαν 6 χρόνια αλλά θα τα πάρω και με τόκους 6 χρόνων . βαράτε τους…….
Ποσταρε το σε όποιο φόρουμ ξέρεται για να πάρουν θαρος και άλλοι παθόντες και να ξεκινήσουν αγωγές

McGyver
30/09/2013, 12:51
:sun:

GFawkes
30/09/2013, 12:58
Αρχηγε μου....χιλια μπραβο....


ετσι να μην νομιζουν οτι θα πουλανε σκουπιδια για να σκοτωνετε ο κοσμακης...

ΕΥΓΕ!!!
:beer:

dimzan
30/09/2013, 12:58
Ποιο ειναι το story με τη BMW ? Πες μας να μαθαινουμε κι εμεις!

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
30/09/2013, 13:05
διαβασε αυτο ειναι 20-6-2009 γραμενο

Προς BMW Γερμανίας

ΠΡΟΣΟΧΗ ΚΙΝΔΥΝΟΣ ΕΙΝΑΙ BMW

Εκτός από τα ψυχολογικά προβλήματα που πρέπει να ξεπεράσω κατά τα λεγόμενα του αφτερ σειλ σέρβις του κυρίου μπρα που με έκρινε ως ψυχοπαθή . εκτός το ότι πρέπει να ξεπεράσω το ότι έδωσα 25500 ευρώ για να παρο ένα σαράβαλο με δυο ρόδες. Καλούμε να ξεπεράσω και τον τραυματισμό που μου προκάλεσε η μοτοσικλέτα με αποτέλεσμα να στερούμε το δικαίωμα να εργάζομαι για να συντηρήσω την οικογένεια μου.
Το γεγονός έχει ως έξεις.
Τον Απρίλιο με κάλεσαν να επισκευάσουν την μοτοσικλέτα μου μετά την πίεση από εσάς αν και εγώ βλέποντας την έλλειψη τεχνικής κατάρτισης που έχουν οι περισσότεροι τεχνικοί της BMW HELLAS από τα πρώτα 400 χιλιόμετρα που παρουσίασε πρόβλημα ζητούσα να μου την αντικαταστήσουν. Βαδίζοντας στο σκοτάδι της άγνοιας τους , και μην μπορώντας να εντοπίσουν την βλάβη αλλάζουν ανταλλακτικά με την ελπίδα ότι κάποιο από αυτά που θα αλλάξουν θα είναι και το προβληματικό και θα λυθεί το πρόβλημα. Έστω και έτσι θα το δεχόμουν την στιγμή που δεν πληρώνω το κόστος των ανταλλακτικών και της εργασίας, και θα έπαιρνα στα χέρια μου μια ασφαλή μοτοσικλέτα Το πρόβλημα είναι ότι δεν έχουν ούτε την τεχνογνωσία να τοποθετήσουν σωστά το ανταλλακτικό όπως και στην μοτοσικλέτα μου με αποτέλεσμα να μου προκαλέσουν ατύχημα. Εκτός αν το καινούριο ανταλλακτικό είναι ελαττωματικό και αυτό και δεν φταίνε τα συνεργεία αλλά εσείς που το κατασκευάσατε.
Στης …/…/2009 μετά το ημεηλ που στάλθηκε από εσάς ώστε να επισκευάσουν την μοτοσικλέτα μου άλλαξαν το νούμερο ……….. ανταλλακτικό με την ελπίδα ότι αυτό είναι το ελαττωματικό. Τελικά δεν ήταν αυτό και το πρόβλημα παραμένει. Και εκτός των άλλον μετά από περίπου 1000 χιλιόμετρα στις …/ …. /2009 το Νο ………. Ανταλλακτικό πέταξε τα λάδια του επάνω στον τροχό με αποτέλεσμα να γλιστρήσει η μοτοσικλέτα να πέσουμε κάτω και να πιάσει το πόδι μου προκαλώντας τραύματα και να με σύρει για μια μικρή διαδρομή μέχρι να ακινητοποιηθεί. Το ότι δεν έσπασε το κόκαλο αλλά και δεν κοπήκαν οι μις του ποδιού μου με πιθανότητα να μείνω ανάπηρος οφείλετε στο ότι πάντα φορώ ρούχα και μπότες μοτοσικλέτας και η μπότα έσωσε το πόδι μου. Μετά από μερικές ήμερες που μπόρεσα να ανεβώ στην μοτοσικλέτα στης 18/6/2009 κατευθύνθηκα με πολύ προσοχή και χαμηλή ταχύτητα στο κατάστημα του κ βαγιανελη όπου με έστειλε η bmw Hellas να μου το τοποθετήσουν το προαναφερόμενο ανταλλακτικό να τους αναφέρω το συμβάν. Τους έδηξα τα λάδια που βλέπετε στην φωτογραφία η οποία είναι τραβηγμένη 10 ήμερες μετά το συμβάν δηλαδή σήμερα 18/6/2009. Η απάντηση του κ βαγιανελι αστειευόμενος και με πολύ θράσος είναι ότι << αφού δεν έπαθες ζημία να χάσεις το πόδι σου όποτε μπορέσεις φερτην να την δούμε και να την φτιάξουμε, για μια σταγόνα λάδι κάνεις έτσι?>>
Η ερώτηση μου ήταν μέχρι πότε θα κάνουν περάματα στην μοτοσικλέτα μου και θα παίζουν με την ζωή μου? Αυτός απλά γέλασε και μου είπε ότι αφού δεν έπαθα τίποτα δεν υπάρχει λόγος να φωνάζω ότι είναι θα το φτιάξουν.. εγώ του είπα ότι δεν θέλω να την φτιάχνουν κάθε 10 μέρες να την πάρουν και να μου δώσουν μια άλλη που να είναι ασφαλής. Το περισσότερο διάστημα από όσο την έχω στην ιδιοκτησία μου βρίσκετε εκεί που βρίσκονται οι περισσότερες BMW στο εργαστήριο του συνεργείου για επισκευή.
Τότε μου είπε να μιλήσω στον κ μπρα ότι αυτός δεν είναι αρμόδιος.
Κάλεσα τον κ μπρα στο τηλέφωνο και του ανάφερα το περιστατικό και αυτός μου είπε ότι θα το φτιάξουμε χωρείς να πληρώσεις τίποτε. Του είπα για άλλη μια φορά ότι εγώ από τα πρώτα 400 χιλιόμετρα ζητώ να μου την αλλάξουν και όχι να μου την επισκευάσουν γιατί εγώ έδωσα 25500.00 ευρώ για να αγοράσω καινούρια μοτοσικλέτα την οποία έχουν αλλάξει επανειλημμένα διάφορα ανταλλαχτήκαμε την οποία τελικά έχω 3 φορές κινδυνέψει σοβαρά η Ζώη μου και την τέταρτη φορά τώρα έπαθα ατύχημα . τι περιμένουν να σκοτωθώ πρώτα? Όταν του ανάφερα ότι έχω πάνω από 5 μάρτυρες να καταθέσουν το τι είδαν μου είπε ότι θα καταθέσουν ότι τους πω εγώ, θεωρώντας ότι θα τους πλήρωνα να καταθέσουν ψέματα.
Μου ανάφερε ότι η πολιτική της bmw (εσείς δηλαδή) είναι να μην αντικαταστούνε οι μοτοσικλέτες σε καμία περίπτωση αλλά να επισκευάζονται..
Εγώ του είπα ότι όχι μόνο θέλω να μου την αλλάξουν αλλά να με αποζημιώσουν για τα έξοδα και την ταλαιπωρία που έχω τραβήξει αυτά τα χρόνια αλλά και να με αποζημιώσουν για το ατύχημα που έπαθα και για της ήμερες που δεν μπορούσα να εργαστώ λόγο του ατυχήματος.
Μου είπε ότι αυτό δεν πρόκριτε ποτέ να γίνει .και το μόνο που θα κάνουν για εμένα είναι να πάω την μοτοσικλέτα μου να την επισκευάσουν.
Εγώ αρνήθηκα να την αφήσω και έφυγα για το σπίτι μου. Την δευτέρα 22/ 6/ 2009 κινούμε πια οριστικά με τον δικηγόρο μου να ζητήσω το δίκιο μου από την δικαιοσύνη.

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
30/09/2013, 13:05
Επίσης θα γίνει καταγγελία στην μοτοσικλετιστή ένωση καταναλωτών , και στον συνήγορο του πολίτη . θα ζητήσω να τιμωρηθείτε με την παραδειγματικά γιατί όχι μόνο κινδύνευσα εγώ και έπαθα ατύχημα αλλά μπορούσαν να εμπλακούν και άλλα διερχόμενα αυτοκίνητα με ανυπολόγιστες συνέπειες..
Επίσης το κείμενο αυτό μαζί με τις φωτογραφίες θα αναρτηθούν στο ιντερνέτ σε άλλα τα ελληνικά φόρουμ ώστε να αποτρέψουν τους μελλοντικούς αγοραστές να αγοράσουν της μοτοσικλέτες σας.
ήδη από τα προηγούμενα ημεηλ και της επικοινωνίες που έχω αναρτήσει στο ιντερνέτ πολλοί μοτοσικλετιστές έχουν γράψει τις περιπέτειες τους με διάφορα μοντέλα σας και την αντιμετώπιση που είχαν από την bmw Hellas όσο στης μοτοσικλέτες αλλά και στα αυτοκίνητα και με χαρά μας βλέπουμε ότι πολλοί την τελευταία στιγμή αποφάσισαν να μην αγοράσουν κάποιο από τα οχήματα σας ευχαριστώντας μας για την ενημέρωση στα προβλήματα που παρουσιάζουν στην Ελλάδα.
Είμαι και εγώ επιχηριματιας και αν οι υπάλληλοι μου φέρονταν στους πελάτες μου έτσι μπορεί να μην είχα το δικαίωμα να τους πετούσα στον καιάδα όπου έριχναν τα παιδιά τους οι σπαρτιάτες. αλλά θα είχαν φύγει με τις κλοτσιές. Φαίνετε ότι για να είναι ακόμα στης καρέκλες τους ότι συμφωνείτε με αυτά που κάνουν. Όποτε.
Έχω κάθε δικαίωμα να προστατεύω τους συνανθρώπους μου μελλοντικούς αγοραστές από το να αγοράσουν κάποιο οχήματα σας.

Θα ήθελα να ευχηθώ περάστηκα στον κ ανιτσελι για την υγεία του, το ίδιο βεβαία είχα πάθει και εγώ σε ελαφρότερη μορφή όταν τον Αύγουστο του 2007 έχοντας 3 μήνες την μοτοσικλέτα στην κατοχή μου έχοντας κινδυνευσει είδη 3 φορές να σκοτωθώ και πολλές φόρες με είχε αφήσει στο δρόμο, μου είπε ότι η μοτοσικλέτα δεν είχε τίποτα και δεν θα μου την αλαζανε με αποτέλεσμα από την στενοχώρια μου νοσηλευτικα με υπέρταση την οποία από τότε με υποχρεώνει να παίρνω για όλη μου την ζωή φάρμακα.
Πιστεύω ότι τα εκατοντάδες τηλεφωνήματα διαμαρτυρίας που τον υποχρέωσαν να λαμβάνει από τους δυσαρεστημένους πελάτες σας τον έφτασαν στην κατάσταση αυτή. Και πάλι περάστηκα του.

Θα έχετε νεοτέρα σύντομα από την ελληνική δικαιοσύνη.
Με μεγάλη μου λύπη που ξόδεψα χρήματα να αγοράσω κάποιο από τα αναξιόπιστα οχήματα σας
Ρούσσος Γεώργιος
0030 6977290361

Υγ. υπάρχει και ένα αστείο για τις bmw ..
To 99,9% των bmw που κατασκευάστηκαν τα τελευταία χρόνια είναι ακόμα στον δρόμο.. το 0,1% κατόρθωσαν να φτάσουν στον προορισμό τους χωρείς την οδική βοήθεια….

AristidisZ
30/09/2013, 13:05
τι κερνάς είπαμε ; :bawl:

Συγχαρητήρια :beer:

Sapadak
30/09/2013, 13:11
Ο επιμένον νικά…
Με πήρε τηλέφωνο δικηγόρος μου . κερδίσαμε την δίκη για την bmw και μάλιστα σε ότι ζητήσαμε . θα πρέπει να τους επιστρέψω την μηχανή και να μου δώσουν έντοκα τα χρήματα που την αγόρασα συν τα εξάδα που έκανα συν συν συν…. Περιμένουμε να καθαρογραφεί η απόφαση να την πάρουμε στα χέρια μας και να κινηθούμε ανάλογα.

Γιαυτο μην κολονεται παιδιά πρέπει της κολοεταιριες που μας πουλάνε ελαττωματικά πράγματα να της κυνηγάμε. Πέρασαν 6 χρόνια αλλά θα τα πάρω και με τόκους 6 χρόνων . βαράτε τους…….
Ποσταρε το σε όποιο φόρουμ ξέρεται για να πάρουν θαρος και άλλοι παθόντες και να ξεκινήσουν αγωγές

Good news

Επιτέλους

dimzan
30/09/2013, 13:12
Ευχομαι να τους παρεις τα σωβρακα.

Για τι μηχανακι μιλαμε? gs? παρε honda να ξενοιασεις

sniper
30/09/2013, 13:15
LT νομίζω....

SHOOTER045
30/09/2013, 13:20
Αρχηγε μου....χιλια μπραβο....


ετσι να μην νομιζουν οτι θα πουλανε σκουπιδια για να σκοτωνετε ο κοσμακης...

ΕΥΓΕ!!!
:beer:

σκουπιδια οι BMW?????????:lol:
παρταλια ταιριαζει ποιο πολυ τα dkw ειναι κλασης ανωτερα απο αυτα

alex14
30/09/2013, 13:25
:beer:

AristidisZ
30/09/2013, 13:28
πάντως αν πάρεις όλα τα λεφτά που περιγράφεις παραπάνω, χτυπάς διαμερισματάκι για πλάκα :lol:

GFawkes
30/09/2013, 13:34
Ευχομαι να τους παρεις τα σωβρακα.

Για τι μηχανακι μιλαμε? gs? παρε honda να ξενοιασεις

K1200LT ειναι...σαν goldwing http://www.carsbase.com/photo/BMW-K1200LT_mp2_pic_17786.jpg


Ντροπη τους...

spyro
30/09/2013, 13:43
:beer:

Black Diamond
30/09/2013, 13:47
σε ευχαριστούμε που το μοιράστηκες μαζί μας.Τέτοιου είδους "επιμονές" υποχρεώνουν τις εταιρείες σε αλλαγές και σώζουν όσους ακολουθούν...
να είσαι καλά

motomaniac
30/09/2013, 13:56
να εισαι ΚΑΛΑ!!! καλα τους εκανες. δεν επαιζε να παρω προπελα μετα του 70, αλλα τωρα ειμαι ακομα πιο σιγουρος.

GFawkes
30/09/2013, 14:02
να εισαι ΚΑΛΑ!!! καλα τους εκανες. δεν επαιζε να παρω προπελα μετα του 70, αλλα τωρα ειμαι ακομα πιο σιγουρος.

Δεν υπάρχει σαλιο ε.... γ@#$σε τα κριση φιλε...

vardis
30/09/2013, 14:02
Κανένας δεν θάθελε νάναι στη θέση σου. Φρίκη να σου μετατρέπουν τη μεγάλη σου αγάπη σε σκουπίδι και αυτό είναι που δεν ξεπληρώνεται με χρήματα. Η απόφαση είναι τελεσίδικη ή έχουν δικαίωμα έφεσης και θα ταλαιπωρηθείς κι άλλο;

DrBig
30/09/2013, 14:06
Το ωραιο νεο της ημερας!!! Μπραβο και παλι μπραβο :beer:

ΥΓ
Στην θεση σου θα ξαναγοραζα καινουργιο BMW ευχομενος να παθει τα ιδια :lol:

sniper
30/09/2013, 14:09
Ο επιμένον νικά…
Με πήρε τηλέφωνο δικηγόρος μου . κερδίσαμε την δίκη για την bmw και μάλιστα σε ότι ζητήσαμε ......

Τελεσίδικα;

spyrakos35
30/09/2013, 14:44
μπράβο για την επιμονή σου και την υπομονή σου....
ποτέ ξανά
:beer:

billyP
30/09/2013, 15:10
συγχαρητήρια για την επιμονή σου και για την επιτυχία στο δικαστήριο...
επειδή έχω πραγματοποιήσει πρόσφατα επαφές με την BMW Hellas (στα κεντρικά) έχω να δηλώσω ότι συμπεριφέρονται ως Βασιλικότεροι του Βασιλέως....
έχουν την εντύπωση (έτσι τους λένε να ..λένε ?) ότι πωλούν το κορυφαίο καταναλωτικό αγαθό στον κόσμο...
η μύτη τους είναι ψηλά, πολύ ψηλά και έχει να κάνει, κατ εμέ, στο ότι δεν είναι και πολύ αξιοκρατικές οι προσλήψεις εκεί μέσα, τουλάχιστον για τα υψηλά κλιμάκια που έχω γνώση......

sniper
30/09/2013, 15:14
συγχαρητήρια για την επιμονή σου και για την επιτυχία στο δικαστήριο...
επειδή έχω πραγματοποιήσει πρόσφατα επαφές με την BMW Hellas (στα κεντρικά) έχω να δηλώσω ότι συμπεριφέρονται ως Βασιλικότεροι του Βασιλέως....
έχουν την εντύπωση (έτσι τους λένε να ..λένε ?) ότι πωλούν το κορυφαίο καταναλωτικό αγαθό στον κόσμο...
η μύτη τους είναι ψηλά, πολύ ψηλά και έχει να κάνει, κατ εμέ, στο ότι δεν είναι και πολύ αξιοκρατικές οι προσλήψεις εκεί μέσα, τουλάχιστον για τα υψηλά κλιμάκια που έχω γνώση......

Ναι αλλά πουλάει...

vaska
30/09/2013, 15:18
Μπράβο Γιώργη. Καλά τους έκανες και μακάρι και άλλοι που έχουν προβλήματα ν' ακολουθήσουν τον δρόμο σου.


:beer:

sniper
30/09/2013, 15:19
Μπράβο Γιώργη. Καλά τους έκανες και μακάρι και άλλοι που έχουν προβλήματα ν' ακολουθήσουν τον δρόμο σου.


:beer:

Άλλος ένας ευχαριστημένος πελάτης...

:smokin:

akis_trevor
30/09/2013, 15:25
:beer:

teogtp
30/09/2013, 15:58
Αυτα ειναι.......ελα να γυρναει ο τροχος.......
:beer:

sergiosm
30/09/2013, 18:11
Λογικά πρωτόδικα.

Πρώτο βήμα όμως θετικό.

Εύγε ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ

:beer:

nikonian
30/09/2013, 18:59
Μπράβο ρε Γιώργη. Ελπίζω να σε αποζημιώσουν για όλα - όλα.

AUFGEBRACHT
30/09/2013, 21:29
Όσοι καβαλάμε ακόμα BMW μπορούμε συνεχίσουμε ή κινδυνεύουμε με μήνυση; :lol:

vaska
30/09/2013, 21:36
Άλλος ένας ευχαριστημένος πελάτης...

:smokin:

Η δικιά μου από το 06 που την έχω έχει κάψει μία λάμπα. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι ο Γιώργος που ταλαιπωρήθηκε όσο δεν πάει, δεν έκανε καλά που τους κοτσάρισε μια αγωγή ωραιότατη.

Ποτέ δεν είπα ότι καβαλάω το απόλυτο μηχανάκι, πως θα μπορούσα άλλωστε με τόσους διαλυμένους άξονες και τόσες ανακλήσεις.

PS
Κι εγώ σ' αγαπάω

:bawl:

paramedic
30/09/2013, 22:26
Επιτέλους!!! Μακάρι να μην ξαναεχεις ποτέ προβλήματα φίλε μου.

spyrval
30/09/2013, 22:27
Η απάντηση του κ βαγιανελι αστειευόμενος και με πολύ θράσος είναι ότι << αφού δεν έπαθες ζημία να χάσεις το πόδι σου όποτε μπορέσεις φερτην να την δούμε και να την φτιάξουμε, για μια σταγόνα λάδι κάνεις έτσι?>>

Μήπως να πας και στον έμπορο και να του πεις πόσο κοστίζει πλέον αυτή "η μία σταγόνα λάδι"?

SHOOTER045
01/10/2013, 00:17
Όσοι καβαλάμε ακόμα BMW μπορούμε συνεχίσουμε ή κινδυνεύουμε με μήνυση; :lol:

εσυ ειδικα ξεπερνας το πταισμα και πας σε πλημελλημα......:moutza:

Stabak
01/10/2013, 09:11
Μπράβο ρε συ...

cityfly
01/10/2013, 09:40
εξαιρετικά νέα
:beer:

sapila racing
01/10/2013, 10:20
Μπράβο σου για την υπομονή σου! Δικαιώθηκες επιτέλους.
:beer:

Pardalotzatziki
02/10/2013, 10:41
Μπραβο Γιωργο, ωραια νεα...

Κοιτα να ηρεμησεις, οσο μπορεις...και να χαρεις τη δικαιωση..

Ελλατωματικο μηχανακι ΚΑΙ ελλατωματικοι τεχνικοι????

endopandou
02/10/2013, 10:56
Πολύ ευχάριστη κατάληξη. Συγχαρητήρια για την θέληση και το πείσμα σου :beer:

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
02/10/2013, 12:49
Ελλατωματικο μηχανακι ΚΑΙ ελλατωματικοι τεχνικοι????
οχι. οι τεχνικοι ειναι ασχετοι δεν εχουν τεχνικη καταρτιση για ενα τοσο εξιδικευμενο μηχανακι οπος τα bmw . εγω δεν θα τους εμπιστευομουνα ουτε βεσπα. δεν ειανι τυχεο οτι σε εξιδικευμενο της bmw στο περιστερι που ειχα παει να μου αλαξουν την μπαταρια μου ειπε ο μηχανικος τους να παω σε καποιο αλλο γιατι αυτος δεν ηξερε ουτε που ειναι η μπαταρια στην μηχανη μου. και οταν του ειπα και για τα προβληματα με τον θοριβο με κυταζε λες και του μηλουσα για την θεωρια του χωροχρονου......

Pardalotzatziki
02/10/2013, 12:52
οχι. οι τεχνικοι ειναι ασχετοι δεν εχουν τεχνικη καταρτιση για ενα τοσο εξιδικευμενο μηχανακι οπος τα bmw . εγω δεν θα τους εμπιστευομουνα ουτε βεσπα. δεν ειανι τυχεο οτι σε εξιδικευμενο της bmw στο περιστερι που ειχα παει να μου αλαξουν την μπαταρια μου ειπε ο μηχανικος τους να παω σε καποιο αλλο γιατι αυτος δεν ηξερε ουτε που ειναι η μπαταρια στην μηχανη μου. και οταν του ειπα και για τα προβληματα με τον θοριβο με κυταζε λες και του μηλουσα για την θεωρια του χωροχρονου......

Αυτο εννοουσα και γω.. :wave2:

nikos_abel
02/10/2013, 13:15
θεωρια του χωροχρονου......

Σε αυτό μπορώ να τον βοηθήσω :lol:

Μπράβο ρε, καλό νέο, ότι άλλο προκύψει να συνεχίσεις να μας ενημερώνεις :beer:

jimV
03/10/2013, 15:16
οχι. οι τεχνικοι ειναι ασχετοι δεν εχουν τεχνικη καταρτιση για ενα τοσο εξιδικευμενο μηχανακι οπος τα bmw . εγω δεν θα τους εμπιστευομουνα ουτε βεσπα. δεν ειανι τυχεο οτι σε εξιδικευμενο της bmw στο περιστερι που ειχα παει να μου αλαξουν την μπαταρια μου ειπε ο μηχανικος τους να παω σε καποιο αλλο γιατι αυτος δεν ηξερε ουτε που ειναι η μπαταρια στην μηχανη μου. και οταν του ειπα και για τα προβληματα με τον θοριβο με κυταζε λες και του μηλουσα για την θεωρια του χωροχρονου......
Παλι καλα που δεν πηραν κανα σπρευ να λαδωσουν αλυσιδααααααα
Μπραβο για την υπομονη σου γτ μερικοι νομιζουν οτι ειμαστε πολυ μαλακες και μπορουν να μας δουλευουν και να παιζουν με την περιουσια μας και το χειροτερο με την υγεια μας

DrBig
03/10/2013, 19:27
Η δικιά μου από το 06 που την έχω έχει κάψει μία λάμπα. Αυτό όμως δεν σημαίνει ότι ο Γιώργος που ταλαιπωρήθηκε όσο δεν πάει, δεν έκανε καλά που τους κοτσάρισε μια αγωγή ωραιότατη.

Ποτέ δεν είπα ότι καβαλάω το απόλυτο μηχανάκι, πως θα μπορούσα άλλωστε με τόσους διαλυμένους άξονες και τόσες ανακλήσεις.

PS
Κι εγώ σ' αγαπάω

:bawl:


Εχεις επιτελους περασει τα 15,000 κμ? :cry:

vaska
03/10/2013, 19:34
Εχεις επιτελους περασει τα 15,000 κμ? :cry:

Είσαι σοβαρός ρε φίλος???? 18000 και κάτι ψιλά γράφει το όργανο

:bawl::lol:

theofilos888
04/10/2013, 08:33
Είσαι σοβαρός ρε φίλος???? 18000 και κάτι ψιλά γράφει το όργανο

:bawl::lol:

Στις 20000 κάντου ανακατασκευή.... χιχιχιχιχιχιχι :p

vaska
04/10/2013, 08:53
Στις 20000 κάντου ανακατασκευή.... χιχιχιχιχιχιχι :p

Το πάω για κλασικό

:moutza: