PDA

View Full Version : No rally acropolis 2014 ?



nicksior
02/10/2013, 13:49
300408

freco
02/10/2013, 14:56
Την έχουμε μικρή (τη θεαματικότητα) γιατί είμαστε μικρή χώρα και με μικρή αγοραστική δύναμη. Τριτοκοσμικοί δηλαδή.
Εντάξει και το 2010 εκτός ήμασταν. Είπαν ανά 4 χρόνια θα αλλάζει γιατί οι χώρες που το διεκδικούν είναι πολλές και οι αγώνες λόγω οικονομικών πρέπει να είναι το πολύ 13.

Από την πρώτη φορά που πήγα (πριν πολλά χρόνια) τον παρακολουθώ κάθε χρόνο. Φοβάμαι όμως μη γίνει εντελώς παρελθόν ο αγώνας.

guzzistas
02/10/2013, 15:17
Απ΄τη στιγμή που μπήκε η VW στο παιχνίδι, θέλει έναν αγώνα πιο κοντά στο σπίτι της (Πολωνία).. λέω γω τώρα...

SHOOTER045
02/10/2013, 22:50
απο οταν εφυγε απο λαμια και κατηφορισε
εφυγαν και οι θεατες+οτι εφυγαν subaru-mitsubishi
ε καπως ετσι εφυγα και εγω
το παρουν δεν το παρουν χαρισμα τους ετσι που το κανανε

freco
03/10/2013, 08:35
Ναι ρε φίλε. Από τότε που έφυγε από Λαμία και για μένα ξέφτυσε η ιδέα του "πάω Acropolis".
Να ξεχνάω και με ξεχνάνε όλοι για 4 μέρες. Με τη σκηνούλα να τη στήνω στο πουθενά. Να ψάχνουμε που θα κοιμηθούμε νύχτα μέσα στο δάσος και να ξυπνάμε το πρωί δίπλα στην ειδική με τον ήχο από τα κατσίκια δίπλα μας. Να ψήνουμε μέσα στην ειδική τα μεσημέρια και να εξαφανίζονται τα μπυράκια από το Lidl. Μπάνιο σε πηγές. Κεράσια στο Οινοχώρι. Ψωμί στη Γραβιά. Όλοι μια παρέα πάνω στην Παύλιανη, στις λίμνες. Άλλο πράγμα.
Τώρα, ξύπνημα χαράματα. Ειδική και το βράδυ πίσω. Πέρσι με τη βροχή ήμουν με το ΚΤΜ. Χαλάστηκα τόσο που δεν πήγα καν την Κυριακή. Η βροχή ήταν η αφορμή.

Σκ@τα. Κρίμα.

SHOOTER045
03/10/2013, 13:15
λες να κανουμε ψηφοφορια για την καλυτερη ειδικη???????


τι να πρωτοθυμηθω
να τεντωνω αλυσιδα στο super tenere στηνακρη του δρομου και να με περναν τα wrc και οι αφοι pannizi να σταματανε για βοηθεια
την τελευταια χρονια του t makinnen(με τα χρυσα alpinestars)μπαινοντας στο service park-λαμια να τον ρωταω πως τα πηγε
εμενα να κουβαλαω την αεροτομη απο το rallye μου για υπογραφη απο τον m gronholm
και ποσα αλλα................:(:(:(