PDA

View Full Version : Έκτακτη Καταδρομική ΙΙ....19/10!



tsompanis
18/10/2013, 20:29
Έβλεπα την παρένθεση (μας φέρνουν πιο κοντά) στην κατηγορία Συναντήσεις και βόλτες και λέω ας το ρίξω και αυτό.
Λούκι και τοίχος κομπλέ,σπανάκι ready και εγώ με 2ήμερη απο το οπλονομείο:D
Χιλιόμετρο έχει το πρόγραμμα και πάλι οπότε
Σάββατο
Ιωάννινα-γράμμος-νεάπολη-κοζάνη - Παναγία Σουμελά- Βέροια - αλεξάνδρεια-χαλκηδόνα -σαλλλόνικα -ασπροβάλτα(παλιός δρόμος) καβάλα ξάνθη κομοτηνή,αλεξανδρούπολη και μετά εγνατία και πίσω μέχρι καβάλα για διανυκτέρευση.

κυριακή
Σαλλλόνικα-Uriah Heep και μετά δεν ξέρω:lol:

όποιος θέλει να πιούμε καφεδάκι στα παραπάνω περάσματα και να γνωριστούμε,μου στέλνει σμς στο 6976113344
ενδεικτικά σαλλόνικα το σάββατο θα είμαι κατα τις 14.00 -15.00
καβάλα ακούει?:lol:

Επίσης όποιος θέλει ακολουθεί
Φχαριστώ!:beer:

spyrakos35
18/10/2013, 20:55
την βλέπω την κυρά να κάνει σαμποταζ και να χαλάει το σπίτι σιγα-σιγα..... :bawl:


να σαι πάντα καλά και να βολτάρεις βρε..... :beer:

tsompanis
18/10/2013, 21:03
την βλέπω την κυρά να κάνει σαμποταζ και να χαλάει το σπίτι σιγα-σιγα..... :bawl:


:bawl::bawl:

μου βγάζει άλλα κουσούρια τώρα :bawl:

σπυράκο το μελετάω το σχέδιο που είπαμε.θα τα πούμε απο βδομάδα:beer:

DimChios
19/10/2013, 09:12
Γ@ΜΑΣ Κωστη!

:beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer::beer:



Να μου φιλησεις τον Βασιλη! :blush:

rider
19/10/2013, 13:21
Αν βρεθείτε κέντρο κερναμε καφεδάκι ζευξιδος.

tsompanis
23/10/2013, 19:03
Ιωάννινα-γράμμος-νεάπολη-κοζάνη - Παναγία Σουμελά- Βέροια - αλεξάνδρεια-χαλκηδόνα -σαλλλόνικα -ασπροβάλτα(παλιός δρόμος) καβάλα ξάνθη κομοτηνή,αλεξανδρούπολη και μετά εγνατία και πίσω μέχρι καβάλα για διανυκτέρευση.


Τελικά είχαμε μια μικρή αλλαγή στο πρόγραμμα,ανάμεσα απο κοζάνη -βέροια,βάλτε και μια Πτολεμαΐδα πήγαινε έλα απο εγνατία :D
drake - intruder -tazman, ΝίκοΧ και λοιπά παιδιά,ευχαριστώ για την παρέα,το καφεδάκι και την προβατίνα στα κάρβουνα!
στα καλύτερα που έρχονται!:beer:

spyrakos35
23/10/2013, 20:20
Παντα τετοια....

Τωρα ανακαινιση το σπιτι;

tsompanis
23/10/2013, 20:37
τώρα να κόψω τις ντομάτες για τουρσί :lol: α...και να σπείρω καμιά 100στή στρέμματα βρώμη...εκεί να δεις σιδεροκ@λιές φίλε...:cry:

DimChios
24/10/2013, 09:09
τώρα να κόψω τις ντομάτες για τουρσί :lol: α...και να σπείρω καμιά 100στή στρέμματα βρώμη...εκεί να δεις σιδεροκ@λιές φίλε...:cry:

εχει κανα μεροκαματο και για εμας? :smokin:

Pan (dvs)
24/10/2013, 19:57
τώρα να κόψω τις ντομάτες για τουρσί :lol: α...και να σπείρω καμιά 100στή στρέμματα βρώμη...εκεί να δεις σιδεροκ@λιές φίλε...:cry:

Αν θες ξανακαντο.Την επομενη θα σε βαλει να οργωσεις ολο το λεκανοπεδιο.