PDA

View Full Version : εξατμιση



vampower
01/11/2013, 14:07
γεια σας παιδια εχω ενα c50 με 72αρι μοτερ πανω και σκεφτομαι να του βαλω μια εξατμιση takegawa...λετε να του πεσει βαρια?

teogtp
01/11/2013, 14:14
γεια σας παιδια εχω ενα c50 με 72αρι μοτερ πανω και σκεφτομαι να του βαλω μια εξατμιση takegawa...λετε να του πεσει βαρια?

...αν τα φασολια δεν βρασουν καλα....

SHOOTER045
01/11/2013, 15:03
[/B]

...αν τα φασολια δεν βρασουν καλα....

ειδικα αν τα συνδυασεις με τουρσι-αλμυρα και τσιπουρο.....

Billymuse
01/11/2013, 15:45
γεια σας παιδια εχω ενα c50 με 72αρι μοτερ πανω και σκεφτομαι να του βαλω μια εξατμιση takegawa...λετε να του πεσει βαρια?

Επιτέλους 2 παρασκευές τώρα δεν είχε σκάσει κανένα thread με ερωτήση τέτοιου επιπέδου ..δλδ champions leauge βρε αδερφέ :a014:
νομίζω ότι είναι καλή ιδέα αλλά αμα δώσεις το 200άρι και πάρεις Yoshimura το μπουρνάζι θα ανέβει επίπεδο

angelosxf650
01/11/2013, 19:03
γεια σας παιδια εχω ενα c50 με 72αρι μοτερ πανω και σκεφτομαι να του βαλω μια εξατμιση takegawa...λετε να του πεσει βαρια?

αμα ειναι 72 ρε αδερφε χωρις takegawa που πας να ουμε?πως θα ανασανει το μοτερ να πεταξει τα καυσαερια πισω ?θα δεις τρελη διαφορα παιζει και +20 χλμ την ωρα τελικη

bruno
02/11/2013, 19:29
:bawl::bawl: να ουμε! και ξεχασε το βασικοτατο..τα angel eyes σε χρωμα της λαμπας του κρεοπωλειου.

audioslave
02/11/2013, 22:10
Γιατί ειρωνευεστε παντα τετοια παιδια που ρωτανε για να μαθουν κατι?δωστε μια απλη απαντηση δεν ειναι και τοσο δυσκολο πιστευω.φιλικα παντα

SHOOTER045
02/11/2013, 22:19
Γιατί ειρωνευεστε παντα τετοια παιδια που ρωτανε για να μαθουν κατι?δωστε μια απλη απαντηση δεν ειναι και τοσο δυσκολο πιστευω.φιλικα παντα

απ οτι ξερω(ας με διορθωσει καποιος)για τα 72cc η takegawa θα αδειαζει γρηγορα,γιατι δεν κοιτας κατι ποιο ηπιο?
η το κριτηριο σου ειναι ο θορυβος?
γιατι δεν ψαχνεις κατα sebring μερια?

και δεν ηταν ειρωνια
φιλικο πειραγμα ηταν

audioslave
02/11/2013, 22:26
απ οτι ξερω(ας με διορθωσει καποιος)για τα 72cc η takegawa θα αδειαζει γρηγορα,γιατι δεν κοιτας κατι ποιο ηπιο?
η το κριτηριο σου ειναι ο θορυβος?
γιατι δεν ψαχνεις κατα sebring μερια?

και δεν ηταν ειρωνια
φιλικο πειραγμα ηταν

οΚ πειραγμα.απλα το ειχα απορια γιατι οσοι ρωτανε για παπακια πεφτει τρελος χαβαλες και πολλοι ξενερωνουν κιολας.τεσπα

bruno
03/11/2013, 14:59
Oταν κοιμασε και θες να ηρεμισεις η να βλεπεις ενα μωρο να τρομαζει,γιατι ο καθε καγκουρας θελει να κερδισει 5km/h με το μπ@@λο του,εσυ τι λες να του πουμε και μπραβο.Και καποιοι απο δω ειναι επαρχεια,σε καποιους που μενουν ποιο κεντρικα σε πολη ειναι μαρτυριο να περνανε 10 μηχανανια την ωρα.

audioslave
03/11/2013, 16:51
Oταν κοιμασε και θες να ηρεμισεις η να βλεπεις ενα μωρο να τρομαζει,γιατι ο καθε καγκουρας θελει να κερδισει 5km/h με το μπ@@λο του,εσυ τι λες να του πουμε και μπραβο.Και καποιοι απο δω ειναι επαρχεια,σε καποιους που μενουν ποιο κεντρικα σε πολη ειναι μαρτυριο να περνανε 10 μηχανανια την ωρα.

Ok καταλαβαινω αλλα το ιδιο δεν ειναι και οι ακραπες σε μηχανες μεγαλου κυβισμου?ή οι τσοπεριες που κανουν παταγο?

Billymuse
03/11/2013, 17:20
Ok καταλαβαινω αλλα το ιδιο δεν ειναι και οι ακραπες σε μηχανες μεγαλου κυβισμου?ή οι τσοπεριες που κανουν παταγο?

φυσικά και για αυτούς τους κάγκουρες ισχύει το ίδιο,αλλα εκεί λες ναι κάνει θόρυβο γιατί ειναι 100+ άλογα,όχι 10 άλογα

audioslave
03/11/2013, 17:48
φυσικά και για αυτούς τους κάγκουρες ισχύει το ίδιο,αλλα εκεί λες ναι κάνει θόρυβο γιατί ειναι 100+ άλογα,όχι 10 άλογα

ok πασο.Απλα ο θορυβος ειναι θορυβος.το πιτσιρικι και καποιος αλλος που θα ξυπνησει δεν θα τν νοιαζουν τα αλογα.
Παντως ολοι κρυβουμε εναν καγκουρα μεσα μας πιστευω:evil:

Billymuse
03/11/2013, 17:51
ok πασο.Απλα ο θορυβος ειναι θορυβος.το πιτσιρικι και καποιος αλλος που θα ξυπνησει δεν θα τν νοιαζουν τα αλογα.
Παντως ολοι κρυβουμε εναν καγκουρα μεσα μας πιστευω:evil:

Σίγουρο και εγω φυσικά θέλω να ακούω τι οδηγώ και να νίωθω το βουητό της καλής μου. Αλλά όχι και να περνάω το βράδυ απο γειτονιές πχ καλοκαίρι μεσάνυχτα με ανοιχτα τα παράθυρα και να ειμαι στις 6000 στροφές

audioslave
03/11/2013, 18:03
:a013:

Ξεφυγαμε και απ το θεμα του παιδιου ..