PDA

View Full Version : Βολταδόρε la Novembre 15 ή 16 - 17 , Λαμιαδόρ - Καρπενisland



Ilief
07/11/2013, 23:39
Καλησπεριζω τους παντες :)

Το λοιπον , Παρασκευη 15 Νοεμβριου μεσημερι ή Σαββατο 16 νωρις το πρωι ( λογω προγραμματος δεν το εχω εξακριβωσει ακομα )
θα πορευθω προς Λαμια ( Σταση ανεφοδιασμου στομαχου-τεποζιτου καθως και για χαιρετουρες / βωμολοχιες / κραυγες / ιαχες και λοιπες παραδοσεις ανθρωπων των σπηλαιων με κατι φιλαρακια απο εκει ) και συνεχιζω μετα για Καρπενησι τελικο προορισμο . Αναλογα την ωρα και τα υπολοιπομενα φραγκα εικάζεται να παιχτει και μια καταδρομικη Καρπενησι-Αγρινιο , αλλα μαλλον το βλεπω να μενει μια ωραια παιδικη και ανεμελη σκεψη το τελευταιο :a014:

Σκοπευω να διανυκτερευσω και να γυρισω Κυριακη απογευματακι . Τωρα οποιος θελει μπορει να ακολουθησει μεχρι οπου θελει και να γυρισει οποτε θελει , αλλα εαν καποιος επιθυμει να διανυκτερευσει για να μην το παει μονοπατο αυθυημερον , προσφερω στεγη στο χουριατοσπιτο 'μ , μονο κανα σεντονακι ή sleeping bag φερτε, μη γινω και πλυστρα και χασω το ηλιοβασιλεμα :D . Εαν καποιου του βρωμει το βρακι μου , ροχαλίζω, ή δεν με συμπαθει , δωματια εχει στα γυρω χωρια να διαλεξει . Εγω σαν καλο παιδι με τροπους και σωστη ανατροφη τη φιλοξενια μου την εδειξα :welcome: ( το κωλοδαχτυλο καποιο τρολ το εβαλε , οχι εγω )

Αντε ψηθειτε , να εχω κι εγω παρεα στο δρομο μη γυρναω σα τον Μπολεκ . Αλλιως δεν πειραζει , μοναχικος καβαλαρης για παντα :bigcry: εχω συνηθισει

spyrakos35
08/11/2013, 07:29
μου βάζεις φωτιές.......

Ilief
08/11/2013, 07:42
μου βάζεις φωτιές.......

Εμ τι να κανω ο δυσμοιρος :shrugs: Ειδικα οταν ειναι να βρω παρεα ...! Φσσσσσσσσ ! Καραδοκω στον υπολογιστη με την παραφινη ετοιμη και βαζω φυτιλιες :D :lol:

MARKOS-V
09/11/2013, 12:49
και σε εμενα βαζεις φωτιες

Ilief
09/11/2013, 14:38
και σε εμενα βαζεις φωτιες

Μετα απο τοσες φωτιες τελικα συμπεραινω οτι ειμαι φινο και σεξι αντρακι :lol: Μαλλον θα φταινε οι τελευταιες στυλιστικες πινελιες με το μουσι αλα favella :bawl: Χοχοχοχο

Φιλε ΜαρκΕ Βε , οσο περισσοτεροι τοσο καλυτερα :D Εγω θα πηγαινα ετσι κι αλλιως γιατι θα συνατηθω με ενα φιλαρακι που θα κατεβει απο Κιλκις κι εχω να τον δω κανα χρονο , και επι της ευκαιριας θελω να δω πως παει το μηχανακι μετα απο ρυθμιση βαλβιδων και ψεκασμου γιατι αυτος που το ειχε πριν το ειχε μπουρδελο στην κυριολεξια , πατεντα στην πατεντα μιλαμε :a31: .
Οποιος θελει ακολουθει , εγω προσωπικα χαιρομαι οταν μαζευομαστε καλη παρεα για ταξιδακι . Οχι απαραιτητα μεγαλο νουμερο , λιγοι μερακληδες και καλοι :beer:
Ψησου :smokin:

Ilief
11/11/2013, 23:21
Καιρέ γιατί χαλάς και τα πλάνα μου γ..... ;; :a26:

amyroukai
12/11/2013, 11:21
Για να βολέψει και αυτούς που έχουν πλάνα αυτό το ΣΚ αλλά δεν έχουν το επόμενο :P

MARKOS-V
14/11/2013, 15:49
δυστηχως, ο καιρος το σαββατο δεν θα ειναι καλος,μονο την κυριακη θα ειναι,οποτε ακυρο απο εμενα

Ilief
15/11/2013, 00:22
δυστηχως, ο καιρος το σαββατο δεν θα ειναι καλος,μονο την κυριακη θα ειναι,οποτε ακυρο απο εμενα

Κοιτα ρε γαμωτο , κανονιζεις να πας μια βολτα και το συμπαν συνουσιαζεται για να στο χαλασει για μια μερα :a018:
Αν κι εγω μαλλον ακυρο το κοβω γιατι πληροφορηθηκα απο φιλο οτι ριχνει νερο ολη μερα πανω , και αρκετο μαλιστα , οποτε δεν ξερω αν θα ειναι ευχαριστη η διαρδομη τελικα :( Προσωπικα θα εχω το νου μου συνεχεια στους τυπαρες με τα αγροτικα ( και οχι μονο ) που μολις βρεξει λες και σπαει μια καψουλα καψαϊκίνης μεσα στον κωλο τους και βγαινουν και παπαρζονται στους βρεγμενους τζατζικοκωλοδρομους και οποιον παρει ο χαρος )
Οποτε λογικα αναβαλλεται :a35: εκτος αμα μου τη βαρεσει πολυ , κουμπωσω τερμα τα αδιαβροχα και φυγω σαν υπερμπουφος με αβεβαιο μελλον :D

amyroukai
15/11/2013, 10:24
εκτος αμα μου τη βαρεσει πολυ , κουμπωσω τερμα τα αδιαβροχα και φυγω σαν υπερμπουφος με αβεβαιο μελλον
Αυτό δεν λέγεται μπούφος, λέγεται γαμάτο βολτάκι με όλα κόντρα.

Ilief
15/11/2013, 20:31
Αυτό δεν λέγεται μπούφος, λέγεται γαμάτο βολτάκι με όλα κόντρα.



:lol: Σωστα :a013: αμα ψηθει κανεις ενημερωστε ! Τελικα με γαργαλαει πολυ να παω , νταξ , τουλαχιστον Κυριακη θα εχει και ψιλοκαλο καιρο :smokin: