PDA

View Full Version : Πρός τους αγαπητούς φίλους μοτοσυκλετιστές που χαζεύουν ενώ οδηγούν...



BICILINDRICO
26/02/2004, 11:17
...



























ΑΝΤΕ ΚΑΙ ΓΑΜ@%^&ΤΕ...










ΥΣ.: Μαλάκες...
ΥΣ1.: Ξέσπασμα κατόπιν αποφυγής ΗΛΙΘΙΟΥ με Τransalp (τι άλλο...) ο οποίος έξυνε τα αρχ@#α του ενώ κατευθυνόταν σε λωφορειόδρομο και αποφάσισε οτι η μοιρα του έπαιξε άσχημο παιχνίδι οπότε ήθελε να πάρει και άλλον μαζί του στον τάφο....


Αϊ στο διάολο μας κοψοχόλιασες...

ΥΣ2.: Δε λέω, οι ταρίφες οι χειρότεροι, αλλά και οι μαλάκες που αποφάσισαν στα 40 πως είναι Bikers ακόμα χειρότεροι...

sniper
26/02/2004, 12:29
οι scooterάδες με το κινητό στο χέρι πηγαίνοντας με 10 και μία Hornet που παρ' ολίγο να το τορπιλίσει στην πλατεία Συντάγματος......

Α ρε βρεγμένη σανίδα....:evil:

parji
26/02/2004, 12:37
[QUOTE]Αρχικά δημιουργήθηκε από BICILINDRICO
[B]...


ΥΣ.: Μαλάκες...
ΥΣ1.: Ξέσπασμα κατόπιν αποφυγής ΗΛΙΘΙΟΥ με Τransalp (τι άλλο...) ο οποίος έξυνε τα αρχ@#α του ενώ κατευθυνόταν σε λωφορειόδρομο και αποφάσισε οτι η μοιρα του έπαιξε άσχημο παιχνίδι οπότε ήθελε να πάρει και άλλον μαζί του στον τάφο....


Εεεεεπππ...
Για λίγα με τα Transalp, να μη τα πάρω στο κράνος.
Είναι και shark και δαγκώνει άσχημα...!!!

Julius
26/02/2004, 13:00
episeis liga kai me ta scooter ok? :mad:


symasia den exei ti kavalas alla posa mal@kas-aprosektos-asxetos-epikyndinos gia toys ypoloipous eisai. :nono:

DUKASII
26/02/2004, 13:02
PHGATE KAI PHRATE SCOOTER GIATI EISASTE KOYLOI KAI DE XERETE NA ALAZETE OYTE TAXYTHTES....ANTE MPRABO....


APROSEXTOI LEEI...O KOYLOGIORGAS...:wave2: :wave2:

jimbar
26/02/2004, 13:30
η πινακίδα του TransAlp τελείωνε σε .......46 ;


αν Οχι .... δεν είμουν εγώ !!!



:smilea:

Julius
26/02/2004, 13:30
Αρχικά δημιουργήθηκε από DUKASII
PHGATE KAI PHRATE SCOOTER GIATI EISASTE KOYLOI KAI DE XERETE NA ALAZETE OYTE TAXYTHTES....ANTE MPRABO....


APROSEXTOI LEEI...O KOYLOGIORGAS...:wave2: :wave2:

opos leei kai o NLS....... to "Που Είμαι???" ta leei ola

mpouaaa x ax a xxa ax aax a xxa a x xa xa xa x a
:wave2: :wave2: :wave2:

afrotwin
26/02/2004, 13:47
DEN MAS EKSIGISES OMOS SKOTO8IKE KE PARALIGO NA SE XTIPISI MIPOS PETAXTIKAN TA ENTERA TOU EKSO KE SOU LEROSE TIN ZELATINA STO FERING. GIATI AN INE ETSI EXIS DIKIO ASTO DIALO ME TOUS MALAKES POU PANE KE SKOTONONTE OPOU VROUNE KE META PLIRONE PLINTIRIA NA FIGOUN TA EMATA DEN INE KATASTASI AFTI
:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

periklisk
26/02/2004, 14:58
ΕΠΡΕΠΕ ΝΑ ΚΑΤΕΒΕΙΣ ΚΑΙ ΝΑ ΤΟΝ ΑΡΧΙΣΕΙΣ ΣΤΑ ΓΑΜΩΜΠΙΝΕΛΙΚΑ! ΚΑΙ ΜΕΤΑ ΑΝ ΔΕΝ ΠΕΡΝΕΙ ΧΑΜΠΑΡΙ ΣΤΙΣ ΚΛΩΤΣΙΕΣ!!!

BIKENEST
27/02/2004, 13:58
τυποι που ξυνουν ταρχιδια τους οταν οδηγουν γεμισαν οι δρομοι!!!!!!





ΟΞΩ ΡΕΕΕΕΕ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck: :yuck:

BICILINDRICO
27/02/2004, 14:17
Αρχικά δημιουργήθηκε από afrotwin
DEN MAS EKSIGISES OMOS SKOTO8IKE KE PARALIGO NA SE XTIPISI MIPOS PETAXTIKAN TA ENTERA TOU EKSO KE SOU LEROSE TIN ZELATINA STO FERING. GIATI AN INE ETSI EXIS DIKIO ASTO DIALO ME TOUS MALAKES POU PANE KE SKOTONONTE OPOU VROUNE KE META PLIRONE PLINTIRIA NA FIGOUN TA EMATA DEN INE KATASTASI AFTI
:lol: :lol: :lol: :lol: :rotflmao: :lol: :lol:

Δεν είμαι υποχρεωμένος να πλένω εγώ τα μηχανάκια μου συνεχώς, εξαιτίας του κάθε μαλάκα σκοτωμένου...

Δίκιο έχεις...



ΥΣ.: Ούτε για αστείο τέτοια πράγματα...

monstermind
27/02/2004, 17:50
telika... o anthrwpos... ti epathe?
kai soz alla den katalaba ti egine?