PDA

View Full Version : DR 650RSE μετατροπη σε street tracker



Σελίδες : 1 2 3 [4]

buckley
12/03/2015, 08:39
Ωραίο αποτέλεσμα, σίγουρα θα τραβά τα βλέμματα :beer:
Εμένα μου άρεσε περισσότερο με το μασκάκι, ίσως γιατί αποφάσισα να βάλω κατι ανάλογο σε αυτό που φτιάχνω τώρα... το πήρες έτοιμο η το έφτιαξες εσύ?

Μη κάνεις κανά αστείο...

vaska
12/03/2015, 12:30
Ωραίο έγινε τελικά αλλά έχει πολύ πλάκα την ώρα που βλέπεις το Χοντόφτερο και περιμένεις από κάτω να διαβάσεις Χόντα, να διαβάζεις τελικά Σουτζούκι. Πρέπει να το κοίταγα κανα δυό λεπτά για να βρω τι δε μου πάει σωστά χαχαχαχα.
Τα σωληνάκια υψηλής σου δουλεύουν σωστά?? Αν ναι δώσε κανένα λίνκ να τα δούμε.

Καλοβολτάριστο φίλος.

motomaniac
12/03/2015, 14:19
γαματο εγινε!!! ωστε εσυ βαζεις ιδεες στον Μανο ε? (καραντιν)

dlabrakis
12/03/2015, 16:07
γαματο εγινε!!! ωστε εσυ βαζεις ιδεες στον Μανο ε? (καραντιν)

χαχα!!

dlabrakis
12/03/2015, 16:09
Ωραίο έγινε τελικά αλλά έχει πολύ πλάκα την ώρα που βλέπεις το Χοντόφτερο και περιμένεις από κάτω να διαβάσεις Χόντα, να διαβάζεις τελικά Σουτζούκι. Πρέπει να το κοίταγα κανα δυό λεπτά για να βρω τι δε μου πάει σωστά χαχαχαχα.
Τα σωληνάκια υψηλής σου δουλεύουν σωστά?? Αν ναι δώσε κανένα λίνκ να τα δούμε.

Καλοβολτάριστο φίλος.

ευχαριστω...σωληνακια υψηλης..παρα πολυ εξυπηρετικοι και αναλυτικοτατοι....www.melvin.de

dlabrakis
12/03/2015, 16:10
Ωραίο αποτέλεσμα, σίγουρα θα τραβά τα βλέμματα :beer:
Εμένα μου άρεσε περισσότερο με το μασκάκι, ίσως γιατί αποφάσισα να βάλω κατι ανάλογο σε αυτό που φτιάχνω τώρα... το πήρες έτοιμο η το έφτιαξες εσύ?

το εφτιαξα εγω...εχω το καλουπι η και την μασκα οπως ειναι με το φως αν θες...στειλε πμ

dlabrakis
12/03/2015, 16:18
Για αλλη μια φορα να σας ευχαριστησω για τα καλα σας λογια και τις γνωμες σας....να πω και κατι ακομα που εμεινε ασχολιαστο....
σε αλλο ποστ του φορουμ ειχα ρωτησει αν θα μπορουσα να βγαλω τον αποσυμπιεστη ο οποιος μου καθοταν "στο λαιμο"λογω του οτι ηθελα ενα μηχανακι πολυ λιτο και απερριτο οπως πολυ σωστα εκανε παραπανω καποιος σχολιο...ελαβα αρκετα σχολια απο γνωστες και μη....τελικα εκανα αυτο που ελεγε η ψυχη μου...τον εβγαλα τελειως και με μια μπαταρια που ζυγιζει λιγο κατω απο μισο κιλο και με καλωδια προς το μπουτον της μιζας 45cm ...δουλευει ΑΨΟΓΑ....

FRAGISCOS
12/03/2015, 16:34
Πολυ ωραιο-ιδιαιτερο μηχανακι.
Να το χαρεις οσο μπορεις !!!!
Αντε και στο επομενο!!:beer:

vaska
12/03/2015, 16:38
ευχαριστω...σωληνακια υψηλης..παρα πολυ εξυπηρετικοι και αναλυτικοτατοι....www.melvin.de (http://www.melvin.de)


:beer::beer: