PDA

View Full Version : Κάηκε το πουλί του από κλανιά....



DirtRider
11/10/2005, 14:37
Λοιπόν....πριν διαβάσετε τα παρακάτω θα σας παρακαλούσα να φορέσετε για προφυλακτικούς λόγους πανούλες και να δέσετε το σαγόνι σας με χοντρό λάστιχο (εγώ ΔΕΝ το έκανα και χέστηκα πάνω μου από τα γέλια)...:

Σύμφωνα με την γερμανική εφημερίδα “BILD” ένας κακόμοιρος Δανός 43 ετών έπαθε το εξής:

Ο άνθρωπος είχε στο αριστερό του κωλομέρι δυο μεγάλες κρεατοελιές που μία μέρα αποφάσισε να τις βγάλει από τον φόβο να μην εξελιχθούν σε κάτι κακόηθες....

Πάει λοιπόν το παλικάρι στο νοσοκομείο της Κοπενχάγης για να κάνει εκεί την επέμβαση.

Στο χειρουργείο ο υπεύθυνος γιατρός πριν την επέμβαση του “έκατσε” μία τοπική νάρκωση... και το δράμα άρχισε...

Με την νάρκωση το σώμα του άντρα χαλάρωσε, οπότε του “φεύγει” μία ΒΑΡΒΑΤΗ κλανιά...

Την στιγμή της πορδής όμως ο χειρούργος είχε σκύψει πάνω του με ένα ηλεκτρονυστέρι για να του καυτηριάσει τις ελιές....

Αρπάζει που λέτε φωτιά η κλανήθρα του λεβέντη και επειδή είχαν απολυμάνει τον πισινό του ασθενή με οινόπνευμα, λαμπάδιασε ο κώλος του ΜΑΖΙ με το πουλάκι του (πριν καεί ήταν πουλάρα....αλλά μετά ψιλομάζεψε....).

Ο ίδιος διηγείται την ιστορία ως εξής:

...”…μετά την νάρκωση βλέπω ξαφνικά να καίγεται το πουλί μου μαζί με τα @ρχείδια τους...”

Παραθέτω και το απόκομμα της εφημερίδας....

Και το δίδαγμα της ιστορίας...:

ΠΟΤΕ ΦΑΣΟΛΑΔΑ ΠΡΙΝ ΤΟ ΧΕΙΡΟΥΡΓΕΙΟ....


25866

McGyver
11/10/2005, 14:40
:eyepop: :eyepop: :eyepop:

:lol: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

cityfly
11/10/2005, 15:07
:eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek: :eek:

adam_tsouk
11/10/2005, 15:11
:rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :rotflmao: :rotflmao:





απίστευτο!


:lol: :lol:

evvou
11/10/2005, 17:54
Αρχικά δημιουργήθηκε από DirtRider

Αρπάζει που λέτε φωτιά η κλανήθρα του λεβέντη και επειδή είχαν απολυμάνει τον πισινό του ασθενή με οινόπνευμα, λαμπάδιασε ο κώλος του ΜΑΖΙ με το πουλάκι του (πριν καεί ήταν πουλάρα....αλλά μετά ψιλομάζεψε....).

:lol: :rotflmao: :rotflmao: :bigcry: :bigcry: :lol: :lol: α-πιστεφταμπλ!!!!! :lol:

ea6gka
11/10/2005, 18:36
χαχαχαχαχαχαχχαχαχαχαχαχαχχα ααχαχαχαχαχαχα

idi
11/10/2005, 18:52
Και μονο ο τιτλος φτανει να πεθανω στα γελια χαχαχαχαχαχαχα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
11/10/2005, 20:15
Αρχικά δημιουργήθηκε από idi
Και μονο ο τιτλος φτανει να πεθανω στα γελια χαχαχαχαχαχαχα:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:


μ'αρέσει που δηλώνεις και ρομαντικός!



:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

vaska
21/11/2011, 12:22
UP

nikos_abel
21/11/2011, 12:37
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
UP

Τι UP, του ανθρώπου δε θα του ξανακάνει Up ποτέ μάλλον :rotflmao:

sergiosm
21/11/2011, 12:44
Αρχικά δημιουργήθηκε από nikos_abel
Τι UP, του ανθρώπου δε θα του ξανακάνει Up ποτέ μάλλον :rotflmao:


:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Εχετλαίος
21/11/2011, 12:44
Οπότε ίσως και να βγαίνει, τελικά, η κατάρα που δίδουν οι γραίες κυρίες σε όποιον άνδρα κλ@νει στο χωριό της γυναίκας μου:
Α που να αστράψει ο κ*λος σου και να καούν τα *ρχίδια σου!
:confused:

devil's animal
21/11/2011, 14:29
Αρχικά δημιουργήθηκε από Εχετλαίος
Οπότε ίσως και να βγαίνει, τελικά, η κατάρα που δίδουν οι γραίες κυρίες σε όποιον άνδρα κλ@νει στο χωριό της γυναίκας μου:
Α που να αστράψει ο κ*λος σου και να καούν τα *ρχίδια σου!
:confused:


λες να ειχε κανει κανα ταξιδι στην Ελλαδα και να εκανε καμια μ@λακια σε καμια γραια??:lol: :lol: :lol:

zizou
21/11/2011, 14:37
:bigcry: :bigcry: :bigcry: :bigcry:

Εχετλαίος
21/11/2011, 14:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από devil's animal
λες να ειχε κανει κανα ταξιδι στην Ελλαδα και να εκανε καμια μ@λακια σε καμια γραια??:lol: :lol: :lol:

Πιθανόν! Δεν τα λένε Καλαβρέζικα χωρίς λόγο!
:cry:

emiliano
21/11/2011, 16:09
Αρχικά δημιουργήθηκε από vaska
UP

Τα συγχαρητήρια μου..........

Να σε καλά με κανες και έκλασα στο γέλιο μεσημεριάτικο.......
(παραλίγο να ξυπνήσω και το μωρό, θα μου το έκεγε και μενα η γυναίκα)