PDA

View Full Version : max 100



kostasCRX
17/12/2013, 00:52
καλησπερα σε ολους! εχω ενα kawasaki max 100! επειδη λευτα για αλλο δν υπαρχουν αλλα δε μπορω να το βλεπω εμφανισιακα, (γιατι μηχανικα ειναι ενα αρκετα δυνατο 53) σκεφτηκα να βαλω τη μασκα την ποδια και ολο το μπροστινο συστημα με το δισκοφρενο απο το kaze r του 98-99! γινεται κατι τετοιο? κουμπωνουν τα πλαστικα? αν οχι τοτε ολοκληρο το κουστουμι του kaze r καθεται στο max? ευχαριστω ολους εκ των προτερων!:)

mikes
17/12/2013, 23:02
ακομα και αν ταιριαζουν τα πλαστικα απο το καζε-ρ (που δε το νομιζω), για να τα βαλεις θα πρεπει πρωτα να λυσεις το θεμα με τη θεση του κεντρικου διακοπτη!
γιατι δεν κοιτας μηπως βρεις τα δικα του πλαστικα? ασχημο μηχανακι δεν ηταν, και το ντουλαπακι αν και μικρο, ειναι βολικοτατο!

kostasCRX
18/12/2013, 14:20
τα πλαστικα του τα εχω και ειναι ολο το μηχανακι μαυρο ματ! μαμα εμφανισιακα μονο με λιιιιγο χαμηλωμα και λεπτα λαστιχακια! δεν ειναι τοοσο πολυ ασχημο, δεν ντρεπομαι να το κυκλοφορησω δηλαδη(ουτε καν) απλα ελεγα να το κανω λιγο πιο συγχρονο! το καζε αρ του 98 ειναι αρκετα ομορφο πιστευω! ρωτησα σε ενα μαγαζι με ανταλακτικα και μου παν οτι οντως δν κανουν και αν μπουν δε θα ειναι σωστα! εμενα αυτο που με χαλαει ειναι η ασχημη μασκα του και η μπροστινη πλευρα του( το πισω μερος του ντουλαπιου δηλαδη οπως κοιτας το παπι)...τωρα θα μπορουσα να κοψω καπως την ποδια να μην φαινεται απο μπροστα τοσο ασχημο(για εμενα τουλαχιστον) γιατι το χα δει σε μια φωτογραφια που το χει κανει καποιος, και αν ναι που μπορω ρε παιδια να το κανω αυτο σωστα και χωρις να μου αδειασουν το πορτοφολι? για αθηνα μιλαμε παντα! ευχαριστω

SHOOTER045
18/12/2013, 14:56
Καπου μεσα στο φορουμ εχει μαστορια που φτιαχνουν ποδιες καρινες κλπ
Να ξερεις αν βαλεις τηλεσκοπικο πηρουνι με δισκοφρενο,θα αλλαξεις και μπροστινο φτερο