PDA

View Full Version : Χάθηκε ο Τάκης!



QQTilt
23/12/2013, 20:59
Καλησπέρα σε όλους.
Δυστυχώς πριν 4 μέρες έχασα το σκυλάκι μου. Είναι ένα μπόξερ αρσενικό 10 μηνών, καφέ ραβδωτό με άσπρο στήθος.
Μιας και γυρίζουμε όλοι λίγο πολύ με τα μηχανάκια σας παρακαλώ πολύ έχετε το νου σας μήπως και τον δείτε κάπου.
Τον έχασα στην Καλλιθέα στη Δημοσθένους χαμηλά, στις Τζιτζιφιές, αλλά μπορεί να χει πάει οπουδήποτε.
Κουτσαίνει στο μπροστά δεξιά του πόδι, καθώς είναι εγχειρισμένος.
Αν τον δείτε ή ακούσετε κάτι επικοινωνήστε μαζί μου στο 6945817081.
Ακόμα και αν δείτε κάποιο μπόξερ να μοιάζει μ αυτόν και είναι με άνθρωπο αν μπορείτε κάντε μου ένα τηλ και πείτε μου είναι εκεί, γιατί υπάρχει δυστυχώς μεγάλη πιθανότητα να τον έχει κάποιος και να μη θέλει να τον δώσει.
Ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα που είπα να ζητήσω βοήθεια σ ένα τέτοιο θέμα απ το φόρουμ..

MG-KTiNoS
23/12/2013, 22:04
περιοχή?

virus
23/12/2013, 22:11
πλακα κανεις; Καλλιθέα στη Δημοσθένους χαμηλά, στις Τζιτζιφιές :D

MG-KTiNoS
23/12/2013, 22:15
πλακα κανεις; Καλλιθέα στη Δημοσθένους χαμηλά, στις Τζιτζιφιές :D

δεν το είδα ρε...
:D

TROOPER
24/12/2013, 00:03
..........
Ευχαριστώ πολύ και ελπίζω να μην υπάρχει πρόβλημα που είπα να ζητήσω βοήθεια σ ένα τέτοιο θέμα απ το φόρουμ..

κανενα προβλημα και ελπιζω να τον βρεις.

skylaros
24/12/2013, 00:11
Φίλε μου, τα κλασσικά: Πηγαίνεις στον τοπικό φιλοζωικό σύλλογο και τους αφήνεις αφίσα, Βγάζεις αφισάκια σε όλη την περιοχή με φωτογραφία και αναφορά σε αμοιβή, ειδοποιείς το τοπικό ΑΤ, γεμίζεις κοινοποιήσεις στο FB και το twitter!!!

nicksior
24/12/2013, 05:39
Τσιπάκι ? Τηλεφωνό σου στο κολάρο ?
Υποθέτω όχι!
Κάνε επίσκεψη στους κτηνιάτρους της περιοχής , αν κάποιος τον βρήκε και θέλει να τον κρατήσει , σε κάποιον κτηνίατρο θα πάει...

vaska
24/12/2013, 10:55
Εύχομαι από καρδιάς να τον βρεις.

QQTilt
24/12/2013, 11:24
Να στε καλά παιδιά και καλές γιορτές.
Πιστέψτε με ότι μπορούσα να κάνω το χω κάνει, το σκυλί 95% το χει κάποιος που δε θέλει να το δώσει γι αυτό στηρίζομαι στην τύχη, την καλή θέληση και την παρατηρητικότητα κάποιου άλλου.

skylaros
24/12/2013, 14:39
QQTilt πήρα το θάρρος και κοινοποίησα στο fb την αγγελία σου. Πολύ σωστό αυτό που σου είπαν, πήγαινε σε pet shop αλλά και σε όλους τους κτηνιάτρους της περιοχής. Υπάρχει πολύς κόσμος που νοιάζεται και θα το διαπιστώσεις. Ελπίζω να βρεις το μούργο σου σύντομα.

QQTilt
24/12/2013, 18:26
Νοιάζονται μόνο όσοι έχουν σκύλο φίλε μου, επειδή μόνο αυτοί μπορούν να καταλάβουν. Και είναι κρίμα αυτό..
Οι περισσότεροι υπόλοιποι σου μιλάνε λες και τους λες ότι έχασες τα κλειδιά σου..
Έχω πάει σχεδόν παντού και έχω αρχίσει και ανοίγω την ακτίνα που ψάχνω.
Για να καταλάβεις για τι κόσμο μιλάμε περνάω από μέρη που είχα κολλήσει χαρτί με φωτογραφία του σκύλου, τηλ κλπ και τα χουν ξεκολλήσει..
Σ ευχαριστώ πολύ πάντως και εννοείται όποιος θέλει μπορεί να το κοινοποιήσει, να διαδωθεί όσο το δυνατόν περισσότερο.

Pan (dvs)
24/12/2013, 19:04
Οι περισσοτεροι αφηνουνε τα σκυλια τους στο δρομο γιατι δεν μπορουνε τα τα συντηρησουνε,μαλλον δυσκολο να τον πηρε καποιος.Πιθανοτατα ηρθε η ωρα να κανει το ταξιδακι του,να γνωρισει νεες φιλες κλπ κλπ.Μην απογοητευεσε,σε τρεις-τεσσερις μερες, συνηθως βαριουνται και επιστρεφουνε.

soter3gm
24/12/2013, 21:07
Μακάρι φίλε μου να το βρεις το Ζώο σου , αν το βρεις βάλτου τσιπάκι και κολάρο με τηλέφωνο όπως είπε και ο nicksior

ammoulianiotis
26/12/2013, 08:37
Μακαρι να τον βρεις αδερφε!

Πανεμορφος ο μουργος σου!

MG-KTiNoS
26/12/2013, 14:05
τελικά τον βρήκες ???