PDA

View Full Version : οριστικη διαλυση!!! τιμες κοστους , ολα ανακυκλωμενα!!!



el_hymador
12/10/2005, 20:39
Τρεις μεσηλικες καθονται και συζητανε τι να παρουν για δωρο στα γενεθλια των γυναικων τους :

-Εγω θα τις παρω μια δερματινη τσαντα και ενα ζευγαρι παπουτσια...

>Γιατι ρε δυο δωρα? ....λενε οι αλλοι

-Ε, αμα δεν της αρεσει η τσαντα να εχω εναλλακτικη τα παπουτσια

..Ο αλλος της παρεας λεει :

-Τοτε εγω θα τις παρω ενα φορεμα και μια γουνα......αν δεν της αρεσει το φορεμα να εχω εναλλακτικη την γουνα.....

..λεει και ο τριτος :

-Εγω θα τις παρω ενα παλτο και ενα δονητη...αν δεν της αρεσει το παλτο να πα να γαμηθει....

------------------------------------------------------------------------------------

Ενας επιτυχημενος τυπος με μια απολυτα τακτοποιημενη ζωη επισκεπτεται εναν σεξολογο

-Γιατρε εχω προβλημα....

>Πειτε μου...

-Να....με την γυναικα μου .....ξερετε εχουμε μια εντονη και φυσιολογικοτατη σεξουαλικη δραστηριοτητα , αλλα εμενα μου εχει μεινει ενα απωθημενο....

>Τι?..πειτε μου....

-Το πρωκτικο σεξ γιατρε.....τοσα χρονια αρνειται πεισματικα να το δοκιμασει εστω και μια φορα.....της εχω μιλησει ,την εχω παρακαλεσει , αλλα τιποτα....δεν θελω να την απατησω γιατρε ...την αγαπαω ...θελω να το δοκιμασω μονο μαζι της....για αυτο σας λεω υπαρχουν τιποτα χαπια , καμια θεραπεια για να μου κατσει πρωκτικα?

>Δυστυχως κυριε μου δεν υπαρχει τιποτα τετοιο αν εκεινη δεν επιθυμει δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλος τροπος.....

....περιλυπος ο τυπος παει να φυγει οποτε τον διακοπτει ο γιατρος....

>Εκτος και αν.......δυσκολευομαι να το πω , αλλα φαινεστε σοβαρος και εμπιστος ανθρωπος θα σας φανει εντελως ανορθοδοξο , κομπογιαννιτικο και θα σας κοστισει πολυ χρονο και χρημα......

-Δεν με πειραζει γιατρε πειτε μου!!!

>Λοιπον θελω χωρις να με ρωτατε γιατι κι πως να μου φερετε τον αριστερο ορχη ενος αυτοκρατορικου πιγκουϊνου....

...ο τυπος οργανωνει μια αποστολη στην Ανταρκτικη βρισκει εναν τετοιο πιγκουϊνο του κοβει τον αριστερο ορχη και μετα απο τρεις μηνες παει στον γιατρο

>Α....βλεπω τα καταφερατε...ευγε!!! ...τωρα χρειαζομαι ενα σπανιοειδος λουλουδιου που φυτρωνει στην κορυφη των Ιμαλαϊων...

...ξαναφευγει ο τυπος και μετα απο εξι μηνες ειναι πισω με το λουλουδι...

>Πραγματικα αξιεπαινη η προσπαθεια σας αγαπητε μου .... και τωρα το τελευταιο ...... στο βαθυτερο σημειο του Ινδικου ωκεανου φυτρωνουν κατι φυκια....φερτε μου και αυτα και ειμαστε ενταξει....

...μετα απο πενετε μηνες ο ανθρωπος εχει βρει και τα φυκια....

>Πολυ ωραια!! ....τωρα που τα συγκεντρωσαμε ολα ειμαστε ετοιμοι .... λοιπον ....

ο γιατρος περνει εναδοκιμαστικο σωληνα και με λεπτες κινησεις αναμηγνυει τα υλικα μετρωντας με ακριβεια χιλοστου του γραμμαριου τις ποσοτητες.....τελειωνωντας ειχε στα χερια του ενα μπουκαλακι με ενα φωσφωριζε πρασινο μπλε υγρο...


>Το βλεπετε αυτο κυριε?

-Ναι...τι πρεπει να κανω?

>Πριν πατε για υπνο με την γυναικα σας θα το εχετε βαλει κρυφα στο συρταρι του κομοδινου της..

-Μαλιστα....και?

>Θα της πειτε...: αγαπη μου ανοιξε το συρταρι σου ... σου εχω ενα δωρακι....εκεινη θα ανοιξη το συρταρι θα δει αυτο το περιεργο σκευασμα και θα κολησει.....

-Και?

>Ε , ετσι οπως θα ειναι γυρισμενη ..ΧΡΑΑΑΠ !! θα της τον φορεσετε...

------------------------------------------------------------------------------------

Ενα αγορακι πεντε χρονων ρωταει τον πατερα του....

-Μπαμπα εγω πως ηρθα σε αυτον τον κοσμο?

>εεεεε ..... σε εφερε ο πελαργος παιδι μου....

-Και ο Γιωργακης στον τριτο?

>Και αυτον ο πελαργος τον εφερε...

-Και η Αννουλα στο ισογειο?

>Και την Αννουλα ο πελαργος την εφερε

-.........Τι στο διαλο κανεις δεν γαμαει σε αυτη την πολυκατοικια?

------------------------------------------------------------------------------------

Ενας φαρμακοποιος εχει ανοιξει μαγαζι σε ενα απομακρυσμενο χωριο στα βουνα ...μπαινει μεσα ο πρωτος πελατης...

-Καλημερα θα ηθελα παρακαλω ενα κουτακι ασπιρινες...

>Α.....ξερετε τωρα ανοιξα και ακομα δεν μου εχουν στειλει τις παραγγελιες μου , αλλα μην ανησυχειτε .... εχω εδω μια διαφημιστικη ασπιρινη για την βιτρινα , μισο λεπτο...

..ο φαρμακοποιος παει στην βιτρινα και φερνει μια ασπιρινη με διαμετρο μισο μετρο , βγαζει ενα μαχαιρι και του κοβει ενα κομματι....

>Κατι αλλο?

-Και ενα σιροπακι για τον βηχα θα ηθελα.....

>Ω....πραγματικα ειστε ατυχος κυριε μου και αυτα τα περιμενω την αλλη εβδομαδα , αλλα μισο λεπτο εχω ενα διαφημιστικο στην βιτρινα...

..παει ο φαρμακοποιος και φερνει ενα μπουκαλί πεντε λιτρα , του βαζει λιγο σε ενα δοχειο και του το δινει...

>Ειμαστε ενταξει?

-Θα ηθελα και κανα υποθετο αλλα γαμησε το , αλλη φορα...

kalgeorge
12/10/2005, 21:39
xaxxaxaxaxax re malaka ta 3 prwta....xaxaxaax
exw leiwsei leme:rotflmao: :rotflmao: :lol: :rotflmao: :lol:

motoforever
13/10/2005, 07:51
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

Meni0s
13/10/2005, 08:51
Αψογα και τα 3
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

cityfly
13/10/2005, 09:08
:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

bartlal
13/10/2005, 12:02
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador
Τρεις μεσηλικες καθονται και συζητανε τι να παρουν για δωρο στα γενεθλια των γυναικων τους :

-Εγω θα τις παρω μια δερματινη τσαντα και ενα ζευγαρι παπουτσια...

>Γιατι ρε δυο δωρα? ....λενε οι αλλοι

-Ε, αμα δεν της αρεσει η τσαντα να εχω εναλλακτικη τα παπουτσια

..Ο αλλος της παρεας λεει :

-Τοτε εγω θα τις παρω ενα φορεμα και μια γουνα......αν δεν της αρεσει το φορεμα να εχω εναλλακτικη την γουνα.....

..λεει και ο τριτος :

-Εγω θα τις παρω ενα παλτο και ενα δονητη...αν δεν της αρεσει το παλτο να πα να γαμηθει....


σε παραλλαγη....

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=10655



------------------------------------------------------------------------------------

Ενας επιτυχημενος τυπος με μια απολυτα τακτοποιημενη ζωη επισκεπτεται εναν σεξολογο

-Γιατρε εχω προβλημα....

>Πειτε μου...

-Να....με την γυναικα μου .....ξερετε εχουμε μια εντονη και φυσιολογικοτατη σεξουαλικη δραστηριοτητα , αλλα εμενα μου εχει μεινει ενα απωθημενο....

>Τι?..πειτε μου....

-Το πρωκτικο σεξ γιατρε.....τοσα χρονια αρνειται πεισματικα να το δοκιμασει εστω και μια φορα.....της εχω μιλησει ,την εχω παρακαλεσει , αλλα τιποτα....δεν θελω να την απατησω γιατρε ...την αγαπαω ...θελω να το δοκιμασω μονο μαζι της....για αυτο σας λεω υπαρχουν τιποτα χαπια , καμια θεραπεια για να μου κατσει πρωκτικα?

>Δυστυχως κυριε μου δεν υπαρχει τιποτα τετοιο αν εκεινη δεν επιθυμει δεν νομιζω οτι υπαρχει αλλος τροπος.....

....περιλυπος ο τυπος παει να φυγει οποτε τον διακοπτει ο γιατρος....

>Εκτος και αν.......δυσκολευομαι να το πω , αλλα φαινεστε σοβαρος και εμπιστος ανθρωπος θα σας φανει εντελως ανορθοδοξο , κομπογιαννιτικο και θα σας κοστισει πολυ χρονο και χρημα......

-Δεν με πειραζει γιατρε πειτε μου!!!

>Λοιπον θελω χωρις να με ρωτατε γιατι κι πως να μου φερετε τον αριστερο ορχη ενος αυτοκρατορικου πιγκουϊνου....

...ο τυπος οργανωνει μια αποστολη στην Ανταρκτικη βρισκει εναν τετοιο πιγκουϊνο του κοβει τον αριστερο ορχη και μετα απο τρεις μηνες παει στον γιατρο

>Α....βλεπω τα καταφερατε...ευγε!!! ...τωρα χρειαζομαι ενα σπανιοειδος λουλουδιου που φυτρωνει στην κορυφη των Ιμαλαϊων...

...ξαναφευγει ο τυπος και μετα απο εξι μηνες ειναι πισω με το λουλουδι...

>Πραγματικα αξιεπαινη η προσπαθεια σας αγαπητε μου .... και τωρα το τελευταιο ...... στο βαθυτερο σημειο του Ινδικου ωκεανου φυτρωνουν κατι φυκια....φερτε μου και αυτα και ειμαστε ενταξει....

...μετα απο πενετε μηνες ο ανθρωπος εχει βρει και τα φυκια....

>Πολυ ωραια!! ....τωρα που τα συγκεντρωσαμε ολα ειμαστε ετοιμοι .... λοιπον ....

ο γιατρος περνει εναδοκιμαστικο σωληνα και με λεπτες κινησεις αναμηγνυει τα υλικα μετρωντας με ακριβεια χιλοστου του γραμμαριου τις ποσοτητες.....τελειωνωντας ειχε στα χερια του ενα μπουκαλακι με ενα φωσφωριζε πρασινο μπλε υγρο...


>Το βλεπετε αυτο κυριε?

-Ναι...τι πρεπει να κανω?

>Πριν πατε για υπνο με την γυναικα σας θα το εχετε βαλει κρυφα στο συρταρι του κομοδινου της..

-Μαλιστα....και?

>Θα της πειτε...: αγαπη μου ανοιξε το συρταρι σου ... σου εχω ενα δωρακι....εκεινη θα ανοιξη το συρταρι θα δει αυτο το περιεργο σκευασμα και θα κολησει.....

-Και?

>Ε , ετσι οπως θα ειναι γυρισμενη ..ΧΡΑΑΑΠ !! θα της τον φορεσετε...

------------------------------------------------------------------------------------

Ενα αγορακι πεντε χρονων ρωταει τον πατερα του....

-Μπαμπα εγω πως ηρθα σε αυτον τον κοσμο?

>εεεεε ..... σε εφερε ο πελαργος παιδι μου....

-Και ο Γιωργακης στον τριτο?

>Και αυτον ο πελαργος τον εφερε...

-Και η Αννουλα στο ισογειο?

>Και την Αννουλα ο πελαργος την εφερε

-.........Τι στο διαλο κανεις δεν γαμαει σε αυτη την πολυκατοικια?




αυτο και αν εχει ξαναπαιξει....


http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=645



------------------------------------------------------------------------------------

Ενας φαρμακοποιος εχει ανοιξει μαγαζι σε ενα απομακρυσμενο χωριο στα βουνα ...μπαινει μεσα ο πρωτος πελατης...

-Καλημερα θα ηθελα παρακαλω ενα κουτακι ασπιρινες...

>Α.....ξερετε τωρα ανοιξα και ακομα δεν μου εχουν στειλει τις παραγγελιες μου , αλλα μην ανησυχειτε .... εχω εδω μια διαφημιστικη ασπιρινη για την βιτρινα , μισο λεπτο...

..ο φαρμακοποιος παει στην βιτρινα και φερνει μια ασπιρινη με διαμετρο μισο μετρο , βγαζει ενα μαχαιρι και του κοβει ενα κομματι....

>Κατι αλλο?

-Και ενα σιροπακι για τον βηχα θα ηθελα.....

>Ω....πραγματικα ειστε ατυχος κυριε μου και αυτα τα περιμενω την αλλη εβδομαδα , αλλα μισο λεπτο εχω ενα διαφημιστικο στην βιτρινα...

..παει ο φαρμακοποιος και φερνει ενα μπουκαλί πεντε λιτρα , του βαζει λιγο σε ενα δοχειο και του το δινει...

>Ειμαστε ενταξει?

-Θα ηθελα και κανα υποθετο αλλα γαμησε το , αλλη φορα...


το ψαχνω... :smilea: :winka:



26055

Krokodilos001
13/10/2005, 22:15
>Ειμαστε ενταξει?

-Θα ηθελα και κανα υποθετο αλλα γαμησε το , αλλη φορα...


__________________


:rotflmao: :rotflmao:

devil's animal
14/10/2005, 16:17
πολυ best oλα..........!!!!

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao: