PDA

View Full Version : Απο ΧΤ600 σε.....



Nikos.M
21/01/2014, 01:58
Δεν πρόλαβα να το κυκλοφορησω το ΧΤακι μου και άμεσος έπεσαν οι προσφορές :D
Τα λεφτά που μου δίνουν για το μηχανάκι μου ειναι πολι καλά, για αυτό και το σκέφτομαι, συν ότι με έχει κουράσει, για εμένα δεν ισχύει αυτό που λένε για τα ΧΤ ότι δεν παθαίνουν ποτέ τίποτα. Αλλά δεν ξέρω τι να πάρω, σκεφτόμουν για ΧΤΧ 660 ή Duke II 640 ή και για TTR αν και λέω να πάω σε κάτι ποιο σύγχρονο πλέον και να αφήσω τα μηχανάκια των περασμένων δεκαετιών... Αλλά όπως είπα δεν ξέρω....θέλω γνώμες....

AUFGEBRACHT
21/01/2014, 19:17
Θες να δώσεις το ΧΤ που δεν ισχύει ότι δεν παθαίνει ποτέ τίποτα, για να πάρεις πάλι ΧΤ αλλά motard. Kι επίσης θέλεις να πας σε κάτι πιο σύγχρονο και σκέφτεσαι το ΤTR...

AristidisZ
21/01/2014, 19:18
Θες να δώσεις το ΧΤ που δεν ισχύει ότι δεν παθαίνει ποτέ τίποτα, για να πάρεις πάλι ΧΤ αλλά motard. Kι επίσης θέλεις να πας σε κάτι πιο σύγχρονο και σκέφτεσαι το ΤTR...

κατάλαβες, και μετά με λένε εμένα μυστήριο...

vaska
21/01/2014, 20:28
Θες να δώσεις το ΧΤ που δεν ισχύει ότι δεν παθαίνει ποτέ τίποτα, για να πάρεις πάλι ΧΤ αλλά motard. Kι επίσης θέλεις να πας σε κάτι πιο σύγχρονο και σκέφτεσαι το ΤTR...

Ναι ρε καλά λέει το ΤΤR καμία σΚέση δεν έχει με το ΧΤ
:confused::D

Nikos.M
21/01/2014, 22:20
Δεν καταλάβατε τι έγραψα. Εχω ένα ΧΤ 600 motard του 2001 και θέλω να πάρω ένα ΧΤ660Χ του 2012 καμία σχέση το ένα με το άλλο. Και όπως έχω γράψει μου αρέσει και το ΤΤR αλλά λέω να πάρω κάτι ποιο σύγχρονο αυτή την φορά. Δηλαδή το ¨ αν και λέω να πάω σε κάτι ποιο σύγχρονο πλέον και να αφήσω τα μηχανάκια των περασμένων δεκαετιών ¨ παει στο ότι το σκέφτομαι για ΤΤR. Καταλάβατε ή όχι?

zannisvel
22/01/2014, 10:27
Και ΄γω κατοχος ΧΤ και παρα πολυ ευχαριστημενος, αλλα θα ηθελα πολυ να παρω στα χερια μου ενα ΧΤ660 να δω τις διαφορες. Μου αρεσει και μενα πολυ!! Αλλα και παλι δεν ξερω αν θα εφευγε απο το γκαραζ το ΧΤ600.