PDA

View Full Version : Χαίρετε!



HarisKon
30/01/2014, 23:21
Καλησπέρα πρώτο μου ποστ στην παρέα σας μιας και δεν είμαι πολύ εξοικειωμένος με τα forum.
Θα ήθελα να σας ρωτήσω γιατί δεν μπορώ να δημοσιεύσω στις αγγελίες?

Lioulios
30/01/2014, 23:49
Χαίρεται !

Παλιότερα δικαίωμα στην δημοσίευση αγγελιών είχαν ΟΛΟΙ .

Επειδη όμως παρατηρήθηκε έντονα το φαινόμενο να μπαίνουν εδώ μέσα κάτι αλεξιπτωτιστές , να δημοσιεύουν μια αγγελία και να την κάνουν με ελαφρά ...Τα τσακάλια του φόρουμ σκέφτηκαν να φέρουν τροπολογία στον κανονισμό αγγελιών .

Έτσι λοιπόν σήμφωνα με το 1ο άρθρο του νόμου ...

¨ Δικαίωμα δημοσίευσης αγγελιών έχουν τα μέλη που είναι εγγεγραμένα για περισσότερους από 3 μήνες (90 ημέρες) και έχουν τουλάχιστον 50 posts στις κατηγορίες όπου αυτά προσμετρούνται " .

Κανόνες δημοσίευσης αγγελιών http://www.moto.gr/forums/announcement.php?f=40&a=1



Δεν είναι τίποτα ...Το χω πάθει και γω σε άλλο φόρουμ που ήθελα να πουλήσω μια πόρτα αυτοκινήτου.

Κάτσε , δες , παίξε και άμα σου αρέσει βάλε την αγγελία σου με την ώρα της .

Εμείς οι άλλοι πλέον μπορούμε και κάνουμε αγοροπωλησίες με το λόγω τιμής ...Σε φάση ... Αμα σου κάνει πάρτο , αλλιώς ,μου το στέλνεις πίσω .

Εσένα δε σε ξέρει κανείς ... Ούτε αν αυτό που πουλάς είναι δικό σου το ξέρει κανείς .


Δηλ , αμα το δεις και από την άλλη όψη του νομίσματος ....Καλά είναι . Αν κάτσεις , θα μας ευνομονείς .

:wave2:

dimzan
31/01/2014, 00:08
προφανως ο φιλος ξενερωσε και δε νομιζω να απντησει και να ξαναμπει ποτε :D

Lioulios
31/01/2014, 00:12
2-3 μαλακίες να μπει να πει ...Αυτοματα θα γράψει 10 μην . Λίγο από δω λίγο απο κει ...να τα τα 50 ... Τί είναι 90 μέρες ;

makis206
31/01/2014, 00:17
παίξε..

..μου και γλίστρησα.. :lol:


Τι του λες μωρέ του παιδιού;!;:D

Lioulios
31/01/2014, 00:45
Εσύ δεν μπαίζεις ;

Μπασεκαλομαςσήμερα

McGyver
31/01/2014, 06:32
Καλώς ήλθες.

Ό,τι έγραψε ο Lioulios.

bulmont
31/01/2014, 07:06
Τί είναι 90 μέρες ;


....................μπροστά στην αιωνιότητα;;;;;;;;;;;;;;;;;;;;