PDA

View Full Version : ΝΕΑ ΓΕΝΙΑ ΚΛΑΡΙΝΟΓΑΜΠΡΩΝ???



nauagios
13/02/2014, 20:43
Καλησπερα ρε παιδια εχω μια απορια, μονο εγω βλεπω συνεχεια μαντραχαλους δικαβαλο σε σκουτερ, μαλλι μοδατο, φορμα και μπουφαν σακουλα σκουπιδιων???
εχει βρωμισει ο τοπος και ειναι πολυ ασχημο στο ματι να βλεπεις 2 μαντραχαλους πανω στο σκουτερ. τι εγινε πουλησαν τα tdm και με τα ιδια λεφτα πηραν μεγαλο σκουτερ??? δεν σας παει ρε ειναι αντιαισθητικο και gay το θεαμα. τουλαχιστον με τα tdm ηταν αντιαισθιτικο αλλα οχι gay, τωρα παραπηγε το θεμα.

OldMan
13/02/2014, 20:46
ειναι αντιαισθητικο και gay το θεαμα. τουλαχιστον με τα tdm ηταν αντιαισθιτικο αλλα οχι gay, τωρα παραπηγε το θεμα.
Όσο ήταν αντιαισθητικό, όλα καλα...

McGyver
13/02/2014, 20:49
Πάμε Off topic να προπονηθούν οι νέοι :smokin:...

Billymuse
13/02/2014, 20:49
Καλησπερα ρε παιδια εχω μια απορια, μονο εγω βλεπω συνεχεια μαντραχαλους δικαβαλο σε σκουτερ, μαλλι μοδατο, φορμα και μπουφαν σακουλα σκουπιδιων???
εχει βρωμισει ο τοπος και ειναι πολυ ασχημο στο ματι να βλεπεις 2 μαντραχαλους πανω στο σκουτερ. τι εγινε πουλησαν τα tdm και με τα ιδια λεφτα πηραν μεγαλο σκουτερ??? δεν σας παει ρε ειναι αντιαισθητικο και gay το θεαμα. τουλαχιστον με τα tdm ηταν αντιαισθιτικο αλλα οχι gay, τωρα παραπηγε το θεμα.

Πρόσεχε πως μιλάς για τους συνάδελφους

sotostzav
13/02/2014, 21:07
Καλησπερα ρε παιδια εχω μια απορια, μονο εγω βλεπω συνεχεια μαντραχαλους δικαβαλο σε σκουτερ, μαλλι μοδατο, φορμα και μπουφαν σακουλα σκουπιδιων???
εχει βρωμισει ο τοπος και ειναι πολυ ασχημο στο ματι να βλεπεις 2 μαντραχαλους πανω στο σκουτερ. τι εγινε πουλησαν τα tdm και με τα ιδια λεφτα πηραν μεγαλο σκουτερ??? δεν σας παει ρε ειναι αντιαισθητικο και gay το θεαμα. τουλαχιστον με τα tdm ηταν αντιαισθιτικο αλλα οχι gay, τωρα παραπηγε το θεμα.

κατσε να δεις που θα καλοκαιριασει κιολας και θα ανεμιζει το γνωστο V μπλουζακι ως τον αφαλο αποκαλυπτοντας το γνωστο διπτυχο στερνο-πλατη,αυγο...εκει τουλαχιστον θα εκτιμησεις την αξια του σκουπιδοσακουλομπουφαν.....

Pan (dvs)
13/02/2014, 21:12
Πρόσεχε πως μιλάς για τους συνάδελφους

Εσυ πρεπει να δωσεις καποιες εξηγησεις στο φορουμ,οχι για το θεμα της σακκουλας,αλλα για το αλλο που kay.

AUFGEBRACHT
13/02/2014, 21:29
Θα μπορούσε να είναι και χειρότερα, ας πούμε να γίνουν μαϊντανοί σε μεσημεριανά και απογευματινά τηλεοπτικά σκουπίδια τύπου "Χέστε τους", "Φώτης και βλακεία Live" που είναι τίγκα στην gay αισθητική και παρουσία... Ως πρώτο μέτρο απέφυγε να κυκλοφορείς στο Μπουρνάζι για αρχή και παρακολούθησε χειμερινούς στο Σότσι μιας και ούτε ο Πούτιν γουστάρει τους gay.

nauagios
13/02/2014, 21:44
δεν κρινω τους gay μαλλον τοποθετηθηκα λαθος. παμε παλι απο την αρχη, αν ας πουμε με εβλεπε η γιαγια μου να πουλαω την μηχανη μου που ειναι επιθετικη στην εμφανιση και σηκωνει ολη την γειτονια στο ποδι θα χαιροταν παρα πολυ. αν ομως με τα λεφτα που εβγαλα επαιρνα μια πολυθρονα με ροδες και δωρο εναν μουσατο που ειναι κολλημενος στο σβερκο μου θα ενιωθε υπερηφανη??? μαλλον θα προτιμουσε να σηκωνω την γειτονια στο ποδι απο το να της λενε μπιχτες οι γειτονες. οποιος καταλαβε καταλαβε

akis_trevor
13/02/2014, 21:46
δεν εχετε βαρεθει να ασχολειστε με το ιματζ και το φαινεσται πια;

spyrakos35
13/02/2014, 21:51
για ένα πρόσωπο ζούμε.... :cool:

Billymuse
13/02/2014, 21:51
Το καλύτερο ειναι οτι με όλο το σετ που περιγράφετε πιο πάνω βάζουν και μια akrapovic και ακους το σκουτερ λες και πιάνει 2000 στροφές και απλα ανεβάζει ένταση
απο το βουητό..

Hayate
13/02/2014, 21:53
για ένα πρόσωπο ζούμε.... :cool:

Και 1 κούτελο θα προσθέσω αγαπητέ ΝΤαπερμαν...

akis_trevor
13/02/2014, 21:56
για ένα πρόσωπο ζούμε.... :cool:

προσωπο ναι...εδω μιλαμε για το αν τον τρωει και τι μπουφαν φοραει...:p

AUFGEBRACHT
13/02/2014, 22:02
δεν κρινω τους gay μαλλον τοποθετηθηκα λαθος.

Εγώ πάλι τους κρίνω, δεν έχω πρόβλημα τοποθέτησης...

Billymuse
13/02/2014, 22:03
Εγώ πάλι τους κρίνω, δεν έχω πρόβλημα τοποθέτησης...

Ομοφοβικός?

AUFGEBRACHT
13/02/2014, 22:06
Ομοφοβικός?

Καμία σχέση, απλά θέμα αισθητικής...

Billymuse
13/02/2014, 22:09
Καμία σχέση, απλά θέμα αισθητικής...

Δεκτόν :beer:

amyroukai
13/02/2014, 22:15
Έλα, το καλοκαίρι θα βγουν τα κλαρινοπουτανάκια με τα φραπέ ρέισερ που δεν θα κινδυνεύουν να λερωθούν ρε. Έχουν να δουν τα ματάκια μας με την νέα μόδα...
Πέθανα στο γέλιο ψες, που σκάσανε τρία ατομάκια βγαλμένα από το Grease σε μπαράκι στο κέντρο...

Billymuse
13/02/2014, 22:19
Έλα, το καλοκαίρι θα βγουν τα κλαρινοπουτανάκια με τα φραπέ ρέισερ που δεν θα κινδυνεύουν να λερωθούν ρε. Έχουν να δουν τα ματάκια μας με την νέα μόδα...
Πέθανα στο γέλιο ψες, που σκάσανε τρία ατομάκια βγαλμένα από το Grease σε μπαράκι στο κέντρο...

Rooster,Taylor Made,Magaze..?

teogtp
13/02/2014, 22:28
Πρόσεχε πως μιλάς για τους συνάδελφους

:lol:

ggs
13/02/2014, 22:31
Rooster,Taylor Made,Magaze..?

προτάσεις για την Δευτέρα.... (αν και πρεπει να το "σερβιρουν το τσαι" εκει...)

amyroukai
13/02/2014, 22:34
Κανένα εκ των τριών. :P

Hayate
13/02/2014, 22:34
προτάσεις για την Δευτέρα.... (αν και πρεπει να το "σερβιρουν το τσαι" εκει...)


Και απαραίτητη προυπόθεση φράτζα και V? χαχαχαχαχ.Την αμαρτία μου θα την πώ όμως το tailor έχει τιμιότατους καφέδες,τώρα για το αδερφάτο των ιπποτών σκασίλα μου... :P

Billymuse
13/02/2014, 22:37
προτάσεις για την Δευτέρα.... (αν και πρεπει να το "σερβιρουν το τσαι" εκει...)

Eκει φίλε ειναι μαλί κλαρίνο και fredo capucino και θα προτιμούσα να έλεγα ''την τρίζουν την όπισθεν''

makis206
13/02/2014, 22:38
προτάσεις για την Δευτέρα.... (αν και πρεπει να το "σερβιρουν το τσαι" εκει...)

Πάμε να φάμε τα μπισκοτάκια και φεύγουμε καπάκι για μπύρες;:lol:

amyroukai
13/02/2014, 22:41
Eκει φίλε ειναι μαλί κλαρίνο και fredo capucino και θα προτιμούσα να έλεγα ''την τρίζουν την όπισθεν''
Το τι κάνεις εκεί δεν μας είπες. Πας για καφέ με το γρασαδόρο σου παρέα;

blackbusa
13/02/2014, 22:47
Καλησπερα ρε παιδια εχω μια απορια, μονο εγω βλεπω συνεχεια μαντραχαλους δικαβαλο σε σκουτερ, μαλλι μοδατο, φορμα και μπουφαν σακουλα σκουπιδιων???
εχει βρωμισει ο τοπος και ειναι πολυ ασχημο στο ματι να βλεπεις 2 μαντραχαλους πανω στο σκουτερ. τι εγινε πουλησαν τα tdm και με τα ιδια λεφτα πηραν μεγαλο σκουτερ??? δεν σας παει ρε ειναι αντιαισθητικο και gay το θεαμα. τουλαχιστον με τα tdm ηταν αντιαισθιτικο αλλα οχι gay, τωρα παραπηγε το θεμα.

se lathos forum eisai...http://forum.cosmopolitan.gr/

ggs
13/02/2014, 22:48
τώρα για το αδερφάτο των ιπποτών σκασίλα μου... :P


''την τρίζουν την όπισθεν''


. Πας για καφέ με το γρασαδόρο σου παρέα;



Πάμε να φάμε τα μπισκοτάκια και φεύγουμε καπάκι για μπύρες;:lol:

Μακη , αν φαμε μονο μπισκοτα καλα θα ειναι.... αρκει να μην ειναι ...γεμιστα:cry:

amyroukai
13/02/2014, 22:53
Μακη , αν φαμε μονο μπισκοτα καλα θα ειναι.... αρκει να μην ειναι ...γεμιστα:cry:
αν σου πει πάμε για χοτ ντογκ τότε να ανησυχήσεις.

el_hymador
13/02/2014, 22:57
Σαν λαλήσει ο πετεινός
βγαινει ο κλαρινογαμπρός
και καβάλα στο scootέρι
παει να βρει το male ταίρι

Tώρα σοβαρά... τι σας νοιάζει ρε τι κάνει ο κόσμος; Σιγά την προσβολή της αισθητικής, λες και είναι άρτια αισθητικά η Αθήνα και ξεχωρίζουν σαν τη μύγα μέσα στο γάλα οι σκουτεροgay κλαρινογαμπροί... :rolleyes:

Dbnn
14/02/2014, 01:01
Η συνταγή προυποθέτει:

Τζινάκι Gucci, πουκαμισάκι burberry απο μέσα και πλεκτό φουτεράκι V απ'έξω, μπουφανάκι βινύλιο, φουλάρι αντί μπαλακλάβας, κράνος με τζαμαρία μπροστά, γυαλιά πούλμαν aka πλανητάρχης να 'ούμ, μούσια λες και ανήκει στην χεζμπολάχ, γαντάκια δερμάτινα ραλλιάρικα με το νύχι απ'έξω, κουβέρτα OJ, iPhone στο μπροστινό τσεπάκι με το iPhone ακουστικο να φαίνεται το καλώδιο και να κλείνει deal εν κινήσει και την απαραίτητη αρσενική χαζογκόμενα εεεεε το αμόρε εννοούσα πίσω.

παω να πάρω το παπί, να φορτώσω κανα ξανθοπλατινέ tiny κορμί πίσω και έφυγα για μπουρναζάρα........

amyroukai
14/02/2014, 06:23
Αχ αυτό το νυχακι έξω απ' το γάντι.... Χαχαχα εεεελεος...

Black Diamond
14/02/2014, 07:37
:a014:

Sapadak
14/02/2014, 07:54
Δε κατάλαβα,
Τι έχουν τα σκούτερ και οι αναβάτες τους?

DimChios
14/02/2014, 09:04
για ένα πρόσωπο ζούμε.... :cool:

εχεις και ημιυπαιθριο εσυ...απο πανω! :D

makis206
14/02/2014, 09:07
εχεις και ημιυπαιθριο εσυ...απο πανω! :D

Καλά λέει Σπύρε, εμείς ζούμε για ένα μεγάλο πρόσωπο..:lol:

amyroukai
14/02/2014, 09:25
με το κράνος δεν φαίνεται το κούτελο Μάκη μου.

ποιός ξέρει πχ όταν βλέπει την κοτσίδα του Χίου ότι δεν είναι κλαρινοκαραφλομαλλιάς;

Joyrider
14/02/2014, 09:29
Τελικά το νέα γενιά που αναφέρεται; Στο ότι οι κλαρινογαμπροί άλλαξαν όχημα λόγω κρίσης ή ότι ξεκίνησαν τα δικάβαλα (μάλλον πάλι λόγω κρίσης :lol: ). Δηλαδή δικάβαλοι κλαρινογαμπροί σε tdm ή μονοκάβαλος σε σκούτερ, είναι οκ;

makis206
14/02/2014, 09:33
με το κράνος δεν φαίνεται το κούτελο Μάκη μου.
ποιός ξέρει πχ όταν βλέπει την κοτσίδα του Χίου ότι δεν είναι κλαρινοκαραφλομαλλιάς;

Στην αποκάλυψη όμως όλα βγαίνουν στο φως.. κι εγώ με τον Σπύρο το ενισχύουμε κιόλας..:rotflmao:

amyroukai
14/02/2014, 09:34
Κοίτα τώρα τι θέμα τίθεται επίσης: Να πάρεις κανέναν φίλο σου για βόλτα και να έρχεται ο κάθε ππρς να σε λέει και πστη και κλαρίνο...

που καταντήσαμε κύριοι!

stam2
14/02/2014, 10:08
χμμ...

εργαλεία θέματος-> παρακολούθηση θέματος...

:a014:

σημειώσεις: μπουφάνβινύλιο, γάντάκι (τ)ραλιαρικο με το νυχακι έξω, πουκάμισάκι ταπετσαρία μπούρμπερι, γυαλιά πούλμαν κλπ...!

DimChios
14/02/2014, 10:10
Κοίτα τώρα τι θέμα τίθεται επίσης: Να πάρεις κανέναν φίλο σου για βόλτα και να έρχεται ο κάθε ππρς να σε λέει και πστη και κλαρίνο...

που καταντήσαμε κύριοι!

:eyepop: λες τοτε που πηγαμε εκεινη τη βολτα με το Byron... να....???

Ω ΜΟΝΤΙΕ!! :plaf::lipssealed::panic:


ή μήπως και εκείνο το βράδυ που πήρα το Μακη και πήγαμε στο Camelot... :a42::whiteflag::eleison:

GFawkes
14/02/2014, 11:37
Απορω γιατι περα απο τα γκει μπαρς δεν υπαρχουν και γκει ρεστοραντς... να πηγαινεις να τρως σαν πουστης.
309740

alex14
14/02/2014, 11:39
Απορω γιατι περα απο τα γκει μπαρς δεν υπαρχουν και γκει ρεστοραντς... να πηγαινεις να τρως σαν πουστης.
309740

:lol::lol:

GFawkes
14/02/2014, 11:45
Ρε Chio...



....υπαρχει κανενας που ΔΕΝ πηρες :uplate:

:moutza:

makis206
14/02/2014, 13:40
ή μήπως και εκείνο το βράδυ που πήρα το Μακη και πήγαμε στο Camelot... :a42::whiteflag::eleison:

Αυτό δεν σώζεται με τίποτα φιλαράκι, τους είπαμε και για το "πέσιμο" των αστυνομικών.. και ξέρεις ε; Αυτοί συχνάζουν σε κάτι bar τύπου blue oyster..:eleison:

amyroukai
14/02/2014, 18:03
Μονο ο αουγκενταλερ έπεσε σε άντρες και τον έσκισαν;

AUFGEBRACHT
14/02/2014, 18:24
Μονο ο αουγκενταλερ έπεσε σε άντρες και τον έσκισαν;

Δεν έπεσα ακριβώς σε άντρα, έπεσα σε ένα μπούλη μπουχέσα με στολή που την τελευταία φορά που είχε πάει με γυναίκα ήταν όταν πήρε ΠΠ στο MotoGP η Daelim... Επιπρόσθετα είχα την ατυχία να έχω συνοδηγό μελαχροινό υπερτούμπανο με στήθος που θα ντρόπιαζε του αερόσακους του αυτοκινήτου και εφαρμοστό κολάν. Εφόσον ο προαναφερόμενος μπουχέσας δεν υπήρχε περίπτωση να σκίσει ούτε στα πιο άγρια όνειρά του το μελαχροινό, έσκισε τον Αουγκεντάλερ με ό,τι υπήρχε και δεν υπήρχε στον ΚΟΚ. Συνάδελφός του που διαμαρτυρήθηκα την επόμενη ημέρα παραδέχτηκε πως "έπρεπε κάποιον να γράψουμε για να παρουσιάσουμε έργο κι ήσουν ο άτυχος".
Για να επανέλθω στο θέμα μας ο εν λόγω μπατσάκος θα μπορούσε άνετα να πρωταγωνιστήσει ως κλαρινογαμπρός κι επίτιμο μέλος στο μπαρ Blue Oyster...

spyrakos35
14/02/2014, 20:02
εχεις και ημιυπαιθριο εσυ...απο πανω! :D

Τον νομιμοποιησα ρεεεεεε

devil's animal
14/02/2014, 22:05
μια που λεμε για κλαρινογαμπρουληδες... (http://www.govastileto.gr/lifestyle/%CE%B4%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B5-%CF%80%CE%BF%CF%8D-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%8E%CF%82-%CF%80%CE%AD%CF%84%CF%85%CF%87%CE%B5-%CF%84%CE%BF-govastileto-gr-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%BA%CF%8E%CF%83%CF%84/)

DAYMAN
15/02/2014, 01:57
γιατι ρε μαγκα TDM;Βλαχοκαγκουροηλιθιους δεν βλεπεις με αλλη μηχανή γιατι εγω βλεπω πολλους τετοιους με SS να γυρνανε σαν τις άδικες καταρες οπου εχει ματι.Λεω τωρα....
ΥΓ κανε οτι δεν βλεπεις αν εχεις τοση ευθιξία με το είδος!

spyro
15/02/2014, 04:36
μια που λεμε για κλαρινογαμπρουληδες... (http://www.govastileto.gr/lifestyle/%CE%B4%CE%B5%CE%AF%CF%84%CE%B5-%CF%80%CE%BF%CF%8D-%CE%BA%CE%B1%CE%B9-%CF%80%CF%8E%CF%82-%CF%80%CE%AD%CF%84%CF%85%CF%87%CE%B5-%CF%84%CE%BF-govastileto-gr-%CF%84%CE%BF%CE%BD-%CE%BA%CF%8E%CF%83%CF%84/)

στο γοβαστιλετο.gr συχναζεις του λόγου σου?

:rotflmao::a029:

spyrakos35
15/02/2014, 08:05
στο γοβαστιλετο.gr συχναζεις του λόγου σου?

:rotflmao::a029:

:lol:

doctoras
15/02/2014, 09:37
Τσακάλια μη συγχέεται μηχανάκια με κουλτούρες μια χαρά ειναι οι πολυθρόνες για αυτούς που τις θέλουν το ίδιο τα tdm το ίδιο τα gs...το θέμα κλαρινογαμπρων και γενικώς τρεντιδων που λέγαμε παλαιότερα ειναι όλες οι περιπτώσεις fashion victim δηλαδή πολίτες που επηρεάζονται περισσότερο απο την εποχή που τους πλασαρεται...σε όλα τα θέματα
Επιλογές ειναι, δεν γίνεται να γίνουν όλοι κακοί μεταλαδες μαλιαδες

Επίσης δεν ειναι λιγότερο κλαρίνογαμπρος κάποιος οποίος προσεγγίζει εντελώς άκομψα ενώ χαρακτηρίζει εντελώς πρόχειρα και αδιάκριτα το θέμα
Ψαχτε το οι προοδευτικοί

Red Rider
15/02/2014, 09:52
Αφου ρε παιδια αυτο πουλαει στα περισσοτερα γκομενακια,αυτο το look φορανε..
Αν αυτοι νοιωθουν ΟΚ χωρις να με ενοχλουν,no problem.

amyroukai
15/02/2014, 10:00
Ελα ρε Σταύρο, το παιδι ντυμένο bmw motosport ήταν. Και ακρανοβιτς να φαίνεται ποιός άνδρας καβαλάει το αργαλειό να ουμ.

Μόδα είναι θα περάσει. Όπως χάθηκαν οι emo σε μια νύχτα, έτσι θα χαθούν και οι καφέ ρεισερς/κλαρίνα/χιπστερΖ.

Corvo
15/02/2014, 11:25
Παλια ξεραμε μια παροιμια του σοφου τουτου λαου!

Δεν γ@μεις που δεν γ@μεις, δεν πας για ψαρεμα;;;

τωρα γινεται αλλιως!

δεν βολταρουμε που δεν βολταρουμε, δεν παμε για κραξιμο;;;

MG-KTiNoS
15/02/2014, 11:45
Τσακάλια μη συγχέεται μηχανάκια με κουλτούρες μια χαρά ειναι οι πολυθρόνες για αυτούς που τις θέλουν το ίδιο τα tdm το ίδιο τα gs...ί

Μια και μου τα έχετε κάνει Ζέπελιν με το ΤΔΜ...
Εκεί που έχουμε κάνει εμείς τους κλαρινογαμπρούς εσείς μ'ονο στη ντηλεόραση
309832

:lol::lol::lol::lol::lol:

Pardalotzatziki
15/02/2014, 11:52
Δε νομιζω να εχω ακουσει πιο ηλιθιο ορο/λεξη απο τον "κλα.........ρο"

Ουτε να το γραψω δε θελω.....
Ποιο ανεγκεφαλο ζωντοβολο το σκεφτηκε??

devil's animal
15/02/2014, 13:28
στο γοβαστιλετο.gr συχναζεις του λόγου σου?

:rotflmao::a029:

να μην ενημερωνομαι για την showbiz???:a03::a03:
:bawl::bawl::bawl:

toyar
15/02/2014, 14:40
για τα υπολοιπα δεν ξερω αλλα μεγαλυτερη γελοιοτητα απο τον ηχο mega scooter με acrapovic που επιταχυνει δυσκολα συνανταει το ανθρωπινο αυτι:cry:

Black Mamba
15/02/2014, 17:02
για τα υπολοιπα δεν ξερω αλλα μεγαλυτερη γελοιοτητα απο τον ηχο mega scooter με acrapovic που επιταχυνει δυσκολα συνανταει το ανθρωπινο αυτι:cry:

Οπως το λες, σαν να ρεβεται ιπποποταμος ενα πραγμα... Τα κλαρινα τα καιμενα, τι μας φταινε...:D

spyrval
15/02/2014, 18:41
Δε νομιζω να εχω ακουσει πιο ηλιθιο ορο/λεξη απο τον "κλα.........ρο"

Ουτε να το γραψω δε θελω.....
Ποιο ανεγκεφαλο ζωντοβολο το σκεφτηκε??

Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι καλεσμένος στο γάμο του Γιώργου Μάγκα ο οποίος έφτασε στην εκκλησία καβάλα σε TDM.

KostasV2
15/02/2014, 19:15
Το μόνο που μου έρχεται στο μυαλό είναι καλεσμένος στο γάμο του Γιώργου Μάγκα ο οποίος έφτασε στην εκκλησία καβάλα σε TDM.

:lol:

amyroukai
15/02/2014, 20:39
για τα υπολοιπα δεν ξερω αλλα μεγαλυτερη γελοιοτητα απο τον ηχο mega scooter με acrapovic που επιταχυνει δυσκολα συνανταει το ανθρωπινο αυτι:cry:
Δηλαδή ήχος "ελευθερου" "πειραγμενου" παπιου που επιταχύνει -λεμε τωρα- είναι αποδεκτός;

est
15/02/2014, 20:39
για τα υπολοιπα δεν ξερω αλλα μεγαλυτερη γελοιοτητα απο τον ηχο mega scooter με acrapovic που επιταχυνει δυσκολα συνανταει το ανθρωπινο αυτι:cry:
Εγώ άλλο δεν καταλαβαίνω..
Οκ φίλος, την έβαλες τη γ@μ@τη την εξάτμιση στο σκούτερ σου.
Οκ, γουστάρεις τρελά και τον θόρυβο που κάνει.
Μου λες σε παρακαλώ γιατί ανοιγοκλείνεις το γκάζι για να πετύχεις το εφέ "αλλαγή ταχύτητας";;; :rotflmao:

KRS
16/02/2014, 17:40
Έχω φύγει γύρω στα 7 χρόνια από Αθήνα.

Ανεβαίνω αραιά και που για δουλειές και περιφέρομαι κυρίως κέντρο.

Πέρισυ τον Ιούνιο βγήκα καπάκι 2 φορές Μικρολίμανο...απογοητεύτηκα...εκεί στα φλόκα και στα λοιπά μαγαζιά που έβλεπες xt κάθε ηλικίας, sm,πειραγμένο κανιβαλισμένο, busa,

ss ,τώρα τα beverly ήταν η πλειοψηφία...χάλασε και ο Πειραιάς...

Ευτυχώς το "Καταφύγιο" υπήρχε και αράξαμε με την παρέα και ήπιαμε τις μπυρίτσες μας...

toyar
16/02/2014, 18:16
Δηλαδή ήχος "ελευθερου" "πειραγμενου" παπιου που επιταχύνει -λεμε τωρα- είναι αποδεκτός;

κι αυτος ενοχλητικος ειναι αλλα εμπεριεχει την εννοια πιτσιρικα καγκουρα αφραγκου παποβιου
ο αλλος που ειχε να δωσει ενα σωρο λεφτα για mega scooter (γιατι ειναι πανακριβα) τι προσπαθει να δειξει κανοντας ΜΠΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡΡ;
οτι ειναι brutal με scooter;:bawl: