PDA

View Full Version : μην τα διαβασετε , εχουν ξαναμπει!!!



el_hymador
14/10/2005, 17:59
Ενας τυπος εχει σεξουαλικο προβλημα ... ενω εχει οργασμο δεν εχει εκσπερματωση....

Η γυναικα του ανικανο τον ανεβαζει , ανικανο τον κατεβαζει και απειλει οτι θα τον παρατησει...φρικαρισμενος αυτος επισκεπτεται ενα γιατρο του εξηγει το προβλημα και ο γιατρος του λεει :

-Κατ΄ουσιαν δεν μπορει να γινει κατι με το προβλημα σας.....αλλα για ψυχολογικους λογους μπορουμε να βαλουμε εναν μηχανισμο ο οποιος γεμιζει με γαλα και το εκτοξευει κατα την διαρκεια του οργασμου...

Ο τυπος δεχεται , κανει την επεμβαση και το συστημα λειτουργει 100%...παει στο σπιτι του και κανει μια ολονυκτια σεξ με την γυναικα του.....τους επομενους μηνες κανουν σεξ σχεδον καθημερινα και η συζυγος εχει παψει να τον πρηζει νομιζωντας οτι ολα λειτουργουν κανονικα.....μεχρι που μια μερα γυρνωντας απο την δουλεια , του λεει πως ειναι εγκυος.....στην αρχη νομιζε οτι του εκανε πλακα , αλλα μετα τον τριτο μηνα η κοιλια της ειχε αρχισει να φουσκωνει και να εχει ολα τα συμπτωματα εγκυμοσυνης.....ενα βραδυ σπανε τα νερα της και την τρεχει στο μαιευτηριο....την βαζουν μεσα και αυτος περιμενει με αλλους μελλοντικους πατεραδες στην αιθουσα αναμονης.....

Σε μια φαση βγαινει μια μαια και φωναζει :

-Αντωνιου?

..σηκωνεται ενας τυπος...

>Μαλιστα!!

-Συγχαρητηρια!!..κοριτσακι.....

...Μετα απο λιγο ξαναβγαινει....

-Παπαχρηστου?

...σηκωνεται ενας αλλος τυπος..

>Ναι...?

-Συγχαρητηρια!!....αγορακι...

...Βγαινει η μαια ξανα και φωναζει το ονομα του τυπου....

-Αλεξοπουλος?

>Ναι εγω ειμαι....

-Συγχαρητηρια!!...δυομισι κιλα φετα...

------------------------------------------------------------------------------------

Ενα κοριτσακι παιζει στην παιδικη χαρα.....την πλησιαζει ενα αγορακι που δειχνει λιγο χαζο .....

-εεεεε....γεια θου κοριτσακι....

>Γεια σου....

-Θεθ να γινουμε ...φιλοι?

>Ναι αμε...

-...Πωθ σε λενε?

>Μαργαριτα...

-Μαργαριτα...?...περιεργο ονομα που εχειθ....

>Κοιτα να δεις οταν ημουν αβαπτιστη ακομα οι γονεις μου με ειχαν παρει και πηγαμε βολτα στην εξοχη....εκει που συζηταγαν για το τι ονομα θα μου δωσουν , φυσηξε ενα αερακι και μια μαργαριτα εκατσε στα μαλλια μου...το θεωρησαν σημαδιακο και αποφασισαν να με φωναζουν ετσι.....εσενα πως σε λενε?

-...Πευκο...

------------------------------------------------------------------------------------

sonic22
14/10/2005, 18:51
se exei parei apo katw e???:sad: :sad:

anonimus bartlious...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

adam_tsouk
14/10/2005, 19:50
Αρχικά δημιουργήθηκε από el_hymador

-Συγχαρητηρια!!...δυομισι κιλα φετα...








:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:



βαρελίσια;


:rotflmao: :rotflmao:

McGyver
14/10/2005, 19:57
Ο Bartlal moderator στα ανέκδοτα εδώ και τώρα!

http://www.moto.gr/forums/showthread.php?s=&threadid=3291

bartlal
17/10/2005, 12:03
Αρχικά δημιουργήθηκε από sonic22
se exei parei apo katw e???:sad: :sad:

anonimus bartlious...

:rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

ααα.... το κακομοιρο το κροκοδειλακι.... :rotflmao: :rotflmao: :rotflmao:

παντως το πρωτο ανεκδοτο δεν εχει ξαναμπει! :winka: :smokin: