PDA

View Full Version : Αγορά sym symphony και δώρα...



Narkofunk
03/03/2014, 23:25
Καλησπέρα παιδιά καλώς σας βρήκα.Ψάχνομαι εδώ και λίγο καιρό να αγοράσω ένα πενηνταράκι για δουλειές μέσα στην πόλη,θα προτιμούσα καινούργιο.Με ψήνει το symphony s.Ο γνωςτός αντιπρόσωπος στο επίσημο site δεν αναφέρει με την αγορά καινούργιου να δίνει κάποιο δώρο,κάποιος άλλος στην Μιχαλακοπούλου συγκεκριμένα δίνει ένα σωρό δώρα,συναγερμό,κράνος,μπαγκαζιέρα,κλειδωνιά για το δισκόφρενο,αδιάβροχο κτλ.Και ερωτώ,αν το αγοράσω από Μιχαλακοπούλου με τα δωράκια,παίζει να έχω κανένα θέμα με εγγύηση κτλ,του στυλ αν πάθει κάτι τράβα βρες τα με τον επίσημο αντιπρόσωπο και τέτοια χαζά?Θα ειμαι καλυμμένος σε όλα,σαν να το αγόραζα απο τον επίσημο?Δεν έχω ιδέα τί παιζει,αν φανεί χαζή η ερώτηση δείξετε έλεος,ευχαριςτώ....χαχααχ.:D

BLiTzER
04/03/2014, 00:12
Αν είναι καινούριο, είσαι καλυμμένος απ'οπουδήποτε και να το αγοράσεις. Άμεση υποχρέωση απέναντί σου έχει το κατάστημα απ'όπου το αγόρασες. Το ότι καλύπτεσαι ΚΑΙ από εργοστασιακή εγγύηση είναι άλλο θέμα. Φυσικά αν έχεις οποιοδήποτε πρόβλημα, θα το διεκδικήσεις από το κατάστημα που στο πούλησε.

Narkofunk
04/03/2014, 00:48
Ευχαριστώ φίλε,με κάλυψες....