PDA

View Full Version : το ΧΤ του Τανασ' & friends...



Μικρή Λουλού
05/03/2014, 21:29
και μην πεφτετε σε καποια παγιδα..
δεν μπηκα σαν κομητης να "τσιγκλισω" καποιο πνευμα!
ετυχε να διαβασω-κολλησω μ'αυτο :)
δεν εχω καμμια αντιπαραθεση για το ονορε της υποθεσης,
και δεν ξερω καν αν δωσατε λιγη σημασια στο 2ο σκελος του ποστ μου..
ενιγουεϊ που λεμε και στα χωρια της λιμνης, νο χαρντ φιλιγκς,ενα ΧΤ του 92 εχω,ποσο σημαντικη μπορει να ειναι η αποψη μου?? :)

sonic22
05/03/2014, 21:44
Ηρθε ο Λεωνιδας και σαν απομηχανης θεος εβγαλε πολλους μου φαινετε απο την δυσκολη θεση να απαντησουν με αντεπιχειρηματα...

Σε δευτερη αναλυση... ΧΤ του 92... γιατι βρε ανθρωπε μου...

Μικρή Λουλού
05/03/2014, 21:48
Ηρθε ο Λεωνιδας και σαν απομηχανης θεος εβαλε πολλους μου φαινετε απο την δυσκολη θεση.

Σε δευτερη αναλυση... ΧΤ του 92... γιατι βρε ανθρωπε μου...


μωρε...ας ημουνα ξανθια,1.75, 65 κιλα, με γαλαζια ματια,μελαχροινη,με ατερμονους οριζοντες και με "πλουσιες" αναλογιες και θα σου'λεγα εγω αν θα σταματουσαμε στις 200 σελιδες!!

και στην τελικη,το ΤΤ που σου πουλησα ηταν μανιβελατο!! γιατι διαμαρτυρεσαι..?? :lol::lol:

vaska
05/03/2014, 21:49
Ηρθε ο Λεωνιδας και σαν απομηχανης θεος εβαλε πολλους μου φαινετε απο την δυσκολη θεση.

Σε δευτερη αναλυση... ΧΤ του 92... γιατι βρε ανθρωπε μου...

Και γι' αυτό και για όλα τ' άλλα που έγραψε η απάντηση είναι μία, "Γιατί είναι ο Τανάσεμ". Για' αυτό.

Και που να το δει ο παππούλης ο καρντάσιανς και ο άλλος ο παππούλης, ο Χρήστος ντε, μην μπει και κανένας sotpag και γίνει σήμερα της αναλήψεως.

Βρε λες να μείνω ξύπνιος και να περιμένω επίθεση?? Πλάκα θα έχει.

sonic22
05/03/2014, 21:51
και στην τελικη,το ΤΤ που σου πουλησα ηταν μανιβελατο!! γιατι διαμαρτυρεσαι..?? :lol::lol:
Γιατι κοντεψα να παρατησω τις μηχανες all together... :lol:

Μικρή Λουλού
05/03/2014, 22:00
Και γι' αυτό και για όλα τ' άλλα που έγραψε η απάντηση είναι μία, "Γιατί είναι ο Τανάσεμ". Για' αυτό.

Και που να το δει ο παππούλης ο καρντάσιανς και ο άλλος ο παππούλης, ο Χρήστος ντε, μην μπει και κανένας sotpag και γίνει σήμερα της αναλήψεως.

Βρε λες να μείνω ξύπνιος και να περιμένω επίθεση?? Πλάκα θα έχει.


Billy,ενα θα σου πω!!
επρεπε να εχεις μπει λιγο καιρο πριν για να εισαι την ωρα του σταματημου της μπυρας!! :lol:
η ερμηνεια της προτασης "παει η μαλακια γονατο",απλα υποκλινεται!!! :lol::lol:
αν και ο Χρηστος ηταν εκτος συναγωνισμου. ποτε,κανενα, Africa δεν μπορουσε να συμμετασχει σε "δενβγαινειγαμωτοθεομουεδωπουμεεφερες" !! :lol:

vaska
05/03/2014, 22:06
Billy,ενα θα σου πω!!
επρεπε να εχεις μπει λιγο καιρο πριν για να εισαι την ωρα του σταματημου της μπυρας!! :lol:
η ερμηνεια της προτασης "παει η μαλακια γονατο",απλα υποκλινεται!!! :lol::lol:
αν και ο Χρηστος ηταν εκτος συναγωνισμου. ποτε,κανενα, Africa δεν μπορουσε να συμμετασχει σε "δενβγαινειγαμωτοθεομουεδωπουμεεφερες" !! :lol:

Τα έβλεπα τα χάλια σας κι ας μην έγραφα, είχα και τον βιστρομερ71 δίπλα μου και καταλαβαίνεις.

Πρέπει να κανονιστεί επειγόντως μάζωξις στ' Άγραφα λέμε και κάποιος να πει και το ανέκδοτο με την χαμούρα τη σαύρα!

:bawl:

Μικρή Λουλού
05/03/2014, 22:11
ρε γμτ..πρεπει καποιος να μου μαθει πως επισυναπτουμε φωτογραφιες!!
το εχω το v-strom μπαρμπουνι στον Αγραφιωτη!!:lol: (κανε παναγια μου να μην φτανει το μοτο.γρ στην Σουηδια!! :lol: )

Μικρή Λουλού
05/03/2014, 22:15
μαλλον ειμαι too old to rock 'n roll..
δεν καταλαβα τις απαντησεις του hymador και του ggs..
δε γαμεις,ας ειμαστε παντα καλα και ορθιοι και καποια στιγμη θα 'ρθουν κι οι απαντησεις :)

Μικρή Λουλού
05/03/2014, 22:39
τωρα,βλεποντας το,δεν καταλαβα λεπι..
εγινε καινουργιο θρεντ..??
το ΧΤ ο Τανας και οι φιλοι του.??
στο off topic γραφαμε,τι σκατα εγινε??
η αληθεια ειναι οτι μπορει να ειμαι απο το 04 εδω,αλλα δεν παρακολουθω αυστηρα το πως αρθογραφουμε πλεον!
και χωρις να θελω να ενοχλω,γιατι στ'αρχιδια μου κιολας,αλλα ποιος αλλαξε την ενοτητα και φτασαμε ως εδω? αν εχετε την καλοσυνη,σβηστε την εκφραση "στ'αρχιδια μου κιολας",αλλα εξηγειστε μου ταυτοχρονα πως αρθογραφουμε πλεον για να εχω την εικονα αν μπορω-θελω να συνεχισω ή να σας πω να "εχετε καλη τυχη απο δω και περα"..

ggs
05/03/2014, 22:45
τωρα,βλεποντας το,δεν καταλαβα λεπι..
εγινε καινουργιο θρεντ..??
το ΧΤ ο Τανας και οι φιλοι του.??
στο off topic γραφαμε,τι σκατα εγινε??
η αληθεια ειναι οτι μπορει να ειμαι απο το 04 εδω,αλλα δεν παρακολουθω αυστηρα το πως αρθογραφουμε πλεον!
και χωρις να θελω να ενοχλω,γιατι στ'αρχιδια μου κιολας,αλλα ποιος αλλαξε την ενοτητα και φτασαμε ως εδω? αν εχετε την καλοσυνη,σβηστε την εκφραση "στ'αρχιδια μου κιολας",αλλα εξηγειστε μου ταυτοχρονα πως αρθογραφουμε πλεον για να εχω την εικονα αν μπορω-θελω να συνεχισω ή να σας πω να "εχετε καλη τυχη απο δω και περα"..

η κουβεντα που ειχατε ξεκινήσει σχετικα με το ΧΤ στο θεμα της ορθογραφίας , μεταφέρθηκε σε νεο θεμα (αυτο που γραφουμε τώρα) ωστε να μπορειτε να την συνεχίσετε με την άνεση σας.


το θεμα της ορθογραφιας κλειδωσε.

sonic22
05/03/2014, 22:51
το θεμα της ορθογραφιας κλειδωσε.
Ολοκληρωθηκε η "αποστολη" του Θαναση ή βρεθηκε η χρυση ευκαιρια?

vaska
05/03/2014, 23:08
θαύμα, έγινε θαύμα!!

sonic22
05/03/2014, 23:19
Ακου να ξαναπαρει ΧΤ...

Μικρή Λουλού
06/03/2014, 00:13
οκ..
το πιασαμε το υποννοουμενο αγορια..
σορυ για την ενοχληση και την παρεξηγηση που νομισα οτι μιλαμε για τα ΧΤ...

Cpt. Haddock
06/03/2014, 07:01
η κουβεντα που ειχατε ξεκινήσει σχετικα με το ΧΤ στο θεμα της ορθογραφίας , μεταφέρθηκε σε νεο θεμα (αυτο που γραφουμε τώρα) ωστε να μπορειτε να την συνεχίσετε με την άνεση σας.


το θεμα της ορθογραφιας κλειδωσε.

Α, ρε Τανασ'

Θα το σκεφτοσΑν ποτε το 2004 που γραφτηκες οτι θα σΕ μιλαγαν στον πληθυντικο να 'ουμ' :p

nikos_abel
06/03/2014, 07:53
το θεμα της ορθογραφιας κλειδωσε.


Ωραία, τώρα να αρχίσουμε εδώ μια κουβέντα για το συντακτικό να κλειδώσει και αυτό και να ανοίξει άλλο θρεντ :lol:





Υ.Γ. 1 πστ εκεί που είχα τον σόνικ εκεί που ήθελα με έκοψες :lol:

Υ.Γ. 2 @ sonic no hard feelings ε; Μι μου στεναχοριέσε κουβεντουλα κανουμε, λιγι πλακα κε λιγο καβγας δε θα μας κανουν εχθρους
περισοτερα μας ενονουνε παρα μας χοριζουν :beer:

Υ.Γ.3 Μάλιστα. Προτείνω μετά τον africatwin leo pou tou grafoume sta gringlis gia na mas katalabainei να γραφουμε κε στον σονικ με απλι γραματικη οστε
να σινενοουμαστε ολι εδο μεσα :a13:

DimChios
06/03/2014, 10:41
ρε γμτ..πρεπει καποιος να μου μαθει πως επισυναπτουμε φωτογραφιες!!
το εχω το v-strom μπαρμπουνι στον Αγραφιωτη!!:lol: (κανε παναγια μου να μην φτανει το μοτο.γρ στην Σουηδια!! :lol: )


Μικρή Κουλή έπρεπε να σε λένε υστερα απο τοσα χρονια ρε μλκ!

:lol:

Παρε... (Μεγδοβας ήταν, οχι Αγραφιώτης)

311095

311096

311097

:rotflmao::rotflmao::rotflmao::rotflmao:

vaska
06/03/2014, 12:33
Γιάννης ο υπερποτάμιος.

:bawl::bawl:

Δεν V-strom αυτό που είχε, υποβρύχιο ήταν!

Stergios69
06/03/2014, 12:55
Θανάση.... Την παλεύεις; :D:wave2:

MikeG
06/03/2014, 13:11
Τανάσ!!!! Φιλάκια ρεεεεεεεεεεεεεεεεεεεεε

sonic22
06/03/2014, 14:01
Υ.Γ. 1 πστ εκεί που είχα τον σόνικ εκεί που ήθελα με έκοψες :lol:
Υ.Γ. 2 @ sonic no hard feelings ε; Μι μου στεναχοριέσε κουβεντουλα κανουμε, λιγι πλακα κε λιγο καβγας δε θα μας κανουν εχθρους
περισοτερα μας ενονουνε παρα μας χοριζουν :beer:

Αλοιμονο αν δεν μπορουμε να ξεχωρισουμε το σημαντικο απο το ασημαντο και την κοντρα με την εχθρα...
Ειναι χαζο να υπαρχει ιντερνετικη εχθρα απο ανθρωπους που δεν γνωριζονται...
Περισσοτερο τσαντιστικα (που και παλι δεν ηταν πολυ) με τον μοντ που δεν το αφησε μια μερα ακομα ανοιχτο γιατι πραγματικα ηθελα να δω αν υπαρχουν αντεπιχειρηματα ή εστω αλλη οπτικη επι του θεματος...

Απο εμενα παντος, μπορει να σκυλοβρίζομαι με καποιον σε αλλα θεματα αλλα αν ρωτησει κατι στα τεχνικα π.χ. θα προσπαθησω να απαντησω... (λαθος για να τον καταστεψω... μουαχαχαχα)

υ.γ. @nic_abel Απλοποιηση των κλινγκον εδω και τωρα... Ο DATA ειναι μαζι μας!!

sonic22
06/03/2014, 14:14
ΚΥΡΙΕ Ταναση...

Το ΤΤ ΣΑΣ (οσο το ειχα...)
311217

311218

311219

VANDA
06/03/2014, 14:38
Ωραίο. :beer: Λείπει μία; Μετά τη χλωρίνη πώς έγινε; :look:

Το ΤΤ είναι με δαχτυλομπογιές στην τελευταία;

nikos_abel
06/03/2014, 16:21
Αλοιμονο αν δεν μπορουμε να ξεχωρισουμε το σημαντικο απο το ασημαντο και την κοντρα με την εχθρα...
Ειναι χαζο να υπαρχει ιντερνετικη εχθρα απο ανθρωπους που δεν γνωριζονται...
Περισσοτερο τσαντιστικα (που και παλι δεν ηταν πολυ) με τον μοντ που δεν το αφησε μια μερα ακομα ανοιχτο γιατι πραγματικα ηθελα να δω αν υπαρχουν αντεπιχειρηματα ή εστω αλλη οπτικη επι του θεματος...

Απο εμενα παντος, μπορει να σκυλοβρίζομαι με καποιον σε αλλα θεματα αλλα αν ρωτησει κατι στα τεχνικα π.χ. θα προσπαθησω να απαντησω... (λαθος για να τον καταστεψω... μουαχαχαχα)

υ.γ. @nic_abel Απλοποιηση των κλινγκον εδω και τωρα... Ο DATA ειναι μαζι μας!!

Από όλα αυτά θα κρατήσω μόνο ένα...








Ρε τσογλάνι και το nickname μου έκανες λάθος; :lol:

Όλα καλά :beer: (εκτός από τον μοντ που τον περνι*)









*Τζου τζου σου, νοου οφένς αι πριζουμ






Σημείωση : Νταξ, δε σπαμάρω άλλο στο σπαμοθέμα :lol:

OldMan
06/03/2014, 16:33
οκ..
το πιασαμε το υποννοουμενο αγορια..
σορυ για την ενοχληση και την παρεξηγηση που νομισα οτι μιλαμε για τα ΧΤ...
ΡΕ δεν γαμιεσαι, μπας και βγαλεις όνομα....!!!:D

vaska
06/03/2014, 17:46
Ωραίο. :beer: ........ :look:

Το ΤΤ είναι με δαχτυλομπογιές στην τελευταία;

ΜΟΥΧΑΧΑ που θα έλεγε και μια ψυχή!!

Vstrommer71
06/03/2014, 20:20
ρε γμτ..πρεπει καποιος να μου μαθει πως επισυναπτουμε φωτογραφιες!!
το εχω το v-strom μπαρμπουνι στον Αγραφιωτη!!:lol: (κανε παναγια μου να μην φτανει το μοτο.γρ στην Σουηδια!! :lol: )
To διαψευδω κατηγορηματικα!Το βεστρομακι μου ΔΕΝ ειχε γινει μπαρμπουνι στον Αγραφιωτη!!!!






Στην Μεγδοβα ητανε,αλλα το ειχα βουτηξει και στον Κρικελλοποταμο-προ γεφυρας-αλλα και στο Ρεντινιωτικο ρεμα επισης.Αμφιβιο! Βεβαια απο κατι γερακλες σαν και σενα,σιγα μην θυμουνται τα ονοματα απο τα ποταμια! :-)

MG-KTiNoS
06/03/2014, 20:57
To διαψευδω κατηγορηματικα!Το βεστρομακι μου ΔΕΝ ειχε γινει μπαρμπουνι στον Αγραφιωτη!!!!





Στην Μεγδοβα ητανε,αλλα το ειχα βουτηξει και στον Κρικελλοποταμο-προ γεφυρας-αλλα και στο Ρεντινιωτικο ρεμα επισης.Αμφιβιο! Βεβαια απο κατι γερακλες σαν και σενα,σιγα μην θυμουνται τα ονοματα απο τα ποταμια! :-)

esi ise to tanasi?
:D

sonic22
06/03/2014, 21:37
Ωραίο. :beer: Λείπει μία; Μετά τη χλωρίνη πώς έγινε; :look:
Το ΤΤ είναι με δαχτυλομπογιές στην τελευταία;

Ολα τα μαυρα ειναι ανθρακονιματινα...
311265

311266

Το σκώτωσα γιατι βαρεθικα να πλημιρίζω με λαδια και βενζινες.
Πολλες ζημιες, βαρύ, και αργο... (καπου παιζει μια φωτο με κουρεμενες πισο βασεις γραναζιου)

Και πηγε και πηρε το ακομα χειρωτερο χτ...

sonic22
06/03/2014, 21:41
311267

vaska
06/03/2014, 21:57
esi ise to tanasi?
:D

Τσου!! Αυτό είναι το Γιαννιό, Λαμιώτης με έδρα την Πάτρα και τώρα Σουηδός (ξανθός δεν ήταν, μελαχρινάκι πιο εύκολα τον έλεγες αλλά κει πάνω στα ξένα που ξες μπορεί και να ξάνοιξε λίγο).

:D

Vstrommer71
06/03/2014, 22:05
esi ise to tanasi?
:D
Mπα,εγω ειμαι ο βουτηχτης.Αλλα εκτοτε εχω βελτιωθει,περναω αερα τα ποταμια(με το DRZ και το ΚΤΜ,piece of cake)
Aπο το vstrom κανενα παραπονο,υπεμεινε ολα τα βασανα που του επεβαλα
Να θυμηθω λιγο και την ιστορικη ιαχη,που ακομα αντιλαλει στα βουνα και στα ποταμακια της περιοχης
ΓΚΑΑΑΑΖΖΖΖΙΙΙΙΙΙΙΙΙΙ!:D

DimChios
07/03/2014, 10:23
Ολα τα μαυρα ειναι ανθρακονιματινα...
311265

311266

Το σκώτωσα γιατι βαρεθικα να πλημιρίζω με λαδια και βενζινες.
Πολλες ζημιες, βαρύ, και αργο... (καπου παιζει μια φωτο με κουρεμενες πισο βασεις γραναζιου)

Και πηγε και πηρε το ακομα χειρωτερο χτ...



OΡΚΙΖΟΜΑΙ ΟΤΙ ΔΕΝ ΕΧΩ ΚΑΜΜΙΑ ΣΧΕΣΗ ΜΕ ΑΥΤΑ ΤΑ ΑΥΤΟΚΟΛΛΗΤΑ ΕΓΩ!

:cry:

DimChios
07/03/2014, 10:25
To διαψευδω κατηγορηματικα!Το βεστρομακι μου ΔΕΝ ειχε γινει μπαρμπουνι στον Αγραφιωτη!!!!

ΣΤΟΝ Μεγδοβα ητανε

Το γραψαμε κι εμεις πιο πανω κυριος! Σε διορθωσα κιολας! :smokin:

Stergios69
07/03/2014, 11:28
Παίζει και ένα βίντεο, μάλλον το έχει ο dodokedessa... Με ένα ΤΤ600, που είχε πέσει σε ένα γκρεμό και το έβγαλε τραβώντας το, ένα αγροτικό...
Δεν μπορώ να θυμηθω ακριβώς, τι μου θυμίζει... :D:wave2:

OldMan
07/03/2014, 16:11
Δεν μπορώ να θυμηθω ακριβώς, τι μου θυμίζει... :D:wave2:
Μήπως τα παϊδακια που τρωγατε καποιοι στο καφενείο στο Βλαση όταν καποιοι άλλοι προσπαθούσαμε να βγάλουμε την σαβουρα από το γκρεμι...???

Vstrommer71
07/03/2014, 18:56
Μήπως τα παϊδακια που τρωγατε καποιοι στο καφενείο στο Βλαση όταν καποιοι άλλοι προσπαθούσαμε να βγάλουμε την σαβουρα από το γκρεμι...???
Οχι,απλα ειμαστε συνειδητοποιημενοι οικολογοι.Θεωρησαμε οτι ηταν καλυτερο να αφησετε την εν λογω σαβουρα να παραμεινει στο γκρεμι,να ανθισει λουλουδακια την Ανοιξη.Τι θελατε και το τραβαγατε?Μια χαρα ητανε!
Αμεσως να την πεις στα παιδια,εναν "καφε"(κλοπυραϊτ Λυκος) ειπανε να πιουνε,να πεσετε να τα φατε!

vaska
07/03/2014, 20:26
Άντε ρε μόλις κόψουν τα πολλά νερά να πάμε μια πάνω. Όχι νταλακαλόκαιρο που γιομίζουνκαι τα σώβρακα σκόνη, να πάμε μια πιο νωρίς.

Κι όσοι δεν μπορούν να καβαλήσουν λόγω ηλικίας ας έρθουν με saxo δεν πειράζει.

:D

Stergios69
07/03/2014, 22:26
Μήπως τα παϊδακια που τρωγατε καποιοι στο καφενείο στο Βλαση όταν καποιοι άλλοι προσπαθούσαμε να βγάλουμε την σαβουρα από το γκρεμι...???

Μας φανταζεσαι και τους εικοσι, πανω απο τα κεφαλια σας, να τρολαρουμε; :D