PDA

View Full Version : κυριακη καφεδακι σαλονικα???κανεις??



siokatas
15/10/2005, 16:09
:wave2:


για σε ολους μια και δεν βλεπω βολτες το σ/κ παιζει κανα καφεδακι σαλονικα κανενας να γνωριστουμε κιολας.....μια και σε κανα δυο συναντησεις δεν μπορεσα να ερθω??

ruyjin
19/10/2005, 11:10
δε ξερω για αλλους,
αλλα εγω θα γουσταρα να κανονιζαμε απο Αθηνα κανα ΣΚ να ανεβουμε Σαλονικα και να κρεπαλιασουμε παρεα παιδες
Κωστη (ixnilatis) εμεις τα εχουμε ξαναπει,
απο φαγητο σε ουζομελαθρον ή οπου αλλου, καφε, γλυκα, ποτα
να ψιλοκρεπαλιαζαμε παρεα εστω για ΣΚ μιας και η πολη ενδυκνειται ρε παιδια οπως και να το κανουμε

καποια στιγμη................


:wave2:

angels_gr
20/10/2005, 09:23
Πρέπει να κανονιστεί να έρθετε επάνω και να γίνει ένα Μέγα Meeting του Moto στην βόρεια Ελλάδα. Άντε πάρτε αποφάσεις.

:wave2: :beer: :wave2:

siokatas
20/10/2005, 21:53
:wave2:

γ@μ@το μου εχω μερες να δω το μοτο λογω γριπης και πολυς δουλειας και εχασα ...ανεβειτε οποτε θελετε και μπορειτε μονο σ/κ ρε παιδες ομως γιατι μεσοβδομαδα παιζει πολυ δουλεια και βγαινω με τις νυχτεριδες.....:sad: συγκεκριμενα οταν βγαινω ολοι μπαινουν:sad:

SvsGreek
23/10/2005, 09:45
Ante, an nai steilte mhnyma.... to thl mou gnosto pisteyo

6973563280

DODOK perastika po ta va8y ths kardias mou sthn gynaika sou.

Paides an kanonisetai tipota steilte mhnyma gia shmera!!

Tropeas
23/10/2005, 18:38
Αρχικά δημιουργήθηκε από ruyjin
δε ξερω για αλλους,
αλλα εγω θα γουσταρα να κανονιζαμε απο Αθηνα κανα ΣΚ να ανεβουμε Σαλονικα και να κρεπαλιασουμε παρεα παιδες
Κωστη (ixnilatis) εμεις τα εχουμε ξαναπει,
απο φαγητο σε ουζομελαθρον ή οπου αλλου, καφε, γλυκα, ποτα
να ψιλοκρεπαλιαζαμε παρεα εστω για ΣΚ μιας και η πολη ενδυκνειται ρε παιδια οπως και να το κανουμε

καποια στιγμη................


:wave2:

Παιδιά και γω σήμερα το κουβέντιαζα και έλεγα να ανεβω δικάβαλο με φίλο - ξάδερφο αλλά δεν είμαστε για τελικές με το transalp αλλά θα χουμε παρέα και ένα zs750 και ένα fazer που θα ναι ποιο γρήγοροι... για επόμενη μεθεπόμενη βδομάδα, αν τελικά ανέβουν τα παιδια θα ενημερώσω.