PDA

View Full Version : Αξιοπιστο βενζιναδικο στην Χαλκιδα



2wheeler
10/03/2014, 21:33
Μιας και το tdm εγινε mille και πλεον δεν με βγαζει ενα ντεποζιτο Αθηνα -Αγιος-Αθηνα πρεπει να ανεφοδιαστω κάπου στην Χαλκιδα. Καποιος συμφορουμιτης που βαζει συχνα βενζινη σε εκεινα τα μερη ας μας αποκαλυψει καποιο καλο βενζιναδικο...

2wheeler
13/03/2014, 10:44
Ολοι 50λιτρα ντεποζιτο??

zannisvel
13/03/2014, 11:19
Αν το φοβασαι τοσο πολυ, θα σου προτεινα να πηγαινες στα ΕΚΟ που διαφημιζουν οτι μπορεις να ελεγξεις δειγμα της βενζινης. Αναγκαστικα θα βαλεις την unleaded 100 speed αλλα θα εχεις το κεφαλι σου ησυχο.

Αλλιως επενδυεις στους δικους σου αναλυτες καυσιμου.

teo_g7
13/03/2014, 15:30
Εγώ Χαλκίδα βάζω στην ΕΤΕΚΑ απέναντι απο τα Sprider(αν δουλεύουν ακόμα) λίγο πριν τα φανάρια στη Λιανη Άμμο η κάπως έτσι...
Απο ποσότητες καράτε εκ Άριαν ενός,απο τιμή για επαρχια Νορμάλ τώρα για ποιότητα και τέτοια τι να σου πω...Εγω δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα.

tthodor
13/03/2014, 15:33
Εγώ Χαλκίδα βάζω στην ΕΤΕΚΑ απέναντι απο τα Sprider(αν δουλεύουν ακόμα) λίγο πριν τα φανάρια στη Λιανη Άμμο η κάπως έτσι...
Απο ποσότητες καράτε εκ Άριαν ενός,απο τιμή για επαρχια Νορμάλ τώρα για ποιότητα και τέτοια τι να σου πω...Εγω δεν έχω αντιμετωπίσει κάποιο πρόβλημα.

βάζω και εγώ εκεί τακτικά, ποτέ κανένα πρόβλημα. Βασικά βάζω μόνο εκεί ή στo Shell μετά την Αρτάκη.