PDA

View Full Version : 2.363 ΜΗΝΥΜΑΤΑ, 229 VROOMS, 1 ΚΙΤΡΙΝΗ ΚΑΡΤΑ, 1 BMW ΧΩΡΙΣ ΒΛΑΒΗ...ΑΠΟΛΟΓΙΣΜΟΣ



AUFGEBRACHT
10/03/2014, 21:54
Χόρχε Λουίς Μπόρχες, «Ποίημα στους φίλους» - απόσπασμα

Να κοιμάσαι ευτυχισμένος.
Να εκπέμπεις αγάπη.
Να ξέρεις ότι είμαστε εδώ περαστικοί.

Ας βελτιώσουμε τις σχέσεις με τους άλλους.

Να αρπάζουμε τις ευκαιρίες.
Να ακούμε την καρδιά μας.
Να εκτιμούμε τη ζωή.

Πάντως δεν έχω την αξίωση να είμαι
ο πρώτος, ο δεύτερος ή ο τρίτος
στη λίστα σου.

Μου αρκεί που με θέλεις για φίλο.
Ευχαριστώ που είμαι.

McTalas
10/03/2014, 22:01
Πρεπει να 'χω χασει επεισόδια δεν εξηγηται αλλιως...

AUFGEBRACHT
10/03/2014, 22:03
Με τη σειρά μου να σας ευχαριστήσω κι εγώ που συνυπάρξαμε, που συμφωνήσαμε, που διαφωνήσαμε, που κλάψαμε, που γελάσαμε, που ξεχαστήκαμε, που με ανεχτήκατε, που με μάθατε, που διδάχτηκα... κι ευχαριστώ και το google τότε που έψαχνα κάτι άσχετο για τη μηχανή μου και ανακάλυψα το moto.gr, 6+ χρόνια πριν...
Μάλλον όμως ήρθε η ώρα ο κύκλος να κλείσει... δεν τα πάω καλά με τους αποχαιρετισμούς και εδώ και πολύ ώρα γράφω και σβήνω, οπότε ένα ευχαριστώ και ένα καλή συνέχεια αν και λακωνικά είναι ουσιώδη και ειλικρινή.

Lioulios
10/03/2014, 22:06
Αν φύγεις ... Εϊσαι μαλάκας . Δε θα σου ξαναμιλήσω .

Billymuse
10/03/2014, 22:06
Με τη σειρά μου να σας ευχαριστήσω κι εγώ που συνυπάρξαμε, που συμφωνήσαμε, που διαφωνήσαμε, που κλάψαμε, που γελάσαμε, που ξεχαστήκαμε, που με ανεχτήκατε, που με μάθατε, που διδάχτηκα... κι ευχαριστώ και το google τότε που έψαχνα κάτι άσχετο για τη μηχανή μου και ανακάλυψα το moto.gr, 6+ χρόνια πριν...
Μάλλον όμως ήρθε η ώρα ο κύκλος να κλείσει... δεν τα πάω καλά με τους αποχαιρετισμούς και εδώ και πολύ ώρα γράφω και σβήνω, οπότε ένα ευχαριστώ και ένα καλή συνέχεια αν και λακωνικά είναι ουσιώδη και ειλικρινή.

Ρε συ μην μας ανυσηχείς...τι έγινε?Γιατί τα γράφεις αυτά?

Takata Dome
10/03/2014, 22:06
Πες μας και γιατί πριν φύγεις

Καλούς δρόμους σου εύχομαι :beer:

bruno
10/03/2014, 22:07
Να μην κλεινεις πορτες, στο εχουν ξαναπει;

Lioulios
10/03/2014, 22:08
Δεν θα φύγει , απλά δεν θα ξαναγράψει ... Αν τελικά γίνει αυτό , γιατί κάπου λέει " μάλλον " .

virus
10/03/2014, 22:08
για μια κιτρινη καρτα ολα αυτα; :(

akis_trevor
10/03/2014, 22:09
η επιλογη σαφως και ειναι δικη σου.τους λογους σου τους ξερεις εσυ.δεν ειναι αναγκαιο να τους μαθουμε,εκτος αν εσυ το επιθυμεις.
παντως δεν θα ηθελα να φευγουν ατομα σαν εσενα,σαν τον εχετλαιο κλπ κλπ κλπ που εχουν αποψη,που εχουν ηθος,υποβαθρο κλπ.οτι αποφασισεις, καντο επειδη θα νιωθεις εσυ οκ...:beer:

Lioulios
10/03/2014, 22:11
Όποιος φεύγει από εδώ , για ένα λόγο φεύγει .

Ένας είναι ο μαλέας που τους διώχνει

McTalas
10/03/2014, 22:20
Ρε συ μην φευγεις που θα σε βρω να με δωσεις τα γαντια :D

SHOOTER045
10/03/2014, 22:28
Ρε αουγκενταλερ...

Εχουμε και ενα κρανος λογοδοσμενο σε μενα
Και οταν το παρω θα μεταλαμπαδευσεις σταγονες της σοφιας σου σε μενα......



Τι ειπα παλι....

vaska
10/03/2014, 22:46
θα βρεθούμε όπως έχουμε υποσχεθεί είσαι δεν είσαι εδώ!! καλούς δρόμους

AUFGEBRACHT
10/03/2014, 22:58
για μια κιτρινη καρτα ολα αυτα; :(

Όχι βέβαια...

AUFGEBRACHT
10/03/2014, 23:27
Παιδιά έχω μια φιλοσοφία στη ζωή μου... άμα δεν περνάω κάπου καλά και με χαλάει αποχωρώ. Όπως έγραψα και στην αρχή για εμένα το moto.gr ήταν μια αποκάλυψη, έμαθα πολλά, διδάχτηκα πολλά (ακόμα βέβαια δεν έμαθα να στρίβω, το ξέχασα αυτό στον απολογισμό...) αλλά το κυριότερο ήταν πιο για εμένα το Moto ήταν αγχολυτικό. Έμπαινα μέσα και ξεχνιόμουν από τη δουλειά, την καθημερινότητα, τις σκοτούρες, ήταν ένα μικρό ευχάριστο διάλειμμα. Εδώ και πολύ καιρό όμως ένοιωθα πως κάτι είχε αρχίσει να "ραγίζει" αν είναι δόκιμος ο όρος, πολύ απλά έπαψα να περνάω καλά. Περισσότερο με "χάλαγαν" αυτά που διάβαζα παρά με έκαναν να ξεχνιέμαι, όταν δε σε ένα thread τα μισά μηνύματα δεν τα βλέπεις επειδή μπαίνεις στη διαδικασία να έχεις χρήστες σε ignore list... 6+ χρόνια κάθε μέρα είναι μια συνήθεια που δεν είναι εύκολο να κοπεί μαχαίρι, αλλά από την άλλη έκοψα μαχαίρι την ανάγνωση εφημερίδας που ήταν ιεροτελεστία για μένα πάνω από 20 χρόνια για τον ίδιο λόγο... η σκέψη στριφογύριζε καιρό, έλειπε ας πούμε η αφορμή κι ήξερα ότι ήταν θέμα χρόνου να έρθει, όπως κι έγινε.

Δεν ξέρω τί θα κάνω, προς το παρόν σίγουρα θα σταματήσω να γράφω και δεν θα μπαίνω καθημερινά, μακάρι να νοιώσω πάλι πως το κλίμα αλλάζει και να αλλάξει κι η διάθεσή μου, ο λόγος παρεξηγείται πολλές φορές και δεν θέλω να γράψω περισσότερα μήπως παρεξηγηθούν αυτά που νοιώθω πως θέλω να γράψω. Ο Μπόρχες τα λέει καλύτερα από εμένα, όσοι διαβάζουν πίσω από τις γραμμές μπορούν να καταλάβουν πιστεύω κάποια πράγματα... Αυτά!!!

Y.Γ. 1 Σας ευχαριστώ και πάλι ΕΙΛΙΚΡΙΝΑ
Υ.Γ. 2 Δημήτρη το κράνος το έχεις καπαρωμένο θα σου στείλω τηλ., κι εσύ Mc Talas τα γάντια
Υ.Γ. 3 Vaska εννοείται, έχω και 3 μήνες να καβαλήσω μηχανή, μπορεί η αίσθηση να μου ξυπνήσει κάτι :)

spyrakos35
10/03/2014, 23:35
http://www.youtube.com/watch?v=06fCMfcMnqk

;)

:beer:

makis206
10/03/2014, 23:47
Για παρόμοιους λόγους έκανα κι εγώ ένα μεγάλο διάλειμμα πριν από 2 χρόνια, όσοι με ήξεραν πριν από αυτό το διάλειμμα θα ορκίζονταν ότι δεν θα μπορούσα να τα καταφέρω χωρίς moto.gr. Κι όμως όχι μόνο τα κατάφερα, δεν αγχώθηκα στιγμή, δεν μου έλειψε δευτερόλεπτο, έριξα πολύ λιγότερες κλεφτές ματιές απ'όσες περίμενα κι εγώ ο ίδιος ότι θα ρίξω. Γιατί έτσι αισθανόμουν. Είχα κουραστεί τόσο που δεν το διαπίστωσα ποτέ παρά μόνο τη στιγμή που έριξα πραγματικά την μαύρη πέτρα σ'αυτό εδώ το πράγμα.. το ότι επέστρεψα μετά από 1,5 χρόνο απουσίας, το γιατί πραγματικά επέστρεψα, το αν μου αρέσει το ίδιο όπως τότε, το αν ξανάνοιξε ο "κύκλος" μου τέλος πάντων ουδεμία σχέση έχει.

Αυτό που με κάνει να σου γράφω είναι για να σου πω δυο πράγματα μόνο. Σε καταλαβαίνω απόλυτα και το ίδιο απόλυτα σέβομαι την επιθυμία σου, πραγματικά, ότι αγαπάς παλίκαρε. Κι αυτό που αισθάνεσαι.

Το άλλο, το άσχημο της υπόθεσης.. σε κάποιους θα λείψεις. Πιστεύω όλοι θα σε καταλάβουν και θα σεβαστούν την απόφασή σου. Όμως όπως και να το κάνουμε, από αυτή την κοινότητα πέρασαν κάποιοι που όταν την έκαναν άφησαν σημάδι, σαν να χάνεται ξαφνικά ένα μεγάλο κομμάτι αυτού εδώ του πράγματος..

"όλοι περαστικοί είμαστε".. αμ δε..

Όπως και νά'χει, όπου κι αν καταλήξεις, πάντα να είσαι καλά φίλε μου με το γλωσσοδέτη-nick.

:)

stynikop
11/03/2014, 00:32
Αγαπητέ Αουγκεντάλερ (κατά τον Δημήτρη, γιατί εγώ αυτό το γλωσσοδέτη δεν μπορώ να τον προφέρω όπως κι ο αποπάνω..)
δε σε ξέρω αλλά έχω την ανάγκη να σου πω πως (αν και δεν έχεις την ανάγκη για οποιαδήποτε έγκριση για τις προσωπικές σου αποφάσεις) καταλαβαίνω πώς νιώθεις και νομίζω πως σε καταλαβαίνουν περισσότεροι από ότι νομίζεις.

Σίγουρα δεν ξέρω τι πέρασε από το μυαλό σου τις τελευταίες εβδομάδες πριν πάρεις αυτή την απόφαση, αλλά γνωρίζω πως κάποια πράγματα τα κάνουμε για την ευχαρίστησή μας και όχι από υποχρέωση. Η συμμετοχή σε ένα φόρουμ ή μια παρέα πρέπει να σου ικανοποιεί κάποια ανάγκη, είτε αυτή είναι για γνώσεις, είτε για κοινωνικοποίηση και το αίσθημα του ανήκειν, είτε οτιδήποτε άλλο μπορεί να χρειάζεται κάποιος.
Η συμμετοχή όμως δεν μπορεί να γίνεται από υποχρέωση, αρκετές από δαύτες έχουμε ούτως ή άλλως για να βάζουμε κι άλλες περιττές.

Αν δεν σε ευχαριστεί, λοιπόν, καλά θα κάνεις να απέχεις, όπως θα πρέπει να κάνει και οποιοσδήποτε αισθανθεί έτσι - αν και, όπως βλέπεις, έχεις αρκετούς φίλους εδώ που θα λυπηθούν να σε χάσουν - μέχρι να ξαναβρείς τη διάθεση ή το κίνητρο σου (αν συμβεί) για να ξαναπάρεις το γνώριμο δρομάκι!

Πάντα υπάρχει κάποιο δυσάρεστο συναίσθημα όταν κλείνει ένας κύκλος, αλλά αυτόματα ανοίγει ένας καινούριος, το οποίο σημαίνει εξέλιξη!
Κράτησε όσα καλά έχεις πάρει και συνέχισε όπου σε πάει!!!
Φιλικά! :beer::beer::beer:

BLiTzER
11/03/2014, 00:47
Drama queen ^^

devil's animal
11/03/2014, 00:53
καλους δρομους αγορι...
:beer::beer:

SHOOTER045
11/03/2014, 00:56
νομιζω στο ειχα πει οτι τελευταια ειχες χασει την<φορμα>σου
αυτα που ελεγες οπως τα λεγες,οι ατακες σου ηταν και ειναι αξεχαστες
με ειχες χρηση και προσωπικο σου vroomer οποτε παρακολουθωντας σε
σε πηρα χαμπαρι
και αν σε ταλαιπωρει ακομα εκεινος ο μπουστης ο μπουζουξης γειτονας πες του οταν κατεβω θα του τιναξω τα μπουρια
ξερεις ποιος ειμαι που ειμαι κλπ
αν σε βγαλει ο δρομος κατα δω ξερες
να σαι καλα οπου και αν εισαι οτι και αν κανεις
http://youtu.be/PtCR3PFTpfM

Dbnn
11/03/2014, 01:50
Ούτε σε ξέρω, ούτε σε γνωρίζω. Αλλά με τόσα μηνύματα και την BMW (πρώτη αγάπη και παντοτινή) που έχεις λυπάμαι να διαβάζω τέτοια μηνύματα.
Και εγώ για παρεξήγηση έφυγα απο άλλο φόρουμ που είχα 3000 μηνύματα, σε καταλαβαίνω εν μέρη.
Μην το εγκαταλείψεις μόνο γιατί όπως και να χει είναι σπίτι σου εδω μέσα και οι συμφορουμίτες οικογένειά σου.

Όπως και να χει καλούς δρόμους να έχεις....

Pardalotzatziki
11/03/2014, 03:15
Που πας ρε συ αφούγκελμπράφτερ...καποιοι ακομα δεν μαθαμε πως προφερεται το το nick σου :D

Μην κολλας πολυ με τον ψηφιακο κοσμο...διαβασε, γραψε και κοπανα τη.. σιγα το γεγονος...:wave2:

nicksior
11/03/2014, 06:45
Σε διάβαζα και μερικές φορές μπερδευόμουν γιατί νόμιζα πως τα είχα γράψει εγώ..
Ετσι και τώρα!
Καλούς δρόμους άγνωστε Αουγκ... :wave2:

amyroukai
11/03/2014, 07:19
Χωρίς να έχω ιδέα του γιατί, μου αρκεί το "δεν χαλαρωνω πια", αυτό ειναι η καλύτερη αφορμή να αποστασιοποιηθείς. Καλή ηρεμία, αν και όποτε, θα χαρώ να σε ξαναδιαβασω.

cosgili
11/03/2014, 07:29
Καλούς δρόμους αδερφέ.:wave2:



Βέβαια το γιατί γίνεται νήμα και θέμα συζήτησης η αποχώρηση του οποιουδήποτε από οποιοδήποτε φόρουμ, ποτέ δεν το κατάλαβα. Βέβαια έχει πλάκα, γιατί ο φευγάτος συνεχίζει να απαντά και να ασχολείται για μέρες μετά την οριστική και αμετάκλητη αποχώρησή του:bawl:

AristidisZ
11/03/2014, 07:33
http://www.youtube.com/watch?v=U_g5biAD4qE

:beer:

nktR
11/03/2014, 07:47
Παιδιά έχω μια φιλοσοφία στη ζωή μου... άμα δεν περνάω κάπου καλά και με χαλάει αποχωρώ,

αλλά το κυριότερο ήταν πιο για εμένα το Moto ήταν αγχολυτικό. Έμπαινα μέσα και ξεχνιόμουν από τη δουλειά, την καθημερινότητα, τις σκοτούρες, ήταν ένα μικρό ευχάριστο διάλειμμα. Εδώ και πολύ καιρό όμως

ένοιωθα πως κάτι είχε αρχίσει να "ραγίζει" αν είναι δόκιμος ο όρος,
πολύ απλά έπαψα να περνάω καλά.


όσοι διαβάζουν πίσω από τις γραμμές μπορούν να καταλάβουν πιστεύω κάποια πράγματα...

πίστεψέ με φίλε μοτοσυκλετιστή σε καταλαβαίνω απόλυτα,
το αντιμετωπίζω συνέχεια από την καθημερινότητά μου
με επαφή με πόσους ανθρώπους που παίρνουν ληγμένα
μέχρι και στην κοινότητα των φόρουμ όπου είναι οι ίδιοι
χρήστες που συναναστρεφόμαστε καθημερινά. Σε όλα τα φόρα τα ίδια.
Και εγώ από τρία που έγραφα και με μεγάλη παρέα χάλασε το γλυκό
από κάποιους που αντικατροπτίζουν το επίπεδο του κόσμου που τη διοικεί.
Δυστυχώς αυτή είναι η δομημένη @αμημένη φάρα μας όπου δυστυχώς
ούτε φαρμακευτική αγωγή δεν ισιώνει τον καμένο εγκέφαλο.

Το θέμα λοιπόν είναι ένα: να έχεις τη γνώση και τη κρίση σε εαυτό
να βγεις "έξω από αυτό" και να κάνεις σωστό απολογισμό ξεκινώντας από το εγώ τι έκανα και μετά τι μου έκαναν. Εάν το αποτέλεσμα βγει αρνητικό προς τον ευατό σου
τότε εδώ δεν ανήκεις εκεί.
Πολύ καλά κάνεις που θέλεις να "φύγεις", το χειρότερο είναι να παραμείνεις όπου παθών το έκανα παλιά για το καλό της παρέας.... @@ γιατί συνέχεια θα είναι εις βάρος σου επειδή άνθρωποι και καταστάσεις δεν αλλάζουν.-
Ξεσκαρτάρισμα και επλογή των ανθρώπων που πραγματικά αξίζουν τον κόπο.
Πίστεψέ με Αξίζει όσο τίποτα άλλο στη ζωή !!!!
η ζωή είναι πολλή μικρή για να πετάμε το χρόνο μας στα σκουπίδια.....
Καλημέρες φίλε και καλό δρόμο !!!!!

Pan (dvs)
11/03/2014, 07:59
Καλη ξεκουραση.






Αν σε φερει ο δρομος απο τα μερη μου ελα να κατσουμε να πιουμε ενα καφεδακι και να σου βρουμε ενα ονομα της προκοπης για μετα.:wave2:

notakos600
11/03/2014, 08:11
Στο τραίνο της ζωής συναντάς χιλιάδες ανθρώπους και μοιράζεσαι πολλά ή τίποτε μαζί τους.
Όταν κάποιος θα κατέβει θα γυρίσεις να τον κοιτάξεις καθώς θα χάνεται στο ανώνυμο πλήθος.
Οι άνθρωποι χάνονται μα τα ίχνη της οποιασδήποτε σχέσης μένουν πάντα στα μέρη που μίλησε, γέλασε, έγραψε ή ονειρεύτηκε κάποιος.
Καλά ταξίδια αρχηγέ, οι πόρτες δεν κλείνουν ποτέ αν δεν το θελήσεις εσύ.

Julius
11/03/2014, 09:57
Συγνώμη κιόλας μήπως έχουμε μπερδέψει την πραγματική ζωή με αυτη του πληκτρολογίου???

Τι αντίο δάκρια και καλούς δρόμους δρόμους?? Πάμε καλά ή να πηδηχτώ από το παράθυρο??

Αποφασίζεις να μην συμμετέχεις άλλο σε ένα forum και ανοίγεις θέμα για να το ανακοινώσεις με κλάμα και καιμό?? Και μπαίνει ο άλλος και γράφει λές και φεύγεις σε επανδρωμένο για το Άρη??

Χα χα χα παιδιά συγνώμη είμαι κυνικός ή απλά έχουν λήξει τα ναρκωτικά μου... πάω να το κοιτάξω


:eek:

Lioulios
11/03/2014, 14:40
Nαι .... Έχουν λήξει . Πάρε άλλα

Julius
11/03/2014, 15:21
Nαι .... Έχουν λήξει . Πάρε άλλα

Χμμμμ κοιτά φίλε λιουλιε, και εγώ αυτό θα έλεγα αλλά φαίνεται ότι συμφωνούν και άλλοι μαζί μου τελικά.

:wave2:

sotos 8
11/03/2014, 15:38
Σκέψου πριν φύγεις ..............BMW χωρις βλάβη που θα ξανά βρεις .:eek:

kalgeorge
11/03/2014, 16:48
Όχι βέβαια...

man....den kserw ti egine, pws sou tin varese kai tin kaneis....sigoura esy ksereis kalutera
na kseris omws oti xrwstas kafe :beer:


yg....min diavazw gia apoxwriseis tou stul...pw pw pws tha antexeis re file xwris to moto kai tetoia paparia....

get a life

KAWAMANRIDER
11/03/2014, 17:31
η τριτη φορα που κανω εγγραφη στο μοτο , η πρωτη μου εγγραφη ηταν λιγο μετα την δημιουργια του μοτο.γρ , η δευτερη φορα καπου ενδιαμεσα μεταξυ '07 & '08 & τωρα η τριτη , το νικ αλλαζε γιατι απενεργοποιουνταν ο κωδικος , επρεπε να στειλω μηνυμα στους admin κτλ & απλα ξαναεκανα εγγραφη λογω ευκολιας , κατα περιοδους ημουν & αρκετα ενεργο μελος ποσταρα κτλ & ειχα βρεθει & σε συγκεντρωσεις κτλ , το ιδιο & σε αλλο φορουμ , αλλα οταν ειναι απλα να απεχουμε απο το φορουμ χωρις να εχει προκυψει καποιο θεμα που θελουμε να δημοσιοποιησουμε , απλα δεν συμμετεχουμε ή δεν γραφουμε , δεν στην λεω φιλε συμφορουμιτη αλλα αν δεν θες να υποδειξεις κατι συγκεκριμενο δια της αποχωρησεως σου νομιζω δεν χρειαζεται να ανοιξεις γι'αυτον τον λογο θεμα ;)

MG-KTiNoS
11/03/2014, 17:39
Συγνώμη κιόλας μήπως έχουμε μπερδέψει την πραγματική ζωή με αυτη του πληκτρολογίου???

Τι αντίο δάκρια και καλούς δρόμους δρόμους?? Πάμε καλά ή να πηδηχτώ από το παράθυρο??

Αποφασίζεις να μην συμμετέχεις άλλο σε ένα forum και ανοίγεις θέμα για να το ανακοινώσεις με κλάμα και καιμό?? Και μπαίνει ο άλλος και γράφει λές και φεύγεις σε επανδρωμένο για το Άρη??

Χα χα χα παιδιά συγνώμη είμαι κυνικός ή απλά έχουν λήξει τα ναρκωτικά μου... πάω να το κοιτάξω


:eek:

Σόρι αλλά για μένα το πληκτρολόγιο δεν έχει καμία διαφορά με το τηλέφωνο.
ΑΠό τότε που με κάλεσαν να έρθω εδώ γνώρισα αρκετά παιδιά, ήπιαμε μπύρες, πήγαμε και βόλτα.
Όλα αυτά πραγματικά ήταν και δεν νομίζω να τα φανταστικά.
Τώρα για ναρκωτικά θα σε γελάσω και περί κυνισμού ότι ώρα θες το κουβεντιάζουμε.

MG-KTiNoS
11/03/2014, 17:45
Με τη σειρά μου να σας ευχαριστήσω κι εγώ που συνυπάρξαμε, που συμφωνήσαμε, που διαφωνήσαμε, που κλάψαμε, που γελάσαμε, που ξεχαστήκαμε, που με ανεχτήκατε, που με μάθατε, που διδάχτηκα... κι ευχαριστώ και το google τότε που έψαχνα κάτι άσχετο για τη μηχανή μου και ανακάλυψα το moto.gr, 6+ χρόνια πριν...
Μάλλον όμως ήρθε η ώρα ο κύκλος να κλείσει... δεν τα πάω καλά με τους αποχαιρετισμούς και εδώ και πολύ ώρα γράφω και σβήνω, οπότε ένα ευχαριστώ και ένα καλή συνέχεια αν και λακωνικά είναι ουσιώδη και ειλικρινή.

ΆΚου να δεις πως έχουν τα πράματα.
ΟΛΟΙ μα ΟΛΟΙ τραβάμε ζόρια σ αυτή τη φάση.
Κανένας δεν είναι όπως πριν και λίγοι μπορούν να είναι ο εαυτός τους στην καλή του Βερσιόν.
Είναι γενικό.
Ως εκ τούτου κάτσε εδώ που κάθεσε και βάλε λίγο νερό στο κρασί σου.
Δεν τρέχει τίποτα να πεις και κανένα έλα μωρε στα @@ μου εν τέλει.
Έχουμε ένα μέρος να τη βγάζουμε λίγο καλά.
Να ανοίγει η βαλβίδα να πέφτει η πίεση.
Σε χρειαζόμαστε και μας χρειάζεσε.
Όχι ότι θα πεθάνει κανένας αν χαθούμε αλλά θα γίνουμε όλοι λίιιγο φτωχότεροι.

Ότι κι αποφασίσεις θα είναι σεβαστό φυσικά αλλά εγώ σΕ λέω κάτσε.
Στο κάτω κάτω που θα βρεις χειρότερα?
;)

daz
11/03/2014, 17:49
Πάνω που έμαθα πως γράφεται το νικ σου! :lol: :wave2:

blackbusa
11/03/2014, 18:03
Συγνώμη κιόλας μήπως έχουμε μπερδέψει την πραγματική ζωή με αυτη του πληκτρολογίου???

Τι αντίο δάκρια και καλούς δρόμους δρόμους?? Πάμε καλά ή να πηδηχτώ από το παράθυρο??

Αποφασίζεις να μην συμμετέχεις άλλο σε ένα forum και ανοίγεις θέμα για να το ανακοινώσεις με κλάμα και καιμό?? Και μπαίνει ο άλλος και γράφει λές και φεύγεις σε επανδρωμένο για το Άρη??

Χα χα χα παιδιά συγνώμη είμαι κυνικός ή απλά έχουν λήξει τα ναρκωτικά μου... πάω να το κοιτάξω


:eek:

pou einai i irwikes epoxes me tis mazikes apoxwriseis...pounai ta xronia...

Allst@rf
11/03/2014, 18:28
Αν σταματουσες να μπαινεις εδω μεσα χωρις να ελεγες τιποτε ,θα το έπαιρνε κανείς χαμπαρι, τι λες;

:look:

SHOOTER045
11/03/2014, 18:38
Ναι μερικοι θα το παιρναμε χαμπαρι οτι λειπει

George_Sp
11/03/2014, 19:24
Φίλε Άουφ-γκε-μπράχτ, (εγώ ξέρω πως προφέρεται) :D
έκανα κοντά 2χρόνια αποχή από το moto όταν είδα οτι δε με πολυσηκώνει το κλίμα όταν λέγαμε και τίποτα σοβαρό εξαιτίας μερικών wannabe σερίφηδων ή με την ταμπέλα της ''αυθεντίας και παλιάς καραβάνας''. Τελικά τα φορα είναι για ελαφρά τη καρδία και σοβαρά για παρέα, μόνο λίγους μετρημένους που βολτάρεις και περνάς καλά σε μια μάζωξη και κάνεις και καμιά κουβέντα πέραν του συνηθισμένου. Τόσα χιλιάδες μέλη δε γίνεται να ταιριάξουν όλοι μεταξύ τους ακόμα και σε πιο ουδέτερες συζητήσεις.
Συναισθηματικό δέσιμο ιντερνετικά δεν υφίσταται ή αν σου το προκαλεί και χαλιέσαι με τις στραβές πρέπει να χαλαρώσεις. Κάτσε παρακολούθα, μη γράφεις όσο έγραφες, αποτοξινώσου λιγάκι και κάνε πριβέ ότι επαφές και κουβεντούλες θες με αυτούς που θες.

Σε παρακολουθώ τι γράφεις και πως γράφεις από τότε που μπήκα και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μη χαλιέσαι όμως. Η ζωή συνεχίζεται και δε χρειάζεται να δίνεις τόση σημασία σε όσους σε χαλάνε με τη συμπεριφορά ή τα γραφόμενά τους.
Οι περισσότεροι κρύβονται πίσω από την ανωνυμία του ίντερνετ και απελευθερώνονται στο ρόλο που γουστάρουν. Προφανώς και στα παπάκια σου εφόσον μένει εντός των γραμμών του φορουμ και μπορείς και κοιμάσαι ήσυχος το βράδυ.

Move on και με όσους αξίζει να κρατήσεις επαφές δε θα χαθείς. Θα δεις οτι η χαλάρωση και ο χρόνος είναι αυτό που ψάχνεις :beer:

paramedic
11/03/2014, 21:57
Κρατάτε αυτά που σαν φτιάχνουν απο κάθε φόρουμ και αφήστε στο χρονοντούλαπο όσα σας χαλάνε ρε σεις...

Drake Ramore
11/03/2014, 22:05
Είναι μια παγκόσμια συνωμοσία για να γράφουν οι BMWεδες μόνο σε φόρουμ για BMW!

Άουφγκεμπραχτ, μην ενδώσεις ότι και να σου τάξανε! Εσύ έχεις από τα BMW που δεν χαλάνε!

Λευτεριά στον καταπιεσμένο BMWεδακια! Έξω οι βάζεις των πεσμένων μποξεροβυζιών!

Υ.Γ Άμα σε δώσω μερικά vroom να τα κάνεις ξέρω 'γω 250, θα μείνεις;

Lioulios
12/03/2014, 00:32
Χμμμμ κοιτά φίλε λιουλιε, και εγώ αυτό θα έλεγα αλλά φαίνεται ότι συμφωνούν και άλλοι μαζί μου τελικά.

:wave2:
Πάρε εσύ καλόυ κακού , και άστους άλλους να λένε

karellen
12/03/2014, 21:12
Γιώργη,one way or another,το δρόμο για την Καλαμάτα τον ξέρεις.

MG-KTiNoS
13/03/2014, 00:21
Φίλε Άουφ-γκε-μπράχτ, (εγώ ξέρω πως προφέρεται) :D
έκανα κοντά 2χρόνια αποχή από το moto όταν είδα οτι δε με πολυσηκώνει το κλίμα όταν λέγαμε και τίποτα σοβαρό εξαιτίας μερικών wannabe σερίφηδων ή με την ταμπέλα της ''αυθεντίας και παλιάς καραβάνας''. Τελικά τα φορα είναι για ελαφρά τη καρδία και σοβαρά για παρέα, μόνο λίγους μετρημένους που βολτάρεις και περνάς καλά σε μια μάζωξη και κάνεις και καμιά κουβέντα πέραν του συνηθισμένου. Τόσα χιλιάδες μέλη δε γίνεται να ταιριάξουν όλοι μεταξύ τους ακόμα και σε πιο ουδέτερες συζητήσεις.
Συναισθηματικό δέσιμο ιντερνετικά δεν υφίσταται ή αν σου το προκαλεί και χαλιέσαι με τις στραβές πρέπει να χαλαρώσεις. Κάτσε παρακολούθα, μη γράφεις όσο έγραφες, αποτοξινώσου λιγάκι και κάνε πριβέ ότι επαφές και κουβεντούλες θες με αυτούς που θες.

Σε παρακολουθώ τι γράφεις και πως γράφεις από τότε που μπήκα και σε καταλαβαίνω απόλυτα. Μη χαλιέσαι όμως. Η ζωή συνεχίζεται και δε χρειάζεται να δίνεις τόση σημασία σε όσους σε χαλάνε με τη συμπεριφορά ή τα γραφόμενά τους.
Οι περισσότεροι κρύβονται πίσω από την ανωνυμία του ίντερνετ και απελευθερώνονται στο ρόλο που γουστάρουν. Προφανώς και στα παπάκια σου εφόσον μένει εντός των γραμμών του φορουμ και μπορείς και κοιμάσαι ήσυχος το βράδυ.

Move on και με όσους αξίζει να κρατήσεις επαφές δε θα χαθείς. Θα δεις οτι η χαλάρωση και ο χρόνος είναι αυτό που ψάχνεις :beer:


Εγώ νομίζω ότι πιο πολλοί εδώ είναι επώνυμοι.
Έλα και σε καμιά πίτα ρε αδερφέ.
:)

(να δεις τι γερό βλαμμένος είμαι)
:D

Αουγκεντάλερ

ΚΑΤΣΕ ΜΗΝ ΕΙΣΑΙ ΜΑΛΑΚΑΣ

ΓΙΑΓΙΑ ΑΡΚΟΥΔΑ
13/03/2014, 18:53
ρε ότι εισαι κουλαδι το ξερουμε δεν χριαζεται να φυγης για αυτό..... απλα ελα στο club μας των κουλαδιων
αντε να χαθεις ........
εάν παρεξιγιθηκες χεστικα μπες και βρισε με :)
εάν εχεις κοτσια............ κουλαδι.......
στην αναγκη μενε να μου τα χωνεις :)