PDA

View Full Version : Car wash express Κορυδαλλος.



Gi_4ce
12/03/2014, 15:31
Δεν παω σχεδόν ποτέ τα μηχανάκια μου για πλύσιμο. Το θεωρω μια τρυφερή στιγμή και το κάνω μόνος μου.:cool:

το ντελιβερόπαπο όμως δεν βλεπότανε απο την απλυσια.
Είχα να το πλύνω απο Αύγουστο.
Χάνει λάδια, είχε λογιών λογιών χυμένους καφέδες επάνω του, κανα δυο παγωτά κλπ.

Ε λοιπόν, η δουλειά που μου κάνανε είναι εκπληκτική. Ειδικά σε δυσκολα σημεια (κατω απο το μοτερ, μοχλικα ψαλιδιου κλπ) ειναι πεντακάθαρο.

Τιμή 5 Ευρώ τα παπιά και 6 οι μηχανές.

http://www.vrisko.gr/details/_j6a5e_3315a4ed133013bb073bbck73

BLiTzER
12/03/2014, 15:35
Τρομερό τάιμινγκ. Έψαχνα τώρα πλυντήριο της προκοπής, στον Κορυδαλλό, για να ξεφορτωθώ τη λαδίλα και λοιπές βρώμες από το μεταχειρισμένο που αγόρασα. Πάντα το πλένω μόνος μου κι εγώ αλλά για πρώτη φορά, πρέπει.

Θέλει ραντεβού; To άφησες κι έφυγες; Δεν υπάρχει κίνδυνος από πιέσεις, χημικά κτλ ελπίζω.

Gi_4ce
12/03/2014, 15:53
τι να σου πω, πρωτη φορα το πήγα. Δεν πρεπει να ρίχνει πολύ εντονα χημικά γιατι είχα κάνει επιτηδες κατι σημάδια με ανεξιτηλο μαρκαδόρο στο μηχανάκι και δεν βγηκανε. Γνωρίζω οτι το σουαζ π.χ. τα βγαζει...

Ραντεβού δεν ξέρω αν θέλει αλλα καντου ενα τηλ καλου κακου

mikes
12/03/2014, 20:59
ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου οποτε εκει πλενω και μηχανη και αυτοκινητο! πολυ καλη δουλεια! με χημικα και λοιπα δεν ειχα ποτε θεμα σε αυτο το πλυντηριο! δεν χρειαζεται ραντεβου εκτος και αν ειναι πηχτρα στη δουλεια! εγω συνηθως παω και περιμενω να το παρω! (δεν αργουν πολυ) επισης ειναι ανοιχτο και κυριακη, εκτος και αν εχει κωλοκαιρο!

Gi_4ce
13/03/2014, 00:08
ειναι πολυ κοντα στο σπιτι μου οποτε εκει πλενω και μηχανη και αυτοκινητο! πολυ καλη δουλεια! με χημικα και λοιπα δεν ειχα ποτε θεμα σε αυτο το πλυντηριο! δεν χρειαζεται ραντεβου εκτος και αν ειναι πηχτρα στη δουλεια! εγω συνηθως παω και περιμενω να το παρω! (δεν αργουν πολυ) επισης ειναι ανοιχτο και κυριακη, εκτος και αν εχει κωλοκαιρο!

Ρε εχω τόσους γείτονες εδω και 2 χρονια και δεν το ξερω???
:eyepop:

BLiTzER
13/03/2014, 05:39
Πήγα χτες τελικά και το πήρα μέσα σε 20 λεπτά. Μια χαρά μου φάνηκε, δεδομένου ότι είχα ένα τόνο γράσσα από τη μεριά της αλυσίδας. Θα το ξαναδώ καλύτερα σήμερα, στο φως.

Εγώ μένω Κορυδαλλό πάνω από 25 χρόνια :)

tzimidis
13/03/2014, 07:52
Ρε εχω τόσους γείτονες εδω και 2 χρονια και δεν το ξερω???
:eyepop:
βάλε κι εμένα 25 μετρα πιο πάνω από το πλυντήριο